Same Day Dental Implants

sameday dental dubai 1

Společnost Same Day Dental Implants se specializuje na zubní péči. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2012 a nachází se v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na ceny za zákrok v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Zubní implantáty SameDay, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Klinika SameDay Dental Clinic byla založena v roce 2012 a její vysoce kvalifikovaní zubní specialisté jsou schopni nahradit chybějící zuby během jednoho dne prostřednictvím okamžitého zavedení zubních implantátů. Díky použití šikmých implantátů umístěných přímo do dostupné kosti je mnohem méně pravděpodobné, že zákrok bude vyžadovat transplantaci kosti, která je obvykle spojena se zaváděním implantátů a může být bolestivá.

Dobře zdokumentovaná technika “same-day implant” umožňuje okamžité zavedení implantátů, díky čemuž můžete do 6 hodin odejít se “stejným dnem zubů” a úsměvem, na který můžete být hrdí. Na porcelán nebo jiné doplňky je poskytována záruka 5 let, což znamená, že pokud dojde k poškození zubních náhrad, budou bezplatně opraveny nebo vyměněny.

Díky našemu týmu specializovaných ústních a čelistních chirurgů, protetiků a mistrů zubních techniků, kteří jsou k dispozici pod jednou střechou a využívají nejnovější CT a 3D technologie, mají pacienti ze Středního východu a zdravotní turisté přístup k účinným a bezbolestným “zubním implantátům téhož dne”.


Specializace kliniky:

Zubní péče: specializace: zubní péče
Rentgenové snímky zubů
Čištění zubů
Zubní výplně
Koronární rekonstrukce
Zubní skeny
Bělení zubů
Extrakce zubů
Extrakce zubů
Zubní dýha
Zubní implantát
Zuby
Transplantace kostí
Ošetření zubní cysty
Konzultace kosmetické stomatologie
Zubní prohlídka
Zubní korunka
Stomatologické konzultace

Služby

Wifi zdarma
Pokoje s přístupem k PRM
Telefon na pokoji
TV na pokoji


Město: Dubaj – Země: Spojené arabské emiráty – Založeno v roce 2012
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, francouzština, italština, ruština


