Klinika Fiv Marbella

Klinika IVF Marbella Klinika Marbella 1

Klinika Marbella IVF se specializuje na MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2012 a nachází se ve španělské Marbelle. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po a zeptejte se na ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Klinika FIV Marbella, Marbella, Španělsko

Z FIV Marbella vám s potěšením oznamujeme, že 4. března ve 20:00 hodin slavnostně otevřeme naši kliniku FIV Marbella v Ceutě. Akce se bude konat na adrese Paseo de la Marina Española č. 26, kde se klinika nachází.

Před dvěma měsíci jsme se rozhodli otevřít v tomto městě s cílem zpřístupnit jeho občanům naše zkušenosti a technologie v oblasti asistované reprodukce. O dva měsíce později můžeme s hrdostí oznámit, že 3 pacientky dosáhly s pomocí odborníků vytouženého těhotenství.

Rádi bychom připomněli, že v Marbelle IVF pracuje tým více než 100 odborníků s bohatými zkušenostmi ve světě plodnosti. Tento tým je k dispozici pacientům z Ceuty, aby zajistil rostoucí poptávku, která v této komunitě existuje, a poskytl co nejlepší služby při každé léčbě.

Díky tomuto novému otevření jsme nyní přítomni v 6 městech: Marbella, Malaga, Madrid, Milán, Barcelona a nyní Ceuta, která se připojuje k velké rodině Marbella IVF.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Test na protilátky proti spermiím
Umělé oplodnění
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
Získání oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Embryoskop
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Folikulární ultrazvuk
Hormonální test
Hysterosalpingografie
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
IVF konzultace
MACS – imunomagnetická selekce buněk
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Nabízené služby

Převoz na letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Marbella – Země: Španělsko – Založeno v roce 2012
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): španělština, angličtina, francouzština


Recenze kliniky IVF v Marbelle

Carla Zucchetti
Carla Zucchetti
16:01 18 Apr 23
Na radu mého drahého gynekologa jsme se obrátili na ovokliniku. Po tolika letech pokusů a výzkumů, navzdory našemu mladému věku a bez skutečných problémů/překážek, jsme nasbírali jen bolestná a četná selhání. Rozhodli jsme se proto opustit Itálii a zvolit si ovokliniku přihlášením se k programu garance těhotenství. Překvapivě při prvním přenosu a poprvé za 7 let výzkumu se beta verze vrátily pozitivní. Momentálně jsme na začátku čtvrtého měsíce těhotenství a čekáme človíčka. Crazy with joy, my vám nesmírně děkujeme za odvedenou práci, ale především za to, že jste se změnili!!
Manuela Tamilia
Manuela Tamilia
15:06 12 May 23
Sen o našem druhém miminku splnili oni, kteří jsou silným, schopným a dobře organizovaným týmem. Po pár hrozných zážitcích v Itálii, nejen proto, že nedopadly dobře, nám byla indikována tato klinika. I když trochu sklíčení jsme se nevzdali a svou přítomností, zkušenostmi a trpělivostí nám vrátili sebevědomí a chuť znovu věřit. Annalisa, Federica nám byli blízcí profesionalitou a citlivostí a díky skvělé schopnosti doktora Daniela a celého týmu, našemu druhému dítěti budou v 1ese 2 roky! Ovoklinika je klinika číslo 1!!! A to neznamená, že se už neuvidíme! DĚKUJI Z CELÉHO SRDCE!
Anna Bikika
Anna Bikika
10:39 29 May 23
Ovoclinic mi doporučil Dr. Colombo, který mě sledoval během tohoto procesu heterologního oplodnění. Děkuji Federice za trpělivost a dostupnost a velkou profesionalitu celého personálu.Vytvořili vynikající kvalitní blastocystu, která se (konečně!) zakořenila a dnes jsem ve 13. týdnu. Moje zkušenost je naprosto pozitivní a mohu jen doporučit!
Roberta S
Roberta S
14:00 11 Apr 23
po různých pokusech Pma v Itálii jsme se po více než 6 měsících výzkumu, různých rozhovorech i s jinými klinikami rozhodli obrátit na toto španělské centrum. Ovoclinic of Marbella si získala naši důvěru pro svou velkou profesionalitu. Následovala nás Federica, výjimečný člověk pro lidskost, serióznost a dostupnost, která nám dělala prostředníka s paní doktorkou Claudií, se kterou jsme byli opravdu ve všem spokojeni. Otěhotněli jsme na první pokus, ale kromě výsledku, který je samozřejmě nejdůležitější, byla důležitá i cesta s nimi, která nás do tohoto okamžiku přivedla s klidem. Velká profesionalita, vstřícnost k pacientovi a ochota. Všem zaměstnancům srdečně děkujeme
armuduc esemplare
armuduc esemplare
13:46 15 May 23
Nikdy nepřestanu děkovat celému personálu této kliniky v Marbelle. Ve 40 mi umožnili dosáhnout snu otěhotnět i jako svobodné ženě. Jsou velmi pečliví a používají nejmodernější metody, protože mají jistě širší škálu případů. Podařilo se mi otěhotnět na první pokus! Jsou také velmi milí a nápomocní! Vždy jsem se cítil následován. Silně doporučeno!
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️