Suleyman Tas Clinic

Suleyman TAS Clinic Istanbul clinic 1

Suleyman Tas Clinic se specializuje na estetickou chirurgii. Tato klinika založená v roce 2020 a certifikovaná ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery), EBOPRAS – European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery, ISHRS – International Society of Hair Restoration Surgery, EURAPS – European Association of Plastic Surgeons, RS – The Rhinoplasty Society, TPCD – Turkish Society of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgeons, RMCD – Turkish Society for Reconstructive Microsurgery se nachází v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Suleyman Tas Clinic, Istanbul, Turecko

Kliniku Suleyman TAS založil v roce 2016 turecký a evropský certifikovaný plastický chirurg, aby svým pacientům poskytoval služby s maximální péčí a zájmem. Klinika plastické chirurgie TAS má více než 10 zaměstnanců, včetně anglicky mluvících lékařů, kosmetiček, psychologa, fotografa, operační sestry, klinických asistentů a generálního manažera.

Na této soukromé klinice s vysokou společenskou úrovní se provádějí neinvazivní chirurgické zákroky, jako je botulotoxin, výplně, PRP, mezoterapie, ultrazvukový lifting obličeje a těla, profesionální lékařská péče o pleť, zlatá jehla s radiofrekvencí, zákroky na zpevnění genitálií.

Chirurg Dr. Suleyman TAS se specializuje především na rinoplastiku. Stal se odborníkem v tomto oboru nejen v Turecku, ale po celém světě, včetně etnické rinoplastiky. Přednáší na mezinárodní úrovni a denně provádí operace nosu, aby se zdokonalil ve svých dovednostech.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Rhinoplastika

Služby

Převoz na letiště
Rodinné ubytování
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno v roce 2020
Akreditace: ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery), International Society of Hair Restoration Surgery – Jazyky, kterými se zde hovoří: angličtina, ruština, turečtina


Stanovisko Doç. Dr. Süleyman TAŞ

Oana Craciun
Oana Craciun
10:01 31 Oct 23
Děkuji, že jste mi poskytli zážitek, který předčil moje očekávání. Vřele doporučuji Dr. Tas a jeho týmMěl jsem úžasný zážitek, služba byla skvěláChci poděkovat Dr. TAS a týmu za jejich obětavost a pozornost k detailu, která významně ovlivnila můj proces uzdravování.Můj zákrok se týkal rhinoplastiky. Vše proběhlo perfektně, bez nejmenších bolestí. Chci se zmínit, že nejsem z Turecka a od začátku i po operaci mi sestra Amna dávala věci tak jasně najevo a byla po mém boku s jakýmkoliv vysvětlením, které jsem potřeboval, velmi rychle. Gratulujeme!
Snezhana McLaughlin
Snezhana McLaughlin
05:56 18 Oct 23
Dr. Tas je moje nejlepší volba, kterou jsem udělal. Byl super milý a velmi pozorný. Velmi příjemný zážitek. Po prvním rozhovoru jsem se cítil pohodlně a bezpečně ohledně mé operace následujícího dne. Všechny věci jsou velmi užitečné a pěkné. Zatím jsem spokojený se svými prvními výsledky a těším se na finále. Vrátil bych se a doporučil. Ve své práci je rozhodně geniální. Děkuji doktoru Tasovi a jeho týmu.