SameDay Dental Implants recenze

Mirza Zaheer
Mirza Zaheer
07:28 25 Sep 23
Co se mi na Sameday Dental Clinic nejvíce líbilo, byla profesionalita personálu. Zaměstnanci byli přátelští a dychtiví mi pomoci se všemi mými dotazy. Opravdu udělají váš zážitek bezbolestným a šťastným. Pokračujte prosím v najímání lidí, kteří dokážou naplnit očekávání SAMEDAY, protože to vaši pacienti skutečně oceňují. Zvláštní poděkování patří Josea (zubní sestře) za pomoc.
Dodi B
Dodi B
13:57 12 Sep 23
Doktora Karima mi doporučilo několik přátel poté, co můj dlouholetý zubař opustil Dubaj.Jsem typ (nervózního) pacienta, který za dobrým zubařem dojede kamkoli (ano, i do jiného města), a u doktora Karima jsem našel skvělého.Je velmi etický a já jsem v souladu s jeho filozofií „pokud to není rozbité, neopravujte to!“Je velmi důkladný, ale trpělivý.. dává si čas vysvětlit vše tak podrobně, jak potřebujete, je velmi zručný a jemný. Všechny procedury, které jsem s ním v průběhu let absolvoval, byly naštěstí extrémně hladké.Klinika je dobře udržovaná, velmi přátelský a kompetentní personál. Zvláště se mi líbí, že mohu rezervovat přes WhatsApp s lidskou bytostí na druhém konci.Vzhledem k tomu, že jsem žil v Dubaji více než deset let, je to jedno z nejlepších doporučení, které jsem měl.. Vřele doporučuji.
Shami Mohamed
Shami Mohamed
10:14 17 Oct 23
Neposkytuji online recenze, v dnešním světě se služby zákazníkům zmenšily. Nicméně kvůli mým úžasným zkušenostem se Sameday píšu tuto recenzi..Od chvíle, kdy vstoupíte do Sameday, vás recepce vítá s laskavostí, soucitem a pochopením, že tento proces nám mění život.Dr. Roy je laskavý, dobře informovaný, se spoustou pacientů vám vysvětlí proces tolikrát, kolikrát budete potřebovat.Budete odcházet s krásným úsměvem a větším sebevědomím.100% doporučuji Same-day
yogini udeshi
yogini udeshi
17:59 14 Sep 23
Šli jsme na dvojitou extrakci zubu moudrosti pro mou dceru. Dr. Roy byl nesmírně jemný, naprosto profesionální, pečlivě propracovaný a překvapivě pečlivý. Byl nám k dispozici na WhatsApp až do úplného uzdravení. A nikdy jsme nemuseli čekat na odpověď a vždy byly podrobné, zjednodušené a uklidňující. Doporučil bych ho okamžitě! !
David
David
11:58 23 Oct 23
Po nešťastné náhodě jsem přišel o 1 zub a zlomil 2 zuby. Netěšila jsem se na všechnu tu bolest a potíže, abych to napravila, narazila jsem na zubní implantáty Same Day.Poté, co jsem jim poslal e-mail s dotazem na schůzku, obdržel jsem rychlou a jasnou odpověď a pozval mě na kliniku. Když jsem dorazil, byl jsem nejistý a znepokojený, jak si opravit zuby, vřele a profesionálně klinikou Same Day a jejím personálem. Po konzultaci s laskavým a kompetentním doktorem Royem moje nejistota okamžitě opadla. Poskytl mi jasný plán léčby a zajistil, aby byly všechny mé potřeby dokonale vyřešeny.Ten samý den (jak název kliniky napovídá) jsem měl první schůzku na opravu zubů. Odtud jsem mohl zažít nejvyšší úroveň služeb, jakou jsem kdy zažil v jakémkoli druhu podnikání.Bezproblémově spolupracující tým, velmi rychlá a jasná komunikace, flexibilní dostupnost na schůzky, extrémně precizní práce a hlavně; respektující, super laskavý tým, který je hrdý na svou práci!Během procedur jsem nepocítil žádnou bolest a bylo o mě perfektně postaráno na každém kroku. Nikdy by mě nenapadlo, že návštěva takové kliniky může být tak příjemným zážitkem! Dokonce mi pomohli s uplatněním nároku na moji pojišťovnu. Doporučil bych toto místo každému, kdo chce udělat zubní práci a chce pro sebe to nejlepší.Děkuji vám všem za úžasné služby a laskavost a zvláštní poděkování patří Dr. Ramymu za to, že se ujistil, že mé korunky/zuby jsou nyní dokonale symetrické a na svém místě. Upřímně bych vám všem poděkoval jménem, ​​kdybych znal všechna vaše jména... ;)Přeji ti všechno nejlepší!
Ahmed El Gohary
Ahmed El Gohary
08:56 09 Mar 23
