Reproclinic

Reproclinic se specializuje na MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2018 a nachází se v Barceloně ve Španělsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie a zeptejte se na cenu PMA ve Španělsku. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď: V případě potřeby můžete požádat o konzultaci.

Reproclinic, Barcelona, Španělsko 🥈

Reproclinic je klinika pro léčbu neplodnosti, která se nachází v centru Barcelony ve Španělsku. Jedná se o zcela novou kliniku IVF, která byla otevřena v roce 2018 a léčí pouze mezinárodní pacienty.

Klinika zabírá 2000 metrů čtverečních v přízemí budovy, ve které se nachází. Vysoké stropy, pooperační pokoje (čtyři), které vypadají jako hotelové pokoje, a katalánská designová architektura vytvářejí velmi profesionální prostředí, které nevypadá jako běžná klinika. Jsou zde tři zabezpečené laboratoře – IVF, andrologická a kryo – a operační sál.

Na klinice pracuje multidisciplinární tým vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků, kteří nabízejí pozorné, lidské a individuální služby.

Klinika nabízí všechny postupy léčby neplodnosti (s výjimkou cyklů náhradního mateřství a výběru pohlaví) s využitím vlastních gamet nebo prostřednictvím dárcovství (anonymního) pro heterosexuální nebo ženské páry či svobodné ženy.

Věková hranice je přibližně 50 let. Pro uchovávání kryokonzervovaných gamet není stanoven žádný časový limit. Klinika vytváří individuální programy léčby neplodnosti přizpůsobené potřebám každého pacienta.

Zkušenosti pacientů jsou na Reproclinic základním konceptem. Jde o to, aby byl celý proces zvládnutelný, bezpečný, snadný a uvolněný, protože každý detail této zkušenosti přispívá k jejímu úspěchu.

Klinika svým pacientům nabízí také holistický přístup: akupunkturu, výživu, osteopatii, kouče plodnosti atd.

Personál hovoří španělsky, katalánsky, anglicky, francouzsky, italsky, rusky a německy.

Klinika je držitelem certifikátu ISO 9001 – ISO 9001: 2015, který je platný do 20. listopadu 2022. Je rovněž akreditována ministerstvem zdravotnictví Generalitat de Catalunya


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Umělé oplodnění
Transfer embryí
Zmrazení vajíček
Odběr oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Ultrazvuk folikulů
Hormonální test
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
Konzultace IVF
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermiogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Služby

Převoz na letiště
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Soukromé pokoje


Město: Barcelona – Země: Španělsko – Založeno: 2017
Akreditace: Certifikát ISO 9001 – ISO 9001: 2015, platný do 20. listopadu 2022. A je akreditována ministerstvem zdravotnictví Generalitat de Catalunya – Mluvené jazyky: španělština, angličtina, francouzština, italština, ruština a němčina.


