Medicana International Istanbul Hospital

Medicana International Istanbul Hospital Hospital Istanbul clinic 1

Nemocnice Medicana International Istanbul Hospital se specializuje na zubní péči, kosmetickou chirurgii, PMA / IVF a vlasové implantáty. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 1992 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Nemocnice Medicana International Istanbul Hospital, Istanbul, Turecko

Nemocnice Medicana International Istanbul Hospital, která je součástí skupiny Medicana Group, získala v roce 2010 akreditaci JCI, která pacientům zaručuje nejvyšší standardy péče. Nemocnice se specializuje na transplantace kostní dřeně a jater, kapilární implantáty, onkologii a IVF.

Nemocnice s rozlohou téměř 30 000 metrů čtverečních disponuje více než 100 lůžky a 8 operačními sály, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi. Medicana každoročně přivítá tisíce lékařských turistů, mnoho z nich z Evropy a Blízkého východu.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Kostní štěpy
Zubní můstek
Invisalign

Kosmetická chirurgie
Genioplastika
Brachioplastika
Zvedání těla
Brazilský lifting
Prsní implantáty
Pozvednutí prsou
Rekonstrukce prsou
Zmenšení prsou
Zvednutí obočí
Hýžďové implantáty
Výplň kůže
Cervikofaciální lifting
Snížení linie vlasů
Liposukce
Gynekomastie
Zvednutí krku
Otoplastiky
Konzultace plastické chirurgie
Tradiční rinoplastika
Ultrazvuková rinoplastika (ultrazvuková piezochirurgie)
Ošetření jizev
Zvedání stehen
Ošetření křečových žil
Léčba vrásek
Abdominoplastika
Vyplňování obličeje
Mastopexe
Laserová liposukce
Žaludeční rukáv
Žaludeční páska
Žaludeční botox
Žaludeční bypass
Sekundární rinoplastika
Prodloužení nohou

MAP / IVF
Metoda ROPA
Oplodnění in vitro

Vlasový implantát
Transplantace vousů
Transplantace obočí
Konzultace týkající se vypadávání vlasů
Transplantace vlasů
Transplantace vlasů DHI
FUE transplantace vlasů
Zlatá transplantace vlasů FUE
FUT transplantace vlasů
Transplantace vlasů BHT

Služby

Převoz na letiště
Rodinné ubytování
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Praní prádla
Převod lékařské dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Televize na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno: 1992
Akreditace: JCI Accredited – Mluvené jazyky: arabština, angličtina, ruština, turečtina