Emine Nalbat
Emine Nalbat
07:00 07 Dec 23
Můj drahý učiteli Süleyman TaşKe mně 2. listopadu 2023lifting obličeje,liposukce brady, břicha a nohou aVšechny procedury vstřikování tuku do zadku provádíme odběrem tukových buněk odebraných z břišní oblasti.udělal to ve stejnou dobu.Je to teprve 1 měsíc od operace, aleJsem fascinován těmito zdánlivými změnami.už docelaJsem spokojen..!!Můj lékař přišel ke stolu od prvního setkání až po operaci a před narkózou.Nemůžu ani říct "jsem s tebou, věř mi, všechno bude dobrý" a zavřít tak oči.Ten okamžik mi dodal zvláštní sebevědomí.Bylo velmi příjemné být neustále volán a sledován týmem během fáze zotavení po všech těchto procedurách, které proběhly hladce (což si myslím, že je známkou toho, že svou práci odvedl nejlepším možným způsobem).Už se mám velmi dobře a čekám na den, kdy uvidím svého prvního učitele.Podle mého názoru je Dr. Süleyman Taş první osobou, která je pro tyto práce preferována. Jeho účinky a změny na mě jsou docela viditelné a zřejmé.Především bych mu chtěl moc poděkovat za jeho zájem, laskavost a profesionalitu v jeho práci....A mějte přehled o svých spoluhráčíchLáska k vám všem
Ganja Baaby
Ganja Baaby
22:13 06 Sep 23
Přišel jsem k Dr. Tasovi na uzavřenou operaci nosu a jsem tak neuvěřitelně šťastný a spokojený s výsledky! Doktor Tas a všichni v nemocnici Tas byli tak skvělí. Byla to moje první operace vůbec, ale po setkání s doktorem Tasem jsem opravdu nebyl tak nervózní. Všichni byli tak nápomocní, zejména moje lékařská asistentka Amna! Zodpověděla všechny otázky, které jsem měl ohledně mé operace / zotavení. Vřele doporučuji každému, kdo potřebuje nějakou kosmetickou operaci, jít k doktorovi Tasovi🙌🏻, přikládám fotky před a po pro referenci. Můj vysněný nos díky němu ožil 🥺🥰 děkuji doktore Tasovi a všem v nemocnici Tas 🙏🏻💕
Arzu Sonmezler
Arzu Sonmezler
16:40 01 Apr 24
Botox dostávám pravidelně od 26 let. Abych manželku přesvědčil k plastické operaci, objednal jsem si tentokrát botox u Süleymana Beye, jehož plastické operace velmi pozorně sleduji, a vyrazili jsme s manželkou do Süleymana Beye. Jako člověk, který má za sebou nespočet botoxových ošetření v Americe i Turecku, je to poprvé, co byl na můj obličej aplikován jiný styl botoxu. Opravdu mě překvapilo, že jsem necítil žádnou bolest. Můj první lékař, který aplikoval botox, když byly svaly stažené, byl Süleyman Bey. Moje neúspěšná operace dolního obličeje samozřejmě nezůstala bez povšimnutí našeho lékaře. Nepřekvapilo by mě, kdybych se vrátil z Istanbulu, kam jsem přijel na velkou operaci, navíc po plastice :)) Pokud se ptáte na mou ženu, 25 let se ji snažím přemluvit, doufám, že se mi to podaří povést se 😉
Enes Yıldırım
Enes Yıldırım
09:08 06 Jan 24
Když jsem se rozhodla pro operaci nosu, chtěla jsem najít toho nejlepšího lékaře pro mě. Když jsem zkoumal, slyšel jsem velmi známého plastického chirurga, který má místo v Nişantaşı, jak o panu Süleymanovi řekl: "Je to velmi dobrý plastický chirurg a velmi dobrý nosní lékař." To na mě udělalo takový dojem, že jsem si hned domluvil schůzku. V nemocnici Süleyman Bey mě přivítal velmi starostlivý a přátelský tým. Vše probíhalo velmi dobře před i po operaci. Když jsem byl malý, spadl jsem z kola a zlomil si nos. Od toho dne jsem měl hrbatý a trochu křivý nos. To mě trápilo jak fyzicky, tak psychicky, ale nemohl jsem tak snadno věřit lékařům na operaci. Díky panu Süleymanovi mám nyní velmi přirozený nos, který se k mému obličeji velmi hodí. Cítím se mnohem krásnější a sebevědomější. Chtěl bych poděkovat panu Süleymanovi za můj krásný nos. Doporučuji ho všem.