Stanovisko reprokliniky

claudia loi
claudia loi
20:09 11 Oct 23
Rozhodla jsem se být svobodnou matkou a moje klinika byla REPROCLINIC. Kvůli svému věku jsem se rozhodla zkusit adopci embrya a poprvé jsem měla svého syna. Nemohu být více vděčný doktoru Julveovi za podporu a pozitivitu. Zvláštní zmínka mé pacientské asistentce Andreině, která byla super přítomná a empatická.
F S
F S
04:08 15 Sep 23
Od začátku byla společnost Reproclinic extrémně rychlá a důkladná, kompletně zodpověděla všechny naše otázky ohledně očekávání, procesu a nákladů. Doktorka Alicia byla velmi znalá a profesionální. Reproclinic nám také pomohl získat úplný předpis na všechny potřebné léky před odjezdem ze Španělska, což je velmi užitečné při návratu do USA, kde je vše mnohem komplikovanější.Díky celému týmu v Reproclinic máme nyní krásnou šťastnou dcerku, která se nemůže dočkat, až se vrátíme z Barcelony se sourozencem!
Amanda Clarke
Amanda Clarke
08:51 13 Feb 24
Měli jsme dlouhou a obtížnou cestu IVF. Reproclinic byla 3. klinika, se kterou jsme jezdili na kole, ale zdaleka nejlepší. Je to emocionálně těžké, když cykly selžou, ale náš tým Dr. Alicie a Blancy nás podporoval a byl laskavý. Konečně máme naši holčičku v náručí a nemůžeme být šťastnější. Neváhal bych doporučit Reproclinic komukoli v naší pozici.
INGRID
INGRID
13:59 18 Aug 23
Klinika v TOP +++! Pokud hledáte kliniku v lidském měřítku, s pozorným, kompetentním, profesionálním, vřelým a pozorným personálem, pak jste na správné klinice! Rád bych poděkoval celému týmu a zvláště doktoru Ventosovi a také asistentkám Lile a Blance! Díky nim se mi konečně splní můj sen! Nikdy jim nebudu dostatečně poděkovat! S pozdravem !
Louise Barry
Louise Barry
08:31 25 Jun 23
Od prvního e-mailu, který jsem poslal Reproclinic, až do dne převodu, byli všichni zaměstnanci úžasní. Naším hlavním komunikátorem je Andreina, která je prostě skvělá! Na naší cestě jsme potkali řadu lékařů včetně doktora Voskuilena, doktora Ruize a doktora Gomeze. Všichni ostatní členové týmu, které jsme na naší cestě potkali, byli vždy tak laskaví a nápomocní.Cestovat z jiné země na ivf je děsivé. Vkládáte tolik důvěry v ostatní. Pro nás to bylo co nejjednodušší a nejhladší, což jsme opravdu potřebovali.Jestli uspějeme nebo ne, víme, že Reproclinic pro nás udělal vše, co mohl. Máme krásného naprosto zdravého chlapečka, který je náš svět.Pokud se vám ve vaší zemi nedostává péče, kterou si zasloužíte, kontaktujte Reproclinic, nebudete litovat!
Jenny Castro
Jenny Castro
15:43 22 Aug 23
Chci začít tím, že to říkám od chvíle, kdy s nimi komunikuji. Cítil jsem neuvěřitelné bezpečí. Doktorka Anna Voskuilenová, doktorka Belen, lékařská asistentka Andreina a Giorgia, díky těm všem se cítím velmi bezpečně. Po 3 letech pokusu o otěhotnění dnes mohu říci, že to byl můj první pokus IVF-ICSI. Odebrali jsme 17 oocytů, z nichž 5 dosáhlo stadia blastocysty, všechny v kvalitě AA a AB, velmi šťastné a spokojené, protože při programování mého přenosu se ke mně všechny chovaly tak krásně. a můj betawait byl velmi dobrý o 12 dní později mi HcG vyšlo POZITIVNĚ!!!!!! A tady jsem těhotná v pravý čas díky Reproclinic a jejímu skvělému profesionálnímu týmu... Děkuji, že jste mi splnili sen... Z CELÉHO SRDCE TĚ MILUJI A NAVŽDY BUDU VDĚČNÁ
cmgcgg
cmgcgg
12:03 16 Aug 23
Absolvovali jsme léčbu asistovanou reprodukcí v Reproclinic a naše zkušenosti jsou úžasné. Před Reproclinic jsme konzultovali jiná centra a při první návštěvě u Dr. Mauricia Gómeze byly všechny naše pochybnosti vyjasněny. Pravda je, že se vůbec nemýlíme, v Reproclinic se k nám chovali bezvadně, nemáme co vyčítat, pozornost všech lidí, se kterými jsme jednali, od lékařského týmu, koordinátorů, laboratoří, sester až po personál přijetí, bylo deset. Musíme zvláště zmínit Dr. Mauricia Gómeze, což je Dr., který se zabýval naším případem. Od první návštěvy až po tu poslední se stoprocentně zapojila, abychom byli v pohodě a měli klid, že udělá vše pro to, aby těhotenství dosáhla. Dr. Gómez je velmi empatický, obětavý a profesionální člověk, poskytuje vám velkou míru klidu, protože toto