Acibadem Taksim

Klinika Acibadem Taksim Istanbul 1

Acibadem Taksim se specializuje na zubní péči, kosmetickou chirurgii, PMA / IVF a vlasové implantáty. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 1996 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Acibadem Taksim, Istanbul, Turecko 🥈

Nemocnice Acibadem Taksim je nemocnice se všeobecným zaměřením. Specializuje se na plastickou chirurgii, stomatologickou léčbu, asistovanou reprodukci a oční chirurgii.

Moderní nemocnice má 99 lůžek a 6 operačních sálů, které jsou vybaveny modulárními operačními systémy, operační sály nemocnice jsou vybaveny modulárními stěnovými systémy a nejmodernějším technologickým vybavením.

“Insight”, moderní IT řešení pro koordinaci a optimalizaci pracovních postupů na vytížených operačních sálech, je jedním ze specializovaných systémů používaných v nemocnici.

Nemocnice nabízí standardní pokoje nebo apartmá a všechny pokoje jsou vybaveny Wi-Fi, telefonem, televizí, stravovací službou, trezorem a minibarem. Nemocnice nabízí zahraničním pacientům pozemní dopravu, vyzvednutí na letišti a překladatelské služby.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Transplantace kostí
Zubní můstek
Zubní korunka
Zubní implantáty
Zubní konzultace
Zubní lékař
Inlaye / onlaye zubní náhrady
Ošetření kořenových kanálků
Plánování kořenů
Transplantace dutin
Čištění zubů
Bělení zubů
Extrakce zubu
Zubní výplně
Zubní dýhy
Extrakce zubů moudrosti
Invisalign

Kosmetická chirurgie
Brachioplastika
Zvedání těla
Brazilský facelift
Prsní implantáty
Pozvednutí prsou
Injekce Macrolane / HYAcorp
Rekonstrukce prsou
Zmenšení prsou
Pozdvihnutí obočí
Hýžďové implantáty
Výplň kůže
Leptání břicha
Cervikofaciální lifting
Snížení linie vlasů
Liposukce
Gynekomastie
Zvednutí krku
Otoplastiky
Konzultace plastické chirurgie
Tradiční rinoplastika
Ultrazvuková rinoplastika (ultrazvuková piezochirurgie)
Ošetření jizev
Zvedání stehen
Ošetření křečových žil
Léčba vrásek
Abdominoplastika
Vyplňování obličeje
Mastopexe
Laserová liposukce
Žaludeční rukáv
Žaludeční páska
Žaludeční botox
Žaludeční bypass
Sekundární rinoplastika
Prodloužení nohou

MAP / IVF
Umělé oplodnění
Zmrazení vajíček
Zmrazení embryí
Posouzení plodnosti
Hormonální testování
IVF – oplodnění in vitro
Konzultace k IVF
Konzultace v oblasti reprodukční medicíny

Implantace vlasů
Transplantace vousů
Transplantace obočí
Transplantace řas
Konzultace v oblasti vypadávání vlasů
Transplantace vlasů
Transplantace vlasů DHI
FUE transplantace vlasů
Zlatá transplantace vlasů FUE
FUT transplantace vlasů
Transplantace vlasů BHT

Nabízené služby

Převoz na letiště
Rodinné ubytování
Wi-Fi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Prádelna
Převod zdravotnické dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Konzultace přes internet
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno: 1996
Akreditace: JCI Accredited – Mluvené jazyky: angličtina, arabština, francouzština, němčina, řečtina, rumunština, ruština, švédština, turečtina


