Ginefiv

Ginefiv se specializuje na MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1988 a nachází se v Madridu ve Španělsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Ginefiv, Madrid, Španělsko

Než si vyberete kliniku pro léčbu neplodnosti, porovnejte si tuto nabídku a zjistěte vysokou kvalitu Ginefiv za rozumné ceny, a to zcela anonymně a důvěrně. Ve společnosti Ginefiv vám nabízíme nový ovodonizační program se zárukou blastocysty.

Léčbu s vynikající úspěšností, navrženou tak, aby se lépe než kdy jindy přizpůsobila vašemu konkrétnímu případu. Na klinice asistované reprodukce Ginefiv máme více než 30 let zkušeností s pomocí párům s problémy s neplodností, aby si splnily svůj sen stát se rodiči.

S nejlepšími odborníky na umělé oplodnění a oplodnění in vitro, nejmodernějšími technikami asistované reprodukce a vysokou úspěšností. V rámci našeho závazku nabízet našim pacientům nejnovější pokroky investujeme potřebné prostředky, abychom zůstali na špičce technologií v reprodukční medicíně.

Díky tomu každoročně nabízíme našim pacientům nové techniky, jejichž účinnost prokázal náš lékařský tým, což nám umožňuje poskytnout vám veškerá diagnostická vyšetření nebo léčbu, kterou můžete potřebovat.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Test na protilátky proti spermiím
Umělé oplodnění
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
Získání oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Embryoskop
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Folikulární ultrazvuk
Hormonální test
Hysterosalpingografie
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
IVF konzultace
MACS – imunomagnetická selekce buněk
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Služby

Převoz na letiště
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Madrid – Země: Španělsko – Založeno: 1988
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): španělština, angličtina, francouzština


