Clinica Margen

Clinica MARGen Granada klinika 1

Clinica MARGen se specializuje na MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1992 a nachází se ve španělské Granadě. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Clinica MARGen, Granada, Španělsko

Klinika Mar&Gen byla založena v roce 1992 a věnuje se výhradně léčbě a výzkumu asistované reprodukce. Je schválena a autorizována Ministerstvem zdravotnictví, Junta de Andalucía, a je uvedena v národním registru reprodukčních center autorizovaných Ministerstvem zdravotnictví a ochrany spotřebitele.

Jejich odborná činnost v oblasti asistované reprodukce začala v roce 1982 vytvořením různých výzkumných programů ve snaze objasnit různé problémy ženské a mužské neplodnosti.

Pracuje v nich 14 odborníků s hlubokými znalostmi všeho, co souvisí s asistovanou reprodukcí, kteří používají nejnovější léčebné techniky, díky čemuž je MARGEN referenčním centrem na národní i mezinárodní úrovni pro svou vysokou kvalitu a profesionalitu. 2 plně vybavené poradny a 3 ordinace.

Má také prostory s operačním sálem, předsálím a připojenou biologickou laboratoří, aby se předešlo dlouhým cestám a teplotním změnám, které škodí gametám a embryím.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Folikulární ultrazvuk
Spermiogram
Posouzení plodnosti
Konzultace v oblasti reprodukční medicíny
Léčba retrográdní ejakulace
Zmrazení spermií
Test fragmentace DNA spermií
Hormonální vyšetření
Asistovaný hatching PMA
Kryokonzervace testikulárních biopsií
Umělá inseminace
Zmrazení embryí
Embryoskop
Odběr spermií
Zmrazení oocytů
IVF – oplodnění in vitro
PGD – preimplantační diagnostika
IMSI – Intracytoplazmatická injekce spermie
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
Transfer embryí
Metoda ROPA
IVF konzultace

Služby

Transfer z letiště
Tlumočnické služby
Konzultace přes internet


Město: Granada – Země: Španělsko – Založeno: 1992
Akreditace: Neznámá – Mluvené jazyky: angličtina, francouzština, italština, španělština


Recenze kliniky MARGen

Taiana Fernandez Jiménez
Taiana Fernandez Jiménez
15:09 07 Mar 18
Miluji léčbu, celý proces, neměnil bych.
Javier Guzman
Javier Guzman
12:10 09 Jun 19
No, po 5 klikatých letech procházení sociálním zabezpečením a dalšími dvěma soukromými klinikami jsme měli štěstí, že nám doporučili kliniku Margen. Je to jiný svět, je to jako váš druhý domov, profesionálové na jiné úrovni, kteří dokázali udělat mé ženě 7 měsíců a mě udělali nejšťastnějším člověkem na světě. Děkujeme za vaši podporu a povzbuzení, vždy vám budeme dlužni.
Gema Ruz Fernandez
Gema Ruz Fernandez
15:09 06 Jun 23
V sociálním zabezpečení nebyla žádná možnost. A díky klinice Mar@Gen je můj malý zázrak doma. Velmi jasné a profesionální jednání. Navždy vděčný.
Juan Jose Julian Rodriguez
Juan Jose Julian Rodriguez
15:42 27 May 19
Nedoporučuji to moje nejlepší kamarádka šla a vložila všechny své úspory a nadějeNejprve obule nerostly, jen třem to bylo jednoDruhý jediný byl velmi špatné kvalityPokračovali v umisťování dvou z nich s vědomím, že nejsouByly kvalitní, jedna nebyla ani oplodněná, zaplatil jsem jmění bez druhé šance, doktor se neodhodlal ji navštívit, aby jí odpověděl, že není těhotná, smutné volání z recepce, pomyslím si o tom hodně při rozhodování o této klinice, opatrně, Maite.
Mayte Puerta Hoces
Mayte Puerta Hoces
16:06 27 May 19
Dobrý den, dobré odpoledne. Po několika měsících si troufám napsat a říct, jak hrozná je klinika a někteří profesionálové v ní, počínaje recepční, která vše dělala ve spěchu as velmi malou empatií. S léčbou jsem začala, když mi k mému překvapení vajíčka nerostla tak, jak měla a poslali mi maximum léků. Moje slova byla, že pokud ne, jak to má jít, raději to nechám na jindy, než abych utratil všechny své úspory za možnost, která tomu tak není. Stále naléhali a posílali hormony, aby ty folikuly rostly, když viděli, že nerostou, jednoho odpoledne, poté, co tam byli ráno na klinice, mi zavolali, že musím podstoupit léčbu, a když řekli mi, co to bylo?Moje další překvapení bylo, že mi řekli, že musím ten večer brát růstový hormon, volali mi 20 minut po uzavření kliniky a bydlím 35/40 minut odtud, dovedete si představit, jak jsem běžel na dálnici, protože na mě recepční hodil ten hluk. Ale přesto mi jiný den zavolal, když jsem byla v práci, že ve 21 hodin si musím vzít ten druhý hormon, což bylo super důležité, a samozřejmě jsem musela zavolat rodině, jestli by někdo nemohl přijít. aby mi ten hormon přivezl, protože v práci jsem ho neměla a taky bydlím 35/40 minut od práce autem (a to všechno recepční takhle mluví) žádná empatie nebo tak. Vyndají 4 folikuly, 1 neroste, 2 nejeví známky oplodnění a jen jeden říká, že je oplodněný. Dali do mě 3 i když věděli, že 2 jsou k ničemu. A aby toho nebylo málo, informovat mě o netěhotnosti...volá mi z recepce, aby mi to řekl a jak pan doktor, tak pan doktor ani neví o pacientce (v tomto případě o mně), když máme nechal tam pastvinu a všechny své úspory, protože za jedinou příležitost, pouze 1, když jsou na ostatních klinikách minimálně 2, mi nechal 5 300 eur a bez léků a krevních testů, které byly od sebe dalších 3 000 eur. Tedy méně než trochu empatie, nic víc než za peníze, které po sobě člověk zanechá. Než půjdete do této kliniky, ujistěte se a zeptejte se ostatních. Vše nejlepší.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️