Hisar Intercontinental Hospital

Hisar Intercontinental Hospital istanbul Turecko 1

Nemocnice Hisar Intercontinental Hospital se specializuje na zubní péči, kosmetickou chirurgii a MAP / IVF. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 2007 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Hisar Intercontinental Hospital, Istanbul, Turecko

Nemocnice Hisar Intercontinental Hospital je jednou z předních tureckých nemocnic, která nabízí nejkomplexnější spektrum léčebných postupů. Nemocnice nabízí svým pacientům nejvyšší kvalitu diagnostiky a léčby v bezpečném, pohodlném a na pacienta zaměřeném prostředí.

V nemocnici, která poskytuje všechny druhy lékařské péče potřebné v každé fázi života člověka prostřednictvím multidisciplinárního přístupu k léčbě, pracují odborníci a zdravotníci, kteří byli vyškoleni v mnoha lékařských centrech po celém světě.

Disponují také nejkvalitnějším lékařským vybavením a objektivními údaji, což jim umožňuje poskytovat pacientům spolehlivé diagnostické a léčebné postupy.

Nemocnice disponuje 170 lůžky pro pacienty a sedmi operačními sály pro všechny typy specializovaných operací, včetně kardiovaskulární chirurgie.

Díky moderní infrastruktuře, pravidelně modernizované zdravotnické technice a snaze o komfort a kvalitu bez ústupků z etických zásad si nemocnice za léta své existence získala důvěru a přátelství svých pacientů. Hisar Intercontinental Hospital nabízí prostředí dokonalosti, pohodlí, klidu a duchovního klidu.

Spojuje také nejnovější dovednosti, vědu a technologie s prastarými koncepty holistického wellness, léčení, pohostinnosti a pohodlí. Ke svým pacientům se chová jako ke vzácným hostům a nemocnice se snaží, aby se její pacienti cítili jako doma a mohli se rychle a pohodlně zotavit.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Frenectomy
Zubní prohlídka
Zubní konzultace
Invisalign
Zubní dýhy
Zubní korunka
Zubní implantát
Zubní lékař

Kosmetická chirurgie
Ošetření jizev
Zvětšení rtů
Transfer tuku
Liposukce
Otoplastiky
Perineoplastika
Zvednutí obočí
Gynekomastie
Labiaplastiky
Prsní implantáty
Zmenšení klitorisu
Brachioplastika
Zvednutí krku
Zdvih stehen
Cervikofaciální lifting
Pozvednutí prsou
Pozvednutí hýždí
Lipofilling obličeje
Mastopexe
Laserová liposukce
Žaludeční rukáv
Žaludeční páska
Žaludeční botox
Žaludeční bypass
Sekundární rinoplastika
Rhinoplastika
Zmenšení prsou
Konzultace plastické chirurgie
Abdominoplastika
Operace po porodu
Zvětšení penisu
Rekonstrukce čelistí

MAP / IVF
IVF – oplodnění in vitro

Transplantace vlasů
Transplantace DHI, FUE, FUT

Služby

Převoz na letiště
Ubytování pro rodinu
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Praní prádla
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Cestovní zdravotní pojištění
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Lékárna
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno v roce 2007
Akreditace: JCI Accredited – Mluvené jazyky: arabština, francouzština, angličtina, ruština