Názory na Medicana International Istanbul Hospital

nurgül balcı
nurgül balcı
19:58 14 Dec 23
Medicana je prostorná nemocnice, neztratíte se v ní. Hrálo se na klavír, což bylo v tom shonu velmi dobré. -2 Když sejdete dolů do laboratorní části, relaxujete se svěží vůní, kterou slyšíte, a najednou zapomeneš na myšlenku na krev a jehly. Nekonečné díky našim sestrám Yasemen♡Tuğce♡Esra♡ na oddělení Ekg a Holter za péči, kterou projevují ve své práci, a upřímnost, kterou nám dávají pocítit svými usměvavými tvářemi. Díky také vnitřnímu lékařství Dr. Uğur Dilek Calap a očnímu Dr. Murat Şahin.
Hilal Narin
Hilal Narin
08:56 15 Dec 23
Jezdíme do této nemocnice pro mé dítě, novorozenečtí lékaři jsou dobří. Podařilo se nám získat odpovědi na všechny naše otázky. Stačí si počkat na dětskou část, která je trochu vytížená.Nemocnice i její personál jsou velmi chápaví a ochotní. Čistota a hygiena jsou také velmi dobré, momentálně nemám žádné problémy, mohu svůj komentář v budoucnu znovu aktualizovat.
noi saros
noi saros
07:34 08 Mar 24
Operace mé maminky proběhla velmi úspěšně, lékařům dobře odvedena, děkujeme technicko-administrativnímu personálu za péči.Samozřejmě se mohou vyskytnout nějaké problémy, důležité je najít řešení a přijmout opatření proti jakémukoli problémy, které mohou nastat později. Bylo příjemné mít pocit, že v tom byli pilní. Chtěli bychom poděkovat vedoucímu lékaři a právům pacientů, kteří se o to opravdu starají.
Huseyin Ozservet
Huseyin Ozservet
16:23 02 Jul 23
Zájem dětského lékaře na pohotovosti byl velmi vysoký. Počínaje registračním procesem, procesem inspekce, byly všechny testy provedeny s velkým zájmem. vždy doporučuji.
عبدالله ABDULLAH
عبدالله ABDULLAH
03:15 13 Nov 22
Byl jsem tam ambulantně. Schůzka byla provedena online. Velmi užiteční překladatelé. Užitečné přijetí. Čistá nemocnice. Vyšetření u lékaře bylo dobré. Musel čekat na krevní test a CT vyšetření na radiologii 45 minut. Pěkná živá klavírní hudba, velmi uklidňující a příjemná. Dobré a čisté čekárny. Přátelský personál. Velmi obtížné najít parkovací místo. Drahý.
Ferah Kepsüt
Ferah Kepsüt
19:19 30 Mar 24
MRI mé matky byla provedena 28. března 2024 a druhý den mi Dr. Termín kontroly naplánovali na 1. dubna, protože operace byla dokončena, ale nyní chci stihnout 2. dubna nebo ve všední den, zákaznický servis říká, že vaše právo na check-in bude ztraceno, vrátím se vám, dělám poznámku, konstatuji to naléhavě. Počkej, počkej, kolik hodin uběhlo, nikdo nevolá a neptá se, musím pokaždé volat podruhé? Je to opravdu škoda....
Murat Keles
Murat Keles
04:28 14 Feb 24
Buďte opatrní, pokud se chystáte na operaci. Pokud je to možné, naplánujte si operaci co nejdříve. Před operací vás volají do nemocnice, ale je to tak rušná nemocnice, že vás s kufrem v ruce nechávají čekat v krevní a plicní linii asi hodinu. Pro pacienty po operaci neexistuje žádná speciální léčba. Doktorům nemám co vytknout, každopádně jsou to všichni odborníci ve svém oboru.Moje 2 hvězdy jsou lékařům. Pokoje jsou velmi špatně udržované a je tam příčka, to znamená, že váš pokoj a vedlejší pokoj rozdělují dřevěné dveře, takže zvuk vedlejšího pokoje je ve vašem pokoji. Budova je v porovnání s objemem této nemocnice velmi malá, proto je nutná nová budova nebo snížení kapacity.
Mert Turan
Mert Turan
13:06 28 Oct 23
