Fertility Madrid

Fertility Madrid Madrid klinika 1

Fertility Madrid se specializuje na MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1982 a nachází se ve španělském Madridu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Fertility Madrid, Madrid, Španělsko

Fertility Madrid je jednou z nejmodernějších evropských klinik pro léčbu neplodnosti, pokud jde o technologie, vybavení a ergonomii. Specializuje se na léčbu oplodněním in vitro (IVF), umělé oplodnění (AI) a dárcovství vajíček, stejně jako na mnoho dalších technik prováděných na klinice, jejíž první návštěva je zdarma.

První návštěva je zdarma. Setkáte se s gynekologem, embryologem a trenérem plodnosti. Klinika má 4 lékařské konzultační místnosti, 4 soukromé čekárny, dobře vybavený operační sál, několik pooperačních pokojů, nejmodernější IVF laboratoř a andrologickou laboratoř.

Fertility Madrid využívá nejmodernější technologie k vývoji komplexní léčby pro pacienty s komplikacemi v oblasti plodnosti. Je známá svými vysokými standardy komfortu a lékařské péče. Naprostá většina pacientů je velmi spokojena s úrovní profesionality a emocionální podporou, které se jim dostává v průběhu celého procesu před léčbou i po ní.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Spermiogram
Zmrazení spermií
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení vajíček
Zmrazení embryí
Embryoskop
Studium spermií metodou FISH
Umělé oplodnění
Folikulární ultrazvuk
Test fragmentace DNA spermií
Kryokonzervace testikulárních biopsií
Transfer embryí
Odběr oocytů
Zachování plodnosti
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – Intracytoplazmatická injekce spermie
Metoda ROPA
PGD – preimplantační diagnostika
Posouzení plodnosti
Konzultace IVF
Konzultace v oblasti reprodukční medicíny

Služby

Bezplatné wifi připojení
Konzultace přes internet
Soukromé pokoje
TV na pokoji


Město: Madrid – Země: Španělsko – Založeno: 1982
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): arabština, angličtina, francouzština, španělština