Recenze hotelu Hisar Intercontinental Hastanesi

Farzin Herischi
Farzin Herischi
09:22 06 Oct 23
Ahoj. Byl jsem na mezikontinentální prohlídce Hisar. Osoba, která se o mě starala, Sadık Taşkın, který prováděl mé transakce, byl velmi kvalifikovaný a věnoval mi zvláštní péči. Servis a pohodlí jsou velmi pěkné. Pan Sadik se velmi dobře a detailně staral. Lékaři jsou již nejlepší lékaři. Byl jsem velmi potěšen.Doporučuji všem. Děkuji Sadik Bey a Hisar mezikontinentální...
Emine Beyza ALTUN
Emine Beyza ALTUN
08:44 02 Oct 23
Pan Burçin mi provedl operaci, abych se zbavil své nadměrné a nezdravé váhy. Jsem velmi spokojená s komunikací, která probíhala před operací i po ní a nezanechává žádné otazníky. Panu doktorovi a dalším zdravotníkům děkuji za upřímnost, zájem a starost.
Alex Ros (Aremidze)
Alex Ros (Aremidze)
17:13 07 Sep 23
Služby v této nemocnici jsou na nejvyšší úrovni. pokud jste z jiné země a neumíte turecky, bude vám poskytnut překladatel. Vaše lékařské vyšetření proběhne v těch nejpohodlnějších podmínkách. Věřte mi, že se zde budete chtít nechat znovu vyšetřit. Zvláště bych rád zmínil dívku, která mi pomohla, Ilviru. Milá, milá, usměvavá dívka, která se více obávala mých problémů než svých vlastních. V určité chvíli se mi dokonce zdálo, že je to můj milovaný. Je velmi starostlivá.
mustafa k.
mustafa k.
16:10 01 Sep 23
Rád bych Vaší nemocnici velmi poděkoval, i když nejsme Vaši pacienti. Dr. Podařilo se nám získat informace od naší učitelky Esry Tutaş Haberal bez jakéhokoli zpoždění a relevantním způsobem. Kéž Bůh žehná našemu učiteli a vaší nemocnici.
Виктор
Виктор
07:26 28 May 24
Výborná nemocnice, moje PET-CT vyšetření bylo levnější než na jiných klinikách. Tuto kliniku navštěvuji již tři roky po sobě. Každým rokem vidím více pacientů, i když není divu, že proces organizace příjmu pacientů a léčby se zlepšuje. Práce se v tomto ohledu zřejmě daří. Zvláště bych rád zmínil překladatelku paní Mehri. Pozorná, vnímavá, všeho si všímá, kontroluje a snaží se pomoci. Doporučuji.
Leila Gaprindashvili
Leila Gaprindashvili
10:07 21 May 24
Chci vám vyprávět přátelé o všech radostech této nemocnice.Začnu naší překladatelkou Myahri, osobně jsem nikdy nepotkala tak sympatického a milého člověka, všechny naše záležitosti vyřešila obratem, i ty, které se netýkaly jejích povinností, a hlavně překlad byl profesionální.Dr. Haluk je profík, synovi zachránil koleno, operace proběhla bez problémů.A zbytek personálu je velmi pozorný. Všechno je bezvadně čisté a šumivé.
Metmax
Metmax
15:24 23 Apr 24
Dobrý den, 16. dubna jsem se přes call centrum setkal s panem Hakanem Bayraktarem z urologického oddělení ohledně mého onemocnění ledvinovými kameny. Rád bych vám poděkoval za to, že mi velmi pomáháte svou laskavostí, znalostmi a zkušenostmi, a také za to, že nasloucháte druhému svými schopnostmi empatie a dáváte vám pocítit, jak mohu pozitivně přispět k procesu nemoci. Navíc, přestože jsem měl kvůli soukromému pojištění domluvenou schůzku s jinou nemocnicí, navštívil jsem ho v nemocnici, kde pracoval, kvůli jeho komunikačním schopnostem a energii být lidem nápomocný. Přivítal mě a vedl se stejnou usměvavou tváří, vstřícností a znalostmi. Domnívám se, že jak vedení nemocnice, tak i ministerstvo zdravotnictví by mělo projevit potřebný zájem a hodnotu zdravotnickým pracovníkům, kteří takto pacientům rozumí a ostatní zdravotníky motivují a jdou příkladem. Doufám, že toto mé poselství přitáhne potřebnou pozornost a poslouží jako podpora a morální vzpruha pro pana Hakana a jemu podobné zdravotníky, kteří svou práci milují a nikdy neztrácejí energii pomáhat lidem. Díky za všechno. Tento článek jsem psal s myšlenkou, že bychom měli podporovat úspěšné a hlavně DOBRÉ LIDI. Doufám, že to bude vodítko i pro ostatní pacienty. Dík.
