Bangkok Hospital Phuket

Bangkok Hospital Phuket Klinika Phuket 1

Bangkok Hospital Phuket se specializuje na MAP / IVF a implantace vlasů. Tato klinika, založená v roce 1995, má akreditaci JCI, akreditaci thajských nemocnic a certifikaci ISO 9001:2008 a nachází se v thajském Phuketu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Bangkok Hospital Phuket, Phuket, Thajsko

Bangkok Hospital Phuket, největší a nejprestižnější nemocnice na Phuketu, nabízí širokou škálu léčby, zdravotní výchovy a rehabilitace v mnoha specializacích. Díky tomu, že v roce 2009 získala akreditaci JCI, je schopna poskytovat terciární péči nejvyšší kvality v oborech, jako je kardiologie, kolorektální onemocnění, gynekologie, neurologie, onkologie, oftalmologie a ortopedie.

S více než 80 000 zahraničními návštěvníky ročně je Bangkok Hospital Phuket horkým místem lékařské turistiky nejen pro Thajsko, ale pro celý svět. Její nabídka péče a wellness je také bezkonkurenční kdekoli v Thajsku – pro více informací se nyní informujte nebo si vyžádejte bezplatnou nabídku.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
IVF – oplodnění in vitro

Implantace vlasů
Transplantace vlasů

Služby

Ubytování v rodině
Wifi zdarma
Zdravotní pojištění
Tlumočnické služby
Služba praní prádla
Přenos lékařských záznamů
Zdravotní cestovní pojištění
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Konzultace přes internet
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Náboženská zařízení
Restaurace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Phuket – Země: Thajsko – Založeno: 1995
Akreditace: JCI Accredited, Hospital Accreditation of Thailand, ISO 9001:2008 – Mluvené jazyky: angličtina, arabština, čínština, dánština, finština, francouzština, italština, japonština, korejština, němčina, nizozemština, norština, ruština, španělština, švédština, thajština


Recenze nemocnice Bangkok Hospital Phuket

Nicole Pua
Nicole Pua
04:52 03 Oct 23
Tato nemocnice si zaslouží více než jen 3,5 hvězdičky! Ano, může to být trochu drahé - ale platíte za to, co dostanete, a kvalita je to, co zde dostanete!Můj přítel měl přetrvávající vysokou horečku a v A&E se o nás rychle postarali. Efektivní registrační proces, kdy sestry kontrolují jeho životní funkce a přidělují mu lůžko do 15 minut.Po provedení několika testů na chřipku a COVID provedl službu konající lékař všechny náležité kontroly žaludku, plic a dalších oblastí, než nám doporučil zůstat přes noc, protože jeho horečka byla opravdu vysoká (39,7 °C) a trvalá. Nesnažil se tvrdě prodávat a dal nám čas na zvážení, což bylo skvělé, protože to na nás nezvyšovalo tlak.Byli jsme kryti cestovním pojištěním, takže jsme se rozhodli zůstat a přesun na oddělení byl rychlý a pohodlný. Sestry byly opravdu přátelské a pokoj na oddělení byl prostorný s vybavením na místě. Host/pečovatel měl dokonce obrovskou pohovku na spaní.Celkově byly některé body, kde jsme museli čekat nebo převzít iniciativu, abychom provedli aktualizaci/kontrolu, ale zkušenost byla přesto pozitivní! Sestry a lékaři byli obecně opravdu nápomocní a profesionální.Obvykle recenze nedělám, ale když to udělám, místo nebo služba musí zanechat dojem. Děkujeme týmu Bangkok Hospital Phuket za 5hvězdičkový nemocniční zážitek!P.S. na lehčí poznámku, když jsem se vrátil z hotelu do nemocnice s našimi zavazadly, byl tam dokonce poslíček, který mě a zavazadla doprovázel až na oddělení. Byla jsem ve skvělých nemocnicích, ale tohle je rozhodně poprvé 😂
C K
C K
15:09 02 Aug 23
Je to nemocnice, které se dostalo dobrých služeb a péče ze strany lékařů, sester a personálu.
