Dexeus

Společnost Dexeus se specializuje na MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2011 a nachází se v Barceloně ve Španělsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po a zeptejte se na ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Dexeus, Barcelona, Španělsko

Hospital Universitario Dexeus se nachází na výjimečném místě v Barceloně, v centru takzvané “osy vědění”, kde se snoubí finanční, univerzitní a výzkumný sektor, což posiluje její vzdělávací poslání.

Je známá také pod názvem Hospital del Coneixement a je referenčním centrem v mnoha svých oborech a jedním z prvních soukromých univerzitních center ve Španělsku.

Barcelonská nemocnice Universitari Dexeus nabízí špičkovou lékařskou a chirurgickou péči ve všech specializacích, včetně porodnictví a gynekologie, traumatologie a pediatrie. Centrum disponuje silným týmem více než 450 zdravotnických pracovníků a zahrnuje nejnovější funkční a technologické vymoženosti typické pro velká zdravotnická centra. Dnes se etablovalo jako hluboce lidská nemocnice, zaměřená na rozvoj medicíny, výzkum a vzdělávání postgraduálních studentů a začínajících MIR.

V roce 2002 získalo centrum například akreditaci Nemocnice přátelské k dětem, a to jako první soukromá nemocnice, která tento certifikát získala. Jedná se o španělskou iniciativu podporovanou UNICEF, která se týká podpory, ochrany a propagace kojení.

Každý rok je v Hospital Universitari Dexeus zaznamenáno 49 000 hospitalizací, je ošetřeno více než 85 000 naléhavých případů (přibližně 230 denně), je provedeno více než 10 000 chirurgických operací, proběhne více než 2 500 porodů a provádí se přibližně padesát klinických studií. Kromě toho má centrum program MIR v anesteziologii, porodnictví/gynekologii a traumatologii/ortopedii.


Klinické specializace :

MAP / IVF
Vyšetření protilátek proti spermiím
Umělé oplodnění
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
Získání oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Embryoskop
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Folikulární ultrazvuk
Hormonální test
Hysterosalpingografie
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
IVF konzultace
MACS – imunomagnetická selekce buněk
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Společnost Dexeus vám nabízí :

Převoz z letiště
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Barcelona – Země: Španělsko – Založeno v roce 2011
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): španělština, angličtina, francouzština

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️