Je to hrozná nemocnice, nemusíte se objednávat kvůli pacientoviNa vyšetření přichází řada v zaznamenaném pořadí. I pro ty nejmenší pojistné transakce musíte chodit k různým pokladnám s neustálými chybnými pokyny. Na léčení už nepřijdu. Státní nemocnice mají rychlejší systém než u nás. Stále udržují trpělivé linie papírem a tužkou.
Mustafa Can
Mustafa Can
10:38 20 Nov 23
Nejdražší nemocnice v kraji, ale taková, která vám nedá to, za co platíte! Když jsem před 4 dny přišla na kontrolu pro výsledek magnetické rezonance, dozvěděla jsem se, že výsledek ještě nebyl vidět, nahlášen, ani schválen lékařem, na tento zákrok si budu muset ještě hodinu počkat. .. Sami nedělají žádnou z procedur bez vašeho pobízení, a když o to požádáte, tvrdí, že svou práci znají velmi dobře a je jim nepříjemné vaše zasahování .Nikdy si nevybírejte, pokud nemusíte!
Faruk Soydan
Faruk Soydan
18:16 27 Jan 24
Do této nemocnice jsme jeli na prohlídku v rámci našeho soukromého zdravotního pojištění. Je to nemocnice, která poskytuje nejhorší kontrolní služby, jaké jsem kdy viděl.Čekali jsme hodinu na oddělení, kde jsme byli nasměrováni k darování krve, a na konci hodiny řekli, že jsme příliš zaneprázdněni, měli by vám odebrat krev z jiného oddělení a nasměrovali nás na jiné místo.Po darování krve moje žena onemocněla, řekli, že si může změřit krevní tlak a dát ji na invalidní vozík. Nebyl tam ani žádný dohled.Když vyšly výsledky krve, šli jsme na vyšetření k doktorovi a každý měl 2minutové vyšetření.Některé z mých krevních hodnot byly 3x vyšší než normální, a když jsem se zeptal proč, nemohl jsem ani dostat přímou odpověď.Už do této nemocnice nepůjdu ani nedoporučím nikomu ze svých blízkých, aby šel.
fatoş madendere
fatoş madendere
21:15 06 Sep 23
Rodila jsem 1. září v nemocnici Beylikdüzü Medicana.Přijali jsme to, protože můj lékař byl zvenčí a preferoval toto místo a chválil personál na porodním sále, ale byl to hrozný zážitek. Je mi to velmi líto. ŞEYMA ERGÜN, jedna ze sester na porodním patře, se v mém posledním operovaném stavu musela hádat s touto sestrou, která mluvila úsečně, velitelsky a nerespektovala svou profesi. Miminko se dusí a nikdy nezasahuje, naopak se nás snaží poslat do pokoje nadávkami. Také jsem se dozvěděl, že jeho kolegové byli touto osobou stejně znepokojeni. A je tu pár dalších sester, ty jsou nespokojené buď se svou profesí, nebo s ústavem a bohužel to reflektují na pacientech. Situaci jsme nahlásili manažerům, kteří k nám přišli v noci na návštěvu, doufám, že co nejdříve vymění lidi, kteří jsou s touto prací nespokojení, zejména tuto nejistou osobu jménem ŞEYMA ERGÜN.Nemluvě o tom, že naše novorozené miminko vzali do pokojíčku, zatáhli závěs a neukázali nám, co tam dělají.Jak můžete být tak zaneprázdněni a zaměstnávat tolik nekvalitních a nevzdělaných lidí?Lidé z Beylikdüzü jsou slušní lidé, od vaší instituce očekáváme kvalitnější služby.
Sıradan Biri
Sıradan Biri
10:29 18 May 23
Už 4 dny jsme nemocní, jsme tady, kantýna je moc drahá, oficiálně okrádají lidi. Toaleta je špinavá. Místa k sezení je málo, čekáme na vás kdekoli. Doktoři se na nás dívají svrchu, pravděpodobně proto, že jsme přišli s číslem 112 a informace dostáváme sotva jednou denně. Dali tam i piano, hraje tam živá hudba, cokoliv mi funguje, ale není tam wifi. služba nula
MUTLU YILMAZ
MUTLU YILMAZ
08:01 05 Apr 24