Viktoriia Rybalka
Viktoriia Rybalka
06:54 03 Aug 23
Můj zážitek z návštěvy. Musela jsem podstoupit plánované vyšetření u gynekologa a mamologa. Telefonicky jsem se neobjednal, jen jsem přijel do nemocnice. Nemohli mě napsat mamologovi, protože měl nabitý program, hned jsem se dostala ke gynekologovi. Velmi zdvořilý a přátelský personál. Pokud neumíte anglicky, nabídnou vám tlumočníka (pravděpodobně za příplatek a na počkání). Byl jsem odvezen do kanceláře, nečekal jsem dlouho. Ptali se, zda je důležité pohlaví přijímajícího lékaře, měřili teplotu, tlak, váhu. V ordinaci si také rychle poradili, na křesle dělají vyšetření i ultrazvuk, lékař se při tom zeptal, zda je nutné podívat se na stěr pod mikroskopem a zda udělat ultrazvuk. Lékař udělal vše pečlivě, dal další doporučení a předepsal lék. Druhý den jsem po domluvě zašla k mamologovi (onkologovi), kde mi bylo doporučeno udělat mamograf a ultrazvuk, na základě mých stížností. Další vyšetření u lékaře. Chci poznamenat, že je to asi moje nejúspěšnější návštěva, s paní doktorkou byla radost jednat. Kladl otázky a odpovídal na mé, vše podrobně vysvětlil. Nechám jeho jméno Pawan Krainara! Dushka 🤌🏻 Za služby gynekologa jsem zaplatila 156 $ + 100 bahtů. Mammolog 4650 bahtů. Doporučuji vyměnit peníze, jelikož průběh v nemocnici je jiný. Takže jsem musel zaplatit trochu víc. Toto je moje osobní zkušenost, vaše může být jiná🙃 nebuďte nemocní))
Madison O'Shields
Madison O'Shields
07:18 24 Aug 23
Při návštěvě Phuketu jsem se zde léčil kvůli kousnutí psem. Jejich pohotovostní péče a všechny následné schůzky byly skvělé, vysoce kvalitní péče, lékaři byli velmi kompetentní a mluvili dobře anglicky. Také velmi čistá efektivní nemocnice a není přeplněná. Ceny byly spravedlivé a transparentní.
Юлия Земцова
Юлия Земцова
07:54 02 May 24
Vždy chodím do této nemocnice.Jsou zde překladatelé, personál je zdvořilý a zdvořilý. Uvnitř je velmi čistý a pohodlný, dokonce i sezení ve frontě je pohodlné. Téměř ve všech případech byla pomoc poskytnuta úspěšně.
키리부부
키리부부
00:53 03 May 24
Moje 4letá dcera měla vysoké horečky ve 4h. Systém návštěv byl dobrý, tak jí předepsali léky a vyšla, ale zase měla vysoké horečky a bylo toho hodně neměla, tak jsem si myslel, že bych měl koupit všechno, ale řekli jsem jim, že potřebuji nabíječku, a zeptal jsem se, zda mají plenky a ručníky jídlo by poskytli, thajské nebo západní, nevím, jestli byla sestra přidělena dobře, ale postarali se o to, aby mi dali léky, a bylo to opravdu srovnatelné s Koreou v prvním patře a 7-Eleven přímo naproti nemocnici, takže nedošlo k žádným nepříjemnostem, při hospitalizaci se platí záloha 50 000 bahtů, takže si s sebou vezměte kartu. Poplatek za hospitalizaci byl 36 479 bahtů za den děti, dostal jsem léčbu bez zátěže. Pokud nemluvíte anglicky, může být obtížné komunikovat, ale pokud je to možné, je to nejlepší, pokud je to možné.
Ewa Karolina Bettini-Gromek
Ewa Karolina Bettini-Gromek
20:09 31 Mar 24
Nemocnice je moderní a velmi čistá a elegantní.Recepční, sestry a lékař (na oddělení, kde jsme léčili krk a uši) byli neuvěřitelně ochotní a přátelští. Moc jim za to děkujeme.Je skvělé, že v přízemí je i Starbucks, kde si můžete dát kávu.
