Klinika Tambre

Tambre Madrid clinic 1

Clinique Tambre se specializuje na MAP / IVF. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1980 a nachází se ve španělském Madridu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Klinika Tambre, Madrid, Španělsko

Clínica Tambre je průkopnické lékařské a chirurgické centrum specializující se na gynekologii a plodnost, které se nachází v centru Madridu. Byla založena v roce 1978 a je soukromou klinikou. V roce 2017 provedla přibližně 1 000 léčebných cyklů. Jeho posláním je pomáhat pacientkám uskutečnit jejich sen o narození zdravého dítěte, přispívat k rozvoji vědy, medicíny a společnosti. Clínica Tambre je známá také pod obecným názvem Mistral Fertility Clinics, SL.

Bývalý prezident, Dr. Pedro Caballero, zahájil svou kariéru v oblasti asistované reprodukce před více než 40 lety, díky čemuž je madridská Clínica Tambre nejzkušenějším lékařským centrem v oblasti plodnosti. Caballero publikoval více než 56 vědeckých studií, a proto je ve vědecké komunitě považován za solidní referenci.

Dr. Pedro Caballero navíc využil svých zkušeností v andrologii a v roce 1980 založil druhou spermabanku ve Španělsku. Jeho ambice, odhodlání a obětavost sdílí celý jeho tým, což umožňuje klinice Clínica Tambre zaujmout pozici špičkové kliniky ve Španělsku i v zahraničí. Klíčem ke Caballerovu úspěchu však nejsou jen jeho 40leté zkušenosti a podnikatelský duch.

Clínica Tambre vyniká také vřelou a individuální péčí o pacienty, úspěšností výrazně převyšující španělský i evropský průměr, vynikajícím lékařským týmem a nasazením nejnovějších a nejpřesnějších technologií.

Klinika Clínica Tambre byla kompletně zrekonstruována v roce 2018, kdy se jejího vedení ujala Inge Kormelink. K dispozici jsou dvě laboratoře, jedna pro IVF a druhá pro andrologii. Po léčbě mohou pacienti využívat pohodlí šesti soukromých pokojů pro zotavení.

Tým kliniky Tambre má bohaté zkušenosti a vede ho lékařská ředitelka Dr. Laura Garcia de Miguel, specialistka na porodnictví a gynekologii s magisterským titulem v oboru lidské reprodukce. Celý tým tvoří 10 lékařů, 6 embryologů (vedoucí embryolog má akreditaci ESHRE) a 6 zdravotních sester.

Mezinárodní tým je složen z interkulturních odborníků, kteří usnadňují komunikaci od prvního kontaktu až po ukončení léčby. Tým hovoří několika jazyky, včetně angličtiny, italštiny, němčiny, nizozemštiny, francouzštiny a samozřejmě španělštiny.

Clínica Tambre má největší a nejstarší spermabanku v Madridu a dodává vzorky dalším klinikám po celém Španělsku; spermabanka je profesionální v oblasti mužského i ženského faktoru.

Clínica Tambre dbá na kontrolu kvality. Jako první ve Španělsku získala Tambre akreditaci ISO; ISO 9001:2015 a také ISO 14001 a nařízení ministerstva zdravotnictví UNE 179007. Jako jediná evropská klinika získala v letech 2005 a 2008 ocenění EFQM European Quality Management Finalists.

Kromě vlastních systémů sledování biologických vzorků mají také systém Witness. Ten se skládá z RF karty (radiofrekvenční karty), kterou dostávají pacienti a která v každé fázi léčby uzamyká identitu pacienta ke spermiím, vajíčkům a embryím.


Specializace kliniky :

MAP / IVF
Test na protilátky proti spermiím
Umělé oplodnění
Asistované líhnutí PMA
Transfer embryí
Zmrazení oocytů
Získání oocytů
Zmrazení embryí
Transfer embryí
Kanyla pro přenos embryí
Embryoskop
Testy plodnosti pro ženy
Posouzení plodnosti
Folikulární ultrazvuk
Hormonální test
Hysterosalpingografie
IVF – oplodnění in vitro
ICSI – intracytoplazmatická injekce spermie
IVF konzultace
MACS – imunomagnetická selekce buněk
Stimulace vaječníků
PCT – postkoitální test
PGD – preimplantační diagnostika
Léčba retrográdní ejakulace
Spermogram
Test fragmentace DNA spermií
Zmrazení spermatu
Katetrizace vejcovodů

Služby

Převoz na letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Madrid – Země: Španělsko – Založeno: 1980
Akreditace: Žádné informace – Mluvené jazyky: španělština, angličtina, francouzština