Recenze na Acibadem Taksim

Sevtap Süren Doğdaş
Sevtap Süren Doğdaş
21:54 20 Nov 23
(Traumatické zranění mozku)Ať už je to náš tým intenzivní péče a náš lékař na jednotce intenzivní péče Filiz, který má skvělé vybavení, a tým služeb v 7. patře, který má úžasný personál, a hlavně Dç, který je úžasný lékař a lidská bytost. Díky nadlidskému úsilí a úsilí našeho učitele Dr. İsmaila Yüceho jsme ho poslali do Acıbademu, protože prý nemohl chodit ani mluvit, protože byl nadějí, protože udělal tak důležitý zásah do našich životů a hlavně, protože na nás byl vždy milý a trpělivě odpovídal na všechny naše otázky, Moc děkujeme, že jste s námi spokojeni. Kéž vám Bůh žehná, můj drahý učiteli, děkuji vám nemocnici Taksim Acıbadem a jejímu personálu.
Наталья Н
Наталья Н
12:19 29 Sep 23
Přišel jsem na kliniku na doporučení mé pojišťovny. Vynikající lékaři na zubním oddělení. Vyšetření a ošetření rychle a efektivně. Všechny akce byly podrobně vysvětleny. Zvláštní poděkování patří doprovodné rusky mluvící osobě - ​​Aleně, je velmi pozorná a laskavá k pacientům))
Amy McIlwraith
Amy McIlwraith
08:05 22 Sep 23
Se službami této nemocnice jsem byl velmi spokojen. Emil, Dr Ata Can a zbytek týmu byli všichni velmi starostliví a podporovali. Měl jsem zranění kotníku, tak mě Emil převezl k lékaři, pak na rentgen, zpátky k doktorovi a pak pro botu.Mluvili na mě anglicky, celý proces byl rychlý a efektivní a komunikovali s mojí firemní pojišťovnou. Doporučil bych každému, kdo potřebuje lékařskou pomoc v Istanbulu. Děkujeme týmu.
OSAMA RM
OSAMA RM
20:26 14 Jan 23
Dr Basshar Sammour a jeho asistence RN Nisa ❤️❤️❤️Děkuji mnohokrát za vaši péčiVelmi sofistikovaná nemocnice v Istanbulu s několika pobočkamiDěkuji svému bratrovi Dr. Al-Raqimu, váženému gynekologovi, Basharu Sammourovi, a mé sestře, vážené zdravotní sestře, Nisseza jejich starost o mou ženuLéčba, pozornost a zdravotní péče je velmi vysokáLuxusní, čistá, elegantní, luxusní nemocniceJejich ceny jsou drahé.Pokud nemáte moc peněz, tak bych vám neradilAle pokud máte dost peněz a musíte jít do nemocnice, daleko od zlaDoporučuji, abyste sem přišliA vaše bezpečí
Tim Meijster
Tim Meijster
14:13 05 May 24
Museli jsme navštívit přes Eurocross, abychom zkontrolovali, zda moje žena nemá zápal plic. Vše proběhlo velmi hladce. Měli jsme nějakou dobu čekání, ale byli jsme velmi pečlivě vedeni celým procesem velmi přátelským zaměstnancem. Zkontrolovali naši pojišťovnu, ale rozhodli jsme se nečekat a zaplatit si rentgen a poradit se. Mé jediné překvapení byla omezená angličtina MD, i když všechny knihy v kanceláři byly v angličtině. To znamená, že náš dozorce přeložil dobrý. Celkově vzato dobrá zkušenost a místo, kam můžete jít, pokud potřebujete lékařskou pomoc. Máme velmi rozsáhlou řadu léků, které to dokázaly.
Roman Kim
Roman Kim
14:51 26 Apr 24
Na další schůzku jsem dorazil v dubnu. Jako vždy je vše na úrovni 5*! Kontrola proběhla v roce 2022 a od té doby jsem na pozorování na této klinice. Všem doporučuji absolvovat prohlídku v Adžibademu, velmi vstřícní a kompetentní lékaři, koordinátorka Alena je pozorná a starostlivá. Píši z účtu mého syna. S pozdravem Světlana
Irina Donea
Irina Donea
23:17 22 Apr 24
Jsem tu na operaci, která je zítra, ale mohu říci jen to, že je to nejluxusnější nemocnice, ve které jsem kdy byl.5✨ čištění5✨ přátelský personál5✨ velkolepý pokoj5✨ plně vybavenáMožná mi něco k hodnocení chybí, protože jsem také unavená, ale pochopili jste mě ♥️. Nemohu lépe vyjádřit svůj názor
Kadem Başaran
Kadem Başaran
16:54 19 Mar 24
