Memorial Atasehir Hospital

Memorial Atasehir Hospital Istanbul clinic 1

Memorial Atasehir Hospital se specializuje na zubní péči, kosmetickou chirurgii, MAP / IVF a vlasové implantáty. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 2008 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Memorial Atasehir Hospital, Istanbul, Turecko

Memorial Atasehir Hospital je součástí skupiny Memorial Healthcare Group, která nabízí vysoce kvalitní zdravotnické služby v souladu s mezinárodními standardy. Mezi oddělení tohoto multidisciplinárního zařízení patří plastická a estetická chirurgie, kardiologie, neurologie, ortopedie, gastroenterologie, pediatrie, rehabilitace a porodnictví a gynekologie.

Nemocnice se zaměřuje na znalosti a zkušenosti v oblasti účinné a efektivní péče o pacienty. Nemocnice disponuje více než 140 lůžky, ambulancemi a pracovišti magnetické rezonance a počítačové tomografie vybavenými moderními technologiemi, které pacientům usnadňují radiologická vyšetření.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Zubní implantáty
Rovnátka
Zubní korunka
Zubní dýhy
Konzultace v oblasti estetické stomatologie
Zubní můstek
Zubní prohlídka
Zubní konzultace
Invisalign

Kosmetická chirurgie
Zvětšení prsou
Liposukce
Rhinoplastika
Brachioplastika
Hollywoodský úsměv
Pozvednutí prsou
Cervikofaciální lifting
Tělový lifting
Lipofilling obličeje
Mastopexe
Vaser Lipo
Laserová liposukce
Žaludeční rukáv
Žaludeční páska
Žaludeční botox
Žaludeční bypass
Sekundární rinoplastika
Prsní implantáty
Rekonstrukce prsou
Zvednutí hýždí
Hýžďové implantáty
Redukce tuku
Gynekomastie
Zvednutí krku
Otoplastiky
Konzultace plastické chirurgie
Lifting stehen
Ošetření vrásek
Abdominoplastika
Snížení vlasové linie
Prodloužení nohou

MAP / IVF
Umělé oplodnění
Zmrazení vajíček
IVF – oplodnění in vitro
Konzultace IVF

Implantace vlasů
Transplantace vlasů
Transplantace vlasů DHI
Transplantace vlasů FUE
Zlatá transplantace vlasů FUE
FUT transplantace vlasů
Transplantace vlasů BHT

Memorial Atasehir Hospital vám nabízí :

Transfer z letiště
Rodinné ubytování
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Praní prádla
Turistický průvodce
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Náboženská zařízení
Bezpečnostní opatření v oblasti stravování
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno: 2008
Akreditace: JCI Accredited – Mluvené jazyky: angličtina, němčina, turečtina


Recenze Memorial Atasehir Hospital

Aslı
Aslı
22:28 17 Sep 23
Po operaci jsem zůstal v nemocnici dvě noci. 9. Podlahové sestry jsou tak dobré, znalé a přátelské, chtěla bych jim všem moc poděkovat. Byli velmi morální a dodali mi hodně sebevědomí. Jídlo bylo jako hotelové jídlo, ne nemocniční jídlo. Jediné, co mě mrzelo, bylo vytížení sester. Během dvou nocí jsem je všechny viděl dvakrát ve službě. Bylo mi jich líto. Doufám, že budou mít lidštější pracovní dobu. Vše pak bude pro všechny ještě dokonalejší.
oktay onal
oktay onal
09:38 18 Jun 24
Když jsem podal žádost do nemocnice Ataşehir Memorial Hospital, dozvěděl jsem se, že mám pokročilý zápal plic v obou plicích. Bylo mi 46 let a byl jsem zdravým člověkem, myslím, že jsem měl chřipku, říkal jsem, že to za den nebo dva odezní, ale věci nebyly takové...Doc. Dr., jeden z lékařů oddělení nemocí hrudníku. Paní Ilim Irmak je skvělá lékařka se svými znalostmi, seriózními zkušenostmi, klidem, pečlivým sledováním a neustálou pozorností. Vyjadřuji mu upřímnou úctu a vděčnost. Byla to pro mě šance na něj narazit. Obsluha na patře, kde jsem spala 1 týden včetně dovolené, mě svými usměvavými tvářemi a upřímnou péčí po celou dobu neskutečně potěšila a pomohla mi v krátké době získat zpět zdraví. Rád bych poděkoval každému z nich, jsem vděčný. Dělá nám radost, naději a hrdost, že v naší zemi existují takové nemocnice, lékaři a zdravotnický personál. Všichni potřebujeme znát jejich hodnoty.Také zvláštní osoba a výjimečný kardiochirurg Prof. Dr., který do procesu zasáhl. Rád bych také vzpomněl na Hakana Gerçekoğlua a vzdal mu úctu.Jsem ráda, že tě mám...S přátelským pozdravemOktay Önal18.06.2024
Sibel Pekpak
Sibel Pekpak
12:55 06 Sep 23
Doc. Dr. Byl jsem 3x vyšetřen svým učitelem İlim Irmakem a pokaždé je to velmi starostlivý lékař, který na mé otázky podrobně odpovídá, má plné znalosti a vybavení a má velmi přátelský naivní přístup. Jsem velmi spokojená a určitě doporučuji. S přátelským pozdravem.
Tuğçe Özkan
Tuğçe Özkan
19:01 17 May 24
Náš lékař op. Dr. İlknur Sayar je velmi starostlivá a veselá a svou práci odvádí dobře, vše srozumitelně vysvětlí, aniž by se musela na cokoliv ptát, pokud hledáte dobrou gynekoložku a porodnici v Istanbulu, budu mít svůj porod v klidu .
Özcan UZUN
Özcan UZUN
07:04 12 May 24
Dobrý den, testy a přezkoušení jsem měl zcela zdarma, bez očekávání přínosu, šel jsem na pohovor pro chytrou čočku a tímto bych chtěl poděkovat učiteli Orkun, je velmi slušný a znalý, a také vašemu personálu .
Tamer Yürükoğlu
Tamer Yürükoğlu
11:41 02 May 24
Chtěl bych poděkovat celému týmu, zejména mým učitelům Hakanu Sofu a Emre Kavlakovi, za jejich pečlivost a zájem. 9. Podlahové sestry byly všechny vynikající. Zvláště sestra Imran je pro vaši nemocnici velkou hodnotou.
Burak Ilhan
Burak Ilhan
12:57 21 Apr 24
Můj lékař je prof. Dr. Chtěl bych poděkovat celé rodině Memorialu, zejména Mehmetovi Özgür Habeşoğluovi. Díky mému váženému lékaři jsem se přesvědčil o myšlence podstoupit operaci, se kterou jsem zpočátku velmi váhal. Je velká šance, že se naše cesty zkřížily právě s ním. Vše proběhlo v pořádku, byla jsem velmi spokojená.
cihan keserli
cihan keserli
07:43 17 Apr 24
Dr. Rád bych poděkoval İlker Abcı za celý proces operace. Je to skvělý lékař, velmi odborník ve svém oboru, informativní, důvěryhodný. Dále bych chtěl poděkovat konzultantovi Ferdovi Acarovi. Svým přátelským, klidným a na výsledek zaměřeným přístupem byl po všech stránkách velmi nápomocný.