Rumeysa Kumcu
Rumeysa Kumcu
20:05 12 Aug 23
Byla jsem na vyšetření a operaci u očního lékaře. DR. Velmi ho zaujal Ömer Kocabıyık, byli jsme velmi potěšeni. Už u vchodu zdravili s usměvavou tváří a ukazovali cestu. Asistenti na recepci na očním oddělení byli také přátelští a velmi ochotní. Nemocnici doporučuji všem. Všude je čisto a hygiena, zejména umyvadlo, a masjid je pečlivě vyrobena. Bůh žehnej všemu.
Zeynep neslihan Bozkoyunlu
Zeynep neslihan Bozkoyunlu
13:32 14 Apr 24
Dne 6.4.2024 byl můj syn ve vaší nemocnici na operaci plic. Chtěl bych poděkovat našemu lékaři, docentu Erkanu Yıldırımovi, za jeho přístup, informace, zkušenosti a podporu. Vždy stál při mém synovi a nás a zajistil, abychom měli co nejlepší zážitek z této náročné operace. Všem bych chtěla poděkovat sestřičkám, uklízečkám a pečovatelkám. Všichni jsou velmi starostliví a usměvaví. Děkuji mnohokrát.
Gazoo X
Gazoo X
08:58 27 Mar 24
to doporučujiSkvělý a zkušený personál. Na všech odděleních je k dispozici překladatel. Moje zkušenost s nimi byla dobrá, od příjmu, dopravy a ošetření. Moje zkušenost byla s IVF klinikou. Veškerý personál ve všem spolupracoval a byl laskavý, zvláště Dr. Maryam. Jen si uvědomte, že náklady na léčbu jsou drahé
Merve Akarçay
Merve Akarçay
20:02 07 Mar 24
Přesně před měsícem mi můj učitel Pakize Eker Balcıoğlu provedl dopplerovskou operaci hemoroidů. Dnes mě provedl první měsíc na kontrole. Chtěla bych mu vyjádřit nekonečnou vděčnost za péči a pozornost, kterou mi prokazoval ode dne, kdy jsem šla na vyšetření až po operaci a poté, zachránil mě od problému s hemeroidy, kterými jsem léta trpěl. Je to perfektní chirurg, perfektní člověk, mám ho moc ráda, jsem ráda, že jsem potkala tak milého lékaře, jsem mu moc vděčná. s pozdravem
Elena.S
Elena.S
14:12 06 Mar 24
Chci poděkovat kojenecké jednotce intenzivní péče. Po porodu mělo moje dítě malou infekci. Lékaři okamžitě zasáhli a zahájili léčbu. Moje dítě strávilo týden na jednotce intenzivní péče. Za prvé a to nejdůležitější, můžete své dítě navštěvovat dvakrát denně, držet ho a krmit. Za druhé, můžete odsát mléko a sestry budou krmit vaše dítě mlékem. třetí a ještě důležitější je úžasný zdravotnický personál, všechny dívky se k dětem chovají s láskou a péčí. Jsou velmi pozorní a obklopují vaše dítě i vás s péčí a podporou. Mnohokrát děkuji sestřičkám, které byly s mým synem nepřetržitě, a lékařům, kteří poskytli nejlepší léčbu.
Ebrima Njie
Ebrima Njie
08:05 11 Mar 24
Hisar Intercontinental Hastanesi je dobrá nemocnice.VynikajícíOdbornost Hisar Intercontinental Hastanesi v oblasti zdravotní péče je bezkonkurenční. tam soucitná péče a důkladné hodnocení byly nástrojem pro zvládnutí mého zdravotního stavu. Osobní přístup k léčbě Hisar Intercontinental Hastanesi a pozornost k detailu ve mně vzbudily důvěru během mé cesty k lepšímu zdraví. Jsem vděčný za jejich obětavost a vřele je doporučuji každému, kdo potřebuje vynikající zdravotní péči.
Azamxon Azimov
Azamxon Azimov
18:16 26 Feb 24
Můj otec pocházel z Uzbekistánu, velmi dobře se o něj staraliS lékaři jsme spokojeni, moc děkujeme.Kéž Bůh žehná Dr. Orhan Dalkilic
Yasemin Doksanbir
Yasemin Doksanbir
17:24 19 Feb 24