Zůstali jsme 4 dny kvůli ortopedické operaci mé ženy. Z důvodu vytíženosti jsme zůstali na porodním patře (pokoj 4601). Všem, především sestrám (porodním asistentkám), od vedoucího patra až po uklízečky a stravné děkujeme. Sestřičky byly velmi starostlivé. Pečlivě se postarali o všechny naše potřeby po operacích. Jídlo je výrazně nad standardy soukromých nemocnic. Je to moc milá služba, že přijde i dietolog a pomůže nám. Byli jsme spokojeni po všech stránkách.
Олимжон Хожиматов
Олимжон Хожиматов
12:13 21 Mar 24
Dobré odpoledne, celá naše rodina prošla Chekem na klinice ACIBADEM TAKSIM. Vyjadřujeme naši vděčnost týmu Check up a miláčku. personálu kliniky za vřelé přijetí a vynikající služby. Zvláštní poděkování patří naší skvělé překladatelce Faye, která nás neustále doprovázela a poskytovala kvalitní služby. Rádi bychom také poznamenali a poděkovali Saidě, zaměstnankyni kanceláře ACIBADEM Taškent.
Filiz Çelik Harsa
Filiz Çelik Harsa
15:24 23 Mar 24
22. března 2024 jsem šel na pohotovost se stížností na bolest žaludku. Pohotovostní lékař Mustafa Serkan Vurucu vyhodnotil možné možnosti, aniž by bolest žaludku bral na lehkou váhu, rychle zasáhl, zjistil, že je problém se zánětem slepého střeva, rychle kontaktoval chirurg a vzal mě na chirurgii. Dr. Cihat byl velmi popisný. Uklidnil mě a vzal mě na chirurgii. Když mě po operaci, která proběhla hladce, převezli na pokoj 4815, sestra Gizem Çalık, která se o nás starala, byla velmi starostlivá, lehkovážná a přátelská. O vše se postaral a byla jsem s ním velmi spokojená.Chtěla bych poděkovat všem, kteří se na mé operaci podíleli i těm, které jsem zmínila. Jsem rád, že existují.
Aisyah Almashoor
Aisyah Almashoor
03:43 28 Feb 24
Naprosto fantastické. Přišel jsem s opravdu vysokou horečkou, nemohl jsem pořádně chodit a byl jsem opravdu slabý.Hned po příjezdu mě přivítala recepce a druhá recepční mi nabídla invalidní vozík, za který jsem byl velmi vděčný.Poslali mě na pohotovost a proces registrace byl velmi hladký, přestože jsem cizinec (Malajsijec).Doktoři, sestry byli velmi pozorní a dobře anglicky vysvětlili, zřejmě jsem chytil virus chřipky A. Nasadili mě sáčky a sáčky s infuzí, aby mi srazili horečku a po pár hodinách jsem se cítil mnohem lépe.Děkuji a doporučím svým spoluobčanům z Malajsie, aby zde dostali pohotovostní ošetření, pokud jsou na dovolené kvůli hvězdnému ošetření, pohodlnému pokoji a dobrým lékařům.
Büşra
Büşra
21:29 17 Feb 24
Děkuji za všechno. Díky zkušenostem lékařů, pozornosti nemocničního personálu a překladatelů jsem se cítil velmi výjimečně. Všem to doporučím. Vždy jsem měl k dispozici lékařskou poradkyni, která odpovídala na všechny mé dotazy. Jedinečná služba.
Cem Uçgunoğlu
Cem Uçgunoğlu
07:12 14 Feb 24
Prof. dr. Rádi bychom poděkovali naší učitelce Fatmě Tulin Kayhan, týmu intenzivní péče, sestře v 8. patře a týmu pokojských, ať jim všem Bůh žehná. Hygiena, úklid, přátelský tým, který se snaží okamžitě udělat, co chcete, vynikající nemocnice.
Ali YEŞİLÇAM
Ali YEŞİLÇAM
12:45 13 Feb 24
Nemocnice je opravdu špičková a všichni zaměstnanci jsou velmi starostliví. Pokoje a nemocnice obecně jsou velmi hygienické. Pokud váš rozpočet není problém, je to vynikající nemocnice.Jediné, co mě zaujalo, bylo, že v tak kvalitní nemocnici se hýbaly mramorové a keramické podlahy a některé se při chůzi rozbíjely, což této kvalitě nevyhovovalo. Stále skvělé 👏🏻
Karina Grosheva
Karina Grosheva
10:45 04 Jan 24
Lékařské prohlídky zde podstupuji od roku 2016, tedy téměř 10 let! Vynikající služby, dobří specialisté a podpora. Vždy si můžete nechat poradit a existuje široká škála služeb. Zvláštní poděkování Aleně - spolupracuje s ruskou jazykovou podporou za pomoc při plánování lékařských zákroků.
V S
V S
20:35 13 Oct 23