Recenze na Fertility Madrid

Starlina
Starlina
16:00 05 Apr 24
Jsem velmi vděčný Fertility Madrid. V mém případě jsem cestoval z USA do Madridu a při každé mé cestě jsem měl pocit, že se blížím našemu snu být rodiči. Dnes jsme velmi rádi, že jsme získali náš dlouho očekávaný pozitiv.Doktor Oscar Oviedo je velmi profesionální, empatický a asertivní člověk ve svých rozhodnutích a je někým velmi výjimečným v našich životech. Za tento sen vděčíme Oscarovi a jeho týmu. Také děkuji Aně za pomoc, když je potřeba.Také děkuji Yesice, Criseile, Sandře a Cristině. Jsou to mimořádné, milující a empatické ženy. Udělal jsi mou cestu ještě snesitelnější. Moc je miluji.Díky embryologům (Barbara a Mar), kteří odvedli fenomenální práci a díky Mar Belmonte za to, že byla v ten magický okamžik v den transferu.Děkujeme Esther, Marii a Irene za to, že nás vždy přivítaly s úsměvem a zodpověděly naše otázky efektivně a obětavě.Estefanío, děkuji, že jsi mě povzbudil a povzbudil ve chvílích, kdy jsem cítil mdlo. Vaše moudrá slova a možnost slyšet o svých zkušenostech mi pomohly pokračovat a neztrácet víru a naději.Všem děkuji a přeji, aby se matkami s vaší podporou stalo mnohem více žen."Všechno se zdá nemožné, dokud to není hotovo," Nelson Mandela.
Ayfer Alieva
Ayfer Alieva
00:27 04 Apr 24
Cyklus jsem ještě nezačal, ale měl jsem konzultaci s Dr. Alcantarou v angličtině a byl úžasný. Velmi informativní a jasně odpověděl na všechny mé otázky (a měl jsem spoustu otázek). Dal mi seznam testů, které mám udělat. Byl realistický ohledně očekávání a miloval jsem jeho vřelou a optimistickou osobnost. Nemohu dostatečně doporučit. Doporučila mi to kamarádka, která s nimi měla miminko po mnohočetných neúspěších na "špičkové" španělské IVF klinice.
Elena Lima Brieva
Elena Lima Brieva
13:18 21 Feb 23
Šli jsme do Fertility Madrid, když jsme se po velmi špatné diagnóze ve veřejné nemocnici rozhodli odejít do soukromí. Doktor Jon Diez Alcántara nás navštěvoval a od prvního okamžiku jsme se s ním spojili. Vše nám perfektně vysvětlil a dal nám naději, aniž by věc zlehčoval a neprodával kouř (byli jsme na několika dalších klinikách a léčba samozřejmě nebyla taková). Věděl, jak nás provázet každou fází, spolu s Marem, embryologem, profesionální show, která se nám znovu a znovu snažila nabídnout řešení. Nakonec jsme se, i když s otřesy, nakonec v srpnu dočkali předání a teď nám chybí tři měsíce do setkání s naší maličkostí :)Mám pro ně jen slova vděčnosti, stejně jako pro Cristinu a Sandru, které jsou opravdovou láskou, Rafaela (vždycky si budu pamatovat ozvěnu, ve které bylo potvrzeno těhotenství a tlukot srdce), Óscara a ostatní profesionály, kteří mluvil s námi a také s personálem recepce (pamatuji si například Jocelyn). Myslím, že je jasné, že je doporučuji, ale hlavně bych chtěl doporučit Jona, protože je pravda, že vidím spoustu komentářů od Rafaela a Óscara (samozřejmě zasloužených), ale myslím, že si tento komentář zaslouží.
kan kan
kan kan
10:04 13 Jun 23
Vynikající profesionálové, vysoce doporučený, přizpůsobený a personalizovaný přístup, výrazně odlišný od generického a transakčního přístupu „renomovaných“ klinik ve městě!Jedná se o pečlivý a vysoce profesionální tým, který se opravdu bude věnovat vašim potřebám!
Danely Baez
Danely Baez
03:41 17 Jul 23
Kvůli špatné zkušenosti jsme šli do veřejné nemocnice, která byla dlouho neúspěšná, až jsme šli na plodnost a vše se změnilo v dobré zprávy a naději a teď jsme tak šťastní, že se nám to nevejde do hrudníku . Díky Aně a týmu, který mají v centru, jsou všichni velmi milí a skvělí profesionálovéDěkuji .
Laura Gaitan
Laura Gaitan
09:09 18 May 23
Chtěli jsme velmi ocenit profesionalitu a náklonnost, které se nám dostalo. Je neuvěřitelné, že se nám za tak krátkou dobu poštěstilo odjet s 2měsíčním těhotenstvím a vší iluzí světa, že vše dobře dopadne a jednoho dne se můžeme vrátit, abyste se mohli s naší maličkostí seznámit.Tisíckrát děkuji Rafaelovi za trpělivost při vysvětlování celého procesu s pokorou a transparentností, Bárbaře za to, že to umožnila a postarala se o to, aby embrya rostla zdravá, Óscarovi za dosažení našeho těhotenství, Aně za to, že se o nás velmi dobře postarala. těžká chvíle, která naštěstí ano. Jediné, co zůstalo ve strachu, byla Sandra za její lásku a sympatie a dlouhý atd., který zahrnuje skvělý profesionální a lidský tým.Velmi zvláštní objetí Cristině, cítíme, že bez vás by toto těhotenství nebylo možné. Moc děkujeme za váš zájem, motivaci, profesionalitu a péči, aby vše dobře dopadlo.Všechna ta láska od Laury, Sergia a brouka, objetí a díky z celého srdce.
Laura GM
Laura GM
18:27 27 Aug 23
