Eugin – Madrid

Eugin Madrid Madrid clinic 1

Eugin – Madrid se specializuje na MAP / IVF. Tato klinika, která byla založena v roce 1999 a má certifikát ISO a směrnici EU o tkáních, se nachází ve španělském Madridu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Eugin, Madrid, Španělsko

Eugin Madrid je klinika, kterou si vybírají evropské ženy, a má centra v Madridu a Barceloně (Španělsko), Modeně (Itálie) a Kodani (Dánsko).

Španělské zákony umožňují přístup k léčbě asistovanou reprodukcí všem ženám bez ohledu na jejich rodinný stav nebo sexuální orientaci. V Barceloně provádí tuto léčbu italský tým. Ve Španělsku je dárcovství spermatu altruistickým a anonymním aktem.

Dárci jsou mladí muži, kteří procházejí přísnými lékařskými a psychologickými kontrolami, po nichž je přijato pouze 10 % kandidátů.

Klinika Eugin Madrid je ze zákona zodpovědná za vyhledání nejvhodnější osoby pro ženu nebo pár, který dar obdrží. Každá třináctá evropská žena se rozhodne pro kliniku EUGIN, což z ní činí jedno z předních evropských center.

V některých zemích je první možností pro léčbu asistovanou reprodukcí. Naše statistiky jsou nadprůměrné a vycházejí z velkého počtu případů. Téměř každý měsíc zvyšujeme úspěšnost jednotlivých zákroků.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Test na protilátky proti spermiím
Umělé oplodnění
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
Získání oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Embryoskop
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Folikulární ultrazvuk
Hormonální test
Hysterosalpingografie
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
IVF konzultace
MACS – imunomagnetická selekce buněk
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Eugin Madrid vám nabízí :

Transfer z letiště
Wi-Fi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Madrid – Země: Španělsko – Založeno: 1999
Akreditace: ISO a směrnice EU o tkáních – Mluvené jazyky: španělština, angličtina, francouzština