Vzhledem k tomu, že moje tchyně je diabetička, domluvili jsme se se Süleymanem İpekçi. Byli jsme velmi spokojeni. Byli velmi pozorní a pomohli jí vyrovnat cukr během krátké doby. Chtěli bychom poděkovat panu Süleymanovi a zdravotní sestře Sultan.
G.Zehra ÇEKAL TAŞDAN
G.Zehra ÇEKAL TAŞDAN
07:53 17 Feb 24
Byl jsem zde na operaci tříselné kýly mé ženy. Rádi bychom poděkovali mému učiteli Alperu Şahbazovi za jeho motivaci, medicínu a lidskost. Vedení společnosti Hisar, zdravotní sestry, obsluha podlahy a jídelna jsou lidé, kteří si skutečně zaslouží respekt. Odcházím jen nespokojený s jednou mladou sestrou s nadváhou, která měla včera večer službu. Úsměv pro nás přichází po zdraví. Jako žena pracující v soukromém sektoru si myslím, že svou práci musí dělat dobře, ale úsměv zavazuje. Myslím, že je důležité vejít a říct dobré ráno a odejít s tím, že se brzy uzdrav a trochu se usměj😘
Selma Keper
Selma Keper
12:32 01 Sep 23
Jako někdo, kdo dnes v nemocnici absolvoval intenzivní pohovory, jsem od paní Merve Aksoy dostal skutečně nejlepší služby, včetně Medical Park a Medicana Memorial. Zaměstnanci jako Merve, neviditelná tvář značek, vaši nemocnici určitě doporučím svým příbuzným bych proto rád znovu poděkoval paní Merve Aksoy. Přeji vám zdravé a šťastné dny
Gulay Yildiz
Gulay Yildiz
05:52 04 Feb 24
Před týdnem jsem přivedl maminku k paní učitelce Pakize.Vše bylo perfektní, od vyšetření až po instruktáž. Naše učitelka k ní přistupuje s vřelostí rodiny. Léky, které mi dala, okamžitě pomohly. Jsem ráda, že jste přišli. Kéž Bůh žehná našemu učiteli.
Gulesin Daldal
Gulesin Daldal
09:38 12 Jan 24
Byl jsem velmi spokojen s léčbou hyperbarickým kyslíkem pro moji náhlou ztrátu sluchu; Dr. Emine Hanım představila systém a určila mé potřeby. S paní Aleynou se můžete kdykoli spojit mobilním telefonem. Sezení velmi dobře organizuje. Paní Hatun byla nejdůležitější osobou, která mi pomohla překonat klaustrofobii a vstoupit do léčby (také se dívá na rány pacientů, kteří potřebují převaz, jako by se dívala na miminko, a v případě sebemenší potřeby rychle vstoupí), Pan Anil ovládá zařízení vážně. Takže orchestrace celého týmu je skvělá. Rád bych poděkoval každému z nich.Nikdo z nás to nepotřebuje, ale pokud se mi to stane znovu, přijdu sem znovu.
Gülnur Soylu
Gülnur Soylu
18:39 08 Jan 24
Ráda bych poděkovala svému milému učiteli, gynekologovi onkologovi panu Kadirovi Güzinovi, který mi před 6 týdny provedl laparoskopickou operaci odstranění dělohy a vaječníků.Byla to taková operace, že jsem tentýž večer chodil s velkou lehkostí.Po návratu domů 3. den jsem nemusel používat žádné léky proti bolesti. Na konci prvního týdne jsem velmi pohodlně zvládal každodenní domácí práce.1. Na konci měsíce jsem se mohl vrátit do svého úplně normálního života, což byla neskutečná pohoda.Můj lékař to před i po této operaci tak dobře vysvětlil a každý krok jsme dělali s takovou morálkou, že jsme naštěstí nezaznamenali žádné problémy.Při tomto procesu by samozřejmě nebylo možné nezmínit anděly gynekologické kliniky, protože každý z nich, od přepážky až po asistentky a sestry, mě individuálně podporovali, až mě nepodporovali. nechal mé ruce, když mě bolelo, a utíral si slzy jejich rukama, když jsem plakal. Zdravé víly, jsem ráda, že vás mám, mám vás ráda.V přítomnosti svého velmi, velmi cenného učitele, prof. Dr. Kadira Güzina, bych rád vyjádřil všem zdravotníkům svůj neskonalý respekt a vděčnost, jsem rád, že vás mám.
Issa Sirdar
Issa Sirdar
19:29 07 Jan 24
