Acibadem Maslak

Acibadem Maslak hospital 1

Acibadem Maslak se specializuje na MAP / IVF a léčbu neplodnosti. Tato klinika s certifikací JCI byla založena v roce 1996 a nachází se v tureckém Istanbulu. Podívejte se na recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Acibadem Maslak, Istanbul, Turecko

Acıbadem Maslak nabízí diagnostické a léčebné služby v oblasti neplodnosti s využitím radioterapeutického zařízení.

Příjem pacientů byl zahájen v roce 2009, Acibadem Maslak dosáhl kapacity 364 lůžek na vnitřní ploše 106 000 m2 a v rámci projektu rozšíření dokončeného v roce 2018 je nyní největší nemocnicí v Acıbadem. Nemocnice získala mezinárodní akreditaci kvality JCI Accredited.

Nemocnice Acıbadem Maslak má 231 pokojů pro pacienty, z toho 196 standardních. Acıbadem Maslak má 16 operačních sálů všeobecné chirurgie, 2 sály pro IVF a 36 lůžek intenzivní péče.

Nemocnice Acıbadem Maslak získala zlatý certifikát LEED. Certifikace LEED byla zavedena v roce 1998. Jedná se o certifikační systém pro budovy šetrné k životnímu prostředí, který vyvinula USGBC (U.S. Green Building Council).


Specializace kliniky :

PMA / IVF
Umělé oplodnění
Zmrazování vajíček
Zmrazování embryí
Posouzení plodnosti
Hormonální testování
IVF – oplodnění in vitro
Konzultace k IVF
Konzultace v oblasti reprodukční medicíny

Nabízené služby

Transfer na letiště
Ubytování pro rodinu
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Prádelna
Převod lékařské dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno: 1996
Akreditace: JCI Accredited – Mluvené jazyky: arabština, angličtina, francouzština, němčina, italština


