Erdem Hospital

Erdem Hospital Istanbul clinic 1

Erdem Hospital se specializuje na stomatologickou péči, kosmetickou chirurgii a MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1988 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Erdem Hospital, Istanbul, Turecko

Erdem Hospital je multioborové zdravotnické zařízení, které nabízí vysoce kvalitní lékařskou péči místním i zahraničním pacientům. Nemocnice byla otevřena v roce 1988 ve čtvrti Çakmak. Pacienti, kteří přicházejí do Erdem Hospital, využívají nejmodernější léčebné postupy a procedury v oblasti stomatologie, plastické chirurgie, oční péče, kardiovaskulární chirurgie, mozkové chirurgie, ortopedie, urologie, rehabilitace atd.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Zubní implantáty
Keramické korunky
Zubní můstek
Zubní dýhy

Kosmetická chirurgie
Ošetření jizev
Otoplastiky
Brachioplastika
Prsní implantáty
Cervikofaciální lifting
Liposukce
Rhinoplastika
Lifting stehen
Brazilský lifting
Pozvednutí prsou
Zmenšení prsou
Tělový lifting
Rekonstrukce prsou
Lifting obočí
Hýžďové implantáty
Genioplastika
Transfer tuku
Zvětšení rtů
Lifting krku
Ošetření křečových žil
Léčba vrásek
Abdominoplastika

Implantace vlasů
Transplantace vlasů
Transplantace vlasů DHI
Transplantace vlasů FUE
Zlatá transplantace vlasů FUE
FUT transplantace vlasů
Transplantace vlasů BHT
Transplantace vousů
Transplantace obočí
Mezoterapie vlasů
Léčba vlasů PRP

MAP / IVF
IVF – oplodnění in vitro

Erdem Hospital vám nabízí :

Transfer z letiště
Rezervace hotelů
Mezinárodní noviny
Rezervace taxi
Konzultace přes internet
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno: 1988
Akreditace: neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): arabština, angličtina, turečtina


