Phuket Dental Signature

Klinika Phuket Dental Signature Phuket 1

Phuket Dental Signature se specializuje na zubní péči. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2014 a nachází se v thajském Phuketu. Podívejte se na recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na ceny chirurgických zákroků v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Phuket Dental Signature, Phuket, Thajsko

Phuket Dental Signature, součást skupiny Bangkok International Dental Center (BIDC), se nachází v centru Patongu na Phuketu a přitahuje tisíce lékařských turistů, běžných turistů a cizinců. Klinika je vybavena nejmodernější zubní technologií a nabízí širokou škálu zákroků od základního čištění a bělení zubů až po složitější implantáty a fazety.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Zubní rentgen
Čištění zubů
Zubní výplně
Extrakce zubů
Extrakce zubů
Ústní chránič na míru
Bělení zubů
Koronární rekonstrukce
Zuby
Zubní kroužky
Ošetření kořenových kanálků
Zubní korunka
Transplantace kostí
Zubní dýhy
Transplantace vedlejších nosních dutin
Zubní můstek
Zubní implantát
Hybridní protéza na implantátech
Invisalign
All-on-4
Zubní můstek na implantátech
Konzultace v estetické stomatologii
Zubní prohlídka
Stomatologická konzultace
Lepení zubů
Zubní skenování
Extrakce zubů moudrosti
Plánování kořenů

Služby

Převoz na letiště
Rodinné ubytování
Wi-Fi zdarma
Rezervace hotelů
Převod lékařské dokumentace
Internetové konzultace


Město: Phuket – Země: Thajsko – Založeno v roce 2014
Akreditace: neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, thajština


