Ivf Spain Madrid

Klinika Ivf Spain Madrid Alicante 1

Ivf Spain Madrid se specializuje na MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2009 a nachází se ve španělském Alicante. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Ivf Spain Madrid, Alicante, Španělsko

Ve španělské společnosti IVF se snažíme být v čele výzkumu asistované reprodukce, neustále vyhodnocujeme a využíváme inovace a technologie, abychom našim pacientům zaručili tu nejlepší možnou léčbu. Tento závazek nám také umožňuje specializovat se a dosahovat pozitivních výsledků v často složitých případech, jako jsou pacienti, u nichž selhala implantace, imunologické a genetické problémy ovlivňující početí nebo opakované potraty, a také v případě anonymního dárcovství vajíček.

IVF Spain bylo oficiálně navštíveno a akreditováno týmem RAG v březnu 2017 a prokázalo vysokou úroveň odborných znalostí, služeb, vybavení a skóre vyšetření než kterákoli jiná klinika pro léčbu neplodnosti RAG v roce 2016. Tým nadále usilovně pracuje na poskytování “prvotřídní” léčby neplodnosti převážně mezinárodním a přeshraničním pacientům.

IVF Spain se nachází ve velmi klidné a tiché oblasti se snadnou dostupností veřejnou dopravou. Budova je velmi moderní, obklopená krásnými palmami, tropickými rostlinami a zpěvem ptáků. Klinika má vlastní terasu, kde si můžete vychutnat šálek kávy nebo čaje. Prostory recepce jsou velmi dobře řešeny a umožňují pacientům pocítit harmonii místa.

Prostředí kliniky je velmi čisté a sterilní. Vše je přátelské a přívětivé. Klinika má ve svých prostorách 4 laboratoře a je vybavena nejmodernější technikou. Filozofie IVF Spain je založena na individuálním přístupu k pacientovi a nabízí komplexní služby v jazyce, který pacient preferuje, což podporuje jasnou komunikaci a porozumění. Pacienti obdrží uvítací balíček a po léčbě mohou využít služeb akupunktury nebo masáží. Snaží se být v čele výzkumu AHR, neustále vyhodnocují a využívají inovace a technologie, aby zajistili svým pacientům tu nejlepší možnou léčbu.

Tato klinika oficiálně prokázala úroveň odborných znalostí, vybavení, služeb a reakcí pacientů, která výrazně převyšuje současné mezinárodní standardy klinik.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Test na protilátky proti spermiím
Umělé oplodnění
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
Získání oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Embryoskop
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Folikulární ultrazvuk
Hormonální test
Hysterosalpingografie
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
IVF konzultace
MACS – imunomagnetická selekce buněk
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Nabízené služby

Převoz na letiště
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Alicante – Země: Španělsko – Založeno v roce 2009
Akreditace: Žádné informace – Mluvené jazyky: španělština, angličtina, francouzština