Nedávno jsem měl vynikající zkušenost na SameDay Dental Clinic v Dubaji a velmi doporučuji tuto kliniku každému ve Spojených arabských emirátech, kteří hledají zubní péči. Od chvíle, kdy jsem dorazil, byl personál přátelský, profesionální a pozorný k mým potřebám. Samotná klinika je moderní a čistá a vybavení je na špičkové úrovni. Dr. Costa a jeho tým byli dobře informovaní a zruční, takže jsem se po celou dobu své návštěvy cítil pohodlně. Udělali si čas, aby vysvětlili mé možnosti a odpověděli na mé otázky, a já jsem se cítil jistý v jejich doporučeních. Byl jsem ohromen kvalitou péče, které se mi dostalo, a odcházel jsem z kliniky s pocitem, že jsem našel nejlepší zubní kliniku ve Spojených arabských emirátech. Děkujeme, SameDay Dental Clinic, za vaše výjimečné služby!
Adriana Mirage
Adriana Mirage
11:42 24 Jun 23
Úžasný zážitek s Dr.Petrusem, Dr.Costa, Myrou a celým týmem. Nechal jsem si udělat nějaké zubní implantáty a vše bylo nad moje očekávání. Nejnovější technologie s nejlepšími kvalifikovanými odborníky a velmi pečlivým a efektivním týmem. Vysoce doporučeno!
Tarek Elnagdy
Tarek Elnagdy
18:10 04 Jun 24
Měl jsem obtížnou chirurgickou extrakci zubu, o které jsem dlouho váhal, ale po podrobné kontrole a skvělé zpětné vazbě jsem se o Dr. Karim Salahovi dozvěděl a rozhodl jsem se s ním pokračovat! Odvedl úžasnou práci vysoké řemeslné zručnosti, aby odstranil zub s minimální bolestí a velmi vysokou přesností! Proces hojení byl velmi hladký a každý den mě kontroloval! Vřele ho doporučuji! Klinika je super čistá, personál je přátelský a je zde dostatek parkovacích míst.
Lisa Le Corre
Lisa Le Corre
17:49 06 Jun 24
Nedávno mi dr. Roy vytrhl čtyři zuby moudrosti a zkušenost předčila má očekávání. Měl jsem naprostou hrůzu z toho, že mi vytrhnou zuby moudrosti, a doktor Roy byl velmi trpělivý, informovaný a uklidňující. Opravdu si udělal čas, aby mi vysvětlil postup a dal mi na výběr, jestli to udělám lokálně nebo v celkové anestezii. Rozhodl jsem se to udělat v celkové narkóze a nic jsem necítil. Lékaři a sestra se o mě opravdu dobře starali a po operaci jsem neměl téměř žádné bolesti ani otoky. Proces hojení byl rychlý a bezbolestný a Dr. Roy byl vždy k dispozici a odpovídal na jakékoli otázky. Personál je milý a opravdu mi pomohl uklidnit nervy. Byla jsem velmi ohromena kvalitou služeb a důrazně doporučuji Dr. Roye a kliniku!
Nour Hassan
Nour Hassan
15:32 29 Apr 24
Nedávno mi doktor Roy odstranil zub moudrosti a zkušenost byla více než pozitivní. Od začátku byl Dr. Roy informativní a uklidňující, čímž zmírnil veškeré obavy, které jsem měl ohledně postupu. Jeho odbornost zářila, když extrakci prováděl rychle as takovou dovedností, že jsem poté nepociťoval žádné nepohodlí.Personál na klinice byl stejně působivý, poskytoval vynikající péči a vždy se cítil pohodlně. Pokyny po zákroku byly jasné a následný text od Dr. Roye následujícího dne byl promyšleným dotekem, který ukázal jeho oddanost péči o pacienty.Kombinace profesionality, jemné techniky a osobní pozornosti z Dr. Roye dělá výjimečného zubaře. Vřele jej doporučuji všem, kteří se potýkají se stomatologickými zákroky, zejména odstraněním zubů moudrosti. Upřímně děkuji Dr. Royovi a jeho týmu za to, že to, co mohlo být skličujícím zážitkem, pozoruhodně hladkým.
David
David
16:44 23 Apr 24
I recently had a wisdom tooth extraction with Dr Roy and his team and I could not have asked for better treatment. I am generally not good with dental appointments especially extractions and they really put me at ease. Would highly recommend. Thank you Dr Roy and your team at Same Day Dental Implants.
ava warren
ava warren
12:58 25 Apr 24
Doktor Indraniil Roy byl skvělý! Protože má velké zkušenosti s extrakcí zubu moudrosti, byl skvělý na operaci a uklidnil mé nervy. Pooperační péče byla velmi podpůrná, takže rozhodně velmi pozitivní zkušenost. Zařízení je velmi čisté, s krásnou čekárnou. Všichni zaměstnanci jsou přátelští a pohostinní, stejně jako služba je efektivní a rychlá, s minimálním čekáním. Celkově velmi ohromen a určitě doporučuji ostatním! !
Andrea James
Andrea James
