Burjeel Hospital

Burjeel Hospital Abu Dhabi, klinika 1

Burjeel Hospital se specializuje na kosmetickou chirurgii a MAP / IVF. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 2012 a nachází se v Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Burjeel Hospital, Abu Dhabi, Spojené arabské emiráty

Burjeel Hospital je multioborová nemocnice, která zahájila provoz v roce 2012 a těší se vynikající pověsti v oblastech kardiologie, pediatrie, oftalmologie, IVF, gynekologie a porodnictví, ortopedie a sportovní medicíny a také cévního centra. Disponuje 10 supermoderními operačními sály a 300 lůžky.

Nemocnice disponuje nejmodernějším lékařským vybavením, včetně 64slicového CT, špičkové magnetické rezonance, magnetické rezonance 3,0 Tesla, neuronavigačních chirurgických systémů a fyzioterapeutických a rehabilitačních místností. Snaží se svým pacientům poskytovat co nejbezpečnější a nejkvalitnější péči. Nemocnice disponuje renomovaným týmem specializovaných lékařů, kteří vítají místní i zahraniční pacienty.


Clinic Specialty:

Kariéra: estetická chirurgie
Léčba vrásek
Cervikofaciální lifting
Lifting obočí
Vyduté tváře – bichektomie
Transfer tuku
Brachioplastika
Pozvednutí prsou
Otoplastiky
Liposukce
Rhinoplastika
Lifting stehen
Zvětšení prsou
Obličejový implantát
Léčba křečových žil
Prsní implantáty
Rekonstrukce prsou
Zmenšení prsou
Zvednutí hýždí
Zvětšení hýždí
Blefaroplastika
Labiaplastiky
Zvětšení penisu
Abdominoplastika

MAP / IVF
Ultrazvuk folikulů
Katetrizace vejcovodů

Služby

Interpretační služby
Zdravotní cestovní pojištění
Parkování
Soukromé pokoje
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Abu Dhabi – Země: Spojené arabské emiráty – Založeno v roce 2012
Akreditace: JCI Accredited – Mluvené jazyky: arabština, angličtina