Recenze Acibadem Maslak

Tuğba Özdilek
Tuğba Özdilek
20:49 28 Aug 22
Jak kvalita poskytovaných zdravotních služeb, tak profesionální přístup a laskavost personálu jsou opravdu obdivuhodné. Byli jsme 3 dny v nemocnici na operaci mého přítele. Bylo to spíš jako čistý hotelový pokoj než jako nemocnice. Kvalita služeb je velmi dobrá i pro společníka. Byla to skutečně nemocnice, která dostála svému jménu.
Jules Carz
Jules Carz
14:27 23 Feb 24
„Jedním z největších faktorů úspěchu v kardiochirurgii je vaše komunikace s pacientem.Čím více vám bude pacient důvěřovat, tím úspěšnější a bezproblémovější bude jeho léčebná cesta. Rád bych poděkoval všem svým pacientům, kteří mi na této cestě věřili a drželi mě za ruku.Prof. Dr. Cem AlhanModlí se k Bohu ještě předtím, než uvidí našeho učitele, který říká: "Doufám, že náš kardiolog v Antalyinás Prof.Dr. Mysleli jsme, že nás bude řídit náš učitel Cem Alhan.Moje žena měla v Antalyi operaci bypassu a poté měla velké potíže.kroužek připojený k srdeční chlopniNebyl kompletní a byl ponechán svému osudu s rizikem druhé operace. Lékař, který operaci prováděl, se s omylem nesmířil a nedovolil žádnému jinému lékaři zasáhnout, jinými slovy, mou ženu nechal zemřít.Zatímco jsme hledali řešení, Bůh nám přivedl dobrého kardiologa a poté, co mého manžela týden připravoval na druhou operaci, nasměroval ho do istanbulské nemocnice Acibadem Maslak. Cem Alhan a jeho tým tam provedli úspěšnou operaci mé manželky pomocí techniky Da Vinci Robot.S úctou se skláníme nejprve před velkým vůdcem Mustafou Kemalem Atatürkem a poté před naším váženým učitelem prof. Dr. Cem Alhanem a jeho týmem, kteří řekli: „Svěřte mě tureckým lékařům.“Rádi bychom poděkovali našemu učiteli, jeho týmu a zaměstnancům nemocnice, projevili neskonalou úctu a respekt a přejeme jim úspěch v jejich práci.Ali Cengiz AkmanEsi Nurten Akman a její rodina
Maria Ledesma-Kap
Maria Ledesma-Kap
12:23 18 Sep 23
Byla jsem tady na roční kontrole. Ušli dlouhou cestu. Místo je čisté a dobře udržované. Velmi systematické a organizované. Pan doktor ovládá angličtinu. Zaměstnanci jsou vstřícní a nápomocní, i když ne všichni mluví anglicky. Nemocnice má jasné nápisy v turečtině i angličtině a personál s vámi vždy půjde, pokud budete potřebovat jít do jiné části nemocnice. Zklamalo mě, že toaleta, kam mě vedli, abych dala vzorek moči, byla špinavá, ale kolem byly další toalety, které byly velmi čisté. K dispozici je placené parkování na ulici a parkování s obsluhou.
Caravaner Tr
Caravaner Tr
19:58 17 Apr 23
Tentokrát nezklamali. Nervózně jsme vstoupili na malou operaci a odcházeli s úsměvem. Hodně štěstí všem pacientům.
F M
F M
11:40 22 Jan 24
Je to cenově dostupnější nemocnice než její kolegové v poměru cena/zdravotní služby. Časy jmenování profesorů chirurgů a radiologické služby jsou trochu nabité.Je to cenově dostupnější nemocnice než její kolegové v poměru cena/zdravotní služby. Časy jmenování profesorů chirurgů a radiologické služby jsou trochu nabité.
ayla okur
ayla okur
10:27 15 Jul 23
Léčíme se na ortopedicko-traumatologickém oddělení. Naši lékaři jsou velmi dobří a relevantní pro nás... Na všechny naše otázky dostáváme upřímné odpovědi od našeho Dr. Mám velkou radost, všichni se usmívají. Nicméně čekáme ve frontě na schůzku.
Natalia Bruce
Natalia Bruce
08:03 22 Nov 23
Měl jsem pokračující zánět ucha.Viděl mě jeden ušní, nosní a krční lékař. Měl jsem následnou schůzku v 10 hodin, den předtím jsem měl potvrzovací SMS. Vzal jsem si den volna, protože jsem měl také další návštěvu lékaře v 11:30 ne ve stejné nemocnici.Každopádně v 9:55 mi volal Acibadem, někdo mluvil turecky, řekl jsem anglicky prosím a pak zavěsili.Pak mi v 9:57 zavolali z nemocnice znovu, tentokrát někdo mluvil anglicky a řekl, že můj termín se změnil na 11:00, protože v tu dobu dorazil můj lékař. 3 minuty před schůzkou a pak jsem musel čekat jednu hodinu, žádné vysvětlení, nic.Toto není bezplatná nemocnice, jako mezinárodní pacient platím více, než bych zaplatil ve své domovské zemi. Proč mají pocit, že si mohou hrát s mým časem, žádné omluvy. Nic
Tansu Koç
Tansu Koç
09:20 21 Aug 23