H S
H S
11:57 08 Mar 24
Podle mě je to jedna z nejlepších nemocnic v Turecku. Také bych chtěla poděkovat paní doktorce Yeldě z oddělení nemocí hrudníku, se kterou jsem se setkala v období Covid v roce 2022, za její léčbu mých rodičů. Bylo to jako nemocnice úplně sama. A rád bych poděkoval uvítacímu týmu, zejména Salihovi Hanovi, za to, že byl přátelský a ochotný.
Cansu Gülkan
Cansu Gülkan
07:06 26 Aug 23
Endoskopii a kolonoskopii mi provedl Prof Dr Yaşar Çolak. Zavřel/a jsem oči, jako by se nic nestalo. Vrátil jsem se domů hrát. Poté už nebyly žádné bolesti ani komplikace. Děkuji za profesionalitu jemu i jeho týmu. Skvělý člověk a lékař.
Sinan Atik
Sinan Atik
08:31 17 Mar 24
Především bych chtěl poděkovat našemu drahému doktoru Kerem Sadi Okuturovi, že byl vždy se mnou během mé nemoci a že se mnou nezištně bojoval, abych tuto nemoc překonal, aniž by přeskakoval jakýkoli detail a sdělil mou úctu. Rád bych také poděkoval milým asistentkám našeho lékaře Elif a İlaydě a pokladnímu oddělení Ezgi, Nurhayat a Sude za jejich snahu nás podpořit svými přátelskými přístupy. Díky zkušenostem a uklidňujícímu přístupu naší milované sestry Emry a podpoře naší sestry Nuray a dalších spoluhráčů je náš léčebný proces velmi klidný a já jim vyjadřuji svou vděčnost a lásku.
Ezgi Derinde
Ezgi Derinde
12:42 13 Feb 24
Rádi bychom poděkovali mému jedinému doktorovi Bilgi Gökcanovi za to, že s námi byl neúnavně 2 roky. S mojí vědomostní učitelkou jsme se nejprve 1 rok pokoušeli otěhotnět přirozeně a pak, spolu s tím úžasným „IVF týmem“, jako velká rodina, naše in vitro fertilizace, kterou jsme dosáhli úspěchu na jeden zátah, naše vřelé sdílení a úsilí , byl součástí nezapomenutelného celku. Dnes jsem v 8. měsíci těhotenství a jen kvůli našemu neziskovému, rodinnému poutu si ani neumím představit rodit jinde. Představte si moje první těhotenství a strach z porodu! Mohu se svěřit jen milé, ochotné pokladní této nemocnice, sestřičkám IVF a svému jedinému lékaři.Jsem ráda, že vás mám.Jsem ráda, že se naše cesty zkřížily.
sezgin abalı
sezgin abalı
09:47 21 Feb 24
Byl jsem na operaci u prof. Dr. Zeynep Yezdan Fırat, stěžoval jsem si na chrápání a nemohl jsem dýchat nosem. S předoperačními informacemi, postupy a pooperačními kontrolami jsem byla spokojená. Radím. 👏🏼👏🏼👍🏽
Deniz Baydar
Deniz Baydar
07:03 31 Jan 24
Obrovský tým, který je přemýšlivý a pracuje precizně, především všeobecná chirurgie prof. Dr.Vahit Mutluya a Onur Erdemir. Burçinovi ÇItırıkovi A celému týmu, jsem rád, že vás mám, milé sestřičky, které jste se o mě staraly, když jsem byl v posteli; Nekonečné díky patří İpek-Meryem-Sena -Dilşat-Ayşenur-Ceylin-Zehra-Gamze, skvělému personálu, který se o vás vždy bez vyrušení stará a uklidňuje, nemocnici MEmorıal, dietoložce Selen Şenmanové, všem oddělením za konzultace, úklid, jídlo, jsem ráda, že tě mám a svěřila jsem se ti, láska, respekt 🙏 🙏🙏🙏🙏
Dr Zeynep Merve Aksoy
Dr Zeynep Merve Aksoy
16:14 28 Jan 24
Je to nemocnice, kde mi dvakrát zachránili život. Poprvé jsem měla alergickou reakci doma kvůli užívání antibiotik. Bylo to v roce 2013, kdy jsem kvůli oteklému jazyku sotva dýchal, musel jsem spěchat na pohotovost a tam okamžitě zasáhli a zachránili mi život. Druhá se stala v roce 2019, potratila jsem a děloha vypadala čistá. Použil jsem 3denní léky, které mi poskytl můj soukromý lékař, k důkladnému vyčištění oblasti. O den později mě začala strašná bolest v oblasti břicha, myslel jsem si, že je to plynatost, ale stále se to zhoršovalo. Když neuběhl 2. den, volala jsem svému lékaři, ten mě odkázal na partnera, protože byl na dovolené, byla jsem u nich na poradně a řekl, že když kontroloval, děloha vypadala čistá, může být problém s tvým vnitřních orgánů a odkázal mě na Memorial. Tu bolest jsem nevydržela.V nemocnici mi dělali ultrazvuk a CT.Trpěla jsem vnitřním krvácením,ale příčina nebyla jasná. Pak někdo v nemocnici přišel s nápadem zkontrolovat mé těhotenské hormony a bingo se ukázalo, že jsem stále těhotná. Vzhledem k tomu, že jsem ztratil polovinu krve, matně si vzpomínám, jak mě ve 21 hodin vzali na laparoskopii. Můj lékař se vrátil z cesty a on a jeho partner provedli moji operaci. Řekli, že to byl první případ, který viděli ve své kariéře, a pravděpodobně naposledy. Buď jsem byla těhotná s dvojčaty, jedno z nich se drželo hadičky, nebo dítě při pádu na hadičku cvaklo a způsobilo mimoděložní těhotenství. Důvod není jasný, ale řešení bylo jen jedno. Odtud bych rád znovu poděkoval svým lékařům a týmu nemocnice Memorial Ataşehir. Díky tobě jsem stále naživu, díky bohu.