06:48 25 Jun 23
Od přední části domu po milého řidiče, než jsem se zmínil o superhvězdách, díky kterým jsem měl tak dobrý zážitek.Nemohl jsem uvažovat o tom, že bych šel jinam.Když jsem přijel do Dubaje, měl jsem milého zubaře. Udělala, co mohla, a pak mi musela říct: „Potřebuješ implantáty“. Přijel za mnou partner z Londýna... Negeloval jsem s ním. To mě pak vedlo k tomu, že to zkusím „stejný den“. No co můžu říct. Miluji to místo a nikoho jiného bych si nepustil k ústům. Z celého srdce děkuji ❤️
Hasan Mohamad
Hasan Mohamad
19:26 14 Apr 24
zubař, ale když jsem našel tohoto úžasného zubaře, přál bych si, abych ho potkal dříve. Všechno, co vím, nikdy nebudu mít dokonalý úsměv, dokud mi doktor Karim nespraví noční můru. Velmi profesionální a přitom tak skromný. Od detailu k detailu mi hodně pomáhá! Děkuji nestačí, ale navždy budu vděčný. Nejlepší zubař v Dubaji Dr Karim.👌
xiijew
xiijew
08:19 05 Apr 24
Doktora Indraniila Roye znám už nějakou dobu. Je mi k dispozici pro jakékoli komplikované problémy se zuby.Tentokrát to byla chirurgická extrakce zasaženého zubu moudrosti. Od konzultace až po opuštění zubařského křesla byl tak pozoruhodný zážitek. Chirurgický zákrok byl tak bezbolestný a on mě provedl a zajistil, že jsem po celou dobu v pohodě. Zacházelo se s ním s maximální opatrností. Byly poskytnuty pokyny po operaci. Držel jsem se scénáře a neměl jsem žádný další stres ani problémy. Kontroluje vás. Nepamatuji si, kdy to doktor naposledy udělal. Dotek profesionality a osobního mostu.Doporučil bych Dr. Roy 100/10.Dokonce i personál kliniky byl přátelský a celý proces byl skvělý.Moje jediná zpětná vazba je, prosím, zvažte možnost mít hudební systém v divadelní místnosti. Protože většina pacientů je před/během jakéhokoli typu zákroku úzkostná. Takže uklidňující seznam skladeb nebo na základě preferencí pacientů by byl skvělý.Kromě toho jsem celkově spokojený a šťastný.sp
Afif Afham Arsad
Afif Afham Arsad
00:50 09 Apr 24
Přišel na ortodontickou a chirurgickou konzultaci. Dr. Hakim a Dr. Roy (spolu s celým svým týmem) byli velmi pozorní, znalí a trpěliví při odpovídání na obavy a zvědavosti. Všechny způsoby komunikace byly velmi normální v tom smyslu, že některá jiná místa mají tendenci opakovat napsanou/nacvičenou odpověď.Chování lékařů u lůžka a péče o pacienty byly fantastické, informativní a efektivní. Moje děti se také cítily uvolněně a sebevědomě.Pooperační péče a pozornost, možnost klást pooperační otázky skutečně zajistily bezproblémový a bezstresový zážitek.Je to trochu drahé, ale byl jsem spokojený s bezstresovým zážitkem, blízkostí a snadnou dostupností. Tým také udělal dobře, že se snažil co nejlépe přizpůsobit mému plánu, což bylo opravdu skvělé.
Anne SEIGNEUR
Anne SEIGNEUR
13:29 26 Mar 24
Doktor Roy si dává čas na to, aby dobře vysvětlil svůj zásah, a při každém kroku nás přerušuje, aby zkontroloval, jestli nás nic nebolí. Ale zásah je bezbolestný, protože je tak opatrný. Doporučuji ho.
Hicham Kreidieh
Hicham Kreidieh
06:46 26 Mar 24
Dostal jsem doporučení k doktoru Royovi kvůli několika chirurgickým extrakcím 3 zubů moudrosti (v jednom sezení). Musím říct, že doktor Roy je úžasný. Je velmi dobře informovaný, zkušený, pečlivý, velmi snadný, laskavý a trpělivě vás provede prací, kterou potřebuje. Po procedurách vás také pravidelně kontroluje a je vám k dispozici během následné péče. Je to opravdu skvělá zkušenost. Vřele doporučuji!!!
Enairrol Acilegna
Enairrol Acilegna
11:43 11 Feb 24
Několik dní jsem měl bolesti kvůli abscesu na horním špičáku. Dr. Indraniil Roy to právě vytáhl. Je úžasný. Bez námahy ji odstranil a zároveň byl jemný. Je to nejlepší chirurg všech dob. Děkuji moc Dr. Royovi a úžasnému personálu v Sameday Dental Clinic.
Isabelle Nouhra
Isabelle Nouhra
04:47 27 Feb 24
Moje dcera měla tentýž den od doktora Roye odstraněny 4 zuby moudrosti a vše proběhlo velmi dobře. Čekal jsem více polykání a bolesti. Už po 2 dnech se jí dařilo velmi dobře. Sestřičky a dámy na recepci jsou také velmi milé. Paní doktorka nám velmi dobře vysvětlila celý postup a o víkendu také provedla kontrolu přes WhatsApp... Vřele doporučuji doktora Roye a kliniku Same day.