Dne 2. 4. 2024 a 3. 4. 2024 jsme byli v nemocnici Beylikdüzü na ošetření mého syna ve dvou různých pobočkách. Bylo to naprosté zklamání. Máme zdravotní pojištění. Vstoupili jsme na dětské oddělení. Uvedli jsme, že užíváme léky na alergii a požádali jsme o zprávu. Specialista Dr. Osman Hacıhasanoğlu uvedl, že zkontroluje systém a napíše diagnózu, pokud v tomto směru existuje diagnóza. I když to zkontroloval a potvrdil přes e-puls, řekl, přineste mi dokumenty z nemocnice, kde jste si to nechali udělat. Pak jsem jim řekl, aby nám zrušili vstup, protože jsme to otevřeli s touto podmínkou a pokud to nebude napsané, přišli jsme s podmínkou, že to zruší. Paní, která byla jeho sekretářkou, mě dvakrát poslali do lékárny, abych předepsal léky a šel si pro ně. V obou případech proces nepokročil tak, jak uvedli. Když jsem je později požádal, aby to zrušili, vyhnuli se mi a řekli, že to nemůžeme. Pronásledovali mě mentalitou "uteč". Specialista Dr.Co nedokázal Osman Hacıhasanoğlu a jeho sekretářka, udělala a nahlásila paní Aleyna ve vstupní části pro pacienty. Řekl jsem mu, že pokud přijdu do této nemocnice, přijdu kvůli jeho práci zaměřené na řešení a že ho budu nadále doporučovat. Když jsme odcházeli, zašli jsme na oční oddělení a domluvili se na 14:05 následujícího dne. Další den jsme šli před 14:05 a postavili se do fronty. Řekli, že doktor někam šel. Řekli, že počkáme 15 minut. Čas byl 25 minut, a když se nedostavil, řekli jsme, že odejdeme. Jak můj čas, tak hodina mého syna, na kterou jsem přišel se svolením jeho školy, byly promarněny. NEMOCNICE JE ÚPLNÉ ZKLAMÁNÍ. Je ztělesněním úsloví „JSTE ZA SVÉ PENÍZE ZNEŠTĚNĚNY“. Jako správce školy s 800 studenty už nepůjdu ani nepošlu.Jo a pod tento komentář neposílejte zprávu, že nás můžete zastihnout na tomto čísle. Zavolejte a zjistěte.
Gamze Kaya
Gamze Kaya
13:23 06 May 24
Přišel jsem na vyšetření 26. dubna a sotva jsem byl vyšetřen 50 minut po dohodnutém termínu. Lékař požádal o MRI a krevní testy. Moje schůzka na magnetickou rezonanci, která byla 28. dubna, byla posunuta na 1. května tím, že mi zavolali hodinu předem, kvůli prasklé části přístroje. Volal jsem si pro výsledek 5. května (včera), bylo mi řečeno, že ještě není schválen, bude schválen zítra a dnes 6. května jsem byl opět v nemocnici, nechal mě čekat 45 minut a ačkoli mi dnes vyšel výsledek vyšetření magnetickou rezonancí, která byla odložena z důvodu poruchy mých vlastních přístrojů, bylo mi řečeno, že mi včera vypršela kontrolní lhůta a musím otevřít nový záznam o vyšetření. Opět byl požadován poplatek a prý nelze sepsat jiný recept. Navíc je tu vážný problém se zaměstnanci, konkrétně jeden člověk mi vynadal: "Jen vysvětluji", když jsem opakoval něco, čemu jsem nerozuměl. Mohu dát i jména. Lidé čekající ve frontě byli extrémně nervózní a nechali se čekat, což znamená, že kvalita nemocnice se natolik snížila, že co zažijeme, když přijedeme na pohotovost. Neuvěřitelný.
Alper Koroglu
Alper Koroglu
09:21 01 Sep 23
Jmenuji se Alper Köroğlu, před 1 měsícem Prof.Dr. Šel jsem za Ahmetem Tiryakim, protože jsem měl problém s poruchou pozornosti a on začal užívat léky. Protože to byl lék na předpis, požádal mě, abych se vrátil za 1 měsíc, abych zhodnotil situaci a vyhodnotil problémy, jako je zvýšení/snížení dávky. Zítra mi končí léky, volám do nemocnice, prý se můžeme domluvit za 10 dní, říkám spojte je s doktorem, 20 minut pouštějí hudbu na telefonu. Je to nemocnice, kde pracují bezcharakterní lidé, kteří začnou lidi s takovými léky a pak za nimi nestojí, kteří se soustředí jen na peníze, nerozumí zdraví ani psychologii a jde jim jen o peníze.