Na kliniku jsem přiletěl z USA, doprovázeli mě dva překladatelé Alena a Zhanap, kteří mi prostě poskytli velmi odbornou pomoc od jednání s lékaři až po morální podporu a vodili mě za ruku po všech úřadech, řešili záležitosti od nabíjení mého telefonu k podrobnému jednání se sestrami, co by pro mě udělaly, jak a kdy, objednávání jídla nebo čaje, dívky se tak upřímně zajímaly o můj dobrý pobyt na klinice, že mě informovaly o výsledcích testů i po mém odjezd.Gynekolog byl nejlepší lékař,kterého jsem v této oblasti potkala,anesteziologové jsou úžasní,cesta z narkózy je jedna z nejjednodušších a mám s čím porovnávat,věřte mi.Všichni doktoři o tom vědí své, neprovádějte paniku a snažte se pomoci a vyřešit vaše problémy.Sestřičky běží 39 sekund po stisknutí tlačítka, čistota je perfektní, dobré opravy v deskách, jídlo je dietní, ale čerstvé, teplé a podle jídelního lístku povoleno tobě. Všem tuto kliniku doporučuji, není levná, ale velmi kvalitní.
Luciana Houteit
Luciana Houteit
08:10 02 Jan 23
Skvělá nemocnice, čisté služby, ochotný personál a skvělé sestřičky. Pokud jste hospitalizovaný, jídlo je na nemocniční standardy skvělé, sestry se u vás kontrolují každých pár hodin a okamžitě, pokud zavoláte pomoc. Trochu složité připojení k Wi-Fi, ale jakmile se připojíte, je bezproblémové.
Cihan Örpek
Cihan Örpek
15:45 24 Aug 23
Byli jsme tam u porodu. Obsluha, která ke mně přistupovala s upřímností, kterou mohu rozhodně všem doporučit a nikdy neztratila respekt, ode mě dostala plný počet bodů. V podstatě mohu říci, že služby nemocnice jsou takové, jaké mají být, nebo dokonce nad nimi. Na několika tričkách mnoha nemocnic. Je to nemocnice, kterou jako skupina preferuji.
Sofia Zamiatina
Sofia Zamiatina
12:24 08 Jan 24
Naplánoval jsem si schůzku kvůli silné bolesti žaludku, čekal jsem 40 minut po termínu návštěvy lékaře. Pak jsem čekal další 2 hodiny na ultrazvuk, zatímco jsem viděl lidi, kteří přišli později, šli přede mnou. Zaplaceno 400 dolarů. Doporučuji zajít do jakékoli jiné nemocnice, pokud u vás tyto stavy nefungují. Jediné, co splnilo má očekávání, byla komunikace s překladatelem, děkuji za vaše služby. Zdá se, že ostatní pracovníci mé situaci nevěnovali pozornost.
C G
C G
10:38 02 Feb 24
Použil jsem tuto nemocnici, bydlím v Istanbulu a je to smluvní instituce pro mou pojistku. Klady: Nemocnice je čistá; byl poskytnut „překladatel“, který mě vedl na schůzky a překládal; Sestřičky byly skvělé. Nevýhody: neuvěřitelně drahé (americké ceny); musel čekat 2 hodiny na sledování s lékařem na různých skenech; výsledky krevních testů nebyly poskytnuty, dokud jsem o to nepožádal osobně, a anglický překlad nebyl poskytnut další týden (zdá se pochybné pro nemocnici, která se propaguje mezi mezinárodními pacienty); žádný následný kontakt ohledně zpráv o krevních testech/skenování. Nevrátím se do této nemocnice, pokud to nebude nezbytně nutné, protože se zdá být více oddána tomu, aby byla ziskovým subjektem než poskytovatelem zdravotní péče. V Istanbulu jsou další soukromé nemocnice, které možná nejsou tak lesklé, ale cítí se mnohem méně chamtivé.
Tayyip Cakan
Tayyip Cakan
11:35 23 Jan 24
Za prvé vás zajímá, co dělá tato nemocnice v Taksimu. Další věc, kterou víte, je nápis "Mother/Baby Friendly". Pak zažíváte fakta jeden po druhém. Nemocnice je turistická nemocnice. Podmínečné propuštění k porodu trvá půl hodiny (i když to říkáme 3x) a injekce proti bolesti dostane váš rodící partner, který se svíjí bolestí, opět za půl hodiny. Ať už chcete sadu povlečení nebo ručník, nebo máte hlad a chcete snídani, musíte počkat alespoň 30 až 40 minut. Buďte tedy alespoň trochu objektivní a odstraňte slovní spojení „Mother/Baby Friendly“. Neposkytují ani podporu domácí sestře, když odejdete, pokud nebudete následovat. Za tuto cenu je tato služba naprostým zklamáním.
İpek Özcan