Recenze na Clínica Ginefiv

Passion née
Passion née
18:43 18 Jan 24
Tým, který naslouchá, je dostupný, pečlivý a efektivní v případě nouze, což prokazuje velkou profesionalitu.Klinice vřele doporučujeme začít s nimi velké dobrodružství.Ještě jednou za vše děkujeme, budeme na vás moc hezky vzpomínat.Celiame
Fany Chamak
Fany Chamak
21:02 06 Dec 23
Jsem velmi vděčná týmu Ginefiv Barcelona, ​​že mi umožnil být konečně matkou.Skvělý tým, pozorný, nabízí vám všechny možnosti, které máte k dispozici podle vaší vlastní cesty. Na každou otázku, kterou jsem si položil, mi byla rychle poskytnuta odpověď.Přivítání během mého pobytu bylo vřelé, tým je přítomný a uklidňující.Pro Francouze se nebojte, část týmu umí francouzsky perfektněNa první kontakty s klinikou mám jen dobré vzpomínky.Tuto kliniku vřele doporučuji všem ženám, které chtějí být maminkami.Ještě jednou děkuji 🥰
Laetitia Herault
Laetitia Herault
09:10 11 Jan 24
Všem, kdo ještě váhají, tuto kliniku vřele doporučuji. Začala jsem dnes, jsem těhotná a pracoval se mnou velmi příjemný a profesionální tým. A to, že lidé, kteří s vámi jednají, mluví francouzsky, vám opravdu dodává sebevědomí. Klinika je velmi příjemná, stejně jako personál. Termíny jsou poměrně rychlé a 1000% doporučuji. Ještě jednou děkuji Ginefiv za toto krásné dobrodružství, které zažívám.
Ludi Ludi
Ludi Ludi
05:33 28 Jan 24
Tuto kliniku vřele doporučuji, od prvního kontaktu byly informace velmi jasné a výměny plynulé, vždy jsem měl rychlé odpovědi na své otázky. Celá naše cesta byla velmi hladká a rychle jsme získali sebevědomí. Tým na místě je vřelý a přívětivý, přivítání je prostě perfektní. Díky Ginefiv jsem dnes těhotná a to od prvního přestupu!Upřímně děkujeme celému týmu Ginefiv!
Miriam Castro Roman
Miriam Castro Roman
14:34 26 Jul 23
Po návštěvě několika klinik jsme si vybrali Ginefiv, líbilo se nám, jak se k nám chovali, zejména Jessica a Miriam, které jsou okouzlující, a doktor Xinxin Lin, skvělý profesionál, který k nám byl vždy velmi pozorný.Nemohli jsme si vybrat lepší kliniku pro splnění našeho snu, jsme super šťastní a šťastní.Děkuji moc a zdravím.
Esther Lopez
Esther Lopez
04:40 08 Jun 23
Přišel jsem do Ginefiv na doporučení přítele. In vitro fertilizace byla naše nejlepší varianta a díky dobré práci kliniky jsme toho dosáhli. Byly to 4 intenzivní měsíce, také těžké, ale velmi dobře doprovázené. Děkuji ze srdce.
Magali Coudeville
Magali Coudeville
15:04 29 Jun 23
Tuto kliniku vřele doporučuji, kromě profesionality je zde vlídné přivítání bez posuzování.Doprovázejí vás tím nejlepším způsobem, abyste dosáhli svého snu být rodičem.Dnes jsem díky jejich práci naplněnou matkou. Jsou to zázrační pracovníci.Moc vám děkuji, neexistují dostatečně silná slova, za která bych jim poděkoval
Ana Bel
Ana Bel
18:23 13 Jul 23
Jsme super super šťastní. Léčba je nepřekonatelná, dr. Aura je zlatíčko, vše vysvětlí tak, jak to je, bez přikrášlování, s velkým taktem a laskavostí, ale s jasnými věcmi a co říct o sestřičkách a holkách na att. klientovi a laboratoři, všem je 10, vždy se o vás postarají, abyste se měli dobře, jsou s vámi neustále, vždy přátelští a blízcí, jsem velmi rád, že jsem se pro ně rozhodl, po 2 letech neúspěšně , dosáhli jsme těhotenství v našem prvním IVF se 40 lety a nízkou kvalitou. Jsem moc spokojená, doporučuji se zavřenýma očima. Děkuji moc za všechno, děvčata, buďte hrdé na práci, kterou děláte, protože je velmi oceňováno mít tuto podporu a teplo v tak choulostivých chvílích. 🥰❤️
Cora Martín
Cora Martín
07:11 24 Jan 24
Už delší dobu chci napsat recenzi, ale pořád mám pocit, že se mi "nechce šťourat" to štěstí, ale už mám svoji holčičku 6 měsíců a chci se případně vyjádřit někomu to pomůže rozhodnout se.Po negativní zkušenosti na jiné klinice (nejen ve výsledcích, ale v léčbě samotné) jsme se rozhodli to zkusit v Givefiv a od prvního dne jsem cítila podporu a pochopení. Profesionálové, kteří vědí, co dělají a kteří vám dají klid, vždy s realistickou vizí. Po 2 převozech, které skončily potraty, zjistili trombofilii, která se zdá být příčinou, a při čtvrtém jsem otěhotněla se svým malým zázrakem.Není to levné, ale alespoň máte pocit, že každý krok (a náklady s ním spojené) má smysl a je oprávněný.Bohužel ti, kteří se jím řídí, toho vždy nedosáhnou, ani každé úsilí nemá svou odměnu, ale pokud spojíte úsilí s lidmi, kteří vědí, co dělají, šance na úspěch se zvýší.Moc děkuji celému týmu, který se o mě staral: Carolině, Sonii, Dr. Auře, imunologovi (Dr. Rodríguez) a všem ostatním, kteří mě opustili.
Fiona Fissoune
Fiona Fissoune
11:37 26 Aug 23
Byli jsme potěšeni přivítáním, komunikací a přístupem personálu kliniky. Během celého kurzu jsme se cítili sebevědomě a vše šlo tak, jak jsme doufali. Ginefiv tedy můžeme jen doporučit. Díky za všechno.
Nuria Carreras
Nuria Carreras
16:54 23 Aug 23
Velmi blízký a kompetentní tým!Klinika z 10 z hlediska sledování pacienta a vzdálené reakce. Šel jsem sám a cítil jsem se naprosto doprovázen. Milý a ochotný personál. Bezpochyby klinika, kterou doporučuji
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️