Bensu Mina Öztürk
Bensu Mina Öztürk
21:17 12 May 24
Dnes jsem šel na pohotovost v nemocnici Medicana Beylikdüzü. Dlouhovlasá zrzavá žena pracující na pokladně urgentního příjmu napodobovala pacienty a byla to velmi hrubá osoba. Dokážu v určité chvíli pochopit tvrdou práci a nudu personálu, ale měl vážný problém se stylem. To pominu, je dost špatně, že napodobuje pacienty za jejich zády. Nevím, jaký má tato nemocnice systém řízení nebo kázeň personálu, ale doufám, že si toho její manažeři brzy všimnou a zpochybní.
Berkay ALTUĞ
Berkay ALTUĞ
07:34 15 May 24
Nyní vám povím příběh velké nemravnosti. Dne 07.05.2024 jsem se hlásila do nemocnice pro kožní defekt jako je malý pupínek-molíček. Termín mi dali na 15.05.2024. Při první detekci a léčbě se zaměřili pouze na to, kdy mi začalo Doplňkové zdravotní pojištění, aniž by se podívali na to, co je s mým obličejem, samozřejmě jsem si nejprve neuvědomil důvod. Při vyšetření se mě lékař zeptal, kdy došlo k tomuto malému hromadnému útvaru, před 3-4 měsíci jsem řekl: "Pane, přesně si to nepamatuji, je to důležité?" Řekl, že ne, a během chatování zadal informace do počítače a odeslal je. Když jsem přišla na operaci 15.05.2024, řekli, že mi to pojistka neschvaluje. Aniž bych dala výpověď 😀 Podívala jsem se na datum, kdy doktor onemocněl. Zadal datum přesně před 8 měsíci. Řekl jsem mu, že mám pojištění asi 7 měsíců, pane, takže asi proto neriskoval 😀 Pak požádali o rychlých 13B TL. Navíc vzhledem k tomu, že jsou takto zadány do systému, pojišťovna je v jiných nemocnicích neschválí. Chtěl jsem se setkat s panem doktorem, řekl, že nemůžu změnit datum, aniž bych ho pozdravil, se sekretářkami, které mají znalosti o celém tématu, a týmem koordinovaným s klienty, kteří tam k lékaři dorazili. Nejvíc mě fascinuje prof. Dr. Když je člověk jeho úrovně dobrovolně součástí tohoto nemorálního systému, samozřejmě si potřebuji stěžovat. Zítra podávám žalobu. Pokud ale čtete tento článek, nenechte se zmást, každou otázku se ptají, aby vás oklamali.
Selen Karataş Arslan
Selen Karataş Arslan
07:07 27 Mar 24
Dr YAHYA EKİCİ a tým Medicana Beylikdüzü ztratili drát kolem nádoru označeného drátem během operace k odstranění nádoru v prsu mé matky. Uprostřed operace vyšli a řekli, že drát nemohou najít. Řekli že odeberou větší masu.Na dotaz na konci ordinace jim bylo řečeno,že našli drát a uzavřeli prso.Po měsících měla bolesti.Když jsme ho odvezli na pohotovost ve státní nemocnici Viděli jsme, že drát je zaseknutý uvnitř a snaží se vytáhnout. Během tohoto procesu byla moje matka také uvnitř toho drátu během radioterapeutických sezení. Museli jsme drát odstranit dalším chirurgickým zákrokem, měsíce po operaci. Od nich a týmu Medicana samozřejmě není ani slovo, doufám, že to nebude muset zažít nikdo jiný než my.
Fikriye Özkal
Fikriye Özkal
23:13 21 Mar 24