Nalan Demircioğlu
Nalan Demircioğlu
15:09 10 Jan 24
První den nového roku jsem byl přijat do vaší nemocnice kvůli těžké infekci. Během 9 dnů pobytu se o mě staral můj lékař prof. Dr. Ráda bych poděkovala Muratu Hakanovi Terekecimu, sestřičkám z 9. patra Hande Hanım, Sude, İmran, Ayşe a dalším kamarádkám sestřičkám, jejichž jména si nepamatuji, a zaměstnancům 9. patra za jejich zájem, laskavost a trpělivost. Díky rozsáhlým znalostem, zkušenostem, uklidňujícímu a upřímnému přístupu mého lékaře Murata Hakana Terekeciho a jeho přátelskému týmu, který svou práci dělá správně, jsem v krátké době získal zpět své zdraví. Ještě jednou děkuji za zdravotní péči, kterou jsem dostal v nemocnici Ataşehir Memorial Hospital…
Onur Sever
Onur Sever
17:36 01 Jan 24
Dne 3. listopadu 2023 se prof. Dr. Zafer Toktaş provedl moji operaci LDH. I když to byla moje 4. operace, byla to velmi úspěšná operace. Další 3 operace jsem absolvoval jinde, ale po dlouhém zkoumání jsme našli tohoto lékaře. Rád bych poděkoval svému lékaři, specialistovi Dr Yasinovi, který se mnou byl po celou dobu operace, a fyzioterapeutovi Onuru Hodjovi, který byl vždy se mnou na fyzikální terapii po operaci. Pan Onur je také kompetentní ve své práci. Neskonale děkuji také sestrám neurochirurgického oddělení za jejich intenzivní zájem a usměvavé tváře.
Ece Özmen
Ece Özmen
07:20 20 Dec 23
Dostal jsem opakovanou podporu na pohotovosti pro mé povinné injekce a rychle a pečlivě mě podporovali v každém postupu. Rád bych poděkoval pohotovostnímu personálu, sestrám a přepážkám, kteří svou práci odvedli velmi dobře, přestože byli velmi zaneprázdněni.
Belgin BULAÇ
Belgin BULAÇ
15:39 02 Sep 23
Dobrý den, chtěla bych poděkovat svému porodníkovi Zeki Salarovi za veškerou podporu a upřímný přístup. Byl s námi vždy během celého těhotenství a porodu.Kromě toho bych chtěla poděkovat všem sestřičkám a personálu na novorozeneckém patře, kde jsem po porodu v nemocnici zůstala. Když jsem si jako prvorodička nevěděla rady, všechny kolegyně mě trpělivě individuálně podporovaly. Chtěla bych poděkovat Nevalovi, Aleyně, Beyzanur, Tutku, sestřičce Hacer a všem ostatním sestřičkám, jejichž jména neumím napsat, svým přátelům, kteří mají na starosti parket a všemu dalšímu personálu za zájem a vstřícný přístup. Nemocnici z celého srdce doporučuji.
Ceylan Ersöz
Ceylan Ersöz
08:20 21 Nov 23
Nemohu dostatečně poděkovat svému internímu lékaři Ömeru Özdemirovi, díky jeho péči a pozornosti jsem se postavil na nohy. Ráda bych poděkovala dámám, které se přihlásily od první minuty nástupu do nemocnice, milé asistentce a celému personálu, který mi po celou dobu nemoci pomáhal.
bahri karaca
bahri karaca
06:55 14 Nov 23
I budova nemocnice se zdá roztomilá, když je v ní někdo blízký, i když ji nevidím, vím, že tam je.
Özlem Kevser Tunca Kermen
Özlem Kevser Tunca Kermen
10:16 12 Nov 23
Ráda bych poděkovala všem našim sestřičkám, zejména paní Sene a panu Sametovi, kteří nám během hospitalizace mého syna na oddělení Covid opravdu pomohli se soucitem a láskou; Rádi bychom poděkovali našim milým lékařům Esře Demirok Özalp a Elvanu Zenginovi, kteří trpělivě odpovídali na všechny mé otázky, a samozřejmě našemu kardiologickému lékaři prof. Dr. C. Naci Önerovi, který pečlivě sledoval mé syny, jsme rádi, že vás máme 🙏❤️
J S
J S
15:45 15 Nov 23
Dobrý den, zejména na radiologickém oddělení je asistentka jménem Tuba President výborným asistentem. I když byl dnes na přepážce sám a asistent k němu přišel o 1 hodinu později, jak žádal, i tak situaci zvládl velmi dobře s úsměvem, aby nenechal čekat přeplněnou skupinu pacientů. Nikoho neobětoval, zvláště mu moc děkuji. Nemocnice musí v přeplněných hodinách pečlivěji sledovat počet ošetřujících na přepážkách. Nemělo by se zapomínat, že spokojení zaměstnanci znamenají spokojené zákazníky. Chodím do nemocnice, kde se cítím dobře a kde si mě váží, a chci tam jít.
Sahra Ceylani
Sahra Ceylani
07:09 27 Oct 23
Je to jedna z mála nemocnic, které můžete své zdraví skutečně svěřit. Ať jsem šla do jakéhokoli oboru, nikdy jsem neodešla s lítostí nebo zklamáním, ani kvůli miminku, ani kvůli sobě. Všichni lékaři, se kterými se setkáváme, jsou skvělí odborníci ve svém oboru a svým přístupem dělají rozdíl. Všem moc a moc děkuji.Důvěřovat svému zdraví je jako žádné jiné,takže všema očima doporučuji. Také bych chtěl znovu a znovu poděkovat svému učiteli Muratu Hakanovi, jsem rád, že vás mám. Moc děkuji za odbornost, empatii, zájem, přístup a pozitivitu, která mi pomohla rychle projít velmi bolestivým procesem střevní infekce 🙂
Hakan ÖZTÜRK
Hakan ÖZTÜRK
10:13 22 Oct 23
TYPV pátek 20. října byla moje maminka na operaci pupeční kýly. Všichni zaměstnanci v 8. patře byli velmi přátelští a starostliví. Byli jsme velmi spokojeni se sestřičkou Adem, Kadriye a všemi ostatními sestřičkami, jejichž jména si teď nepamatuji (promiňte kluci). Velmi vstřícné byly nejen sestry, ale i další pomocný personál. Jako veganovi mi naservírovali veganské jídlo, což také potěšilo. Hanba všem ostatním zdravotnickým institucím. Obecně jsme byli s Ataşehir Memorial Hospital velmi spokojeni. Doporučuji každému, kdo se zde chce léčit.ENGMoje matka měla 20. října operaci pupeční kýly. Personál v 8. patře byl tak ochotný pomoci, kdykoli jsme něco potřebovali. Se všemi sestrami i ostatním pečovatelským personálem jsme byli po celou dobu pobytu v nemocnici spokojeni, protože všichni byli pro svou práci nadšení. Dostal jsem veganská jídla, což bylo super příjemné. Všem vřele doporučuji ošetření v této nemocnici.