Recenze IVF-Spain Alicante

4.3
powered by Google
W AA
W AA
20:01 01 Jan 24
Naše zkušenosti s IVF:IVF klinika v Alicante je skvělá, personál je k nám maximálně přátelský a osobní péči považujeme za příkladnou. Vzniká zde hluboký vztah důvěry, se kterým by se ostatní kliniky měly měřit. Pokud jde o velmi dobré služby a atraktivní ceny, nezbývá než si přát.Zcela doporučeno!
Vanessa Lucas
Vanessa Lucas
12:38 30 Nov 23
V současné době jsme 5 měsíců těhotná poté, co jsme šli na IVF ve Španělsku pro darované vajíčko a jsme tak šťastní a nadšení. S touto klinikou jsme měli skvělé zkušenosti! Všichni zaměstnanci jsou velmi milí a služba je vysoká. Včas se vám ozvou, aby zodpověděli jakoukoli vaši otázku nebo zmírnili vaše starosti.Proces je velmi profesionální a klinika je moderní a velmi čistá. Vřele doporučuji IVF Španělsko každému, kdo se na této cestě cítí beznadějně 😊
Judith P
Judith P
14:49 11 Sep 23
Těhotná s naším druhým zázračným miminkem! V naší vlastní nemocnici nám řekli, že s mými vlastními vejci pravděpodobně nikdy neotěhotníme. Nicméně v IVF ve Španělsku byl přístup velmi odlišný. Personalizovaná léčba, spousta testování a ladění léčebného plánu, dokud jsme nenašli ten správný přístup pro nás.Dr. Pack a zbytek týmu jsou velmi profesionální, ale také velmi přístupní. A výsledky mluví samy za sebe. Ještě jednou děkuji!Určitě doporučuji!
José Luis Pinilla Álvarez
José Luis Pinilla Álvarez
11:40 20 Jan 24
No, třetí těhotenství a druhé z toho úspěšné díky celému týmu Dr. Rogela.Již jsem napsal další recenzi se svým jiným účtem, takže budu stručný.Moc děkuji celému týmu za skvělou práci, kterou odvádíte a především za lidské a vstřícné jednání.Toto je Guillermo, naše druhé dítě, kterého jsme dosáhli díky vašemu úsilí.A teď jsme zasazeni!!!!Jako vždy doporučuji všem, kteří mají problém mít děti, zajít si na odborné místo, kde se k vám chovají dobře. Je mi jasné, že IVF bylo bezpochyby to nejlepší rozhodnutí, jaké jsme mohli udělat.Děkuji mnohokrát z celého srdce.
Pazapan Zapan
Pazapan Zapan
10:59 22 Jan 24
Estamos mi marido y yo encantados con el trato tan especial que estamos recibiendo. La atención tan cariñosa de Paz no tiene palabras para describirla y la paciencia y profesionalidad, así como amabilidad, del Dr Rogel, no sabemos cómo agradecer.Seguimos en el proceso pero aún así, ya tenemos mucho cariño recibido por todos en la Clínica. Gracias.Único lugar para conseguir nuestro sueño de ser papás.
Roger Riegendinger
Roger Riegendinger
17:42 01 Aug 23
Dostalo se nám skvělé péče od personálu kliniky a cítili jsme, že jsme v dobrých rukou. Od podání až po lékaře jsme byli velmi dobře informováni a poradili. Pomohli jste nám svým odhodláním naplnit touhu našeho srdce. Mnohokrát děkuji za vše!
elena munteanu
elena munteanu
11:31 10 Jul 23
Ráda bych se podělila o naše zkušenosti s IVF klinikou. Pro mě a mého manžela to byla zkušenost s mnoha překážkami a obtížemi, ale také nejkrásnější zkušenost našeho života, protože jsme uspěli a stal se zázrak. Nyní jsme ve druhém trimestru a jsme nesmírně šťastní, že se každý den daří. Rád bych poděkoval celému týmu ze srdce, protože tu pro nás vždy byli, vždy velmi vstřícní, když jsme je potřebovali. Mohu říci, že při nás stáli a povzbuzovali a pomáhali nám ve všem, co umí a umí. A zvláště bych chtěl poděkovat Sarah Hurst, naší zdravotní sestře, která s námi měla tak trpělivost, a doktoru Sergiu Rogelovi, který byl Bohem dán, aby na zemi dělal zázraky. Tento muž má dar od Boha a je požehnán, že přináší štěstí rodinám lidí! Děkujeme za vše, co pro nás děláte!
SCR
SCR
13:20 04 Sep 23