Inna Kochanzhi
Inna Kochanzhi
08:48 15 Feb 24
Právě jsem zde byl na operaci (zlomenina zápěstní kosti a vykloubení).Zpočátku mě trochu překvapila cena (opravdu jsem nečekal, že dostanu prakticky stejnou nabídku jako v Šanghaji...). Pro představu, původní odhad byl 230 000–300 000 v podstatě za 36 hodin v nemocnici a 1,5hodinovou operaci (hádám, že se to nakonec bude blížit spodní hranici – včetně předoperačních nákladů jako CT a pooperační, která probíhá). Mimochodem, záloha se platí při příjezdu před ordinací a rovná se spodní známce odhadu a pak před polednem přinesou podrobné denní vyúčtování.Po operaci chápu, kde se tato cena vzala.Za prvé, nemocnice samotná: je to velká, prostorná, čistá, dobře navržená a velmi dobře vybavená nemocnice. Cítil jsem, že bydlím v hotelovém pokoji: dřevěné palety na stěně, skříň, velká koupelna, pohovka a křeslo pro mé nejbližší a nejdražší, jídelní stůl, lednice, TV, úklid, dobrá klimatizace, lůžkoviny atd. A pěkné jídlo! Uvědomte si, že jsem měl standardní pokoj.Za druhé, profesionalita: to zahrnuje chytré vybavení, dělání všeho, co je potřeba, a nedělání toho, co není, perfektně organizované a rychlé procesy, vysvětlení, jasné pokyny atd.Za třetí, personál: velmi zdvořilý a milý, starostlivý, vždy ve střehu, vždy kontroluje stav pacienta, rychle reaguje a všichni mluví anglicky (alespoň tam, kde je to nutné a v nezbytné míře). Před touto zkušeností jsem byla velmi vystresovaná, protože naposledy jsem musela zůstat v nemocnici při porodu. Proto způsob, jakým bylo vše řešeno, ve mně vyvolalo maximální klid. Velmi důležité je pro mě také dobré prostředí a přístup.Takže je to naprosto dobrá hodnota za peníze. Úžasná nemocnice!
Anastasia
Anastasia
03:18 13 Feb 24
2024. Přišel na zdravotní prohlídku Wellness Classic za 5 000 bahtů. Dostupná cena. Balíček obsahuje základní krevní testy, vyšetření moči, RTG hrudníku, ultrazvuk břicha a EKG vyšetření srdce. Nakonec dostanete 150 bahtové kupony na jídlo. Všechny procedury trvají hodinu a hodinu déle, než se čeká na výsledky. Sestřičky jsou moc milé.2023. Tuto nemocnici jsem navštívil třikrát: dvakrát kvůli očkování a jednou kvůli konzultaci s COVID. Skvěle vypadající a čisté místo, úžasné služby. Cena je poměrně přijatelná: 160 $ ​​za konzultaci s lékařem a léky proti COVID (molnupiravir). Bohužel neměli nejúčinnějšího Paxlovida. Lékaři mluvili anglicky v různé míře. Všichni byli zdvořilí.Přišel jsem sem na druhé očkování proti hepatitidě B, předem domluvený emailem, veškerá registrace a čekání zabralo 30 minut. Čisté, krásné, všichni přátelští. Vedou vás téměř za ruku tam, kam potřebujete, je to pohodlné. Očkování Engerix-B s celkovým vyšetřením sestrou - měření teploty a tlaku - 1395 bahtů.Následně jsem dostal další očkování a kontaktoval ohledně COVID, konzultace a kurz pilulek stál 5100 bahtů. Myslím, že cena za nemocnici této úrovně je adekvátní, v Evropě by byla dražší.