Ani si nezaslouží body. Byl jsem vyšetřen panem profesorem a zaplatil jsem celý poplatek za zkoušku 3 tisíce TL. Udělali rozbor, na výsledek jsem čekala 10 dní. Po závěru se mi neozvali, zavolala jsem a požádala o schůzku, řekli, že se k vám paní doktorka vrátí, jelikož mě nevolali odpoledne, požádala jsem o schůzku znovu, samozřejmě jsou to dveře a stěna. Víkend zasáhl, ráno jsem volal znovu, spojili to na oddělení, ale měli moc práce, vrátí se. Samozřejmě stačí udělat rozbor a zaplatit poplatek, diskutovat o výsledcích je ztráta času... musíme se zaměřit na položky, které přinesou příjem 👍🏻
Mutlu Şerefler
Mutlu Şerefler
18:17 19 Aug 23
Prp jsme si nechali udělat 18.8.24, samozřejmě jsme byli evidováni jako zahraniční pacient za dvojnásobek běžné ceny.Protože čas od času jezdím do zahraničí.Pokud chceme normální cenu, žádají servisní zprávu SGK. Když jim dám, tak se zase vymluví, aby dostali více peněz, my jsme ti, kdo platí SGK. Platby chtějí v eurech. Bylo to rozhodnutí vedení nemocnice. Podle nich jsou 3 různé tarify. Všichni na sebe ukazují, volají vám, říkají, že máte pravdu, prý je to rozhodnutí vedení nemocnice! Škoda vašich peněz.Pokud je tam pacient,tak jste tam.Je velmi kruté se registrovat na TR ID a být zacházeno jako s cizím pacientem!!Oddělení IVF je naprosté fiasko.Nemocnice,která tohle dělá vlastní občané, pardon, kdo ví, co udělá obchodní dům s cizím pacientem!
fatih
fatih
11:45 06 Aug 23
Nikdy nechoďte do sekce IVF. Všichni mě jednomyslně podvedli, peníze za peníze, výsledek nula. Vzhledem k tomu, že jsem zkoumal lékaře, který bude provádět mikrotézový zákrok na urologii, je velmi důležité, Dr. Pokračovali jsme v léčbě Tansu Güdelci. Chystali se mě vzít na operaci v den, kdy byla moje žena připravena. Potvrdil jsem to dotazem 4 různých lidí, sestry IVF, sestry tansu güdelcinin a osoby, která byla placena. V den operace jsem byl hospitalizován jménem učitele tansu. Tansu Hodja se ale mé operace nezúčastnil, v nemocnici jsem ten den neviděl ani jeho obličej. Byli jsme oklamáni nemocnicí, pacientky, které přišly na IVF, byly ošetřeny stejně, růžový svět naděje, stroje na počítání peněz a frustrace. Nedoporučuji toto místo pro IVF. Zkusili jsme to 2x s tím, že aplikujeme různé léčby, zaplatili jsme různé léčby, kolik set tisíc nám vzali peníze, výsledek je nula.
Burak Yener
Burak Yener
11:17 03 Aug 23
Na vyšetření bez výjimky přicházíte vždy pozdě. Dělají vyšetření a testy tak, aby maximálně ušetřili náklady, žádají magnetickou rezonanci. Schůzku na magnetickou rezonanci dostanete ve svém jediném volném čase, ale mohou dokonce ovládat přístroj a nechat vás čekat 1 hodinu. (Předávám fakt, že i když dostanete jehlu, dostanete magnetickou rezonanci a poplatek za magnetickou rezonanci je horentní cifry jako 11 tisíc) + Cena návštěvy lékaře, která se jmenuje Pojďme jen na magnetickou rezonanci, je 2600 lir, bez podílu krytého soukromým pojištěním. (srpen 2023)Lékař mezitím na poslední chvíli ruší termín vyšetření a může jej vypnout na telefonát (dle chuti nebo jakkoli)No tak, rozptylujete lidi lží pacienta na pohotovosti u lékaře, ale jak nezvládnete MRI přístroj, který má určitý čas a jehož termín jsem si vybral dny předem? (Mohu přísahat, že mám před sebou arabského pacienta, ale nemohu to dokázat)Shrnuto a podtrženo, nevybírejte si tuto instituci, která nerespektuje váš čas a přes tyto přemrštěné poplatky nemůže získat řádné služby, nebyla postavena pro Turky.
Ayhan Ertem
Ayhan Ertem
17:31 06 May 24
Nemocnice s velmi cennými lékaři. Doktorka Elif Ilgaz, která má "imunitu" z manželské kvóty (švagrová majitele nemocnice), si myslí, že injekci, kterou aplikuje, vymyslela, je to velmi vtipné😂. Píšu to na základě zkušeností, které měl můj synovec. Ta paní je takový pomník arogance.. Nutit pacienta, aby každý měsíc přišel na vyšetření (aby dostal celý poplatek za vyšetření) z citových důvodů (?) pro injekci, kterou si pacientka může snadno aplikovat sama (kterou si sama řekl na prvním místě) jen proto, že dodržuji léčbu, když se na to ptáte, nezlobte se ani nenadávejte. 2 otázky zvané zkouška. Neexistuje žádný kontakt s pacientem, žádné fyzikální vyšetření, žádné testy, žádná interpretace laboratorních výsledků, nic z toho. Pokud by injekce měla nějaké abnormální vedlejší účinky, přirozeně bych se domluvila a přijela. Začít každý měsíc rutinu a násilně volat pacientovi je vyloženě loupež a když zareaguje, dostane vynadáno Když nepřijdeš a on nepřijde, jak si vydělám já jsem interna specialista Wahhhh! Chamtivý lékař. Irák z domů!!
Ihsen MEJRI
Ihsen MEJRI
07:23 08 Apr 24