Tato klinika byla skvělá a nyní jsem ve 26. týdnu těhotenství s malou holčičkou. Měl jsem předchozí špatnou zkušenost v Praze s jedním neúspěšným pokusem, kde jsem čekal 2 týdny poté, co to nefungovalo, na žádnou komunikaci o tom, co se pokazilo, a oni dostali jedinou odpověď, „jen to zkuste znovu“. Nechtěl jsem zkoušet Irsko, kde žiji, protože je drahé a nemá takový pokrok, jaký má Španělsko.Jakmile jsem se setkal s týmem v Ivf Spain Madrid Alicante, byl jsem na ně opravdu ohromen. Carmen odpověděla na můj dotaz hned a já byl v Alicante jen 2 dny na cestě na Menorku a ubytovala mě. Cítil jsem, že se o ně starají a jsou opravdu na kouli, a opravdu jsem cítil, že doktorka Herrererová pro nás udělá to nejlepší, co je v jejích silách, a že to udělala. Ona je to, co bych požádala od lékaře IVF, čestná a soucitná. Sarah byla jako naše sestra velmi inteligentní a rychlá. Claudia a Hector jsou vždy příjemným přivítáním, když dorazí na čistou a atraktivní kliniku.Celá procedura trvala o něco déle než na jiných klinikách s biopsií a IM-mapou před implantací embrya, ale metoda je opravdu chytrá, protože vás ochrání před emocionálním rozrušením ze zbytečné ztráty embryí. Zajišťují, aby podmínky pro implantaci byly perfektní, a dělají absolutně nejlepší, aby to fungovalo. Bylo zjištěno, že moje imunita nepodporuje implantaci a načasování vnímavosti bylo jiné, takže jsem rád, že jsem testoval. Udělali jsme kolo IVF a pak další pro bankovnictví embryí a zůstaly nám 3 geneticky testovaná kvalitní zmrazená embrya. S prvním úspěchem implantace!Já a můj manžel jsme si vždy užívali výlety do Alicante, zní to překvapivě, protože IVF může být velmi těžké, ale užívali jsme si slunce a jídla a lidí, což celkově změnilo můj pocit během léčby. Vždy bylo potěšením vidět personál na klinice a reakce, které jsme vždy rychlé, což znamenalo obrovský rozdíl v mé emocionální pohodě. Vlastně bych řekl, že po přechodu na tuto kliniku nebyl tento proces obtížný. Já a můj manžel jsme se také zeptali, zda nemůžeme dostávat e-maily po odběru, dokud embryo nedosáhne blastocysty, abychom se vyhnuli horské dráze, zatímco se embryo kultivuje. Klinika naše rozhodnutí podpořila. Velmi podporovali také genetické testování, které jsem v jiných zemích nenašel.Tuto kliniku moc doporučuji a budu na ně myslet pozitivně a vrátím se pro naše 2 zmrazená embrya! Mám velkou lásku ke všem zaměstnancům, protože zlepšili život, když cítili potíže z jiných klinik. I kdyby to nefungovalo, viděl jsem sestru objímat pacienta, který byl rozrušený a podporoval ji, ten soucit znamená hodně
Claire Olson
Claire Olson
15:55 17 Jul 23
Jak můžete slovy vyjádřit dar, který nám dali? Celý tým, zvláště náš lékař, Dr. Pack, a naše sestra Sara Hurst jsou zázračné pracovníky. Cestovali jsme ze Států po průzkumu klinik po celém světě. S manželem je nám oběma přes 40. Od chvíle, kdy jsme potkali Dr. Packa, jsme věděli, že toto je pro nás ta pravá klinika. Jsem ve 3. trimestru a těhotenství probíhalo velmi dobře. Byli jsme požehnáni pozitivním testem na náš první implantát. Dr. Pack a celý tým byli profesionální, starostliví, ohleduplní a vedli naši cestu k úspěchu. Klinika je špičková. Vřele doporučuji a přál bych si, abych mohl o této klinice říct světu. Fantastická práce všem v našem týmu, děkujeme, že jste nám dali zázrak – rodinu. Nemůžeme se dočkat, až se vrátíme pro sourozence. 😊
Camila Fitzsimons
Camila Fitzsimons
15:20 28 Aug 23
Výborná a důvěryhodná klinika. Udělala jsem léčbu a byla úspěšná a udělala ze mě nejšťastnější mámu na světě. Doctor Pack je skvělý lékař a poradil mi se všemi novými způsoby léčby a nabídl to, co pro mě bylo nejlepší, skvělou podporu. Veškerý personál na klinice je milý a vstřícný. Kliniku vřele doporučuji, jsem si jistá, že je to ta nejlepší volba, kterou můžete udělat.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️