Eugin – Barcelone

Eugin Barcelona Barcelona clinic 1

Eugin – Barcelona se specializuje na MAP / IVF. Tato klinika, která byla založena v roce 1999 a má certifikát ISO a směrnici EU o tkáních, se nachází v Barceloně ve Španělsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Eugin – Barcelona, Španělsko

Od roku 1999 se Eugin Barcelona stal domovem pro tisíce rodin. Eugin je součástí přední světové skupiny klinik asistované reprodukce zastřešené skupinou nemocnic NMC Healthcare.

Naším posláním je proměnit tento svět v takový, v němž každá žena, která cítí touhu otěhotnět, jí může dosáhnout. Neustále zaručovat maximální blaho našich pacientek, a to prostřednictvím nejlepších technik asistované reprodukce, které jsou podpořeny vědeckou přísností a lékařskou dokonalostí. Závazek, oddanost a poslání sloužit.

Dokonalost a osobní a profesionální etika. pět hodnot, které definují skutečnou podstatu společnosti Eugin. 75 klinik v 15 zemích na 4 kontinentech. 150 účastí na mezinárodních lékařských a vědeckých kongresech 1 500 odborníků.

Velký tým zdravotníků, včetně lékařů, zdravotních sester, embryologů, psychologů a početného podpůrného týmu. 25 specializovaných pracovníků díky dohodám s nejlepšími univerzitami a výzkumnými institucemi po celém světě. Eugin Španělsko 20 let dává za mnohé.

Ve společnosti Eugin máme rádi vše pod kontrolou, včetně našich pokroků. Takže až budete přemýšlet, zda nám můžete důvěřovat, nechte si odpovědět na naše zkušenosti. Nejmodernější techniky a technologie. Aplikované týmem špičkových odborníků, kteří jsou vždy v čele vlastního výzkumu.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Test na protilátky proti spermiím
Umělé oplodnění
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
Získání oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Embryoskop
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Folikulární ultrazvuk
Hormonální test
Hysterosalpingografie
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – Intracytoplazmatická injekce spermie
IVF konzultace
MACS – imunomagnetická selekce buněk
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Eugin – Barcelona vám nabízí :

Transfer z letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Barcelona – Země: Španělsko – Založeno v roce 1999
Akreditace: ISO a směrnice EU o tkáních – Mluvené jazyky: španělština, angličtina, francouzština


