Imf Fertilidad Barcelona

MHF fertilidad barcelona 1

IMF Fertilidad Barcelona se specializuje na MAP / IVF. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 1984 a nachází se v Barceloně ve Španělsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

IMF Fertilidad, Barcelona, Španělsko 🥇

Klinika se specializuje na reprodukční medicínu. Kliniku založil světoznámý lékař Frederico Galera, který se proslavil svým podílem na prvním těhotenství IVF v Barceloně v roce 1985.

Poté se podílel na prvním těhotenství IVF s použitím zmrazených embryí a na prvním těhotenství intracytoplazmatickou injekcí spermie v Barceloně. Klinika MFI pomohla na svět více než 10 000 dětí. Personál tvoří specialisté v oboru anestezie a embryologie a zkušené profesionální zdravotní sestry a recepční.

Všichni zaměstnanci procházejí pravidelnými školeními a doškolovacími kurzy, aby měli přehled o nejnovějších technologiích, postupech a pokrocích v medicíně. Jejich filozofií je dosáhnout dokonalosti týmovou prací, věnováním potřebného času každému pacientovi a upřednostňováním kvality před kvantitou. Naprostá většina pacientů je velmi spokojena s úrovní profesionality a emocionální podporou, které se jim dostává v průběhu celého procesu před i po ošetření a zákrocích.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Embryoskop
Umělé oplodnění
Zmrazení oocytů
IVF – oplodnění in vitro
Metoda ROPA
Zmrazování embryí
Konzultace IVF

Služby

Transfer na letiště
Ubytování pro rodinu
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Přenos lékařské dokumentace
Zdravotní cestovní pojištění
Internetové konzultace
Lékárna
Telefon na pokoji


Město: Barcelona – Země: Španělsko – Založeno v roce 1984
Akreditace: ISO 9001:2008 – Mluvené jazyky: angličtina, francouzština, němčina, italština, španělština


Recenze společnosti IMF Fertilidad Barcelona

Ricardo Caballero
Ricardo Caballero
23:29 25 Feb 24
Chceme jen poděkovat profesionálnímu a lidskému týmu, který se o nás staral a doprovázel nás po celou dobu procesu, zejména Dr. Xavier Garcia Parra, Eva a Rosario spolu s laboratorním týmem odvedli dobrou práci, cítili jsme velkou podporu a v dobrých rukou. , a podařilo se nám splnit náš sen, ze srdce moc děkuji.
Laura Sierra
Laura Sierra
18:31 02 Jun 22
Na základě našich zkušeností kliniku 100% doporučuji, protože ošetření je výjimečné, tým profesionální a cena je přijatelná, nemáme žádné stížnosti. Podařilo se nám splnit si sen a mít syna hned na první IVF pokus. Děkujeme proto celému týmu, ale především panu doktoru Xavierovi Garciovi - Parra, Rosario, Eva, Anabel...atd. Děkuji děkuji a děkuji.
Jessica Navalon Albert
Jessica Navalon Albert
08:46 27 Jul 23
Skvělý tým! Jsou velmi profesionální. Velmi spokojená s přijatou léčbou a s výsledky.
joc goncalves
joc goncalves
19:42 15 Sep 22
Poté, co mi byla diagnostikována časná menopauza ve věku 28 let a po 12 letech snahy být matkou, ztrátě dvou let a nakonec diagnostikování trombofilie, jsem přišla na kliniku IMF Barcelona a doktor Xavier Garcia Parra vzal můj případ na pomoc realizuji svůj sen Dnes díky vaší profesionalitě držím v náručí svého krásného syna.Dr. Garcia Parra a tým IMF Barcelona, ​​zejména Eva, Rosario a embryolog, mi poskytli podporu od prvního dne, kdy jsem kontaktoval kliniku. Tým vždy objasnil mé pochybnosti a požadavky, zvláště s ohledem na to, že žiji v jiné zemi.Jsem hluboce vděčný MMF Barcelona a slova nestačí k poděkování za vaši pomoc při uskutečnění mého snu.Děkuji!!!!!
Elisabeth Peña
Elisabeth Peña
07:53 13 Mar 24
Moje hodnocení se změnilo po 4 ošetřeních u vás, z nichž jste si zahrávali s mým psychickým a ekonomickým stavem, poté, co jsem šel na jinou kliniku, už jsem byl zoufalý, protože jsem s vámi měl asi 9 ztracených embryí, ukázalo se, že jsem potřeboval dělohu nyní operace, která měla "nekrotizované" oblasti.tolik léků, tolik imunologů, tolik akupunktury a podavačů hlavy, aby se zjistilo, že tam nic neulpí... takže moje otázka zní? Kde jsou profesionálové z vaší kliniky, aby nejen ukradli mé peníze, ale aby dosáhli účelu. Protože jste první, kdo požaduje peníze, ale nestačí k dosažení výsledků.Nebojte se, díky Juaně Crespo tu mám svého syna vedle sebe
Jes Jg
Jes Jg
09:36 09 Mar 22
Každý vypráví svou zkušenost, myslel jsem, že s dobrými recenzemi budu také spokojený. Můj případ z falešně negativní, když jsem byla těhotná, a navíc jsem podruhé zaplatila předem, že vám nevracejí peníze. A nejsilněji o mně pochybovali, že toto těhotenství není z kliniky, potvrdily 2 různé nemocnice, že ano. Nechci říkat víc, ale všichni děláme chyby, ale hanbu, která se v určitých věcech nepozná, už se samozřejmě nevrátím
tania ordaz
tania ordaz
20:06 13 Sep 22
Měl jsem schůzku na zítra a 24 hodin denně mi zrušili schůzku. před. Už jsem měl v práci osobní hodiny. Snaží se mě přesvědčit, abych změnil lékaře. Velmi špatná organizace, už mi vzali chuť jet, tak jsem to zrušil. Velmi špatná organizace a řízení. Hrozný zákaznický servis. Vyjádření 0 důvěry. Když už takhle začnou, nechci si představovat zbytek.
Raquel Frías
Raquel Frías
09:41 06 Jun 23
Měl jsem s nimi léčbu, která vyšla negativně, požádal jsem je o embrya, která mi zbyla, abych je odvezl do sociálního zabezpečení, a oni po mě žádají 250 EUR jen za to, že je odvezu z jejich kliniky, pro účely vedení, protože je to jejich firemní politika, to se neobjevuje v žádném odhadu nebo souhlasu, takže to není legální. Už jsem zahájil právní postupy, aby vrátili to, co je moje. Dal jsem to sem, aby se totéž nestalo další osobě, protože tento proces sám o sobě je pro nás velmi těžké snášet tyto věci.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️