Recenze kliniky Phuket Dental Signature Clinic

R. René
R. René
18:03 30 Dec 23
Měl jsem velmi dobrou zkušenost. I když byl kabinet právě zavřený, milá paní mě pustila dovnitř a dala mi schůzku. Hned druhý den paní zubařka provedla bezplatnou kontrolu, dala mi pár dobrých rad a byla velmi profesionální. Děkuji.
Anoli I.
Anoli I.
09:53 04 Jan 24
Vysoce doporučeno! Zavolal jsem, vysvětlil situaci a ještě tentýž den se domluvil. Personál byl přátelský a mohl mluvit dobře anglicky. Paní doktorka byla velmi dobrá, doporučila mi nejlepší léčbu a ne nejdražší, což jsem ocenila. Jsou velmi milí a profesionální!
Yannick Goldman
Yannick Goldman
03:00 11 Nov 23
Překvapilo mě, jak snadná a profesionální byla klinika. Vřele ji doporučuji.
Liam Scanlan
Liam Scanlan
17:33 30 Oct 23
Jsem VELMI spokojený s tím, jak moje zubní práce zde dopadla. Začátkem roku 2020 jsem měl značné poškození dutin kvůli špatné situaci s Covidem, což mi způsobilo ztrátu půl tuctu zubů v levém horním kvadrantu. Signature toto poškození napravil a během několika návštěv Phuketu nainstaloval robustní implantáty a já jsem se rozhodl pro téměř kompletní sadu korunek a implantátů, s výjimkou myslím jen dvou zubů. Rozhodl jsem se pro „přirozený vzhled“ (a ne pro „hollywoodský“ vzhled) a konečný výsledek je, musím říct, skvělý.Roky jsem se zdráhal ukazovat zuby v úsměvu, ale vše se změnilo. Moje zuby byly nepořádek na pohled, než začaly.Také jsem si všiml, že můj skus je teď perfektní, a když zatnu zuby, vše do sebe perfektně zapadá a to z obou stran. Žvýkání je pohodlnější a po návratu domů jsem měl mnoho pozitivních komentářů od přátel.Přestože MOHOU udělat velkou stomatologickou práci během jedné nebo dvou návštěv, rozložil jsem to na čtyři návštěvy Phuketu, protože jsem v podstatě dělal všechny zuby. Stálo to za to a musel jsem si tu velkolepou oblast užít několikrát.Ekvivalentní práce by stála 4x nebo 5x víc peněz tady ve státě Washington, takže je to také na zvážení. Můj pocit je, že práce, kterou pro mě udělali, je prvotřídní kvality.Jejich zaměstnanci jsou výjimeční v práci a projevili zvláštní péči, pozornost a trpělivost, aby pochopili, co jsem hledal, a dali si čas, aby to sousto, vzhled a všechno udělali správně.Implantáty, formy a vybavení pocházejí z Německa a Švýcarska. „Práce“ je samozřejmě místní a personál je jasně profesionálně vyškolený a všichni mluví skvěle anglicky.Jsem SUPER spokojen s jejich prací, jejich trpělivostí a konečným výsledkem. VELMI doporučuji nechat si zde udělat jakýkoliv implantát nebo korunku. I s náklady na letenky, Airbnbs a utrácením peněz tam je to stále zlomek ceny tady v USA. A zažijete skvělou dovolenou v jedné z nejlepších turistických destinací na světě.
Ingrid Brent
Ingrid Brent
07:06 28 Sep 23
Úžasný, žádný rušivý zážitek. Nechal jsem udělat porcelánové dýhy s fantastickým výsledkem. Personál byl velmi profesionální, pečlivý a pečlivý.
Gabriel Johnston
Gabriel Johnston
10:55 03 Oct 14
Toto je jeden z nejlepších zubních zážitků vůbec! Jsou profesionální, moderní a velmi mě zaujala jejich čistota a to, jak bylo vše sterilizované. Přepážka byla velmi přátelská! Nechal jsem si vybělit zuby a udělat horní fazety... dobré ceny a moje ošetření bylo rychlé a účinné. Nyní mám krásný nový úsměv, který mohu ukázat domů po týdenní pauze!
Mark Kling
Mark Kling
06:35 16 Dec 21
Nechal jsem si vybělit zuby a vyměnit korunku. V tuto chvíli mám ještě provizorní korunku, ale mohu říci, že zubař je velmi šetrný a výkonný. Provizorní korunka je již krásná a byl to bezbolestný zákrok. Jsem docela vděčný a tohle bude moje oblíbené místo pro všechny dentální věci.
Simon Phillips
Simon Phillips
02:08 28 May 22
Personál je zde velmi milý a profesionální. Měl jsem nějaké plomby a extrakci zubu moudrosti. Zubař byl velmi jemný a odvedl skvělou práci. Vysoce doporučeno. Cena byla taky super. Budu zpět.
inga k
inga k
11:00 29 Apr 24
dnes plomba zubů~Uprostřed předních zubů pan doktor je velmi přátelský a pečlivý,doufám,že mi to dlouho vydrží a nezbarví se,zkrátka doporučím kliniku s dobrými pravidly a postupy
Chris Birkinshaw
Chris Birkinshaw
09:02 10 Mar 24
Přijel jsem z Velké Británie se strašnou bolestí zubů, po plombě, kterou jsem měl před několika dny u mého vlastního zubaře, jsem dostal schůzku a konzultaci ve stejný den. O 2 dny později si domluvili druhou schůzku na extrakci, byli naprosto skvělí, nemohli jim dostatečně poděkovat, cítili se opravdu postaráno, i když měli trochu obavy, protože jim po mnoho let nevypadl zub. Velmi doporučuji tuto zubní praxi, také velmi rozumné ceny a mnohem levnější než ve Spojeném království! Děkuji.
Kian Yew Chai
Kian Yew Chai
07:55 31 Jan 24
Personál je pozorný a profesionální. Doktor mi trpělivě popsal stav mých zubů. Se službami jsem spokojen. Přišel jsem pro plombu zubů.
Gustavo Penaloza
Gustavo Penaloza
08:18 12 May 23
Velká pozornost recepčních a lékaře, cena byla také skvělá, jsem rád, že jsem toto místo našel. Doporučuji
Jolene O Donovan
Jolene O Donovan
02:44 03 Apr 23
Měl jsem čip na předním zubu a zubař mi to opravil a odvedl naprosto fantastickou práci, moje sebevědomí a úsměv jsou zpět vřele doporučuji jít sem a levně za cenu, jsem šťastný
Manuel Plank
Manuel Plank
13:45 13 Jan 24
Přátelský, pohodlný a profesionální. Služba, kterou očekáváte, když jdete k zubaři. Budete mít dobrý zážitek!
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️