Adonis Ivf

Adonis Ivf se specializuje na léčbu neplodnosti. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1997 a nachází se v Kyjevě na Ukrajině. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Adonis Ivf, Kyjev, Ukrajina

Skupina společností Adonis Ivf Medical, založená v roce 1997 rodinou lékařů, je celostátně uznávanou sítí zdravotnických středisek, která je známá poskytováním kvalitních zdravotnických služeb podle nejvyšších mezinárodních standardů. Začínala se dvěma klinikami a nyní se rozšířila na 8 klinik, které jsou známé svou vynikající pověstí a poskytují širokou škálu lékařských služeb místním i zahraničním pacientům.

Adonis Ivf zahrnuje kliniku IVF, porodnici, kliniku kmenových buněk, centrum estetické medicíny, zubní kliniku, dětskou kliniku, diagnostická centra a ambulantní léčebná centra. V posledních několika letech zaznamenala skupina zdravotnických společností Adonis Ivf rostoucí zájem o naše zdravotnické služby mezi zahraničními pacienty.

Dbáme na dodržování nejvyšších zdravotnických standardů, neboť chceme zajistit bezpečný a pohodlný pobyt v našem zdravotnickém centru. Chápeme, jak stresující a náročné může být lékařské ošetření v cizí zemi – daleko od rodiny a domova.

Proto je prostředí na naší klinice přátelské a pro pacienty velmi uklidňující. Klademe maximální důraz na soukromí pacientů a transparentní systém účtování, který nám zajistil loajalitu našich pacientů.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Ultrazvuk folikulů
Spermiogram
Posouzení plodnosti
Konzultace v oblasti reprodukční medicíny
Léčba retrográdní ejakulace
Zmrazení spermií
Test fragmentace DNA spermií
Hormonální vyšetření
Asistovaný hatching PMA
Kryokonzervace testikulárních biopsií
Umělá inseminace
Zmrazení embryí
Embryoskop
Odběr spermií
Zmrazení oocytů
IVF – oplodnění in vitro
PGD – preimplantační diagnostika
IMSI – Intracytoplazmatická injekce spermie
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
Transfer embryí
Metoda ROPA
IVF konzultace

Nabízené služby

Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Turistický průvodce
Parkování
Překladatelské služby


Město: Kyjev – Země: Ukrajina – Založeno v roce 1997
Akreditace: Žádné informace – Mluvený(é) jazyk(y): angličtina, ukrajinština

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️