Кристина Артём
Кристина Артём
12:06 23 Jan 24
Pěkná velká nemocnice, přijeli jsme sanitkou s teplotou 40. Rychle jsme vyplnili všechny potřebné doklady, pak nás odvezli na vozíku k lékaři, prohlédli, udělali krevní testy, dali antipyretikum a propustili. Zatímco probíhala schůzka, nemocnice sama vše koordinovala s pojišťovnou, účet vyšel na 2200 bahtů, ale zaplatila za nás pojišťovna. Používáme Rosgosstrakh, s nimi je vše jasné.
Traveler
Traveler
10:21 20 Aug 23
Šel jsem odstranit stehy a dezinfikovat a doktoři a sestry byli tak laskaví.A pojištění jsem neměl, ale bylo fajn, že ta cena nevyšla o moc víc, než jsem si myslel. Vyšlo 2000 bahtů.Pokud jste nemocní v Phuketu, doporučuji tuto nemocnici.
Trends For Travel Tourism (‫الاتجاهات للسفر والسياحه‬‎)
Trends For Travel Tourism (‫الاتجاهات للسفر والسياحه‬‎)
09:44 23 Oct 23
Služba je v této nemocnici nad rámec vynikající a personál je velmi uctivý a velmi spolupracující.Komplexní kontrola a cena je velmi přijatelnáVětšinu času zpoždění a jednání v angličtině, ale porozumění je poněkud pomaléVybavení nemocnice je velmi dobréLékárna je vždy přeplněná... ale obecně je nemocnice mezinárodní
Mi Sa
Mi Sa
08:22 08 Sep 23
Druhý příspěvek. Byl jsem na lékařské prohlídce pomocí bezhotovostní služby kreditní karty.Existuje japonský tlumočník.Vyšetření bylo také důkladné. Ale na cestěDoktor se objednal na operaci, tak jsem chvíli čekala, ale obědvala jsem v tu dobu, takže mi to nevadilo.
Alvido Bassetti
Alvido Bassetti
18:34 11 Jan 24
Byla jsem v této nemocnici pro hlubokou řeznou ránu na noze večer na pohotovosti, hodnocení jejich práce bylo pozitivní, pan doktor pracoval pečlivě a profesionálně. Po propuštění jsme kromě veškeré klinické dokumentace, včetně rentgenových snímků na CD-ROM, dostali antibiotika a nějaké tablety na zmírnění bolesti, která se dostaví po odeznění účinku anestezie. Kromě lékařské části byla rychlá i administrativní část s papíry a zprávami, které mi dali.
ice bear
ice bear
20:33 23 Oct 23
Doktoři a sestřičky jsou milí a pozorní, hospodyně, která zůstává na noční směně na pohotovosti, je velmi roztomilá. Šli jsme o půlnoci, žízniví, a požádali hospodyni o vodu. a čekal na pohotovosti u lůžka pacienta Ostatní lidé šli kolem a bylo jim to jedno. Stáli jsme dlouho, skoro hodinu, když přišla hospodyně a uviděla ji, přinesla nám židli, abychom si sedli. Řekl, že když dlouho stojíš, bojíš se, že se unaví. Byli jsme tehdy velmi unavení. Cítím se velmi vděčný za vaši péči.Vybraný pokoj je VIP pokoj za cenu 8,xxx bahtů Pokoj je velmi prostorný, rozdělený na 2 zóny a má 2 koupelny.Zóna obývacího pokoje K dispozici je dřez, vybavení, talíře, misky, lžíce, sklenice pro použití na pokoji, mikrovlnná trouba, lednice, jídelní stůl a pohovka.Zóna pacientského pokoje má jednu dlouhou pohovku na spaní a hlídání. Velké křeslo a stůl, trezor, šatní skříň.Celkově pokoj vypadá dobře. Ale rád bych vyjádřil svůj názor na pokoj. Protože se předtím léčil v nemocnici Dibuk, protože to bylo blíž k domovu. Jasný rozdíl byl nalezen v pohodlí ošetřovatele pacienta: „Lůžko pacienta“ v nemocnici Dibuk je lůžko, které je plně vybaveno zařízením na spaní. Je tam polštář na podložení hlavy a také boční polštáře.Je to tak dobré, že