Můj bratr Fawaz Shamlan Al-Dhafairi zde před měsícem podstoupil plastickou operaci a plastiku nosu a cítíme se s nemocnicí naprosto spokojeni, pokud jde o kvalitu poskytovaných služeb a výsledky.Zvláštní poděkování patří Dr. Yavuz Selim Yildirim za jeho zájem a profesionalitu.Rádi bychom poukázali na skvělou roli, kterou sehrála překladatelka Maysaa se vší obětavostí a upřímností a slova se jí nestačí zavděčit.Další úspěch__________________Jednou v Fawaz Shamlan Al-Dhafairi se toto krásné město stalo krásným a krásným. Verilen hizmetin kalitesi ve sonuçları açısından hastaneden tamamen memnunuz.Ilgisi a profesionál Için Dr. Yavuz Selim Yıldırım'a özellikle teşekkür ederiz.Tercüman Maysaa'nın büyük bir özveri a Samimiyetle oynadığı büyük rolü belirtmek steriz; My s tím nemáme nic společného.To je to, co se děje________________Před měsícem můj bratr, Fawaz Shamlan Al-Dhafairi, podstoupil plastickou operaci a plastiku nosu ve vaší respektované instituci. S nemocnicí jsme maximálně spokojeni s kvalitou poskytovaných služeb a výsledky.Zvláštní poděkování patří Dr. Yavuz Selim Yildirim za jeho pozornost a profesionalitu.Rádi bychom poukázali na velkou roli, kterou sehrála tlumočnice Maysaa se vší obětavostí a upřímností a slova se jí nestačí zavděčit.Další úspěch
bayram sari
bayram sari
16:05 24 Oct 23
Výborná nemocnice. Kéž vám Bůh dá dobré zdraví a prosperitu. Pokud však máte nemoc a hledáte místo pro léčbu, je to plnohodnotná nemocnice. Doporučil bych.
Melih Kaya
Melih Kaya
10:33 15 Aug 23
Jsme pacientem prof. Dr. Süleymana Aliciho ​​z onkologického oddělení. Je jedním z mála našich profesorů v Turecku s vysokou úrovní znalostí a zkušeností. Procházíme tímto léčebným procesem tím nejlepším způsobem pomocí chytré medicíny a léčebného plánu, které doporučil. Za zájem a zájem děkujeme její asistentce paní Funda a paní Yildiz.
Mustafa Kilicarpa
Mustafa Kilicarpa
09:34 29 Jan 24
Jsme pacienty učitelky Meryem Kure Eken, naše léčba pokračuje a potřebujeme operaci.Volali nám z nemocnice a cena byla velmi vysoká.Když jsme volali do jiných soukromých nemocnic a ptali se, jsou tam obrovské cenové rozdíly. Nyní nechápeme, zda jsme požádáni, abychom opustili učitelku a odešli do jiné nemocnice, protože je rozdíl půl na půl, chceme v tomto ohledu pomoc. Je velmi nerozumné, aby nemocnice žádala o takto vyšší cena než v mnoha jiných nemocnicích.Byli bychom rádi, kdyby nám byla poskytnuta odpověď.
Merve Nur Yıldırım
Merve Nur Yıldırım
07:38 13 Oct 23
Bohužel to byla nemocnice, kam jsem musela z nouze k nouzovému porodu. Od porodu uběhlo 6-7 dní a můj porod ani nezaznamenali v systému. Rodný list neexistuje. Velmi nezodpovědná a po penězích extrémně náročná nemocnice. Jelikož jsme byli v nouzové situaci, využili toho velmi dobře a nedali ani korunu slevu! Možná by se to nestalo, kdybychom byli jedním z nich...Můj předchozí porod byl v Memorialu. Takže co řeknu je, že pokud máte 43-45 tisíc lir peněz, nepromarněte je v Hisaru!Jdi k památníku a služ jako dítě.
Ayşegül K
Ayşegül K
13:22 28 Sep 23
Zavoláte na call centrum a dozvíte se, že soukromé nemocnice případy kočičího škrábnutí neošetřují a že musíte jít na pohotovost ve veřejných nemocnicích. Zatím dobrý, díky za informace. Pak se zeptáte: „Víte, jak naléhavě musím podat žádost? Bylo by příliš pozdě, kdybych šel zítra?“ Požádáte o lékařské informace hned teď, ale kontaktujete call centrum, říkají „přeji dobrý den“ a zavěsit na vás. Ano, koneckonců je to neodpustitelná chyba(!)
ABC Otogaz LPG Dönüşüm Merkezi
ABC Otogaz LPG Dönüşüm Merkezi
13:18 23 May 24