İpek Özcan
09:26 19 Sep 23
Ahoj,Moje žena měla zlomená záda kvůli dopravní nehodě, kterou jsme měli při cestování mezi městy před 3 měsíci. Museli jsme strávit velmi únavnou a úzkostnou noc na pohotovosti nemocnice ve městě, ve kterém jsme byli. Když jsme si uvědomili vážnost situace, začali jsme hledat lékaře a nemocnici. Jak na doporučení, tak na základě komentářů, které jsme četli, Prof. Dr. Kontaktovali jsme Akın Sabancı a další den jsme se sanitkou ocitli v nemocnici Acıbadem v Istanbulu / Taksim.Pan Akın nám poskytl velkou podporu od chvíle, kdy jsme ho zavolali. Byl s námi s celým svým týmem od prvního okamžiku, kdy jsme vstoupili do místnosti. Jeho lidský přístup, než se stal lékařem, byl neuvěřitelný.S důvěrou, kterou nám dal, jsme mu mou ženu bez váhání předali.Operace a její následky proběhly velmi dobře.Zvládl všechny naše obavy a otázky, i když jsme opustili nemocnici.Odtud prof. Dr. Do SabancıCelý proces s ním řídil a projevoval stejný zájem a vřelost Dr. Onuru ÖztürkoviA rád bych poděkoval Müberře Demirbaş za její soucitný přístup ke mně a mé ženě během tohoto stresujícího procesu.
Şeyma Çakir
Şeyma Çakir
12:21 28 May 23
I když svou zkušenost nedokážu popsat; Můžu ti říct o naší hanbě.Můj 26letý bratr a sestra, kteří jsou ve vegetativním stavu a jsou na jednotce intenzivní péče, byli posláni do nemocnice, kterou bychom nepreferovali. Lékař v nemocnici, kde k odeslání došlo, vyjádřil nevhodnost nemocnice z hlediska lékaře pro našeho pacienta a lékař nás informoval, že pacient je pacient, který by se po návštěvě pacienta neměl nikdy stěhovat.Lékaři mohou mít plnou pravomoc doporučovat pacienty; Ale opět by to mělo být v nejlepším zájmu pacienta. Nikdy to není na škodu. Přestože pacient bude žít; Zemře z depeší. Je toho samozřejmě víc, ale já to prostě nedoporučuji.
Oğuzhan Han
Oğuzhan Han
10:10 27 May 24
Moje žena porodila normálně 22. května. Po 3 dnech zavolali naše miminko na kontrolu a řekli jim, že mají podstoupit světelnou terapii na jednotce intenzivní péče, ale BETÜL SARITAŞ, která si myslela, že je lékařka, nám špatně určila diagnózu a účetnictví nemocnice nás požádala o jednání s lékařem, nejsme v pozici, abych vyjednával, proč bych šel k jinému lékaři a on řekl mi, že nic takového neexistuje, drž se dál od BETÜL SARITAŞ, která si myslí, že je doktorka, a já všem řeknu, že se teď baví s vlkem je kojená a je ve stresu Její přístup a přístup je slabá lékařka.Naší 6. personál je sestřička, rozvoz jídel, úklid, všichni byli moc hodní, hlavně sestřička DAMLA, moc jí děkuji. SESTRA DAMLA je informovanější a relevantnější než lékař jménem Betül, kterého jsem si stěžovala na potřebná místa.
Ahmet Ersoy
Ahmet Ersoy
11:31 22 May 24
Dne 20.5.2024 jsme byli hospitalizováni na císařský řez. Od přijetí sestřičky stále opakovaly „Dobře, hned to vyřídíme“ (setkali jsme se se situacemi, kdy nepřišli minimálně 3 hodiny nebo vůbec), hlídání krevního tlaku jen jednou před operací a po 24 hodinách se s naším připomenutím vzpamatovali a pokračovali. Požádali jsme o úklid pokoje a po dobu 3,5 hodiny nepřišel zaměstnanec, o kterém se říkalo, že pochází z místa zvaného Aplus, ale poté, co přišel, vyčistil dřez, stůl a další použití stejným hadříkem. I když jídlo nebylo špatné, mělo různé chutě. Ve 2:00 vložil obchodní manažer jednoho místa hlavu, zatímco moje žena kojila, a i když jsem jí řekl, že nejsme k dispozici, stále se vyptávala a nenechala nic takového jako soukromí. Je tu spousta detailů, které sem zatím nemohu napsat. Pokud si chcete udělat ostudu svými penězi, můžete si s klidem v duši vybrat.
Canan Seven
Canan Seven
04:47 18 Apr 24