Recenze Erdem Hospital

Susana Pereira
Susana Pereira
07:21 18 Dec 23
Všichni byli velmi přátelští a nápomocní! Měl jsem tu dvě operace a bylo to fantastické! Práce byla perfektní! Užil jsem si svůj pobyt!
Camelia Sgardea
Camelia Sgardea
20:00 30 Oct 23
Ahoj. Dr. Adnan je profesionál číslo jedna, laskavý as velkou důvěrou pracuje s klidem v duši.
Neuza Cerqueira fitness trainer
Neuza Cerqueira fitness trainer
11:26 27 Oct 23
Letím z Velké Británie do Istanbulu, abych si nechal udělat plastiku břicha a prsní implantáty pomocí Erdem! Opravdu jsem se bála, ale nemůžu tomu uvěřit, tým byl úžasný, skvělý prostor, čisto, jídlo je v pořádku, lékaři jsou úžasní! Všechno od konzultace, letu, transferu, nemocnice, hotelu bylo úžasné! Vřele doporučuji
GÖKHAN GÖK
GÖKHAN GÖK
09:39 03 Jun 22
Prozkoumal jsem téměř každého chirurga, dokud jsem nepodstoupil operaci obezity. Konečně jsem narazila na Adama. Nemocnice byla velmi dobrá a čistá. Měl jsem potíže s jídlem, protože po operaci obezity nic nejíte. Přijímáš jen tekutiny. To bylo opravdu těžké. Každopádně je konec. Tuto nemocnici vám vřele doporučuji.
Asma Maruf
Asma Maruf
06:23 03 Dec 22
Měl jsem celkově dobré zkušenosti s touto nemocnicí pro mé operace. Zejména bych chtěl poděkovat a doporučit doktoru Kadir Tasasizovi za jeho péči a dovednosti s mým zákrokem při plastice nosu. Byl schopen se mnou pečlivě konzultovat cíle, které jsem požadoval, a zároveň byl upřímný ohledně toho, čeho lze dosáhnout s ohledem na estetiku v mém stavu. Jsem se svým výsledkem velmi spokojený a vy také!Můj překladatel Shohreh Zarrinkolah byl skvělý v komunikaci mezi lékaři/sestrami a mnou při mých operacích a konzultacích s lékaři/hotelem. Ujistila by se, že veškeré komunikaci rozumím a že jsem se svou zkušeností spokojen. Měla se mnou trpělivost, když jsem se ptal na mnoho otázek a často se od nervů opakoval.Měl jsem nějaké problémy s mým prodejcem, který je první kontaktní osobou v souvislosti s komunikací. Celkově jsem měl velmi skvělý a uspokojivý zážitek.
Scott Warnes
Scott Warnes
08:53 21 Mar 24
Dobrá zkušenost v Erdem Hospital Dentist, kde mi zavedli 4 implantáty. Překladatel Kaan byl velmi nápomocný a podporoval mě a ujistil se, že jsem se jako pacient a host cítil dobře. Můžete se spolehnout, že jste u nich v dobrých rukou. Převody byly vždy rychlé a včas. Transfery z hotelu na letiště jsou také skvělé.Děkuji Kaanovi, omarovi a zubařům.
Maria Rojano
Maria Rojano
07:41 03 Jan 24
23.12.23 jsem byla na operaci žaludečního rukávu a vše proběhlo velmi dobře. Pan doktor Ali byl po celou dobu pozorný, sestřičky se o mě vzorně staraly a po celou dobu pobytu mě provázela moje překladatelka Hanim. V případě potřeby bych se vrátil na další operaci. Můj pokoj byl dvoulůžkový, ale dal jsem video z jednolůžkového pokoje. Doporučená nemocnice.
cetin Dagdelen
cetin Dagdelen
07:32 03 Jan 24
Byla jsem velmi spokojena s fyzioterapeutickým oddělením, kde jsem se obsluhovala na bolesti zad. Personál byl opravdu přátelský a vítaný. Navíc poslední den, kdy jsem dostal informaci o postupu od doktora Buraka na transplantaci vlasů, mi opravdu otevřel mysl s podrobnými ukázkami. I když se trochu bojím, nechám si to udělat. Hodně štěstí a v kantýně můžete jíst neuvěřitelně chutné jídlo. 😎😎😎😎
DJELLZA A
DJELLZA A
07:43 01 Mar 24
Měli jsme velmi vřelé přivítání☺️. Celý tým byl pozorný k našim potřebám a skvěle se o nás staral. Pan doktor za námi chodil dvakrát denně, aby nás kontroloval. Po celou dobu pobytu v nemocnici nás provázela velmi příjemná překladatelka. Chceme poděkovat celému týmu, který nám pobyt v nemocnici usnadnil.
Débora Costa
Débora Costa
06:06 08 Feb 24
Od příjezdu až po operaci jsou to neuvěřitelní lidé, doktor má 10 hvězdiček, všechny sestřičky a Hannin, paní, která je naší zástupkyní a překladatelkou, zlatíčko vždy ochotné pomoci, vždy se ptá, jestli něco nepotřebujeme, která se bojí přijít protože je to všechno bezpečné, není problém, síla pro nový život.Děkujeme všem za vaši pohostinnost a péči o nás, buďte velmi šťastní a vždy udělejte radost ostatním ❤️💪🙏 🍀Ať vám Bůh vždy žehná 🙏
Deborah Luccarelli
Deborah Luccarelli
06:29 07 Mar 24
U profesora Pekera jsem provedla rinoseptoplastiku a byla jsem průběžně hýčkána ošetřujícím personálem, mojí kontaktní osobou a tlumočnicí. Každý z nich plní svůj úkol s láskou. Klinika je bez poskvrny a jídlo je skvělé.
Familie Tänzer
Familie Tänzer
14:13 01 Aug 23
Tuto nemocnici mohu vřele doporučit, protože jsem byla velmi spokojena nejen s výsledkem operace, ale i s předoperační a pooperační péčí a péčí. Všichni, doktor, sestry i překladatelé byli velmi přátelští, a to mi opravdu otevřelo srdce. Kompetence byla také velmi dobrá. Na tomto místě patří velký dík Dr. furkan. Přípravy a také návštěvy po operaci probíhaly vždy hladce. Na samotné operaci jsem si ničeho nevšiml, ale výsledky hovoří o velké pečlivosti a velké zručnosti! Následná péče: Byl jsem vyšetřován sestrami několikrát denně v pravidelných intervalech. Všechny léky přišly včas, to samé platí o jídle, které bylo mimochodem vynikající! Rány byly vždy ošetřovány opatrně. Čistota byla téměř pečlivá, protože se uklízelo dvakrát až třikrát denně. Transfer z letiště do nemocnice a odtud do hotelu fungoval skvěle. Pro mě je těch pět bodů zasloužených. I když budova není nejnovější, je opravdu dobře udržovaná a čistá. Mnohem důležitější jsou zkušenosti s lidmi a jejich kompetence, které mě dovedly k tomuto velmi dobrému hodnocení. Díky moc!PS Bohužel jsem zapomněla ručník a fén, ten tam nemají, stojí za to si nějaké přibalit.
Lolo. lolo
Lolo. lolo
12:09 15 Dec 23
Dr. Sherine... je taktní a uctivá osoba, ale její problém přichází až v poslední chvíli porodu. Díky tomu může být hodnocena 7 z 10. Čistota pokoje je průměrná a nepřišli v uklidit pokoj po celou dobu, co jsme tam byli.Pozor na čistotu je velmi slabý. Sestřičky jsou uctivé. Jídlo je méně než dobré. Dobré je, že dítě nekoupali, pouze ho otírali a paní doktorka dělala svou práci dobře.Služby nemocnice jsou oproti státní jednoduché.Ale sestry jsou lepší než ostatní a pan doktor taky dobrý.
Mirza Gülbeyaz
Mirza Gülbeyaz
18:57 03 Jun 22
Nechal jsem si udělat plastiku nosu v nemocnici Erdem. Můj lékař se o mě opravdu zajímal. Tvrdě pracovali, aby zjistili, zda se moje očekávání splnila před operací a po ní. S novým tvarem nosu jsem velmi spokojená. Jakkoli se mi nelíbilo nemocniční prostředí, bylo tam příjemně. Díky za všechno. Láska z Chicaga!
Christina Giailoglou
Christina Giailoglou
09:23 03 Nov 23
Korekce nosu a liposukce, obojí úplně špatně. Nos mám křivý a liposukce nic neudělala. Napsali stížnost e-mailem a nedostali žádnou odpověď. Jsem rád, že jsem to přežil. Myslím, že to nebyl lékař, kdo operoval, ale jen lékařský asistent. Nos křivý a od té doby se mi špatně dýchá
Familiem Montealegre Cortez
Familiem Montealegre Cortez
11:26 24 Jul 23
Fatální, ošetření estetiky od sester a pomoci. Nedoporučuji po zaplacení se k vám chovají, jako byste neexistovali!!!Dceři to nedoporučuji, chovali se k ní příšerně, nechali ji samotnou a ani se nestarali o to, abychom se zlobili, pokračovali ve svém chování málo empatie. Nejhorší!!!
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️