Recenze na Clínica Tambre

Elena Ruiz de Loizaga García
Elena Ruiz de Loizaga García
10:51 06 Sep 23
Naše zkušenost na klinice je velmi pozitivní. Od prvního okamžiku nám věnovali bezkonkurenční a naprosto osobní pozornost. Zvláště bych chtěl poděkovat za profesionální i lidské kvality doktorky Palomy Sánchezové, která nám věnovala všechen potřebný čas a vysvětlení a také spoustu lásky.
Lella Mami
Lella Mami
10:27 10 May 23
Díky klinice Tambre jsme si splnili sen a konečně můžeme držet našeho malého Alessandra v náručí!!!!! Klinika je velmi vstřícná a profesionální.Děkujeme všem lékařským a administrativním pracovníkům, kteří nás na naší cestě následovali, za maximální zdvořilost a laskavost. Zejména bychom chtěli poděkovat Arianně za poskytnutou podporu! Clinica Tambre doporučujeme všem, kteří sledují sen o rodičovství!
Stefan Kiss
Stefan Kiss
17:29 03 Sep 23
Beatriz mě vřele přivítala od prvního dne a díky jejímu přátelskému a profesionálnímu chování jsem mohl mít od začátku v kliniku plnou důvěru. Pro všechny dotazy a nejasnosti se mi dostalo od Beatriz mimořádně kompetentní podpory, která mi velmi pomohla. Jsem jí nesmírně vděčná a vřele doporučuji tuto kliniku.
Gio
Gio
10:57 01 Jul 23
Naše zkušenost v Tambre byla opravdu pozitivní. Po různých pokusech, které trvaly roky, jsme byli velmi sklíčení. Ale hned jsme pochopili, že kromě výsledku by to byla krásná cesta s Tambre. Přivítali nás a jednali s námi s velkou lidskostí, což nám umožnilo mít důvěru a čelit všemu s klidem. Zejména podporu Arianny a Dr. Garcii jsme vnímali jako něco skutečného, ​​to je vzácné a vzácné, našli jsme lidi, kteří se o nás starali. DĚKUJI !!!
Antonio
Antonio
12:39 02 Aug 23
Byli jsme hluboce zklamáni předchozími zkušenostmi. Pak nám jeden drahý přítel řekl o klinice Tambre. A dnes jsme rodiči úžasného chlapečka! Fantastická pohostinnost a profesionalita. Zvláštní poděkování patří Arianně, která se o nás starala s velkou láskou a profesionalitou.
Milos Maricic
Milos Maricic
08:52 13 Jul 23
Naše zkušenost nebyla dobrá. Tambre je klinika, které nemůžete opravdu věřit, protože se o vás ve skutečnosti nestarají.Píšu to jako muž, který podporoval mou ženu během celého procesu s Clinica Tambre a tří neúspěšných pokusů.Klinika byla na osobní doporučení kamarádky mé ženy, která se mimochodem po letech snažení s klinikou stále snaží otěhotnět. Bylo naší chybou přijmout toto doporučení.Problémy s klinikou začínají po zaplacení. Při mé první návštěvě (žijeme v zahraničí) mě nechali darovat sperma, ale zapomněli mi udělat krevní testy. Musel jsem jim to připomenout a sestra řekla: „No jasně, promiň“, jako by se to stalo pořád. Ještě zapomněli udělat nějaké testy (syfilis atd.). Během čekání jsem si všiml paní, která v jedné z kójí plakala, protože přijela ze zahraničí a vůbec nevěděla, kdy k jejímu převozu dojde, pokud vůbec.Po první návštěvě jsem byl tak šokován, že jsem byl ochoten odejít. Ale zaplatili jsme, tak jsme pokračovali. Další chyba.Zákrok pak začala podstupovat moje žena. Okamžitá zpráva, kterou jsme dostali poté, co jsme zaplatili, byla, že nejsme prioritou. Doktoři se zpozdili na telefonáty se zoomem 15-30 minut pokaždé, když oprášili naše poznámky „Potřebuji si dát oběd“ a podobně.Obvykle by bylo potřeba mnoho e-mailů a telefonátů, abych někomu připomněl, aby napsal program pro mou ženu. Tyto programy někdy obsahovaly nevhodné dávkování nebo rozvrh, když jsme je kontrolovali sami nebo s gynekologem; tyto by byly opraveny pouze po našem zásahu. Pokud pracujete s Tambre, musíte tyto věci sledovat a v podstatě se sami stát lékařem na částečný úvazek.Jste neustále ve tmě. Je těžké mluvit s lékařem. Těžké získat odpověď na otázku. Po chvíli se důvěra stane velkým problémem.Zeptejte se na Tambre na skutečných online skupinách, které diskutují o plodnosti, začnete si dělat skutečný obrázek o jejich pověsti, a to není hezké.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️