Anfa Fertility Center

Anfa Fertility Center Casablanca klinika 1

Anfa Fertility Center se specializuje na MAP / IVF. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 1984 a nachází se v Casablance v Maroku. Podívejte se na recenze zákazníků, fotografie před/po a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Anfa Fertility Center, Casablanca, Maroko

Klinika Anfa Fertility Clinic (AFC) se nachází v centru Casablanky a jako první v Maroku se specializuje na reprodukční medicínu a techniky. Získala akreditaci ISO 9001 a dodržuje nejvyšší standardy kvality a péče. Z tohoto důvodu je velmi oblíbená u místních pacientů i lékařských turistů.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Ultrazvuk folikulů
Hormonální vyšetření
IVF konzultace
Spermiogram
Konzultace reprodukční medicíny
Zmrazení spermatu
Asistovaný hatching MAP
Zmrazení embryí
Embryoskop
Transfer embryí
IVF – oplodnění in vitro
PGD – preimplantační diagnostika
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
IMSI – Intracytoplazmatická injekce spermie
Umělé oplodnění
Posouzení plodnosti

Služby

Ubytování pro rodinu
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Rezervace taxi
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Lékárna
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření v oblasti stravování
TV na pokoji


Město: Casablanca – Země: Maroko – Založeno: 1984
Akreditace: ISO 9001:2008 – Mluvený jazyk (jazyky): arabština, angličtina, francouzština


Recenze centra Anfa Fertility Center

Rma Fan
Rma Fan
21:39 19 Apr 21
Velmi dobře
صناعة الوعي
صناعة الوعي
20:31 02 Sep 19
Ne upřímný. Neprofesionální personál ( hajar ) je tak hrubá a neuctivá . vůbec nedoporučuje
Frank Right
Frank Right
21:11 13 Aug 21
l'afc est une arnaque complète, le personal est très improfessionnel les infirmières se sporné les dossiers devant les passions. Tout ce dont ellles se soucient, c'est votre argent, et elles ne prennent que de l'argent liquide. Z mé strany tři cykly přívěsku FIV, že je to renovaient la soi-disant klinika, která je trouve au RDC d'une petite villa. Sachant que l'environnement autour joue un grand rôle dans le succès de la fiv. M. Sefrioui n'a pas été clair et franc avec nous. Máme velmi dobrý croire, který nemá šanci na úspěchy alors que lorsque nous avons consulté an autre médecin, on nous a dit que nos chances sont proches de zero et que cela ne vaut pas la peine d'essayer alors que M.Sefrioui a decidé de faire la ponction d'une seule et jedinečný nezralý oeuf pro pouvoir demander l'ensemble de ses honoraires sachant que la chance de la fertilisé et très minime. Nemusíte se starat o publicitu nebo marketingová videa s certifikací ISO nebo jiná masmédia nebo sociální média. M. Sefrioui ne nous a montré aucune soucit après l'échec, tout ce qui l'interressait, c'était le piement.Anfa IVF Center je prostě naprostý podvod, personál je naprosto neprofesionální. Jediné, co je zajímá, jsou vaše peníze. Poplatky berou pouze v hotovosti. Udělali mi tři kola mikroskopických injekcí, když dělali stavební a údržbářské práce na takzvané klinice, která se nachází pod jednou z vil a nemá nejmenší podmínky pro provádění takových operací. Vědomí, že okolní prostředí hraje velkou roli v úspěchu umělého oplodnění. Pan Sefrioui k nám nebyl jasný a upřímný. Donutil nás uvěřit, že naše šance jsou velké a vzal si své plné poplatky, přestože věděl, že šance na oplodnění jediného vajíčka jsou velmi malé. Když jsme konzultovali jiného lékaře, řekl nám, že naše šance se blíží nule a nestojí to za to snaží. Nenechte se zmást ISO, marketingovými reklamami nebo jinými videi na sociálních sítích, je to jen chabý marketingový pokus, pan Sefrioui nám po neúspěchu neprojevil žádné sympatie, jediné, o co šlo, bylo zaplatit.
FARID FEDY
FARID FEDY
19:13 01 Feb 21
Dobré ránorada všem párům, kteří hledají kliniku specializující se na plodnost jděte svou cestou, tuto kliniku vede nelidský pseudo lékař, pacienty ani nezdraví, hrdý, nestará se o pacienty, jejím cílem je obohacení, 'peníze a nic jiného, ​​žádné navazování, klinika duchů, spíš banka, která vás okrádá, asistenti pokud je tak můžeme nazvat nebo spíše spolupracovníci lajdáctví, pohrdání, celý tým se musí vycvičit především, slušné chování, respekt, a zdvořilost: základ vztahů, takže zdravím doktory a celou evropskou a americkou lékařskou profesi.Nerozlišují diplomy, ale kompetence a především člověk.Svůj názor mohu dokázat všemi prostředky, které mám po našem průchodu tímto....podvodem...nezasloužíte si ani půl hvězdičky.rada: běž se trénovat v dobrých mezilidských dovednostech a změň práci... medicína a Hippokratova přísaha jsou nevinné ve tvém jednání
HARAG Anes
HARAG Anes
18:02 11 Aug 23
Omar SEFRIOUI, doktor velmi velmi "přeceňovaný" díky svým mnohonásobným pasážím v médiích a podpoře blogerů a influencerů "koupeny", aby z něj udělali hvězdu...Žádná komunikace s pacienty za účelem vysvětlování věcí... dívá se na vás svrchu... provádí inventuru a nechá asistenty, aby se o vás starali... a všem pacientům předepisuje stejný protokol...Dokonce se nabízí právo vám prodat léčbu nelegálně a nutí vás brát doplňky stravy prodávané v jeho tzv. klinice za nereálnou cenu!!!Vyzývá vás, abyste podnikli kroky a samozřejmě zaplatili, aniž byste provedli minimální analýzu a kontroly k zajištění proveditelnosti a zvýšení úspěšnosti jeho činu: ano, je materialistický, když z vás dělá maximum pokusů, i když je přesvědčili své neúspěchy.Byli jsme u jiného gynekologa a rozdíl je znát. Sefrioui provádí své úkony v kabinách (1,50m x 1,50m) bez minima hygieny!!! (Sterilizace boxu tam není!!!, žádné větrání místnosti!!! Přenosy se dělají naslepo, bez ultrazvuku!!! Tým je super přetížený... nemluvě o vícenásobných konzultacích placených za vás v značce pečovatelské listy: „bezplatná konzultace“!!!…Osobně tohoto gynekologa nedoporučuji… navíc by mě zajímalo, jak může lékař, který složil přísahu před Bohem, takto praktikovat a považovat pacienty za zákazníky nebo dokonce dobytek, pomocí bloggerů a influencerů k posílení své aktivity !!! A také přeměnit svou kancelář na kosmetický salon, kde bude nabízet botoxové injekce a další…Zkrátka nebudu nikomu dělat reklamu...ale Sefrioui je jeden z nejhorších...a nenechte se zmást 1.konzultací...
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️