Recenze společnosti Eugin Madrid

marie Hilta
marie Hilta
21:19 20 Jan 24
Velmi dobrá klinika, osobní dostupnost, pozorná, velmi dobré sledování... já, která jsem v premenopauze, první úspěšný transfer! Děkuji moc Eugin Clinic! hlavně Tamara, perlička, sladkost... děkuji za vše.
Marlene Finck
Marlene Finck
11:11 19 Dec 23
Kliniku Eugin vřele doporučuji, pro vstřícnost a profesionalitu celého týmu, pro jejich dostupnost po celou dobu mých ošetření. Odbornost Dr. Alexandry Izquierdo a celého týmu mi umožnila dosáhnout požadovaného výsledku, jsem potěšen!
Amandine Gyn
Amandine Gyn
16:39 16 Nov 23
Doporučuji tuto neuvěřitelnou kliniku na 10000%, nikdy nezapomenu na tým zejména Tamaru, Luce a ředitele kliniky Dr Izerquierdo, díky vám se můj zázrak stanenaslouchání, laskavost beze slov... nikdy jim dostatečně nepoděkuji za všechna sledování, rady 7/7 a naslouchání.Ještě jednou děkuji a opravdu není pochyb o tom, zda se skutečně jedná o zázrak, je to u vás!!!ještě jednou děkuji
Marta Díaz Sánchez
Marta Díaz Sánchez
21:25 24 Nov 22
Klinika, která již rok plní sny mnoha lidí, včetně několika přátel. Nejlepší ze všeho: lidské a profesionální jednání celého týmu a skvělá práce, která se v laboratoři odvádí. Vysoce doporučeno.
Sisi Ben
Sisi Ben
10:10 09 May 23
Skvělý!Úžasný tým.Výborná komunikace a podpora.Doporučuji.
gema muñoz-torrero castaño
gema muñoz-torrero castaño
14:51 08 Nov 22
S klinikou velmi spokojená, ošetřuje Vás stále stejný lékař, personál kliniky je velmi lidský a velmi milý. Gynekolog (veřejné zdraví), který těhotenství nese, mi řekl, že je to jedna z nejlepších klinik a mohu to potvrdit.Doporučuji.Děkuji, že mi pomáháte splnit si můj sen a být matkou.
Tatiana Galvis
Tatiana Galvis
15:09 05 Jan 23
Jsme spokojeni s pozorností a péčí, které se nám na klinice dostalo. Veškerý personál, od recepce, zdravotních sester, embryologů a zdravotnického personálu, je neuvěřitelně přátelský a ochotný. Vycházejí ze svých možností, aby vám to během procesu usnadnili. Velmi se mi líbilo, že nevytvářejí falešná očekávání ohledně výsledků a mluví s vámi srozumitelně, odpovídají na vaše otázky a jsou pozorní k jakékoli potřebě svých pacientů. Zvláštní poděkování patří mé gynekoložce Alexandre Izquierdo, se kterou jsem od prvního okamžiku cítila empatii. Ještě jednou děkujeme a sdělíme výsledky.
Maria Dolores Perez
Maria Dolores Perez
14:01 29 Apr 23
S Euginem Madrid, jeho profesionály, způsobem práce, zázemím a především výsledky mám ty nejlepší zkušenosti. Proto bych se rád podělil o zkušenost. Začnu tím, že tyto řádky píšu při pohledu na své drahé miminko, které se včera narodilo a naplnilo mě štěstím.Moje zkušenost s Euginem začala před 5 lety, v Barceloně, když jsem tam žil. Rozhodla jsem se provést vitrifikaci oocytů pro případ, že bych je jednoho dne potřebovala a přítel mi řekl o této klinice. Šel jsem na několik žádostí o nabídky a rozhovory a nabídky byly podobné, ale přesvědčila mě jasnost a transparentnost Dr. Marty Trullenque ze společnosti Eugin. Ten proces byl skvělý, ale také jsem se uprostřed toho musel přestěhovat za prací do Madridu a dali mi veškeré zázemí, abych to mohl dokončit a udělat tady extrakci a vitrifikaci.O 5 let později jsem se rozhodla být matkou a používat vitrifikované oocyty. Znovu jsem navštívil několik klinik, které nyní žijí v Madridu, a znovu se mi zdálo, že s podobnými rozpočty je Eugin lepší. Šel jsem s nimi do toho a spolupracovala se mnou doktorka Elena Izquierdo, velmi empatická, jasná a transparentní osoba, která mě provázela celým procesem. Musím zdůraznit, že když jsem volala nebo psala, abych se zeptala sester, které jsou také velmi profesionální a blízké, velmi se mi líbilo, že mě okamžitě kontaktoval člověk, který má na starosti oblast zabývající se touto konkrétní problematikou. Ať už to byla samotná doktorka, ředitelka laboratoře nebo lidé z oddělení párování. To mi hodně usnadnilo sledovat a rozumět všemu jasně, protože mi pomohli odpovědět na všechny otázky, které jsem chtěl (samozřejmě v procesu IVF vzniká tisíc pochybností). A v odpovědích jsou obecně dost hbití.Příběh končí úspěšným prvním těhotenstvím a porodem, ke kterému došlo včera. Můj malý je zdravý, je drahý a já jsem šťastná. Vřele doporučuji Eugin Madrid (také Eugin Barcelona) jak na vitrifikaci, tak na IVF.
Ale
Ale
08:30 07 Jul 22
Řízení zrušení a zrušení smluv je nešťastné.Pošlou vám e-mail s žádostí o obnovení poplatku nebo zrušení. Pokud se neozvete (v dobách covidu, kdy ani neznají vaši situaci), předpokládají, že chcete obnovit, nesnaží se vás najít ani zavolat. Ale když už sazby stoupají a musí to sdělit, najdou vás do 2 dnů telefonicky/e-mailem a všemi dostupnými prostředky. Proces je 10, lékaři a rady. Byrokracie a administrativní záležitosti jsou ostuda
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️