27. února jsem byl vyšetřen prof. Barışem Yılmazem.Endoskopie byla provedena 4. března. Po endoskopii jsem mluvil s asistentem lékaře po telefonu a řekl jsem mu, že mám silné bolesti. Zeptal jsem se, kdy se s ním mohu setkat. Když vyšel výsledek biopsie, bylo mi řečeno, že minulý týden vyšel výsledek biopsie Mnohokrát jsem volal do nemocnice a nemohl jsem asistenta zastihnout. Nechal jsem telefon a požádal je, aby zavolali, ale nikdo se nevrátil!!! Naposledy jsem jel do nemocnice ve středu, našel jsem asistenta a řekl jsem mu, že nesnesu bolest v břiše a že musím okamžitě k lékaři. Bylo mi řečeno, abych si domluvil schůzku a přišel!!! Naštval jsem se, ne, potřebuji se sejít, mnohokrát jsem volal a řekl, proč jsi mi jednou nezavolal a neřekl mi, ať si domluvím schůzku a přijdu!! Počkejte během procedury, lékař řekl: „Uvidíme vás uprostřed." Pak jsem mluvil s lékařem. Řekl, že se s vámi nemůže setkat uprostřed, ozveme se vám přes WhatsApp a vyhodnotíme vás Už jsou to 3 dny a nikdo se nevrátil ani nevolal!!! Mimochodem, ve středu jsem si byla stěžovat na oddělení pro styk s veřejností, čekala jsem 15 minut, nepřišlo, zeptala jsem se, bylo mi řečeno, ať počkám na pohotovosti, bude to chvíli trvat!! Zkrátka komu a na co si stěžuji!!! Už tu bolest nevydržím, půjdu do jiné nemocnice!! Už nikdy neprojdu kolem vaší nemocnice!!!!
Yunus Ağyürek
Yunus Ağyürek
09:27 07 Mar 24
Je to v nemocnici den ode dne mnohem horší? S pacienty se zachází jako se zákazníky, když je práce vytížená, nehledí na vás, když je práce pomalá, volají každý den na kontrolu, když říkám obchod, jsou to pacienti. Pokud se chcete zostudit a utrácet peníze, první místo, kam jít, je místo, kam jezdím roky, protože je to blízko mého domova, ale lepší je jít do zdravotního střediska.
Elif
Elif
13:50 05 Jan 24
Nemocniční systém,který bere peníze a nedá ti co chceš je směšný.V nemocnici kde mě sledují k porodu se ode mě očekává,že udělám vše směrem,jak chtějí.Jenom tě nutí se domluvit s jejich vlastní organizační společností. Kéž bych mohl získat potřebnou pozornost od představitele společnosti. Amenna logika, jen dejte peníze, každý má zvláštní den pro sebe, jsem to, k čemu jste je přinutili. Nemusím dohodnout se s firmou, což se mi stejně nepodařilo.Když chci zařídit apartmá na dobu porodu, dostanu z pacientské nemocnice odpověď, že apartmá zařídit nemohou. ???? Požaduji službu, kde bude příplatek uhrazen, a odpovědi jsou vždy stejné: nepřijímáme externí společnosti, nemůžeme zařídit pokoj typu Suite.Takže, s jakými problémy můžete pomoci? Alespoň by tam měl být přístup orientovaný na řešení. Je to nejdražší nemocnice v regionu. Vybral jsem si ji kvůli její blízkosti. Jako člověk, který léta pracoval v konkurenční nemocnici, říkám, že s touto kvalitou služeb jste nemůže to překonat ani se zaměstnanci, kteří dávají pouze negativní odpovědi a nejsou otevřeni pomoci v jakékoli otázce.
Gökhan Gökhan
Gökhan Gökhan
09:38 28 Aug 23
Přivezli jsme naše novorozeně k paní jménem Sultan ay, která je dětská lékařka a ona požádala o krevní test. V 9:50 jsme jí dali krevní test. Ve 12:05 nám vyšel krevní výsledek. Šli jsme čekat, až pacient vyjde ven a vejde dovnitř Další pacient vstoupil bez ptaní se o svolení, je to 2 a půl hodiny, co jsme na řadě u lékaře. Řekli jsme, že čekáme na výsledek, ale nenechal nás uvnitř, ale když byl druhý pacient uvnitř, začal nám ze svého sedadla sdělovat výsledky vyšetření, nezasahoval do pacienta, který čekal uvnitř, ani nás nevzal a staral se o nás, začala křičet, když bylo miminko.Vyžádala jsem si jiného doktora a ten 2.doktor řekl,že se mu hodnoty nikdy nesnížily a že je potřeba se po 2 dnech vrátit na kontrolu. To je vše, co vám povím z nemocnice BEYLIKDÜZÜ MEDICANA, kde jsem zaplatil tisíce lir a šel získat kvalitní zdravotní péči.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️