Sibel Unal
Sibel Unal
07:17 02 Nov 23
Urychleně jsme se obrátili na vaši nemocnici se stížností na průjem a zvracení. Moje dcera je hospitalizována v 7. patře vaší nemocnice asi 5 dní. Nejprve našemu lékaři Evrimovi, který během tohoto procesu trpělivě odpovídal na každou z našich otázek jednu po druhé a díky tomu jsme se cítili dobře 🙏 Dále sestrám ze 7. patra, které neúnavně pracovaly ve dne v noci: Zdravotní sestra, sestra Dilek, sestra Semanur , sestra Şeyma a Funda Hanima, všechny sestry bez křídel v 7. patře, jejichž jména jsem nemohl zmínit. Neskonale děkujeme vašim andělům. Je to pro nás opravdu velká šance, že na dětském oddělení pracují tak veselé sestřičky, které se o ně starají jako o vlastní děti, které využívají všechny prostředky, které mají, protože dcera nejí, které masírují, když Intravenózní linie bolí, kteří ji nutí vzít si léky vlastníma rukama (a mnoho dalších). Díky Vám jsme překonali naši nemocniční fobii 😊 Jsem rád, že vás všechny mám, 7. patro. Jsme věčně vděční každému z vás 🙏❤️ Kéž se najde množství krásných lidí jako jste vy, lidí, kteří dělají svou práci s milovat, zvětšovat.. Také nemohu jinak, než poděkovat obsluze bufetu. Také bychom rádi poděkovali všem zaměstnancům Cafeterie, kteří udělali maximum, aby pomohli mé dceři s čímkoli, co chtěla 🙏
Sibel Dönmez
Sibel Dönmez
09:59 01 May 23
Byli jsme velmi spokojeni s péčí, pomocí a hlavně vřelým zájmem a usměvavými tvářemi našich sester na jednotce intenzivní péče a patra. A samozřejmě vděčíme panu İzzet Erdinlerovi, skvělému člověku a lékaři. Ahmet Sina Dagestanli & Sibel DönmezNáš rodinný lékař pan İzzet Erdinler je skvělý lékař, jsme rádi, že ho máme, jsme rádi, že ho známe. Sena, sestra na jednotce intenzivní péče, je také skvělý člověk a svou práci dělá velmi dobře. Nekonečné díky 🙏
Esra Yılkılıç
Esra Yılkılıç
13:00 28 Sep 23
Výtah je velmi malý, pokud musíte použít dětský kočárek, budete lynčováni ostatními pacienty. Také pediatři 1. A je ve 2. patře, ale v jednom patře je pouze kojící místnost, v druhém patře se přebaluje, chodit mezi patra s miminkem je noční můra a kojící místnost není čistá, je tam stará stroj v pokoji, je mi z toho zle, když to vidím, je to takový pokoj, že bys nechtěla kojit. Zatímco lidé utrácejí tuny peněz, chtějí, aby byly brány v úvahu rodiny s dětmi. Dokonce i některá nákupní centra mají hezčí kojící místnosti. Úředníci jsou velmi pomalí, bylo to tak na porodnicko-gynekologickém oddělení, na endokrinologii, na dětském. Myslím, že jsou takoví v každém patře a jejich tváře jsou vždy zasmušilé. Služba komorníka je dobrá, lékaři jsou dobří a starostliví, proto k lékařům chodíme, ale když se podíváme na službu jako celek, může zůstat průměrná, protože čekací doby jsou obecně dlouhé a neexistuje ani vysvětlení.
Meryem Büşra SAKA
Meryem Büşra SAKA
19:46 22 Sep 23
Dobrý den, milá paní Ebru Çöğendez, která slouží na gynekologickém oddělení Vaší nemocnice, je tak milá, komunikativní a starostlivá lékařka; Díky tomu všechen můj ostych vystřídala pohodlnost jít na běžnou kontrolu. Povzbuzoval mě a chirurgicky mi odstranil cystu, kterou jsem roky z rozpaků a nudy skrýval, a zachránil mě od těchto potíží. Nikdy nezapomenu na to, jak se usmíval a říkal "co se děje" ve chvíli, kdy jsme se chystali na operaci, uklidnil mě, i když se mi třásly nohy. Moc mu děkuji, doporučuji ho všem svým přátelům a příbuzní. Říkám vám konkrétně, není to nemocnice, ale se zavřenýma očima se vzdávám doktorovi, ať vám Bůh tisíckrát žehná 🌷
tugba sakarkaya
tugba sakarkaya
07:32 26 Sep 23
Rád bych poděkoval našemu drahému lékaři Vahit Mutlu, který se o mě pečlivě staral od chvíle, kdy jsem vstoupil na pohotovost v nemocnici Memorial Ataşehir, až do propuštění, podrobně mě informoval a provedl úspěšnou léčbu.Dále bych chtěla poděkovat sestřičkám Mücahit, Bahar a Ayşenur, které se o mě staraly nejprve v 8. a poté v 1. patře, za jejich pozornost a podporu. S úsměvem nás podporovali ve všech záležitostech.Na druhou stranu, i když jsme se službami nemocnice vesměs spokojeni, rád bych upozornil na dvě věci týkající se nemocnice. Proces propouštění chvíli trval, po schválení propuštění panem doktorem jsme čekali cca 2,5 hodiny a při tomto procesu nebyl dostatek informací. Rád bych také řekl, že křeslo společníka v místnosti bylo velmi nepohodlné. Jeho tvrdost i tkanina jsou při nočním spánku velmi nepříjemné. Zůstal jsem dlouho, třeba 6 nocí, a když byli moji společníci vyrušeni, byl jsem vyrušen i já. Žádám, aby byly tyto otázky zohledněny.
tune hunter
tune hunter
10:40 23 Dec 23
S nemocnicí jsem spokojená. Ale mám návrh, zejména pokud jde o otázky analýzy.Při odesílání výsledků laboratorních testů e-mailem je problém. Výsledky jsou informovány prostřednictvím SMS. Jste však neustále přesměrováni do aplikace pro telefon, abyste viděli výsledky testů. I když jsem mnohokrát volal a posílal e-maily, nemohu získat výsledky. Toto je obtížná situace pro jednotlivce, jejichž telefony nejsou chytré, starší osoby a ty, kteří nechtějí používat aplikace. Pokud jsou v kontaktních informacích pacienta v době objednání zahrnuty informace o e-mailu, bude to snazší přístupný systém. I když je naše doba dobou technologií, myslím si, že tradičním metodám by měl být přikládán význam také z hlediska praktičnosti a naléhavosti.
müdür müdürmüdür
müdür müdürmüdür
11:18 15 Dec 23
Ambulanci jsem navštívila poprvé. Všichni, od sester po bankovní obsluhu, pracují dobře. Jsou milí a přátelští Lékař interní medicíny Ömer Özdemir je nesmírně starostlivý lékař. Identifikoval jsem 3 problémy ke zlepšení.1- Neexistuje žádné parkování, musíte buď doručit své auto komorníkovi, nebo v budoucnu zaparkovat někde jinde.2- Když zavoláte do nemocnice o radu, oddělení polikliniky nebude nikdy dosažitelné, i když vytočíte číslo. Když zavoláte na hlavní číslo Memorialu, říkají, že vám zavolají zpět. I když je pozdě, stále se po vás hledá. V případě naléhavého dotazu se ale obáváte, zda vám zavolají nebo ne.3-Kromě toho jsem v nemocnici nenarazil na žádnou ostrahu ani opatření. Můžete vstoupit, aniž byste prošli zařízením u dveří atd. Možná je to v nemocniční části, ale viděl jsem lidi vcházet do polikliniky s obrovskými kamerami v rukou.Doporučuji v těchto věcech provést zlepšení.I když je v regionu Ataşehir mnoho nemocnic, je uklidňující dostávat zdravotní péči v nemocnici, která je spolehlivá z hlediska lékařů a personálu.