Rach A
Rach A
08:28 11 Mar 24
Jsem nervózní pacient a doktor Roy a jeho tým byli úžasní. Pochopili mě, odpověděli na všechny mé otázky a uklidnili mě. Celý postup byl tak snadný - něco, co bych nikdy nečekal. Vřele doporučuji doktora Roye!
aref sadek
aref sadek
05:30 15 Nov 23
Nedávno jsem v SameDay Dental Implants podstoupil proceduru zygomatického implantátu a nedokážu vyjádřit, jak jsem vděčný za výjimečnou péči, které se mi dostalo.Konvenční implantáty nepřicházely v úvahu kvůli mému vzácnému stavu a vyhlídky na rozsáhlé kostní štěpy se mi zdály skličující a řešení poskytnutá ostatními nebyla žádoucí.Poté, co se Dr. Costa, Dr. Roy a Dr. Rami obrátili na kliniku SameDay, okamžitě vyřešili mé obavy během podrobné konzultace a poskytli komplexní plán léčby.Od mého prvního setkání až do dne operace mi tým, zejména Myra a Dr. Rami, nabízel neochvějnou podporu. Trpělivě se věnovali mým dotazům a zmírňovali případné pochybnosti, ať už osobně nebo po telefonu.V den operace, přestože jsem byl informován, že můj případ je jedním z nejobtížnějších a nejkomplikovanějších, se pětihodinová procedura zdála překvapivě hladká – svědčí o pozoruhodných dovednostech a zkušenostech doktora Costy a jeho týmu.SameDay Dental Implants skutečně dostojí svému jménu a poskytuje nejen rychlé reakce a konzultace, ale také vysokou úroveň odbornosti, která proměnila zdánlivě složitý případ v pozoruhodně zvládnutelnou zkušenost.
Bernard Boodeea
Bernard Boodeea
13:29 20 Nov 23
SameDay Dental zážitek byl úžasný. Byli velmi profesionálové, ujistili se, že mi zkontrolovali všechny zuby a poskytli úplné doporučení. Sjednání schůzky a následná opatření bylo snadné, i když žiji v jiné zemi. Za jeden den jsem měl veškerou práci hotovou s téměř žádnou bolestí as limuzínou, která mě přivezla zpět. Vřele doporučujeme se skvělými službami, i když žijete v zahraničí.
Zhanara Zharmukhametova
Zhanara Zharmukhametova
12:31 15 Aug 23
Minulou neděli jsem provedl extrakci ve Sameday. Bylo to poprvé, co jsem měl tak nezranitelnou extrakci, během procedury a následující dny. Služby v této klinice jsou na vysoké úrovni, nyní je to moje oblíbená zubní klinika! Mnohokrát děkuji Dr. Indraniil Roy a jeho týmu!Na této klinice také dělám Aligners s Dr. Hakim. Nejlepší nejlepší nejlepší zážitek! Všichni lékaři jsou velmi zkušení a vzdělaní, s tak dobrými způsoby. Rád chodím do Sameday ❤️
Ethan Kozal
Ethan Kozal
08:03 12 Apr 23
Nedávno jsem navštívil implantáty zubní kliniky SameDay v Dubaji kvůli extrakci zubů moudrosti a mohu s jistotou říci, že to byl nejlepší zubní zážitek, jaký jsem kdy měl.Od chvíle, kdy jsem vešel, jsem se díky personálu cítil neuvěřitelně vítán a uvolněn. Rozpoznali naléhavost mé situace a okamžitě mě vzali na operaci. Tato úroveň efektivity a profesionality pokračovala po celou dobu mé návštěvy.Dr. Indraniil Roy a jeho tým byli naprosto fantastickí. Odbornost a soucit Dr. Roye byly zřejmé od začátku, protože si udělal čas, aby důkladně vysvětlil postup a odpověděl na všechny otázky, které jsem měl. Bála jsem se odstranění zubů moudrosti, ale klidné a uklidňující chování doktora Roye mě uklidnilo. Zákrok proběhl tak hladce, že jsem necítil ani špetku bolesti.Celý personál implantátů zubní kliniky SameDay byl úžasný. Po celou dobu mé návštěvy byli přátelští, přístupní a profesionální. Klinika byla čistá a dobře organizovaná a vždy jsem měl pocit, že jsem v dobrých rukou.Celkově nemohu implantáty zubní kliniky SameDay dostatečně doporučit. Dr. Roy a jeho tým skutečně šli nad rámec toho, aby zajistili, že jsem se svou návštěvou byl pohodlný a spokojený. Pokud hledáte špičkový dentální zážitek, nehledejte nic jiného než implantáty zubní kliniky SameDay v Dubaji.
Next Reviews

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️