Recenze Burjeel Hospital

Jose González
Jose González
22:27 07 Dec 23
Bezpochyby nejlepší, nejkrásnější, navržený a vyzdobený s tím nejvybranějším vkusem, nabízí všechny bezplatné volnočasové služby, své vzorné pracovníky a živou klavírní hudbu, veškerý personál, který chce kdykoli pomoci. V 95 zemích, které jsme navštívili, jsme nikdy nic podobného neviděli.Soudržnost žije v mém srdci a duši a je to nejcennější, co v mé existenci, a nedokážu si představit, že bych ji někdy zanedbával nebo se uspokojil s její budoucností.
adnil adnil
adnil adnil
07:04 13 Feb 24
Nemocnice Burjeel v Abu Dhabi je známá poskytováním vysoce kvalitních lékařských služeb, které v sobě spojují vyspělou infrastrukturu a kvalifikovaný lékařský tým. Nabízí širokou škálu lékařských specializací a služeb, díky čemuž je důvěryhodnou destinací pro zdravotnictví v regionu. Nemocnice se také snaží poskytovat pacientům pozitivní zkušenost tím, že se zaměřuje na kvalitu a dbá na komplexní uspokojování potřeb pacientů. Zdravotnický personál je velmi zdvořilý a vychází vstříc různým osobnostem pacientů.
Maher Rustomm
Maher Rustomm
09:21 07 Sep 23
Burjeel Hospital je opravdu vynikající, veškerý personál je profesionální, zejména Dr Muhannad / Dr Matthew, Dr Toufic a Dr Sana. Sestra Marian na všeobecné chirurgii a sestry v nemocnici se mnou byly dobré, zvláště před úterým jsem byl na operaci velmi dobře a sestry také zejména Edelyn a Shinu a salo a krishna a Rahma a Mensy & Milan, Mijin, Sherin a Ravathy v laboratoři a veškerá chemoterapie v onko a sestra Tincy. Moje velké uznání celé rodině Burjeelů
relwin pinto
relwin pinto
07:29 30 Apr 23
Jsme vděční za to, že mám doktorku Arunu kumari jako mou gynekoložku, její odbornost a péči během mého těhotenství, zejména během mého kritického porodu, nechala jsem provést nouzový císařský řez. Její rozhodnutí a důvěra přivedly naši krásnou holčičku i mě do bezpečí. Kéž Bůh žehná jejímu srdci a dílům jejích rukou.Dále děkujeme celému týmu za to, že se o nás v době rekonvalescence dobře starali.
rajeena ashraf
rajeena ashraf
08:54 25 Jul 23
Přátelský a přístupný:Dr. [Pathukutty] šel nad rámec tím, že podporoval přátelské a přístupné prostředí. Vždy měl úsměv na tváři a udělal si čas na oslavu malých milníků během mé těhotenské cesty. Jeho přátelská povaha udělala z každé návštěvy radost a zajistil, že jak můj partner, tak já jsme se cítili zapojeni a zahrnuti do všech aspektů dodávky.Kojení Kareena: Učila velmi dobře a také velmi milý člověk.
Mufee Rafe
Mufee Rafe
10:31 15 Aug 23
Nejlepší zážitek z těhotenství v Burjeel Hospitality (Al Najda). Jsem tak vděčná, že mám Dr. Aruna kumari jako svého gynekologa po celé mé těhotenství, tak chladného a moudrého lékaře. I když jsem měla gestační diabetes uprostřed těhotenství, doktorka Aruna mě dobře vedla a její pozitivní přístup ke všemu mě donutil porodit normálně. Nejlepší gynekolog vůbec.Služba od burjeel, zejména na oddělení porodu, je vynikající. Děkuji všem porodním asistentkám, sestřičkám a služebním lékařům, kteří se o mě na porodním oddělení starali.Děkujeme laktační poradkyni Kareeně za nejlepší podporu.Skvělá pohostinnost, královská léčba, nejlepší lékařské zařízení, odborný lékař, pečující sestra. Děkuji Burjeel za úžasnou péči a podporu.díkMufeena
Cristina Sampaga
Cristina Sampaga
06:57 14 Mar 24
Doktor ibrahim gamal své pacienty bedlivě sledoval. Je velmi milý a svým pacientům dobře vysvětlí všechny postupy a vedení, které pacient potřebuje. Moc děkuji doktore gamalovi, že se o mě staráte.
Dr Prince Rafat
Dr Prince Rafat
12:56 12 Feb 24
Děkuji za úžasný tým lékáren ve 2. patře a speciálně doktorce Hebě za její úžasné farmaceutické znalosti a skromnou péči o pacienty, kterou vždy poskytuje mně a celé mé rodině a jsem si jistý, že za všechny její pacienty, které máme štěstí, že máme tak úžasného lékárníka jako doktor Hebe...!!!
Usama Khalil
Usama Khalil
08:30 27 Aug 23
Ráda bych poděkovala Dr Pattakutty Mohammed za její vynikající služby… Jsme požehnáni chlapečkem. Je to nejlepší gynekoložka a máme s ní velmi dobré zkušenosti. Vysoce doporučeno.
Ghalia Alhosani
Ghalia Alhosani
06:06 02 Aug 23
AhojBurjeel Hospital Respektovaný personál Burjeel HospitalRád bych napsal tento dopis, abych vyjádřil své díky a uznáníRespektovaný vážený personál založený na úspěchu této nemocniceProfesor John SunilProfesor ManishProfesor Muhammad Abu Al-AlaaProfesor Abdul Rahimsestra přijďPan Mohammed Al QubaisiVážený Dr. Amr ShawarbiSestra Nadasestra SamiraVelmi distingovaný tým všech lékařů a sesterUniverzální posádkaCtihodný doktor Fadi HashemDr. ZubaidiDr. GeorgieA všichni lékaři, kteří přispěli k úspěchu léčby a recenzíVrchol odhodlání sloužit pacientovi a využívat všechny techniky k jeho léčbě a k úspěchu jeho léčbyBarjeel se stal globálním lékařským pedagogem v každém smyslu tohoto slovaPři naší poslední návštěvě byl díky bohu nádor v mozku zcela vyléčen a byla provedena operace k jeho odstranění pro mou matku, ženu, která trpí chronickými nemocemi, jako je cukrovka, vysoký krevní tlak a srdeční choroby.Od té doby, co jsem nastoupil do nemocniceVše výše uvedené šlo nad rámec toho, aby můj pobyt v nemocnici byl domácím pobytem s úplným pohodlím, které se mi dostalo.Z celého srdce vám děkuji, že jste tam byliKaždý, kdo chce, si pro svou léčbu vybere nemocniciBarjeel je první volbouZ milosti Boha všemohoucíhoDěkuji mnohokrát
SAYID DASTAAN
SAYID DASTAAN
12:46 07 Dec 23
Musím říci, že Burjeel je jednou z nejlepších nemocnic v Abu Dhabi. Různé služby, které poskytují, nemají žádné jiné nemocnice. A profesionalita personálu a lékařů je přímo vidět na první pohled. Doporučuji, abyste si přinesli svou kartičku pojištění, abyste získali nejlepší možnou léčbu a péči co nejdříve.
Arun Anirudhan
Arun Anirudhan
09:32 15 Dec 23
Čekací doba v lékárně je nepřijatelná. S 18 dostupnými přepážkami je v provozu pouze 8, což vede k trvale dlouhému čekání 60 až 70 minut na léky. Tento problém trvá posledních 8 let a ukazuje na špatné hospodaření.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️