Moje matka byla diagnostikována s rakovinou dělohy Byli jsme odesláni do soukromé nemocnice Ümraniye Hisar na doporučení prof. Atese, gynekologa-onkologa v Istanbulu Ataşehir, který prohlásil, že nemůže operovat, protože má vysokou hladinu CRP a že musí dostávat. chemoterapie a CRP by se měly snížit. Byli jsme odesláni do Ümraniye Private Hisar Hospital s doporučením doktora Mustafy, onkologa v nemocnici Hisar, abychom podstoupili léčbu infekce, protože jeho infekce byla vysoká byl přijat do nemocnice Hisar na léčbu, řekli, že to bude trvat 3-4 dny, ale trvalo to 15 dní. MRI, ultrazvuk břicha a lokální hysterektomie byla podána 8 sér před léčbou bylo 220. Zatímco moje matka byla živější a chodila, Çikista byl bez života a vyčerpaný, od této chvíle nemohu udělat nic, abych vaši matku ochránil to a jít." A když jsme odešli, vzali nám našich 128 tisíc TL. Je to na tobě... Nejhorší na tom je, že před každým zákrokem se říkalo, že tentokrát bude pravděpodobně 90% záchyt a v při poslední operaci bylo řečeno, že bude diagnostikováno 99 % bakterií a výsledek byl opět zklamáním.
Capt. BALKAYA
Capt. BALKAYA
18:28 07 Apr 24
Šli jsme jako 2 lidé se stížnostmi na otravu jídlem, zaplatili jsme 5 tisíc lir za 1 osobu, půl dne jsme se plazili na nosítkách.Na konci dne vysvětluji léčbu, kterou jsme dostali: léky proti zvracení, proti průjmu léky a antibiotika po dobu 3 dnů. Řekli jsme, už jsme si sami koupili léky na zvracení a průjem z lékárny, můžete nám napsat 2 krabičky tohoto antibiotika, abychom je oba mohli užívat? Řekli, že musíme otevřít vyšetření i na vaši velikost. Nejsi člověk. Sakra, máme tolik účetnictví, vidíš, že trpíme nemocemi, chceš 2500 lir na předepsání antibiotik, zdá se, že jsi neokradl dost...Buď nejprve člověkem. Přišel jsem z města, podíval jsem se na Google a přišel, protože je to moje nejbližší a nejlépe hodnocená nemocnice. Přál bych si, abych nepřišel, nedostali jsme léčbu, byla to ztráta času a peněz. Rodiny těch, kteří pracovali na pohotovosti a na přepážce, byli umučeni v Gaze Myslím, že každý má pocit, že se svět zhroutil. Jste-li nemocnice, udržíte vysokou motivaci svého personálu, pokud jste zaměstnanec, opustíte ústav se ctí a důstojností, pokud s ním nebudete spokojeni. Nemá smysl lidi utlačovat. Co se stalo v důsledku dnešního dne? Budu vyprávět, co jsem všude zažil, a vynaložím zvláštní úsilí, abych zabránil lidem chodit do nemocnice, jako je ta vaše. Pokud se obáváte budování svalů, vezměte si lekci. Kéž je moje právo zapamatováno jako haram do posledního haléře, inshallah.
Ramazan Arar
Ramazan Arar
22:19 21 Feb 24
Byli jsme vyšetřeni u soukromého zdravotního pojištění a řekli, že to pojištění nekryje a nechali nás zaplatit celý poplatek za vyšetření. Kontaktovali jsme naši pojišťovnu a řekli, že jde o problém související s nemocnicí. Když jsme problém nahlásili nemocnici, řekli nám, že ano, problém jsme způsobili my a my vám zavoláme o vrácení peněz, a z nemocnice nás dvakrát poslali domů, aniž by problém vyřešili. Stále nedokázali problém vyřešit Jiná nemocnice vyřešila stejný problém za méně než 5 minut Nemocnice Hisar neřešila jednoduchý problém už měsíc. Přestože se říkalo, že poplatek bude vrácen, problém se jim stále nepodařilo vyřešit.
Гуля Байрамова
Гуля Байрамова
14:08 04 Jan 24