Recenze Eugin Barcelona

elodie caquot
elodie caquot
13:43 16 Oct 23
DĚKUJEME, děkujeme, že jste nám umožnili uskutečnit náš sen stát se matkami. Děkujeme za vaši podporu v době pochybností, děkujeme za vaši profesionalitu během naší cesty. Bezpochyby, pokud má být druhé dítě, zavoláme vám. Velké poděkování patří vašemu lékaři, který dokonale prostudoval náš soubor a věděl, co dělat a jak to dělat, aniž by nás nutil, aniž by nám ukládal těžké zacházení a zůstal pozorný k našim obavám (vyvolaným francouzskými lékaři). Budeme vám věčně vděční.
Anne-Sophie GLORIOD
Anne-Sophie GLORIOD
08:05 19 Dec 23
Velké poděkování patří klinice EUGIN, bez které by naše přání stát se rodiči nebylo možné.Celý tým je velmi profesionální, vždy nás velmi dobře přijali a poradili. Od začátku byli lékaři schopni diagnostikovat a přizpůsobit přesný protokol, který jsme potřebovali. A povedlo se napoprvé 🙂
Magali Bijon
Magali Bijon
09:46 27 Jan 24
Nikdy nebudu mít dost silných slov, abych vyjádřil hlubokou vděčnost Euginově klinice. Díky jejich laskavosti, laskavosti a jejich profesionalitě jsem si mohla splnit svůj sen a mít svou malou Gabrielle, která naplňuje a rozjasňuje můj život. Děkuji všem lidem, které jsem na této cestě klinikou potkal, všichni byli nesmírně milí. Přeji všem ženám, aby měly stejnou cestu a zažily stejné štěstí.
Karine B.
Karine B.
12:40 08 Sep 23
Velmi dobrá podpora týmu, ať už na dálku nebo na místě. Vždy odpověděli na naše dotazy, buď okamžitě, nebo nám zavolali zpět během dne. Malé doplňky: pomohli nám najít gynekologa poblíž nás pro sledování, když jsme přišli, zpřístupnili nám své parkoviště, pokoje kliniky jsou velmi pěkné a pohodlné. Konečně v našem případě prokázaly větší odbornost než naše nemocnice, protože nám umožnily po 4 letech ART ve Francii stát se rodiči malého zázraku.DÍK ! A hodně štěstí všem budoucím rodičům.
lorena marzolo
lorena marzolo
11:12 08 Sep 23
Rádi bychom poděkovali lékařskému a administrativnímu personálu Eugina v Barceloně za uskutečnění našeho velkého snu o vytvoření skutečné rodiny. Děkuji zejména Dr. Raffaele Rosanii, kterého jsme potkali přes web teprve před více než rokem a který nám vrátil pozitivitu a důvěru poté, co jsme byli vyčerpáni a rozčarováni 3 neúspěšnými pokusy za 4 roky. Ve společnosti Eugin jsme byli "léčeni" v naší jedinečnosti a ne standardním protokolem stejným pro všechny, s našimi konkrétními problémy, které jsme studovali, zvládali a řešili. dále bylo vyhověno našim žádostem o použití čerstvých vajec, což je pro pár i kliniku náročnější operace, která však podle našeho názoru zaručila okamžitý úspěch. teď stále nemůžeme uvěřit, že náš andělíček Matteo je s námi a dává nám bezesné noci a neskonalou radost, ale především novou krásnou existenci!
AMELIE DEHARBE
AMELIE DEHARBE
17:51 23 May 23
Velmi pěkný doprovod. Veškerý personál na mé klinice je příjemný. Rychlá odpověď na mé otázky. Úplné zvládnutí procesu a francouzského jazyka.24. března se mi narodila nádherná holčička. Velké poděkování patří všem, kteří se přímo či nepřímo podíleli na tomto velkolepém projektu a na tomto skvělém dobrodružství.
Marie Brunet
Marie Brunet
08:21 29 Aug 23
Ráda bych poděkovala týmům eugin clinic, které mě úspěšně podpořily v mém životním projektu: stát se matkou. Před dvěma týdny se mi narodil chlapeček Charly a je to velké štěstí (i přes náročné noci 😉)! Doporučuji tuto mimořádně profesionální kliniku s lidmi, kteří jsou vždy starostliví a pozorní, bezproblémové lékařské a administrativní sledování, vysoce výkonné digitální nástroje pro vzdálenou komunikaci a odesílání dokumentů. A diskuse ve francouzštině! Přeji všem ženám, aby poznaly štěstí být matkou, pokud si to přejí. Ať neváhají ani vteřinu kontaktovat Eugina, aby si splnili svůj sen!
Eduart Dokuci
Eduart Dokuci
12:48 31 Jul 23
Můžeme být jen nesmírně spokojeni a šťastní, že jsme si vybrali tuto strukturu, abychom konečně dali život našemu malému miminku. Po několika letech neúspěšných pokusů jsme zde našli to správné prostředí pro splnění našeho snu.Byli jsme vítáni přímo doma a vždy se o nás starali s úsměvem. Zvláštní uznání patří Dr. Pamele Santucci a jejímu týmu, kteří nás doprovázeli a vedli s jemností a pozorností.!!
justine girard
justine girard
18:33 08 Nov 23
Kliniku Eugin vřele doporučuji, byla jsem přijata, sledována, poradena, podporována... dokonce lépe, než jsem čekala. Jsou k dispozici pro jakékoli dotazy před během projektů i po nich. Velmi profesionální, čisté, doporučuji.Děkuji Euginu Barceloně za všechno.Můj projekt skončil, miminko se má dobře, tak šťastné.
Eline KLEIN
Eline KLEIN
21:13 03 Jan 24
Díky díky díky. Díky vám jsem se mohla stát matkou skvělého chlapce, který mě den za dnem naplňuje štěstím. Shledala jsem vás velmi výkonnou, pozornou a pokud se rozhodnu pro druhé dítě, bez váhání se k vám vrátím. I přes vzdálenost jsem mohl udělat všechny zkoušky v Lucembursku a přijet jen na přestup do Barcelony. Postup byl nakonec docela jednoduchý 🙂
Julie Fressineau
Julie Fressineau
14:03 21 Apr 23
Moc děkujeme Euginovi, že nám umožnil přivítat do naší rodiny naši úžasnou Calie, která právě oslavila své první narozeniny. Naplňuje nás štěstím každý den...Členové týmu Eugin byli pozorní, profesionální, kompetentní, vnímaví a dostupní. Byl jsem okamžitě uklidněn a uklidněn. Jsme 2 maminky a fungovalo to od 2. inseminace. Díky za všechno !Julie, Chris a Cali
Veronica Papa
Veronica Papa
15:19 10 Jul 23
Díky této fantastické klinice a týmu, který nás krok za krokem následoval, jsme s manželkou mohli uskutečnit náš sen stát se matkami. Vždy nám byli k dispozici vysoce kvalifikovaní lidé s mimořádnou profesionalitou, citlivostí a laskavostí. Za dva dny jsou naší holčičce čtyři měsíce a bez EUGIN kliniky by nám dnes nebyla v náručí. Vřele doporučujeme každému, kdo se chce vydat na cestu asistovaného plození.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️