Ginemed

Ginemed Seville clinic 1

Ginemed se specializuje na MAP / IVF. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2000 byla založena v roce 1998 a sídlí ve španělské Seville. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operaci v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Ginemed, Madrid, Španělsko

Ginemed je zdravotnická skupina specializující se na gynekologii, porodnictví a asistovanou reprodukci; již více než 20 let spojujeme lékařskou pomoc s výzkumem, což nám umožnilo stát se referenčním centrem na národní i mezinárodní úrovni.

Protože víme, že když se žena rozhodne stát matkou, činí jedno z nejdůležitějších rozhodnutí svého života, a protože touha být matkou je touha, která překračuje všechny rasy, jazyky a vzdálenosti, chce být naše mezinárodní oddělení s vámi, když nás nejvíce potřebujete. Díky tomu jsme se etablovali jako referenční centrum ve Španělsku i v zahraničí.

Protože využíváme vše, co nám medicína, věda a naše srdce nabízí, abychom vám splnili váš sen. Tisíce dětí po celém světě jsou tou nejlepší odpovědí. Tým vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří využívají vše, co věda a jejich srdce mohou nabídnout, aby vás na této cestě doprovázeli.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Test na protilátky proti spermiím
Umělé oplodnění
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
Získání oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Embryoskop
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Folikulární ultrazvuk
Hormonální test
Hysterosalpingografie
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
IVF konzultace
MACS – imunomagnetická selekce buněk
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Služby

Převoz na letiště
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Madrid – Země: Španělsko – Založeno v roce 1998
Akreditace: ISO 9001:2000 – Mluvené jazyky: španělština, angličtina, francouzština


Recenze společnosti Ginemed

Raquel Fdz
Raquel Fdz
12:39 26 Oct 22
Potěšen službou, z telefonické pozornosti (která má rozvrh...) pozornosti na přepážce, Dr. Cuenca, asistentka... díky nim se cítíte pohodlně a klidně, objasňují jakoukoli pochybnost. Vše vysvětlují korektně a srozumitelně. Komplexní kontrola v testech a průzkumu.Bezpochyby můj konkrétní gynekolog
Cristina García laguna
Cristina García laguna
20:39 26 May 22
Pan doktor Salazar je velký profesionál, konečně po 10 letech každoročních prohlídek na sociálním zabezpečení a čím dál víc se bojím škod, které mi udělali jednoduchou cytologií a myslím si, že to bylo normální, protože dnes díky tomu gynekolog Uvědomila jsem si, že mě vůbec nic nebolí, doporučuji, protože léčba a to, jak vše vysvětluje, je opravdu vynikající. Pan doktor je také velmi přátelský a slečna na recepci je také velmi milá, jedinou nevýhodou pro zmínku je čekací doba, nemohu říci, že je to něco obvyklého, protože jsem tam poprvé.
Yurani montoya
Yurani montoya
15:31 24 Aug 23
Líbilo se mi ošetření, přátelští a vysoce doporučení odborníci
Ana
Ana
08:08 25 Jul 23
Velmi spokojeni s obsluhou a ošetřením. Vyzdvihnout profesionalitu a blízkost lékařů a personálu, kteří na klinice pracují.Kamarádka mi to doporučila a určitě to mělo naprostý úspěch.
Enrique Pelaez
Enrique Pelaez
13:57 21 Jul 23
Skvělé jednání, profesionalita a důvěra. Moje žena byla potěšena sledováním těhotenství doktorem Salazarem a jeho týmem. Dívky na recepci jsou velmi rozhodné a vždy nám se vším pomohly. Rozhodně doporučujeme na 100%
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️