V srpnu 2022 jsem podstoupil septorhinoplastiku u Dr. Prof. Yavuz Selim Yildirim po dřívější neúspěšné operaci u jiného lékaře. 2 týdny po operaci se objevil hrb, který jsem předtím neměla. Po operaci mi stejný lékař dal výplně pod oči a botox. Velmi mi otekly oči, začala jsem špatně vidět díky tomu, že gel pod očima natekl natolik, že se mi oči výrazně zmenšily a tento otok mi začal překážet ve vidění. Část výplně migrovala do zygomatické oblasti ((. Problémy začaly i s nosem. Na pravé straně nosu a pod nosem se objevilo křupání a silná bolest, kolumela se posouvá z místa a neustále je potřeba ji vracet do jeho místo,zřejmě se roztrhly závity na chrupavce.Je třeba jíst s velkou opatrností,aby se kolumela neposunula z místa.Po operaci jsem přišla k lékaři na kontrolu,upozornila jsem ho na problémy . Naúčtovali mi 200 dolarů za pooperační konzultaci a 400 dolarů za výplň do nosu a skrytí hrbolku. Tedy doktor, kterému za mé peníze opravil své chyby. Výplň ale nestačila ani na měsíc. řekl, že časem to křupání i bolest odezní, a co se týče očí, opravdu mě požádal, abych počkal měsíc, pak 2, pak 6 měsíců, jako by si píchl příliš mnoho gelu(((. To datum,uběhlo 1,6 roku,ale nevyřešil se ani problém s nosem,ani s očima.Navštívila jsem i jiné lékaře na konzultaci v mé zemi,řekli,že je třeba takto udělat operaci očí jak už se objevily obrovské kýly pod očima a na nose taky. Byla to druhá operace nosu, poprvé byl také zmrzačen v Turecku. Doktor Yavuz mi samozřejmě nos vyhladil, vypadalo to lépe, ale objevily se další problémy. Napsal jsem Nigyaře na klinice, aby mé stížnosti sdělila lékaři, protože nemohu neustále létat do Istanbulu a poslouchat jeho sliby. Nigyara nereagovala na žádnou z mých SMS. Odpovídají pouze před zaplacením a po zaplacení všichni zraněné pacienty ignorují. Tuto kliniku nikomu nedoporučuji. Hodnocení kliniky díky velmi špatnému přístupu k pacientům a také špatné kvalitě poskytovaných služeb prudce kleslo. Chci apelovat na všechny úřady, až po ministra zdravotnictví, aby se naučily naslouchat zmrzačeným pacientům.
mehmet koc
mehmet koc
18:37 21 Dec 23
Za 1-2cm řez na ruce na pohotovosti jsem zaplatil celkem 4278 TL, včetně poplatku za vyšetření 1800 TL, stehů a tetanické injekce, ale udělali z toho úplnou loupež.
Nihan TAHAN
Nihan TAHAN
22:16 28 Dec 23
Je to opravdu škoda. Na pohotovosti je v zimní sezóně pouze jeden dětský lékař. Před vámi čeká 10 lidí. Čekali jsme s horečkami 40 stupňů. Učitel se o pacienta stará minimálně 15-20 minut. Nějak jsme se do toho dostali, ale tentokrát jsme po séru čekali 2 hodiny, aby se ukázaly výsledky. Dal bych mu hospitalizaci, ale nebylo místo, řekl doktor. Pokud je stav vašeho dítěte naléhavý, je lepší jít do veřejné nemocnice. Nechoď sem.
Çağlar Özbenli Aktolgalı
Çağlar Özbenli Aktolgalı
00:30 26 Dec 23
Byla to nemocnice, do které jsem léta chodila a které jsem důvěřovala. Dnes večer jsme vešli na pohotovost pro mou dceru se stížností na kašel. Děti čekaly u dveří pediatra ve službě celé hodiny s horečkou 41 stupňů, výsledkem bylo, že pacientky vešly do pokoje a 20 minut neodešly, doktorka dlouho před naším příjezdem opakovala "v porodnici je miminko, jdu na vyšetření". říkali jsme ..nenecháme se vyšetřit..to je jako ve státní nemocnici a za ty peníze..nemají se vymlouvat protože je epidemie a je rušno.Je to nemocnice A plus.Popřípadě dáte 2 lékaři ve službě na oddělení.Je to opravdu zklamání.
Hayri Baraçlı
Hayri Baraçlı
10:02 20 May 23
Soukromá nemocnice, která si za peníze z platformy social360 kupuje komentáře k mapám a 5bodové hlasy. Poté, co přinutíte pacienta do nemocnice, zamknete tolik účtů, kolik můžete. Kéž Bůh nenechá nikoho padnout do tvých rukou. Můj bratr měl problémy o život, ty jsi měl problémy kvůli penězům.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️