İbrahim BULUT
İbrahim BULUT
15:18 27 Jan 24
Šli jsme s bolestí ledvinových kamenů a dobře se o nás postarali. Učitel Erinç dělal, co mohl, se vší upřímností. Zvláště děkujeme jemu a jeho týmu. Známe poplatky v soukromých nemocnicích, ale účtovat si 7 tisíc TL za dva sérum buscopan, sérový lék proti bolesti a krevní test nikoho nenutí přemýšlet o tom, do čeho jde. Přesto děkuji za vaše služby.
Betül KERİM
Betül KERİM
19:43 07 Jan 24
Už asi 3 měsíce čekám, až přijmou nového estetika. Když zahájím laserovou epilaci v Ataşehir Memorial, musím zaplatit za 6 sezení předem, ale když nadejde čas mého sezení, necítí se povinni poskytnout mi službu, na kterou mám nárok. Jednou mi zavolali, že na ten den bude speciální zaměstnanec. Ale kdybych k němu šel, na druhé sezení, které bych měl do 15 dnů, pod názvem kontrolní sezení nebude žádný zaměstnanec a nechtěl jsem, aby toto právo bylo ztraceno. Když zavolám a nahlásím své nepohodlí, necítí potřebu podat jiné vysvětlení, než že s tím do konce ledna nemůžeme nic dělat, moje stížnosti je nezajímají. Nedivím se, ale chci se domoci svých práv. Řekli, že můžu jít do pobočky Şişli, ale bydlím v Ataşehiru a zaplatil jsem peníze, abych mohl jít do této pobočky, a takovou možnost nemám.Znovu bych tady nezačínal.
Oğuz Kağan
Oğuz Kağan
09:09 10 Feb 24
Náš ušní, nosní a krční lékař, který pracuje venku, zde prováděl operaci adenoidů naší dcery. Z tohoto důvodu jsme byli ráno 09.02.2024 přijati do nemocnice. Předně toto hodnocení nesouvisí s personálem nemocnice. Pokoj atd. kompletně zajištěný nemocnicí. Je to o službách. Dostali jsme malý pokoj, který by neměl být nikomu poskytnut ve srovnání s cenou, kterou účtovali, a značkou Memorial. V místnosti není prostor se otočit. Má malou koupelnu, která páchne jako odpadní voda. V místnosti není žádný věšák ani skříň na zavěšení našich kabátů. Chcete-li zapnout varnou konvici v místnosti, musíte odpojit ledničku. Odchází klika na dveřích koupelny, není toaletní papír. Snídaně a jídlo pro doprovod nejsou poskytovány, pokud o to nepožádáte. Snídaně v pořádku, jídlo špatné kvality. Špatně vařené naštvané maso, polévka a dezert. Zapomněli přinést chleba. Poplatek, který účtují, je 4krát vyšší než cena běžné nemocnice. Kromě toho, co dostali z pojištění, nám bylo účtováno navíc, i když se jednalo o ústavní léčbu. Nemocnice, která účtuje ceny za 5hvězdičkový hotel a poskytuje pokoje v hostelu. I veřejné nemocnice mají větší pokoje. Bydlíme v Kocaeli, je tam tolik soukromých nemocnic, které si účtují 3-4x víc a takový nesmysl jsme ještě neviděli. Pokud to porovnáme s Acıbadem, který se zdá být ve stejném nastavení, je to opravdu špatná kvalita. Preferujeme nemocnice Acıbadem z porodních a jiných důvodů. Naše první setkání s Memorialem. Nikdy bych neuvažoval o tom, že půjdu do Memorialu, pokud nebudeme muset jít, protože v této nemocnici pracuje lékař, který je nejlepší ve svém oboru. I když je účtována běžná cena, daný pokoj atd. nevyhovuje soukromé nemocnici. Chtěla bych poděkovat personálu, lékařům a sestřičkám, kteří se o nás starali. Nemocnice ale selhává v ceně a kvalitě.
Cansu Ü.
Cansu Ü.
15:00 24 Dec 23
Zaměstnanci nestíhají, jsou příliš zaneprázdněni, je nedostatek podlahových sester. Najmou sestru zvenčí a zeptají se vás, co máte dělat. Společenské postele jsou strašné, držte se.. I dnes byla chyba v jídle 🙁 Nedej bože, to je ostuda našich peněz
Busra Kovanci
Busra Kovanci
08:13 16 Jun 24
Používám ho při každé kontrole a očkování svého dítěte již 6 měsíců Lékaři a sestřičky jsou maximálně pečliví a přátelští. Kvalita služeb je opravdu uspokojivá, proto je to nemocnice, kterou vždy preferujeme. Při poslední kontrole jsem měl menší problém u vchodu do nemocnice. Vzhledem k tomu, že se patra některých lékařů liší, při příchodu na jiné oddělení se vždy na informačním pultu u vchodu ptáme, v jakém patře je lékařský pokoj. Vzhledem k tomu, že na informacích nikdo nebyl, hned jsem se zeptal na přepážku u vchodu a oni si toho moc nevšímali a řekli, že je to v 1. nebo 2. patře. Řekl jsem, že mám potíže se změnou podlahy, protože mám dětský kočárek a výtahy jsou obvykle plné, tak jsem se zeptal a zamířil k výtahu. Při čekání na výtah jeden ze zaměstnanců u přepážky nahlas promluvil: "Toto není konzultační místnost, takže byste si to měli nejprve uvědomit." Šel jsem za ním a řekl: "Musel jsi mi to říct. Musel jsem se tě zeptat, protože u informačního pultu nikdo nebyl." Otočil se, aniž by se na mě podíval. Byla jsem velmi překvapená, protože jsem takovou odpověď nečekala, a tak jsem beze slova šla k doktorovi. Nemohl jsem jít a mluvit s ním, protože tam u východu nebyl. Nemusí to samozřejmě vědět, ale lidsky bych od něj čekal, že bude jednat konstruktivněji a vstřícněji, takže to mohl sdílet přesněji. Jeho přístup a projev nejsou vůbec pěkné.