Můj syn se musel vrátit na pohotovost kvůli zvracení a průjmu krátce po propuštění z nemocnice. Zaměstnanci mu odmítli přidělit pokoj a požadovali zálohu ve výši 20 000 TL nebo počkejte do 8 hodin ráno, přestože měl záruku platby od mé pojišťovny, která pokrývá všechna ošetření pro mého syna až do výše 5 milionů $ (můj syn měl bolesti a potřeboval trochu odpočinout). Neurolog a lékaři infekčních nemocí byli pozdě na propuštění a jejich úroveň angličtiny nebyla zdaleka srozumitelná. Nikdy se nevrátím ani nedoporučím žádnou léčbu v této nemocnici.
Gaye Topçu
Gaye Topçu
06:31 23 Feb 24
Dne 20.02.2024 jsem jela z pohotovosti do nemocnice Maslak Acıbadem ke gynekologovi. Předtím jsem kvůli své nemoci chodil do jiných nemocnic, ale nemohl jsem získat výsledky. Po odjezdu mi řekli, že máme jen čekat, až moje nemoc po vyšetření sama odezní a že mám užívat léky, které mi dal můj předchozí lékař. Ve skutečnosti zatím žádný problém není. V posledním bodě jsem se šel podívat, jestli bych mohl udělat něco jinak. Podívejte, jen říkám, byl jsem vyšetřen, nic jiného nebylo učiněno! Když jsem šel do platební části, bylo mi účtováno 2000 TL s tím, že diagnóza není hrazena, i když mám soukromé zdravotní pojištění. Platíte tolik za jednu prohlídku? Je to tak směšná logika, že musíme získat tuto diagnózu, protože to vaše pojištění nekryje? Problém samozřejmě není finanční. Nebyla tam žádná služba, kterou jsme řádně dostali, žádná léčba, dokonce ani léky, nic jsem nezaplatil a odešel. Totéž už říkal v nemocnicích, do kterých jsem předtím chodil. Přišel jsem k tobě s důvěrou, jsi úplně zklamaný.
Canan
Canan
11:03 28 Feb 24
Výzdoba interiéru je velmi luxusní, vypadá jako 5hvězdičkový hotel, ale nefunguje ani ošetření, ani pojištění. Nemocnice, která je extrémně orientovaná na peníze. Máme 10 let pojištění, jednou jsme onemocněli, nechali nás hodiny čekat na schválení pojištění, zaměstnanci odvádějí odfláknutou práci. 10 sezení fyzikální terapie nefungovalo; Na oddělení je 11-12 zaměstnanců, kteří celé dny nečinně sedí a kloktají a lékař, který řídí, je lhostejný. Doktoři jsou obyčejní, není na nich nic zvláštního. Řekl bych, že se nechoď léčit a nekupuj si pojištění. Je to nemocnice zaměřená na záležitosti, ne na lidi. 👎😤
yasemin solmaz
yasemin solmaz
19:36 09 Oct 23
V této nemocnici mi muž jménem Emre Özker způsobil lítost a největší bolest mého života. Je právě po výstavě Ztratil jsem otce večer na jeho proceduře. Stále může bez ostychu sdílet na svém Instagramu. Nezůstala žádná profesionální etika. Moje bolest je velká, trpím každý den, protože jsem k tomuto muži přivedl svého otce. Modlím se k Bohu, aby Emre Özker zažil největší bolest. Osobu, která mi tohoto muže navrhla, nechávám Bohu. Je to význam, který je přikládán lidskému zdraví? Nechávám vás Bohu za to, že jste v nemocnici Acıbadem tak bez dozoru, že jste nereagovali na stížnosti, které vám byly předloženy, a zaměstnáváte někoho, jako je Emre Özker, který postrádá profesní etiku. Nenechte své činy uniknout. Stejně jako to bolí mě, kéž to vaše bolí ještě víc.
Ahsen Dönergöz
Ahsen Dönergöz
08:14 07 Nov 23
Zpozdil jsem se na schůzku v 10:00 7. listopadu kvůli pokusu o sebevraždu v metru. I když jsem situaci vysvětlila a omluvila se, paní na kožní recepci, ta nejzasmušilejší zaměstnankyně, řekla, že se nemůžu s paní doktorkou sejít ani na 2 minuty, protože jsem tam byla v 10:30 a pacienti dostali půl hodiny. Pokud přijdu včas, stejně počkám 20 minut. Jen by napsal recept. Asi klábosil s kamarádem vedle sebe a řekl, ať se domluvíme na jindy, místo aby zavolal doktorovi a informoval ho. Vaši nemocnici si ale bohužel znovu nevyberu.
kürşat arslan
kürşat arslan
12:47 26 Aug 23
Rodili jsme v nemocnici Acıbadem Maslak, nedohodli jsme se s nemocničními lékaři, protože náš lékař pocházel z venku. Dali nám pokoj na druhém konci bloku D, daleko od pokoje pro péči o děti. Mezi námi a ošetřovnou je vzdálenost téměř 50 metrů. Dítě bude mít zápal plic na cestě, když bude dojíždět z našeho pokoje do dětského pokoje. ranní snídaně přišla každý den pozdě. Oběd dorazil ve 14:00. Přestože jsme žádali, aby jídlo pacienta dorazilo ve 12, přinesli ho ve 14:00, jako bychom to neřekli. Kdykoli jsme volali pracovnici nemocnice paní D*******, nemohli jsme ji zastihnout, nemohli jsme ji najít na místě pokaždé, když jsme přijeli do nemocnice. Stěžujeme si na nemocnici.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️