Dietolog Sevihan Akbulut mě napadl u vchodu do turniketu metra Taksim kolem 19:00 dne 16.04.2024. Zatímco jsem se snažil projít s QR kódem, chtěl projít turniketem, kde jsem byl, zatímco jsem čekal na načtení mého kódu. Řekl jsem mu, že může použít prázdné turnikety. Navzdory tomu přešel k turniketu po levé straně a náhle na mě zaútočil obtěžováním, strkáním a urážením. Poté mi telefon spadl na zem a poškodil jsem se. Mezitím hned zasáhla ochranka vedle nás a já prohlásil, že na něj chci podat stížnost. Pokračoval ve slovním napadání a urážení, když jsem šel směrem k bezpečnostní místnosti. I když jsem během tohoto procesu zachoval klid, bylo to psychicky velmi náročné. Když jsme dorazili do bezpečnostní místnosti, jeho agresivní chování a chování pokračovalo. I když jsem podal stížnost, pokusil se o útěk, ale policisté mu zabránili. Policie proti němu vedla oznámení. Předám tuto zprávu nemocnici Acıbadem, kde soukromě pracuje, a istanbulské metropolitní samosprávě (IMM). Je to dietolog s extrémně agresivními postoji a je nepřijatelné, aby se takto choval ve veřejné dopravě. Považuji za riskantní mít takového člověka ve zdravotnictví. Oznamuji mu, že proti němu podám potřebné žádosti o zahájení trestního řízení a že podám trestní oznámení na istanbulskou metropolitní magistrát a státní zastupitelství. Na základě spolehlivé firemní politiky přijaté nemocnicí Acıbadem žádám, aby proti němu byla podniknuta nezbytná opatření.
Zey Su (Ist.siv2022)
Zey Su (Ist.siv2022)
17:39 28 May 23
Pozor Dr.Filiz Tüzüner je životu nebezpečný!!! Člověka, který měl těžce poškozený mozek a prodělal operaci mozku, narychlo poslal do nemocnice, která nebyla schopna zásahu v oboru neurochirurgie a neurologie. Můj osobní názor je, že pokud máte peníze, jste nemocní, pokud nemáte peníze, nemusí zasáhnout, pokud zemřete! Lidský život je však nade vše. Navíc se vůči příbuzným pacientů projevuje postoj postrádající empatii! Nenechte se zmást výzdobou a službami nemocnice Acıbadem, tedy výkladní skříní, vždy upřednostňujte státní a výzkumné nemocnice, protože vládní instituce na vás nehledí penězi, jsou to oči pacientů, kteří potřebují lékařskou podporu.vypadá s. Moje rada Prosím, držte se dál od této nemocnice a této paní doktorky, kterou nikdy a nikdy nedoporučuji.
W W
W W
21:17 15 Feb 24
Jaká propastná nemocnice. Pokud někdy v Istanbulu narazím na někoho, kdo potřebuje lékařskou péči, udělám vše, co je v mých silách, aby se ujistil, že nešel do tohoto zchátralého podniku. To je ale vtip. V soukromé nemocnici byste očekávali rychlou pomoc, zvláště když jste pojištěni. Místo toho jsme já a přítel čekali celé hodiny, než jsme mohli dostat pomoc, i když naše situace vyžadovala okamžitou lékařskou pomoc. Můj přítel seděl ve vaší hale hodiny se zlomenou rukou a nikdo ani nemrkl. Vyřešil jsem to se svou pojistkou a oni mi dali garanci výplaty. Přesto mi toto místo neumožnilo získat pomoc, protože z nějakého hloupého důvodu ji chtěli získat přímo z mého pojištění, i když moje pojištění již poskytlo právní dokument, který stanoví, že ve skutečnosti zaplatí, a tak nebylo potřeba aby jim osobně poslali e-mail. Tak tam sedím hodiny s infikovaným prstem (zhoršuje se to) a mým přítelem se zlomenou rukou a těmhle lidem to bylo jedno. Je škoda, že si toto místo může říkat nemocnice. Nenechte se ukolébat a nemyslete si, že zde dostanete rychlejší péči než ve veřejné nemocnici. Stačí jít do veřejné nemocnice. Mnohem méně starostí, protože je to od vlády a ta vás nebude držet jako rukojmí poté, co vám poskytne pomoc, abyste počkali, až nakonec pečlivě donutíte svou pojišťovnu, abyste jim poslali osobní ručně psaný, zlatem lemovaný, parfémovaný lístek, políbený vaší matkou a řekl: ano, zaplatíme."
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️