Büşra Kılıç
Büşra Kılıç
19:24 17 Feb 24
Dr. Pan Süleyman a všichni zaměstnanci kliniky Taş jsou neuvěřitelně starostliví, všichni jsou tak milí a ochotní. Dr mi dal nos, který je krásnější než mé sny a ze kterého se mi zdravěji dýchá. Proces proběhl profesionálně, od předoperačních vyšetření až po den operace a den, kdy tampony vyšly, bez sebemenšího zaváhání v mé mysli. Každý, kdo plánuje plastiku nosu, se může bez přemýšlení svěřit panu Süleymanovi. Nebudete toho poté litovat a užijete si to nejlepší rozhodnutí, jaké jste kdy v životě udělali. Když si prohlédnete webové stránky / účty na sociálních sítích Dr. Bey , netrvá dlouho, než pochopí, že jde o zkušeného a talentovaného člověka, který do své práce vkládá úsilí.
Eylem Pinkney
Eylem Pinkney
09:56 20 Feb 24
Prof. Dr. Süleyman Taş byl neuvěřitelně informovaný a trpělivý, když vysvětloval můj stav. Nabídl různé možnosti léčby, jasně nastínil jejich přínosy a rizika. Jeho vysvětlení byla důkladná a snadno pochopitelná, takže jsem se cítil jistý ve zvoleném přístupu.Celý tým projevil výjimečnou vřelost a empatii. Byli vždy přátelští a ochotně odpovídali na mé otázky, díky čemuž jsem se cítil pohodlně a během celého procesu mě podporovali. Samotná klinika byla bezvadně čistá a organizovaná, což dále přispělo k pozitivní zkušenosti.Dr. Taş je skutečně výjimečný lékař, který ve všech směrech předčil má očekávání. Jeho odborné znalosti v kombinaci s jeho opravdovou péčí a profesionalitou jeho týmu významně změnily mé zkušenosti. Vřele doporučuji každému, kdo hledá plastickou operaci.
Зара Капар Пур
Зара Капар Пур
10:56 01 Mar 24
Ahoj. Již delší dobu sleduji práci Prof.Dr.Süleymana Taşy.Dnes jsem k němu přišla na mezoterapii, personál super, vstup do budovy kliniky, je tam pocit pohody, důvěry, to člověka, který se chce rozhodnout pro operaci, velmi ovlivňuje. Když potkám profesora, ano, tohle je člověk, kterému můžete věřit se zavřenýma očima... Chci si udělat facelift a teď přesně vím, co udělám s profesorem Suleimanem Tashou. Moc děkuji týmu na klinice TAŞ.
Карина Кенжаева
Карина Кенжаева
20:04 30 Dec 23
Nikdy jsem si nemyslel, že se rozhodnu podstoupit operaci kvůli estetice. Viděl jsem Suleimana Tashe na Instagramu a sevřelo se mi srdce. Domluvil jsem si schůzku a byl jsem nejen ohromen, ale i mou duši k němu přitahoval. Velmi se mi líbil personál, všichni jsou velmi přátelští. Zvláštní poděkování patří Elviře, je průvodkyní a prostředníkem při řešení jazykové bariéry. V důsledku toho jsem se rozhodl podstoupit několik operací se Suleimanem Tashem a každý den sleduji jeho práci. Je to ten, kdo se stará o lidskou anatomii, minimum jizev, dalo by se říci, že ve většině případů nejsou žádné, napínání kůže vpichy a samotný přístroj, který napíná kůži, byl zušlechtěn a doveden do metodiky Suleimana Tashe sám. Je pro mě první, jediný a nejlepší!!! Píšu upřímně a v očekávání mého dne, kdy mi dá estetickou krásu a s ní i sebedůvěra v sebe, ve své tělo po 4 porodech.
EMAN ABDELAZIZ
EMAN ABDELAZIZ
10:27 18 Oct 23
Píši, abych vyjádřil svou upřímnou vděčnost Dr. TAS a jeho týmu za jejich výjimečnou péči a odborné znalosti během mé nedávné operace obličeje. Zákrok byl velmi úspěšný a již nyní zažívám pozitivní výsledky.Ráda bych jim poděkovala nejen za zručné provedení operace , ale také za vynikající následnou péči , kterou poskytla AMNA , odvedla úžasnou práci
Saliha Nazari
Saliha Nazari
13:36 04 Sep 23
Potřeboval jsem uzavřenou septorhinoplastiku a doktor Tas byl perfektní chirurg, aby to udělal. Měl jsem skvělé výsledky poté, co jsem se vyléčil tím nejpřirozenějším a nejpřirozenějším způsobem. Moje období hojení bylo krátké a snesitelné. Rád bych se s radostí zmínil o Tamaře a Amně za mou pomoc před/po operaci a za informování o všech procesech. Komunikace je velmi důležitá a velmi oceňována. Doporučuji tohoto lékaře každému, kdo hledá.