téma jasně zná a vy víte, že jste v těch nejlepších rukou. V našem případě se angažoval a vždy hledal nejlepší možnost vzhledem k mé anamnéze, je mi přes 40 let a můj případ nebyl jednoduchý, už jsem se před lety pokoušela otěhotnět přes asistovanou reprodukci v jiném centru a ono nebylo možné.V den převozu se k nám celý tým: laboratoř (Carla a Aina) a sestry (Carmen a Laura) chovali s mimořádnou jemností, ošetření bylo velmi těsné a opravdu se zapojili tak, že vás přiměli cítit se velmi pohodlně a uvolněně, jak komplikovaný ten den je.Chceme se zvláště zmínit o Lile z oddělení. pomoci pacientům. Vždy se k nám chovala výjimečným způsobem, objevilo se několik neúspěchů mimo centrum, které s sebou nesly určité potíže a VŽDY nám pomohla a vcítila se do nás. Díky ní byl tento proces jednodušší, protože jsme vždy věděli, že se na její pomoc můžeme spolehnout.Konečně jsme se dočkali a teď jsem v 8 týdnu těhotenství!! Musím také říci, že kdybychom toho nedosáhli, mysleli bychom si o Reproclinic i nadále úplně stejně a měli bychom klid, že s Dr. Mauriciem Gómezem v čele bylo uděláno vše, co bylo možné, abychom toho dosáhli.Moc děkujeme celému týmu Reproclinic za splnění našeho snu!!!
Sabrina C
Sabrina C
07:09 17 Jul 23
Nemohu dostatečně vyjádřit, jak jsem spokojen se svou celkovou zkušeností v Reproclinic, cítil jsem, že je o mě postaráno a uklidněno během celého procesu.Každý člen týmu byl přátelský a zdálo se, že skutečně investoval do mého blaha, což bylo velmi oceněno. Vzhledem k tomu, že léčba mění život, a proto je ohromující, byl jsem unesen úrovní poskytovaných služeb, od okamžitých odpovědí na jakékoli dotazy, které jsem poslal e-mailem, přes dostupnost pro schůzky, uvítací tým a prostředí kliniky až po podrobné vysvětlení každého prvku procesu, abych se cítil jistý v tom, co dělám a co bude následovat.Byla jsem nervózní z podstoupení tohoto typu léčby, ale cítím velké štěstí, že moje zkušenost byla tak pozitivní a může povzbudit ostatní ženy v mé situaci, aby to viděly jako možnost i pro ně. Doporučuji kliniku svým přátelům a rodině nejen ve Španělsku, ale také ve Velké Británii.Velké díky Reproclinic a jejich týmu za dodání všeho, v co jsem mohl doufat a ještě víc 🙂
Timothy Maldoon
Timothy Maldoon
06:48 03 Aug 23
Celý zážitek od začátku do konce byl profesionální a přátelský. Naše lékařská koordinátorka Andreina byla skvělá, stejně jako všichni zaměstnanci kliniky a lékaři. Přihlásili jsme se do záručního programu a první přenos vajec byl úspěšný! V červenci se nám narodil chlapeček a je tak roztomilý a zdravý. Děkujeme Reproclinic za to, že nám dal tento dar. Klinika je také čistá, moderní a centrálně umístěná a Barcelona je skvělé město k návštěvě. Stručně řečeno, velmi doporučujeme používat tuto kliniku a jsou navždy v našich srdcích 💕 Pokračujte v dobré práci!
Sarah Metalnikoff
Sarah Metalnikoff
16:54 02 Oct 23
Přinejmenším zklamání.Prošel jsem 3 neúspěšnými cykly s touto klinikou a i když je tento proces občas mimo lidskou kontrolu, nelidský a necitlivý přístup, který tato klinika má, je nepřijatelný.S manželem jsme investovali spoustu času a peněz do nekonečných testů a návštěv Barcelony a jejich nedbalý přístup je překvapivý.Moje cesta s touto klinikou začala velmi pozitivně u velmi milé paní Silvie, která mi prodala vysněný balíček. Nabízí osobní přístup, dostupnou podporu a lidi, se kterými si můžete popovídat. Tohle absolutně nebyl tento případ. Trvalo by dny, než by mi někdo odpověděl kvůli něčemu tak jednoduchému, a když moje třetí kolo selhalo, lékařská asistentka Lila jen odpověděla: ‚Můžete vysadit léky a doktor vám zítra zavolá‘.Cestou bylo mnoho ignorovaných červených vlajek, ale já jsem této klinice důvěřoval a na oplátku jsem promrhal úžasnými vejci, 4 fantastickými embryi a musel se čas od času potýkat se zklamáním.Doporučil bych každému, aby se z této kliniky vyhnul, samozřejmě pozitivní zpětná vazba je spojena s úspěšnou trpělivostí, ale bohužel tomu tak není vždy a tato klinika myslí pouze na obchodní stránku a vydělávání peněz.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️