Klinika Girexx

Girexx Barcelona clinic 1

Klinika Girexx se specializuje na MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1999 a nachází se v Barceloně ve Španělsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Klinika Girexx, Barcelona, Španělsko

Klinika Girexx se specializuje na asistovanou reprodukci a má více než 20 let zkušeností. Nabízíme vám nejlepší léčbu neplodnosti, abyste si mohli splnit svůj sen o otěhotnění. Vždy s maximálními zárukami a nejhumánnějším zacházením vám dáváme k dispozici techniky asistované reprodukce nejnovější generace, které jsou dostupné pouze v několika centrech na celém světě.

Embryoskop, IMSI, MACS… nám umožňují optimalizovat vaši léčbu a dosáhnout výjimečné úspěšnosti. Vždy u nás najdete léčbu, která je velmi vhodná a humánní. Během léčby i po ní se budete vždy cítit doprovázeni svým společníkem.

Chceme, abyste se u nás cítili dobře. Protože jsme lidé, kteří pomáhají lidem. Není to totéž a nemáme stejné konstrukční potíže, proto každý případ pečlivě studujeme, abychom vám mohli nabídnout individuální řešení šité na míru vašim potřebám. Poplatky za dopravu a hodnocení pacientů odrážejí dobrý pracovní den. Kromě toho jsou naše přepravní poplatky vyšší než průměr. Specializujeme se na asistovanou reprodukci a máme více než 20 let zkušeností.

Nabízíme nejlepší léčbu neplodnosti, abyste si mohli splnit své přání otěhotnět. Nečekejte na vítěze a my nebudeme čekat a nebudeme čekat. Nyní je ten správný čas to zkusit. Až budete připraveni, zahájíme léčbu. Ve společnosti Girexx vám přidělíme koordinátora pro vaši léčbu, abychom mohli vyřešit všechny vaše případné pochybnosti. Nabídneme vám také služby našeho řidiče, který vám pomůže maximálně využít vaše možnosti, pokud jde o jídlo, stres atd.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Vyšetření protilátek proti spermiím
Umělé oplodnění
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
Získání oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Embryoskop
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Folikulární ultrazvuk
Hormonální test
Hysterosalpingografie
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – Intracytoplazmatická injekce spermie
IVF konzultace
MACS – imunomagnetická selekce buněk
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Služby

Převoz na letiště
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Barcelona – Země: Španělsko – Založeno: 1999
Akreditace: Žádné informace – Mluvené jazyky: španělština, angličtina, francouzština


Recenze na Clinique Girexx

3.9
powered by Google
Tiffany R
Tiffany R
20:27 10 Aug 23
Díky Girexxu jsme mohli založit naši rodinu hned od začátku. Velmi pozorný a přítomný na každém kroku navzdory vzdálenosti. Velmi citlivě reaguje na každý zaslaný e-mail. Ještě jednou děkuji.
Mélanie Severe
Mélanie Severe
17:10 09 Jun 23
Tým velmi kompetentních a lidských profesionálů. Vždy pozorný, plný laskavosti a optimismu pro naši podporu navzdory pochybnostem, které se někdy objevují. Vždy jsme se mohli spolehnout na veškerý personál. Ukázali velkou dostupnost.Děkujeme celému týmu za splnění našeho největšího snu.Brzy se k vám vrátíme, abychom rozšířili naši malou rodinu.
Juvaron Lisa
Juvaron Lisa
08:16 16 Aug 23
Velmi pěkná zkušenost s Girexxem, citlivý, pečující a velmi profesionální, díky jejich pomoci jsme měli malá dvojčata.2 kliniky Girona a Barcelona jsou skvělé.Týmy mluví francouzsky, což je velké plus!Děkujeme jim, že přispěli k našemu snu 😍
laura lorenzetti
laura lorenzetti
15:37 17 Jul 23
Kliniku jsem kontaktoval minulý rok, sledovali mě a i přes vzdálenost mi skvěle asistovali. Darovala jsem vajíčka a dnes máme našeho prcka u sebe! Upřímně děkuji celému týmu, že mi dal příležitost stát se matkou, nepopsatelná emoce. Laura
Milesha Markelova
Milesha Markelova
12:09 30 Dec 23
Už jsem napsal recenzi, ale není vidět, pravděpodobně byla smazána, vidím spoustu negativních recenzí a jsem v šoku, protože jsem si myslel, že jsem jediný, kdo se setkal s problémy, žádal jsem vás, abyste nám dali a poslali naše biomateriály už více než rok pokaždé napíšou nějaký nesmysl, aby zdržely čas. Nejsme ve správném věku, abychom roky čekali, a už se nemůžeme vrátit na kliniku, protože je to velmi drahé a bez výsledků, ale chtějí, abyste přišli a zaplatili přes nos za další neúspěšný převod. Převoz byl strašně bolestivý, křičela jsem a kroutila se v křesle. Není hezké si to ani pamatovat. Normální přenos by měl být bezbolestný.Taky mám pochybnosti, že s naším embryem něco udělali, jelikož nám ho nijak nedají, čekám na laboratorní data z kliniky pro otevření soudního sporu a nedávají mi. Prosím všechny, aby si to dobře rozmysleli, než tam půjdou.
MISTER MYSTERE
MISTER MYSTERE
18:55 07 May 22
Pozor na 5***** recenze, je možné zaplatit google, aby je měl. Tato klinika je nesmysl, mé ženě implantovali velmi velmi nekvalitní embryo, slyšet Dr. ROCAS je to nádherné, je to skvělé....až na to, že když se můj francouzský gynekolog dívá na fotky embrya, NIKDY neměli inseminovat. .. Jinak příjem je správný, ale bohužel nevypadají vůbec vážně
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️