Velmi spokojený s prací skvělého týmu ve Fertility Madrid. V tuto chvíli se nám nepodařilo být rodiči, ale samozřejmě to nebylo způsobeno jejich nedostatkem úsilí nebo obětavosti. Léčba a profesionalita byla vždy nepřekonatelná, od lékařů přes sestry až po embryology. Rádi bychom vyzdvihli skvělou práci Dr. Lydie, naší průvodkyně a podpory během celého procesu, budeme věčně vděční za všechnu její lásku, rady a obětavost. 100% doporučená klinika.
Laura Vaillard
Laura Vaillard
10:18 09 Jan 24
S klinikou jsem byla velmi zklamaná. Myslím si, že proces být matkou je velmi delikátní a každý detail se počítá. První lékař mě zapomněl požádat o nějaké testy (které naštěstí zjistil můj osobní gynekolog, takže jsem nemusela testy opakovat). Nejzávažnější ale bylo, že mi zavolal psycholog, se kterým jsem nikdy nemluvila ani nežádala o slovo, abych probrala mé špatné výsledky z procesu, když mi je nový lékař přidělený k mému případu ani nesdělil. Myslím, že se musí hodně zlepšit ve způsobech a jemnosti, se kterými zacházejí s pacienty, a ještě více v procesu tak citlivém a mobilizujícím, jako je touha stát se matkou.
Cristina R
Cristina R
00:41 09 Feb 24
Nedávám 0 hvězdiček, protože to nemůžete. Přišel jsem na tuto kliniku doporučenou přítelem. S partnerem je nám 39 let, mám antimulerin téměř 4 a můj partner má spermie s malou pohyblivostí, ale mnohem více než normálně.S nimi začínáme cyklus.V tomto cyklu lékař napočítal 18 folikulů.Od začátku mi říkali, že mě skoro určitě nemohou přenést čerstvého, protože by mě to určitě přestimulovalo.Druhý den mi při stimulaci udělali testy, aby mi viděli estradiol, který už tušili, že bude vysoký a řekli mi, že když mi zavolají, ať si ten večer začnu píchat Orgalutran a jestli mi nezavolají, začít další noc. Tu noc se mi neozvali a nedostal jsem to, ale překvapilo mě, když mi druhý den v 7:00 zavolal doktor. aby mi řekl, že jsem na hranici svých možností a že by mi měl dát Orgalutran ráno a tu noc a následující dny pouze v noci, nelíbilo se mi to, ale věřil jsem, že doktor ví, co dělá, že pro to byl profesionál.Přišel den punkce, vzali 14, 10 zralých a oplodnili 7. (Poslali mi progesteron na dalších 5 dní, čerstvého mi přenášet nehodlali, ale i tak jsem jim věřil, kdyby mi ho poslali bude to z nějakého důvodu...)Bohužel od prvního dne měla moje embrya velmi chaotické dělení a nakonec se žádné nedostalo do Blasta.Poslední den mi volala embryoložka, řekla mi, že je to kvůli špatné kvalitě vajíček a na to není žádná náprava (pouze doplňky, které jsem již brala) a doporučila darování vajíček. Dny plynuly a já čekala na telefonát od mého lékaře, abych si s námi promluvila, ale ten hovor nikdy nepřišel a nakonec jsme mu zavolali a domluvili se s ním, jeho odpověď byla stejná jako u embryologa, špatná kvalita vajec, neexistuje žádná náprava , ale řekl mi.Doporučil to zkusit znovu s vědomím, že s největší pravděpodobností to dopadne stejně špatně a v lepším případě může skončit v Blastu. Z toho jsem se jako žena cítila hrozně, můj duch, moje sebevědomí, absolutně VŠECHNO se zhroutilo, celé dny jsem nepřestala brečet, nechtěla jsem, aby se mě manžel ani dotkl, měla jsem pocit, že jsem uvnitř prohnilá. ..Když jsem byla klidnější, manžel mě přesvědčil, abych šla na kliniku specializovanou na těžké problémy s plodností a zkusili jsme cyklus znovu, vše bylo velmi personalizované, ale v rámci normy, nedělali speciální protokol a dnes mám 5 zmrazených embryí !!!!!!!! Všechna embrya se vyvíjela normálně, i když některá upadla na vedlejší kolej, což je normální. Nebyla žádná špatná kvalita vajec!!!!Chápu, že to není exaktní věda, jak mi stále tvrdila Plodnost, ale bylo opravdu nutné nést odpovědnost za špatný cyklus???? Je nutné zatěžovat ženy tou zodpovědností???????? Mnoho dní jsem se měl velmi špatně a myslím, že jsem si to nezasloužil. Dodnes si myslím, že vpíchnutí dvou dávek Orgalutranu v jeden den zhoršilo kvalitu mých vajíček. Myslím, že jsou hodně systematickí a nic nepersonalizují a když je něco nestandardní, tak to nezvládají, proto mi poslali progesteron, když by mi nedali ani čerstvý transfer, kdybych měla embrya ... Nejhorší na tom všem Věc je, že mě přiměli nést odpovědnost za špatný cyklus. V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI TUTO KLINIKA!!!!!!!
Lidia Carrillo
Lidia Carrillo
08:21 24 Apr 24
Dávám jednu hvězdu, protože nemůžete dát méně, nejhorší klinika, kterou jsem kdy v životě viděl, od první schůzky jsme neslyšeli nic jiného než lži, udělali mi biopsii, která netrvala ani 10 minut na mém partnerovi. který ani neviděl a Urolog ani neudělal příslušné testy a řekl, že nenašli žádné sperma, díky bohu jsme se rozhodli nepokračovat v léčbě, protože navrhli darování spermatu. Šli jsme na další kliniku pro druhý názor, kde jsme jim řekli vše, co se stalo, a dokonce byli překvapeni, kde provedli další biopsii a jaká náhoda, že to mělo spermie...
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️