vám zde chci poděkovat za vaši péči. Protože se lidé chodí dívat Spaní na prohnuté pohovce je hrozné, bolí mě záda, je to stísněné a kluzké. Dotek není jako spánek v posteli. Je to velmi důležité. Víc než jen 2 pohovky Opravdu nebudeme mluvit o velmi odlišných cenách pokojů ve 2 nemocnicích, protože nemocnice Bangkok je vybavena v jiných ohledech.Pokud tuto recenzi čte nemocnice Bangkok Přineste prosím dobré věci. nemocnic ve vaší síti přizpůsobit A další věc je, že existuje velmi málo elektrických zástrček a všechny zástrčky jsou umístěny na hlavě pacienta. Myslíme si, že je to docela nebezpečné. Pokud se v té oblasti všechno nahromadíMístnost nemusí být tak široká. Chtěla bych mít postel pro někoho na hlídání a polštář. A napájecí zástrčky jsou trochu roztažené.V části koupelny pro pacienty Ke stěně by mělo být připevněno zábradlí. Abyste se podepřeli, abyste nespadli, ve sprše si uděláte sedátko z cementu. Jeho hřeben je špičatý v pravém úhlu. Je děsivé, že byste mohli uklouznout a udeřit se hlavou o ten roh.Chtěl bych pochválit jídlo pacientů a příbuzných. Jídlo chutná dobře, ingredience jsou dobré a potřeby pacienta jsou žádány. jak potravinové alergie, tak preference pro přípravu jídla na druhý den Tenhle je moc roztomilý.Oddělení odpovědné za přípravu dokumentů odvádí velmi špatnou práci, požadované dokumenty nebyly zcela připraveny. Zavolejte předem, abyste se spojili, aby nedošlo ke zpoždění při příchodu k vyzvednutí. Je to k ničemu. Zavolal a řekl mi, abych přišel a vyzvedl dokumenty. Dokument je kompletní. Když dorazíte, musíte si vyžádat všechny nové dokumenty pro každý bod. Jako bych nebyl vůbec připravený. Musíte jít nahoru a zeptat se na každé oddělení sami, stejně jako vládní nemocnice, která je soukromá s nejvyššími cenami v Phuketu. Komunikace mezi jednotlivými odděleními je velmi špatná. Vůbec spolu nepracují. Karma padá na uživatele služby. Rád bych zlepšil různá související oddělení.Dříve jsme žádali dokumenty v nemocnici Siriroj. Když vám úředník oznámí, že dokumenty jsou připraveny, jděte a přijměte je. Na recepci a registračním místě můžeme oznámit, že si přijedeme vyzvednout dokumenty. Napište jméno a příjmení k úředníkům Důstojník zvedl obálku s dokumenty. Nechte nás podepsat, dokončit a jít domů Všechno je velmi rychlé. Pro další kontakt není třeba chodit nikam jinam. Prosím o okamžité zlepšení. Můžete se jít podívat na práci v přidružených nemocnicích. a aplikováno
fuelmaster
fuelmaster
12:23 13 May 24
Necítil jsem se dobře v krku a volně prodejný lék, který jsem si koupil v Malajsii, nebyl příliš účinný, a tak jsem se rozhodl využít pojištění připojené k mé kreditní kartě a jít do nemocnice. Když jedete, doporučujeme využít službu, která nestojí moc peněz. Tentokrát jsem požádal své příbuzné v Japonsku, aby se přihlásili. Je to pojištění pro případ nouze. Podle ústního podání byla japonština OK, ale když jsem ji použil, bylo mi řečeno, že japonština není možná, i když to byla pravděpodobně Tama Tama. Snaží se mi však ze všech sil porozumět a neváhají provést test, takže se cítím v pohodě. Při cestě do zahraničí si nezapomeňte sjednat pojištění. Máme bohaté zkušenosti, takže ošetření můžete absolvovat bez problémů as připojištěním.