Lucia Hederova
Lucia Hederova
12:05 26 Aug 23
Moje zkušenost s doktorem Tasem byla velmi příjemná a bez problémů. Díky svému klidnému přístupu a létům praxe vypadal postup tak jednoduše. Opravdu naslouchá svým pacientům a nestrká vás do nosu. Postará se o to, aby nos odpovídal rysům vašeho obličeje a harmonizoval váš obličej a aby nos vypadal velmi přirozeně bez jizev, bez modřin a minimálních otoků. Dr.Tas je velmi zaneprázdněný, proto mě neviděl po operaci, v kterou jsem doufal, ale je to pochopitelné. Celkově jsem s výsledky po 2 měsících spokojen a nevybral bych si jiného chirurga.
hatice aşkın
hatice aşkın
13:52 24 Aug 23
Po operaci, kterou jsem měl v dubnu, jsem Süleymana vůbec neviděl a po operaci jsem nemohl mluvit. Kontrolní sezení nikdy nebylo. Nikdy jsem neviděl lékaře, kromě 15-20 minutové schůzky ráno den před operací. Myslím, že to jsou pro pacienta důležité problémy. Pokud jste v pořádku s těmito, samozřejmě, může být preferován pro operaci.Na konci srpna jsem byl požádán, abych mi poslal odkaz a komentář. Po operaci se mě nikdo neptal, jestli mám nějaké problémy a byl jsem k tomu přivolán, což na mě udělalo špatný dojem.Pokud jsem došel k tvaru nosu, bylo to tak přirozené, že by nikdo ani nepochopil, že jsem byl na operaci.
Nsultan
Nsultan
23:29 24 Nov 23
V lednu 2022 jsem podstoupil operaci nosu. Süleymana Taşe jsem viděl jen na předběžné schůzce. Nikdy jsem se neviděla ani v den operace, ani po ní.Po operaci mám asymetrii v nose, nemám rovné nosní dírky a hlavně špatně dýchám. Sestry moje stížnosti vždy zamítly s tím, že je přepošlou lékaři. Po převzetí peněz se o vás nikdy nezajímají. Po zanechání špatných komentářů na Instagramu vás okamžitě zablokují. Je to totální jáma peněz. Nikdy bych nedoporučila tohoto lékaře, který si myslím, že nemá žádnou profesní etiku.
rebecca l
rebecca l
02:42 31 Aug 23
Jsou to 2 měsíce od mé rinoplastiky a jsem vděčná, že jsem stále naživu. Pracovali 45 minut na muži vedle mě a snažili se ho přimět, aby dýchal. Komunikace je výzva. A jak řekli jiní, sestra mi vzala telefon a napsala pro sebe pozitivní recenzi, než jsem vůbec podstoupil operaci. Byl jsem bezmocný, protože jsem na ní byl po operaci závislý. Mohl bych pokračovat dál a dál.
Üveyde Çakır
Üveyde Çakır
21:19 06 May 24
ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI! Nechala jsem si aplikovat botox v lékařském centru Taş. Postup byl však proveden nesprávně. Mnohokrát jsem jim volal, aby to opravili, ale žádná odpověď. Šla jsem tedy do nemocnice a čekala celý den. Nicméně Süleyman Taş, který mi dělal botox, si nenechal ani 5 minut, aby se na mě podíval. Taková zdravotní služba nemůže být!!!
