Ivf Donostia

Klinika Ivf Donostia San Sebastián 1

Ivf Donostia se specializuje na MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2013 a nachází se ve španělském San Sebastianu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po a zeptejte se na ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Ivf Donostia, San Sebastian, Španělsko

Ivf Donostia (Instituto Vasco de Fertilidad) bylo otevřeno v únoru 2015 a jeho vedoucím je Yosu Franco, lékař v oboru molekulární biologie. Tento soukromý subjekt navíc patří do centra Logik společnosti Onkologikoa. FIV Donostia provádí různé zákroky související s asistovanou reprodukcí. Kromě toho je její tým Donostia tvořen skupinou odborníků s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti ženského zdraví.

Pokud potřebujete informace o tom, jak se na kliniku dostat, ať už veřejnou nebo soukromou dopravou, můžete využít tento odkaz. FIV Donostia disponuje gynekologickými ordinacemi s intimními vyšetřovnami. Podle informací zveřejněných na jejích internetových stránkách je IVF vybavena ultrazvukovými skenery E-Cube 15 Platinum a obrazovkou, která umožňuje pacientkám sledovat proces.

Andrologická laboratoř i laboratoř IVF mají potřebné vybavení k provádění všech zákroků, které svým pacientům nabízejí. Konkrétně podle informací poskytnutých IVF má laboratoř IVF inkubátor Geri se systémem Eeva, který umožňuje sledovat embrya a neinvazivně analyzovat nejlepší embrya pro transfer. Má také mikromanipulační systém Integra 3. Operační sál se nachází přímo naproti laboratoři IVF.

Vedle operačního sálu se navíc nacházejí jednotlivé pooperační pokoje. Tyto pokoje nemají vlastní sociální zařízení. IVF také uvádí, že její otevírací doba je od pondělí do pátku, ačkoli pro zákroky, které to vyžadují, jsou k dispozici i soboty a neděle. Všechny tyto informace však nemohli odborníci ORG na asistovanou reprodukci ověřit.”


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Test na protilátky proti spermiím
Umělé oplodnění
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
Získání oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Embryoskop
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Folikulární ultrazvuk
Hormonální test
Hysterosalpingografie
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
IVF konzultace
MACS – imunomagnetický výběr buněk
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Služby

Převoz na letiště
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: San Sebastián – Země: Španělsko – Založeno v roce 2013
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): španělština, angličtina, francouzština


Recenze Ivf Donostia

Tiphaine Tilly
Tiphaine Tilly
08:33 16 Jul 23
Kliniku Ivf Life jsme si vybrali po mnoha neúspěších ve Francii a na radu našeho francouzského gynekologa.Od prvního telefonického kontaktu (díky Jeanu Philippe Mouhicovi) bylo zřejmé, že naše volba byla správná.Na celkové vedení kurzu máme výborné vzpomínky. Vždy dobře přijato.Všechno bylo perfektní a velmi dobře organizované.Mnohokrát děkuji Dr. Perezovi, Dr. Santolarii za jejich efektivitu a profesionalitu, bez kterých by se nic nestalo.Cristině, mé poradkyni, která tu byla, aby odpověděla na všechny naše otázky, děkuji za její laskavost, dostupnost a profesionalitu.Sestrám a celému týmu IVF San Sebastian.Dnes jsem v 9. týdnu těhotenství, díky Vám jsme splnili naše přání a projekt.Tiphaine a Julien
marina martin bengoetxea
marina martin bengoetxea
19:22 01 Sep 23
Vysoce doporučeno. Lidské zacházení je na klinice nejpozoruhodnější, všichni jsou vstřícní, přátelští a empatičtí. Navíc se vždy snaží vyjít vstříc individuálním potřebám každého pacienta. V našem případě odvedli okázalou práci, v obou těhotenstvích jsme zůstali u prvního. Tento proces byl s pomocí IVF snadný. Eskerrik asko IVF!
V T
V T
15:17 29 Aug 23
Na tuto kliniku jsem narazil náhodou na Googlu, nechal jsem tam zprávu a pak mi druhý den z kliniky zavolali, byl to Jean Philippe, velmi přátelský, příjemný, uklidňující a velmi profesionální, což mě potěšilo. Vybral jsem si tuto kliniku a nelituji toho. Velké poděkování patří Dr. ESTEFANII, (velmi profesionální, zná svou práci, ví, co dělá, vhodná léčba je účinná) děkuji naší partnerce MAËVA (byla tu pro mě u každé otázky, kterou jsem položil, na pochybnosti, že bych mohl vyplnit dokumenty atd... je to účinné) děkuji paní anestezioložce, která je velmi milá žena (pamatuji si den vpichu, vždy to malé pohlazení na paži, aby mě uklidnilo, protože jsem byl ve stresu). Díky Sarah, jedné z velmi laskavých sester.První IVF, a je to úspěch, jsem těhotná a jsem tak šťastná, Ivf Donostia splnila můj sen. Nemůžu se dočkat porodu a vrátit se 😃. Neváhejte, pokud hledáte seriózní kliniku v san Sebastian IVF je nejlepší, léčba je opravdu přizpůsobena tomu, aby ivf fungovalo, vše je na místě, aby práce.Prostory jsou velmi čisté, jsou snadno dostupné, parkovat lze poblíž.Opravdu velké díky celému týmu, včera jsem slyšela tlukot srdíčka mého miminka, byla to velká radost. Ještě jednou děkuji děkuji ze srdce děkuji.Ať vám Bůh žehná
sandrine delouye
sandrine delouye
10:58 25 Aug 23
Velké poděkování patří klinice Ivf Donostia, která mi umožnila uskutečnit sen založit rodinu a zažít štěstí stát se matkou! Vlídné přivítání, kompetentní odborníci, kteří jsou vždy k dispozici, aby odpověděli na sebemenší otázky a obavy. Mám láskyplnou myšlenku zejména na Cristinu, která byla vždy přítomna po celou dobu mé cesty se spoustou lidskosti, pozitivity a tolika laskavosti!
L. Oth.
L. Oth.
17:15 30 Aug 23
Po letech neúspěchů ve Francii, prvním IVF na jiné klinice v Bilbau, kde jsme byli více než zklamáni, jsme se rozhodli důvěřovat IVF klinice v Donosti pro naši poslední šanci. A tentokrát nelitujte! Skvělý tým! Vřelé, benevolentní přivítání a hned jsme cítili, že každý chce najít řešení a pomoci nám! Velké poděkování patří Ségolène, našemu prvnímu kontaktu, když jsme kontaktovali kliniku: jaká laskavost! Vždy empatický a pozitivní, stejně jako Naroa, se kterým jsme mluvili po zbytek cesty! Naroa tu pro nás vždy byla, aby zodpověděla naše otázky, naše pochybnosti. Samozřejmě obrovský dík patří lékařům, kteří nás také sledovali, lékařům Rodriguezovi a poté Albisu. Sestry a laborantky také, vždy vstřícné a příjemné.Díky vám všem dnes čekáme na radostnou událost a jsme vám vděční za život. Jste skvělý tým!
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️