Tim K
Tim K
12:48 15 Jun 24
Toto není recenze o nemocnici, ale o interní restauraci FoodHouse. Dnes jsem si chtěl objednat jídlo z FoodHouse do svého pokoje. V jídelním lístku jsem se dočetl, že restaurace funguje od 8 do 20 hodin, s poslední objednávkou v 19:30. V 19:25 jsem zavolal do restaurace (na pobočce 7444) a řekl, že si chci objednat, ale obsluha odpověděla, že už mají zavřeno. Zmínil jsem se, že mám ještě 5 minut na objednávku a že jsem konkrétně čekal na pozdější objednávku. Zaměstnanci restaurace mě požádali, abych počkal, aby mohli něco zkontrolovat, a pak zavěsil telefon. Když jsem zavolal zpět, nikdo v restauraci nezvedal telefon (zřejmě proto, aby se mnou nemluvil). Zkontrolujte prosím správnost jednání personálu a vysvětlete, proč nebyla dodržena oficiální pracovní doba.
Taya Ishchenko
Taya Ishchenko
13:04 08 Sep 23
Přijela jsem na kliniku, na druhý den se objednala ke kožní lékařce. Dorazil na recepci, změřil tlak, váhu, teplotu. Kožní lékařka mě vyslýchala, vyšetřila a předepsala léky, celkem termín trval cca 7 minut.Samozřejmě jsem nebyl diagnostikován. Po odběru jsem dostal léky, nikdo mi nic nevysvětlil, jak je užívat, jaký by měl mít účinek, ani co dělat, když nic neustupuje. Za vše, co jsem dal 2800 bahtů, je efekt nulový.
Thitirat Thuethong
Thitirat Thuethong
16:46 21 Nov 23
Měl průjem, strávil dvě noci v nemocnici a utratil téměř půl sta tisíc. Cena je tato velikost, ale služba není vůbec profesionální. Vládní nemocnice také poskytují lepší péči.Jednou v noci mi přišla sestřička změřit teplotu. Použijte ušní teploměr Je to jako byste se kvůli něčemu zlobili. Dej mi teploměr do ucha. Jako bych se tam tlačila tak silně, že se mi hlava houpala, ale pořád to nepřestávalo.Hospodyně nic neudělala. Sklenice na vodu a kapesníčky nebyly doplněny ani vyměněny. Jednou vešla, jen sebrala pytel na odpadky před pokojem a odešla. Nic nezameťte ani nevytírejte.Sestra neměla žádné znalosti. Na cokoli se ptal a nedokázal odpovědět.Lékař nemohl najít příčinu onemocnění a předepsal léky podle příznaků. Když jsem opustil nemocnici, mé příznaky byly vážné. Nebylo to lepší.Jídlo je hrozné, studené, bez chuti, nabídka se opakuje a klade důraz na levné položky, dokonce i dezerty a občerstvení.Vybavení pokoje je velmi staré. Věšák na slaný roztok Kola se téměř netočí. Jít na záchod s infuzní linkou bylo velmi obtížné.Teplovodní bojler není dobrý, jakmile se ho dotknete, dostanete elektrický šok.Pacientské košile, nevím, jestli je jich nedostatek nebo ne. Jsem drobná žena.Přinesla jsem si košili velikosti 3XL a musela jsem ji vydržet.Stav byl velmi špatný.
Ha Ha Wong
Ha Ha Wong
15:17 23 May 23
Zařízení v nemocnici je čisté, ale služba je bohužel velmi špatná, uspořádání fyzikálního vyšetření chaotické, lékaři a sestry jsou nedbalí a nezodpovědní a před ultrazvukem vás nenechali pít vodu, takže žádná voda v močovém měchýři, protože je tam vzduch, takže to nelze provést ultrazvukovým vyšetřenímZpráva přímo říkala, že není žádný problém, protože v močovém měchýři není žádná moč, chyba velmi nízké úrovněNepodceňujte tuto nemocnici, pokud se nechcete zlobit, nedoporučujte, nedoporučujte, nedoporučujte, třikrát řekněte důležité věci
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️