Maikl Grigoryev
Maikl Grigoryev
11:10 01 Jun 24
Tento lékař a celá jeho klinika jsou velký podvod a podvod.Neexistují slova, která by vyjádřila všechny emoce a bolest, kterou mi tito lidé způsobili. Doktor Tas a Elvira, asistentka lékaře, to jsou lidé, kteří mi vzali život. To jsou lidé, kteří mluvili o profesionalitě, že učí všechny lékaře, že nemají žádné negativní případy, že všichni klienti jsou spokojení. Ve skutečnosti se vše ukázalo jako podvod. Opravdu doufám, že Elvira uvidí moji recenzi, chci jí osobně říct, že Bůh a osud jí tento podvod nikdy neodpustí. Před operací jsem na Googlu viděl negativní recenze. Elvira mi vysvětlila a ujistila mě, že to jsou roboti a lidé, kteří žárlí na svého lékaře, že negativní recenze psali lidé, kteří ničeho nedosáhli a že je to všechno nepravda. Elvíře od operace uplynul téměř rok. Výsledek je hrozný. Elviro, oklamala jsi mě, ve skutečnosti se ukázalo, že tvůj doktor Tas je velmi špatný lékař, teď jako mnoho jiných lidí hodně trpím. Opravdu chci všem říct, co Tas doopravdy je.Strávil jsem spoustu času, skoro celý rok, přípravou na operaci a vysvětloval, že je pro mě důležité zachovat mužský nos, že žádám o ponechání velkého nosu, že žádám minimální změny. Potřebovala jsem udělat nosní přepážku a zároveň pečlivě upravit tvar, jen trochu. Úkolem byly drobné detaily neviditelné pro ostatní.Výsledek je prostě hrozný. Z nosu nezbylo nic. Proč jsi mi rozřízl nos napůl? Požádal jsem tě, abys nesahal na velikost!!!!Z kořene nosu nezbylo nic. vypadám hrozně. Ztratil jsem veškerý svůj mužský vzhled. To je pro muže to nejhorší. Vždy jsem měl mužný, jasný vzhled. Velmi odvážné. Teď se ze mě právě stal kastrát. Jsem muž s malým dětským ženským nosem. Výška hřbetu nosu byla jednoduše odříznuta!! Jak jsi to mohl udělat? Co to je za experimenty? Jste podvodníci!! Jsi lstivý a neetický!Doktore Tasi, vyděláváte krvavé peníze z bolesti a smutku ostatních. Podvádíte lidi svými asistenty.Za operaci jsem zaplatil více než 20 000 dolarů. Od samého začátku jsem viděl, že něco není v pořádku. Tyto peníze vám nikdy nepřinesou štěstí.Vězte, že vše v tomto životě se vám vrátí.Brzy všichni budou vědět, co Tas skutečně je. Jak může člověk, který o sobě tvrdí, že je profesor, udělat takovou zrůdnost? Podívejte se sami na fotky před a po operaci Tas. Nos je pryč ((na dotek je nos celý nerovný, nos je ze všech stran zcela křivě naříznutý. Jako by jeden ze studentů C cvičil se zavřenýma očima.Žádost na kliniku byla co nejjednodušší. Mužský velký obyčejný normální nos. Žádná redukce, žádná feminizace. Na klinice Tas nejsou žádní odborníci. Existují pouze podvodníci, jejichž cílem je dostat z vás co nejvíce peněz.Toto je podvodná klinika. Vytvářejí falešnou představu o profesionálech. Ve skutečnosti jsou z hlediska medicíny velmi slabé. Píšou umělé dobré recenze pro sebe. Pokud si pozorně přečtete recenze, uvidíte vše. Je z nich spousta obětí.