Guzel Dogan
Guzel Dogan
08:32 02 Jun 24
Tak hanebnou nemocnici, zvlášť soukromou, jsem v životě neviděl. Přijíždíme do nemocnice na vyšetření. Nebýt vyhubován tamními vševědoucími sestrami. Jaký smysl má čekat 2 hodiny na rentgen a hrubé zacházení po vyšetření, krevním testu atd.? Nikomu to nedoporučuji. Nemá žádné funkce. Rád bych, abyste si přečetla způsob a způsob, jakým mluvíte se svými sestrami. Je to škoda za peníze a čas, který jsme zaplatili. Nebyl jsem vůbec spokojený.
Yakup Barnığ
Yakup Barnığ
13:20 29 May 24
V nemocnici byl odebrán vzorek z jaterní tkáně mého otce, náš lékař byl v pořádku. Vzorové výsledky však odeslali e-mailem, je třeba kliknout na odkaz zaslaný na e-mail a ověřit telefonicky (velmi dobrá praxe), k výsledkům jsem se nedostal, protože mi špatně napsali telefonní číslo, i když jsem strávil dlouhou dobu přes živou podporu na webu, nedokázali vyřešit můj problém, když jsem jim řekl, že si budu stěžovat CİMERovi, svým způsobem mi pomohli. O několik týdnů později jsem šel do nemocnice pro vzorek (tkáň). Řekli mi, že musím přinést petici od pacienta a požádali mě, abych petici poslal e-mailem. K problému nepodali žádné informace, když jsem druhý den po podání petice volal, řekli „my vám taky zavoláme, zítra si to můžete přijít vyzvednout“. Když jsem přišel druhý den (byl jsem v nemocnici několik hodin), řekli, že existuje jeden (1) člověk, který může dát vzorek, a ten byl na operaci. Patologické oddělení nemocnice, kde budu odebírat tkáně, je otevřeno do 17:30.Ti, kteří znají léčbu rakoviny, vědí, že čas pacienta i jeho příbuzných je velmi důležitý. Tato nemocnice selhala ve všech fázích kromě operace. Zaplatíte spoustu peněz a získáte službu veřejné nemocnice.
Mehmet E. İnci
Mehmet E. İnci
09:45 28 May 24
ŘÍKÁM NE!Vzali jsme maminku na pohotovost, požádali o hospitalizaci a udělali jsme to. Žena trpěla bolestmi na pokoji 6 hodin, než přišel lékař, nemohli nic dělat. Stěžovali jsme si, přišel doktor a píchli injekce. O den později naprostá tragédie. Naše bolesti začaly kolem 18:00. V neděli se k lékaři nedostali. Přijeli po 3-4 hodinách a dali mi prášek proti bolesti. Nefungovalo to, znovu mě kontaktovali a řekli mi, ať se zeptám lékaře na pohotovosti. Po 2 hodinách přijel lékař na pohotovosti. Údaje o jedlé sodě s našimi radami (!). Jedlá soda dorazila za více než 1 hodinu. Sestra, která to přinesla, to dala do sklenice a odešla jsem se zeptala, jak to zamíchat, řekla, že není lžička, tak jsem to promíchala prstem. Vzhledem k tomu, že moje matka měla těžké časy, požádala jsem o pomoc s jejím položením a vstáváním, ale ne vždy se to podařilo. Požádal jsem je, aby při cestě na toaletu a z toalety odstranili připojená zařízení, ale nesouhlasili, a když nepomohli se zvoněním, odstranil jsem je všechny. I když přístroj vydal poplach pro pacienta, nepřišel a nezkontroloval. Doktor ráno přišel, zavolal mě, řekl, že je problém s dobesem, už jsme to viděli, ale nezmínil se o tom. Když jsme řekli, že jdeme ven, řekl mému bratrovi ještě děsivější věci.Je to velmi špatná nemocnice. Obsluhoval jsem mě a na oplátku jsem zaplatil 84 tisíc lir za 2 dny.Jsou neuvěřitelní, zapomeňte na službu, kterou jste kdy dostali. V minulých letech byli dobří, ale teď jsou KATASTROFA! STAY Away... Popálil jsem se, nespal se
FİRDEVS YILMAZ
FİRDEVS YILMAZ
17:35 24 May 24
Před 1 hodinou jsem se objednala k pediatrovi Haydarovi Akıncıovi, když jsme šli do nemocnice na schůzku, otevřeli záznam o vyšetření pro kteréhokoli lékaře, aniž by nás informovali Haydar Bey nebyl v nemocnici I když jsme řekli, že jsme si domluvili schůzku, dostali jsme odpověď jako „kontaktujte call centrum“.Jelikož je zde pan doktor, dejte nám informace a my podle toho přijedeme nebo nepřijdeme.
Enis Eren
Enis Eren
07:59 29 Apr 24
GÜLDEHAN ATIŞ - DERMATOLOGIEByl jsem u něj vyšetřen na vyrážku na ruce. První vyšetření trvalo 10 sekund, dal mi krém a řekl ať to sledujeme a pokud bude nějaký problém, určitě mě kontaktujte.Asi po 30 dnech mě napadl malý dotaz, krátký dotaz, který nevyžadoval vyšetření.Ale jeho asistenti mi nechtěli dovolit se s ním setkat, protože jsem neotevíral nové vyšetření. I když jsem jim řekl, že můžu počkat na jeho volno a že ho chci krátce vidět, až to bude vhodné, nepomohli. Vyhrožovali, že zavolají ochranku a v případě potřeby mě odstraní. Takovou praxi jsem v žádné nemocnici v životě neviděl.Čekal jsem před jeho pokojem a s jeho svolením jsem se s ním krátce setkal mezi dvěma vyšetřeními. Přístup lékaře k pacientovi mi bohužel vůbec nepřišel správný. Odmítl mou otázku s tím, že musíte být znovu vyšetřeni.V důsledku toho si myslím, že je to někdo, kdo nechce sledovat svého pacienta, který chce, abyste pokaždé zaplatili tisíce lir, domluvili si 10sekundovou schůzku a přišli tak.Pokud bude Vaše stížnost vyžadovat dlouhé léčení a vyřizování, doporučuji Vám zvolit jiné lékaře. Pokud nechcete platit poplatek za přezkoušení pokaždé, když půjdete, a to ani za velmi krátkou otázku, doporučuji vám ji nevolit.V nemocnici si také budu stěžovat. Pokud mi vyšetření nezajistí nový lékař, podám potřebné stížnosti na Ministerstvo zdravotnictví a příslušné organizace.Musíme zastavit tento systém vykořisťování peněz, který vidí pacienty jako husy k oškubání. I nadále se budu domáhat svých práv.
Begüm Ataokay Bartık
Begüm Ataokay Bartık
11:17 30 Mar 24
Nemocnice už léta neřeší čekání ve frontě na přepážce a její obsluhu.Šla jsem na dcerku na alergologický test do dětské poradny ve 2. patře a čekala půl hodiny na vyřízení. Řekl jsem jim, že nebrali čekající lidi střídavě a že je to nefér. Řekli, že nemohou pomoci, tak jsem se zeptal, na koho se mohu obrátit. Nasměrovali mě do místnosti plné krabic v prvním patře protější budovy. Dali mi e-mailovou adresu vedoucího lékaře a poslali mě do této místnosti, což jsou práva pacienta. Nikde jsem se nemohl zaregistrovat, nikde jsem nedokázal vysvětlit svůj problém. Nemělo by být tak těžké střídat pacienty a obsluhovat je u přepážky. Pouze jedna osoba provádí schůzky a směruje je k lékaři. Pojistné transakce řeší jiní lidé. Pokud narazíte na bankovního úředníka, který provádí pojišťovací transakce, aby mu řekl, že jste přišli na schůzku, budete muset čekat hodiny. I když je tolik dobrých lékařů, je velmi smutné, že nemůžeme přijímat služby a služba je taková.
mer
mer
07:16 16 Mar 24
Aktualizace: Myslím, že si z toho teď lidé začínají dělat legraci.Poslali jste mi e-mail, ve kterém mě požádali, abych se vám vrátil ohledně vaší stížnosti a sdílel vaše informace, a já jsem své údaje sdílel.Co myslíš tím, že mi druhý den zavoláš a požádáš svého lékaře o schůzku?Syna, který měl zánět středního ucha, jsme přivezli k našemu ORL lékaři, protože měl horečku 39+ a ten konstatoval, že v uchu není žádný problém a poslal nás na pediatrii.Na recepci v 9 hodin jsme se zeptali obsluhy na přepážce, zda je volná pro naši doktorku Edu Ayberkinovou, řekli, že CELÉ DOPOLEDNE je plné a i když si vyzvedne termín, není jasné, kdy bude vyzvedněte nás, takže bychom museli dlouho čekat.Když jsem se snažil domluvit si schůzku, jakmile jsem opustil nemocnici, zdálo se, že v 9:40 je otevření. Toto je naše poslední návštěva této nemocnice, kterou jako rodina využíváme již léta a doporučujeme ji našim přátelům.
Müge Güney
Müge Güney
18:06 09 Feb 24
Snažíme se je oslovit asi 1,5 týdne. A co jsme chtěli, bylo získat informace o testu, který je nutný, abychom se mohli brzy přestěhovat do zahraničí a začít tam pracovat.Všichni si předávají telefon a nikdo nic neví. Stejně nikdy nedojde k žádné informaci ani zpětnému volání, musíte volat znovu a znovu. I když jsme řekli, že situace je vážná a máme omezený čas, řekli, že se musíme nejprve zaregistrovat přes web, který nám poskytli, a až poté mohou provádět naše transakce. Postup jsme samozřejmě dodrželi, problém nebyl v tom, že nám tady nepomohli! Čekali jsme 1,5 týdne, než jsme dostali informace o schůzce, obecné kontrole a o tom, jak se věci mají. Ten přítel na lince WhatsApp se nás pokusil propustit robotickými odpověďmi a řekl, že se stydíme za toho, kdo odpověděl. Zaměstnanci nemocnice Memorial Ataşehir Hospital Switchboard neustále brali moje číslo a říkali, že zavolají zpět, ale buď nikdy nezavolali a museli jsme zavolat, nebo dokonce telefon nikdy nespadl a jejich linky byly problém, stejně jako jejich aplikace!Dnes mě vzali nejprve na interní ordinaci a pak do -1. patra, aby mi udělali testy (jedna z dívek pracujících u stolu zase nevěděla o Gulf Medical Check Up (!) Snažili jsme se získat tuto paní a ta paní si udělala mezi sebou.Ukázalo se,že schůzka,kterou jsem si dala na 9h, byla marná,takže by se měly nejdřív udělat testy.Je to jako VTIP!I když paní pracující na dárcovství krve říkala,že váš rozbor bude k dispozici do 2-3 dnů, paní pracující nahoře říkala, že to bude trvat 5-6 dní, prosím, brzy bude volat naše interní lékařka na vyšetření a já se naštval, protože už jsme měli omezený čas a kvůli nim, neodpověděli správně. LINKA PODPORY WHATSSAP, Ti, kteří pracují na přepážce interního oddělení nemocnice Memorial Ataşehir a ti, kteří pracují na lince ústředny nemocnice Memorial Ataşehir, jsou ostudní, protože nechápu, proč jsme přišli pozdě, protože nemohli domluvit naši schůzku a NIKDY NEPOSKYTLI SPRÁVNÉ INFORMACE a proč nás museli přivézt do nemocnice brzy ráno. Moc se omlouvám, už jsem je informoval, že budu reklamovat. Já a můj přítel jsme také v oboru služeb a k našim hostům se chováme opatrně a zdvořile. Nyní jsme obdrželi zprávu, že vaše analýza byla zveřejněna a celý den jsme se snažili stáhnout aplikaci pro vzpomínku. Nefunguje ani web, telefony jim okamžitě odpadnou, zaměstnanci nejsou ani znalí, ani neumí mluvit, nefunguje ani aplikace... nulový servis, nulový tok informací, nulová zdvořilost! Bohužel si děláte ostudu svými penězi!
Elif Bükim (Elif tonti tv)
Elif Bükim (Elif tonti tv)
17:25 29 Aug 23
Měli jsme termín očního vyšetření v 11.20 hod. Čekali jsme do 12.05 hod. a situaci jsem sdělila, protože stihnu další schůzku k dr.. Bohužel to řekli lidem v měření. Řekl jsem vám, že nejsou odtud. A není tam ani plno. Čekali jsme dál. Zrušil jsem 12.10. Žádný respekt k pacientovi. Pak si nenastavujte čas schůzky, pokud máte dostatek času, chcete-li nechat čekat, oko prof. Dr. Můžete jít do Aslı Umut Dinç Nejprve se řiďte upomínkovými zprávami, které dostáváme.
arjin tekin
arjin tekin
05:43 15 Jan 24
Na pohotovost jsem šla na převaz 02.01.2024 do Memorial Ataşehir. Nejprve jsme čekali 1 hodinu, pak se u mého přítele při čekání ve frontě objevila alergie, obličej mu začal otékat a svědit. byl jsem na řadě, přímo jsem požádal lékaře, aby navštívil mého přítele a oni ho vzali k sobě, protože okamžitě potřeboval urgentní zásah.Vyšetřili mě na pár sekund a pak mi účtovali poplatek 3000 TL, protože můj přítel neměl soukromé zdravotní pojištění.Když jsme viděli tento poplatek, odešli jsme a jeli do státu.Po cestě se příteli zavřelo oko a zhoršilo se to.Když jsme odcházeli kvůli poplatku,doktor tam dokonce řekl,že pokud se chystáte stát, dejte přednost, vaše situace je naléhavá. Pak jsme prozkoumali, že bez ohledu na to, kde se v červené a žluté oblasti nacházíte, se neúčtuje žádný poplatek. Nyní podáme proces k soudu. Zajímalo by mě, co by dělali, kdyby se mému příteli něco stalo, když nás odtamtud posílali?
Hazar Güney
Hazar Güney
15:22 13 Jan 24
Když po operaci nosu v jiné nemocnici nenastalo žádné zlepšení, šel jsem si nechat udělat druhý názor. Prý nebyl žádný problém. Když jsem po čase šel k jinému ORL lékaři ve stejné nemocnici s další stížností, chtěl jsem se zeptat a ukázalo se, že se jedná o nedostatečnost nosní chlopně. Mezitím bohužel mé právo jít k lékaři, u kterého jsem podstoupil skutečnou operaci, a nechat si ji opravit, bylo postupem času ztraceno.Nejsmutnější na tom je, že když jsem situaci nahlásil oddělení práv pacientů, byl jsem ignorován. Několikrát jsem incident vysvětloval různým lidem a ti se setkali s lékařem, který mě nejprve vyšetřil, ale nepřistupovali s orientací na řešení a nenabízeli možnost spokojenosti zákazníka/pacienta. Nevrátili žádosti o volání, které jsem zanechal prostřednictvím call centra (nemůžete je kontaktovat přímo). Do nemocnice, jejíž jsem již léta mnohokrát spokojeným zákazníkem z jiných důvodů, kvůli jejich nepříjemnému přístupu neuvažuji.Edit: Jejich reakce na komentář je naprosté fiasko!
Buse Kabataş
Buse Kabataş
07:41 16 Jan 24
Doktorka objednala ultrazvuk pro mou 2,5 letou dceru a musela mít hlad. Čekám už 40 minut a stále mi to nepřišlo. Navíc, i když jsem jim řekl, že ten čekající je dítě a brečí, protože má hlad, řekli, že musí mít hlad, je tam 6 lidí, vezmu je k němu a nechám toho. Hanba, všude mají přednost senioři, děti a pacienti na pohotovosti a nečekají ve frontě. Rozhodně nechoďte s dítětem.
Yunus Ağyürek
Yunus Ağyürek
14:50 22 Dec 23
Moje žena byla na operaci, jen proto, že jsme si nechali udělat zákrok se soukromým pojištěním, účtovali si 3x vyšší cenu než normální soukromé nemocnice, souhlasil bych s tím, kdybychom dostali službu na oplátku, takhle špatná nemocnice nemůže být , toto lhostejné, nemocnice se rozpadá, sestry jsou lhostejné, nechali jsme se oklamat nemocnicí Bahçelievler a mysleli jsme si, že pivo je lepší, ale je nám to velmi líto, soukromí, služby, čistota, pokoj atd.. všechno by bylo špatné. Požádali jsme o další polštář a trvalo 4 hodiny, než jsme dorazili, a musel jsem jít do banky a požádat alespoň 5krát.
Sedef Şatıroğlu
Sedef Şatıroğlu
11:42 28 Oct 23
Kvůli třem nezodpovědným a hrubým vedoucím patra na druhém patře dětského oddělení bloku Memorial Ataşehir B jsme opustili nemocnici a šli do jiného ústavu, i když jsme měli schůzku. Žena, kterou postavili jako poradkyni ke vchodu, ani nezná jméno lékaře pracujícího v nemocnici a říká, že takový lékař v nemocnici není. Uvnitř není žádná fronta ani management před přepážkou. V jeho mysli lidé přicházejí a přijímají transakce, nikoho to nezajímá. Mají servisní politiku, že už nikdy neprojdu jejich dveřmi. Toto průměrné skóre na Googlu si nezaslouží.
pelin akgül
pelin akgül
20:07 23 Oct 23
Musel jsem podstoupit ošetření kořenových kanálků na mých dvou předních zubech. Bohužel, Dr. İlkin Özalp provedl 2 ošetření kořenového kanálku na jednom z mých citlivých předních zubů, jeden na druhém. I když jsem podstoupil celkem 3 ošetření kořenových kanálků, trpěl jsem bolesti po celé měsíce během celého procesu léčby. I když mi bylo provedeno ošetření kořenového kanálku na pravém předním zubu dvakrát, vytvořila se mi cysta. Měl jsem na dásni obrovský absces. Šel jsem znovu a byl jsem nasměrován na CT vyšetření bez rentgenu. Řekli, že po tomografii uděláme operaci. Byl jsem velmi vyděšený a konzultoval jsem 4 různé lékaře, protože jsem byl unavený z bolesti, kterou jsem prožíval. Všichni 4 řekli totéž, jako by byli jednomyslní. Konstatovali, že antibiotika psaná, že ošetření kořenového kanálku bylo provedeno špatně, byla špatná, že bylo špatné žádat o tomografii bez pořízení rentgenu a že zub lze zachránit správným ošetřením kořenového kanálku bez operace. Ve skutečnosti se to stalo. Další kanál mi udělali na zubu, kde mi doktor İlkin udělal 2 kanálky, hnis byl vyčištěn a moje bolest konečně zmizela, ale bohužel moje léčba nemohla být dokončena. Druhý zub, kde měl kanálek, mě stále bolel. Naštěstí lékař, který ví, jak udělat kanál, tento kanál opravil, což paní İlkin nedokázala! Jako by to nestačilo ke vzniku píštěle, i když udělali jeden kanál pro jeden zub a dva kanálky pro druhý zub, máte také lékaře, kteří špatně řídí léčbu té píštěle... Měl jsem spoustu finančních a morálních potíží . Ať už jsem ukázal rentgeny těch kanálů kterémukoli doktorovi, byli velmi překvapeni, že jsem si je nechal udělat na památníku. Neexistuje žádné sledování nebo péče o pacienta. Mým jediným přáním je, že doufám, že paní İlkin dokázala překonat všechnu svou nezkušenost v mých ústech!
Işıl Şekerci
Işıl Şekerci
05:32 31 Aug 23
Nemocnice, kam se v letních měsících držet dál. Kvůli této nemocnici jsme se synem uvízli, protože jsme astmatici a alergici.Dokonce i zdraví zdraví lidé onemocní. Co prožíval můj syn Byl hospitalizován a několik dní ventilován. Zapnou takovou klimatizaci, že si myslíte, že jsme v poušti. Ptám se, jaký má smysl stavět ledovnu, když se dá pořádně využít? Vstoupili jsme do nemocnice jako zdraví lidé a opustili nemocnici zablokovanou, to bylo podruhé. Už nikdy nepřijdu. Měla by se provádět údržba klimatizace a údržba ventilace. Včera jsme jeli opět dobře, ale tentokrát se mi to vrátilo jako dušnost a zácpa. Syn se stále léčil, uzdravil se, ale hlas měl sotva chraplavý.Po včerejšku byly horší i pokoje Dr, klimatizace šla na plný výkon. Konečně síla.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️