Ella Moreno
Ella Moreno
21:03 29 Aug 23
**POCTIVÁ RECENZE!**Nedávno jsem podstoupil rhinoplastiku v nemocnici Tas pod vedením Dr. Tase. Bohužel moje zkušenost nebyla zdaleka uspokojivá.Od začátku chyběla transparentnost a komunikace. Dr. Tas se se mnou den před operací setkal jen krátce, nedokázal mi dostatečně vysvětlit postup ani nezvládl moje očekávání. Nedostal jsem příležitost diskutovat o svých požadovaných výsledcích ani vidět žádnou vizualizaci očekávaného výsledku. Tento nedostatek angažovanosti ve mně vyvolal pocit, že mé obavy byly přehlíženy a mé preference byly ignorovány.Stejně zklamáním byla i pooperační péče. Ošetřovatelský personál vykazoval nedostatek profesionality a citlivosti. Ihned po probuzení z narkózy jsem byl požádán, abych napsal kladnou recenzi na Google, i když jsem byl stále grogy a postrádal přehled. Sestra dokonce recenzi vypracovala sama a vyzvala mě, abych ji zveřejnil s pětihvězdičkovým hodnocením. Tento manipulativní přístup ke zpětné vazbě pacientů je nepřijatelný a neprofesionální.Kromě toho je pravost recenzí na jejich webových stránkách a platformách sociálních médií sporná. Vybírají pouze ty nejlepší případy, které chtějí předvést, a vytvářejí zavádějící obraz svých služeb. Moje osobní zkušenost byla daleko od bezchybných výsledků, které hrdě zobrazují online.Skutečný rozsah mého zklamání se ukázal, když jsem viděl konečné výsledky své rinoplastiky. Můj nos je nyní zcela zdeformovaný a neodráží výsledek, ve který jsem doufal. Přestože je opakovaně oslovovali, byla odezva neuspokojivá. Ukázali nedostatek zájmu o mé obavy a neposkytli žádná schůdná řešení, jak problémy vyřešit.Nedostatek komunikace a odpovědnosti ze strany Dr. Tase a nemocničního personálu je skličující. Díky této zkušenosti jsem se cítil spíše jako pouhá transakce než jako vážený pacient. Nemluvě o tom, že ceny byly zpočátku také klamavé, později se přidaly další náklady.Důrazně doporučuji každému, kdo zvažuje Dr. Tas a nemocnici Tas, aby to znovu zvážil. Moje neblahá zkušenost připomíná, že okázalý marketing a povrchní online přítomnost se nerovná kvalitní péči a profesionalitě. Ušetřete si zklamání a prozkoumejte další možnosti pro vaše lékařské potřeby
Simge Kurt
Simge Kurt
14:55 20 Apr 24
Past na peníze!! Šla jsem k Dr, aby mi udělal nos a otci udělali víčka. Uchýlili jsme se ke kameni. Pan doktor se nedostavil na on-line povinnou konzultaci, za kterou jsme zaplatili 1000 $ za 50 minut a během této doby jsme nikoho nemohli zastihnout a neobdrželi jsme žádné potvrzení/e-mail/dopis ohledně této platby. Uvedli, že z transakce bude odečtena předběžná vyjednávací cena. Sekretářka Eva řekla: "Jedna schůzka a cena za schůzku by nám s tátou stačila." Po schůzce požádal o 18 000 dolarů v bankovních vkladech a 15 000 dolarů v hotovosti na operaci nosu, tak jsem to vzdal. Můj otec se rozhodl, že si nechá upřít oči, aby těch 1000 dolarů, které jsme mu dali, nepřišlo nazmar. Potom řekli, že z operace mého otce neodečítají 1000 dolarů, ale když si nechám udělat nos, odečítají mi to. Řekli jsme, prosím, dodržte své slovo, ale oni to neudělali. Absolutně podvod! Určitě existují lékaři, kteří jsou mnohem profesionálnější a dostupnější, alespoň existují lékaři, kteří své pacienty nevnímají jen jako peníze! Tak bylo ztraceno 1000 $. Sekretářka mi pořád psala "slož zálohu", dokud jsem jí neřekl, že si nenechám udělat nos a pořád mi volala, jestli jsem se rozhodl. Pak najednou přestala brát telefon. Nejsou vůbec profesionálové, jednají s myšlenkou vydělat na tom, co dostanou.
Dj SB
Dj SB
08:06 28 Mar 24
Měl jsem facelift Scarlees u Dr. TAS a jsem zklamaný, zaplatil jsem 29 000,00 € za žádné výsledky,Moje kůže je stále ochablá, při befaroplastice mi odstranili více kůže na jednom oku než na druhém a ''povznesený'' vzhled, který jsem požadoval, mi za necelé 4 měsíce upadl. Nenechte se zmást videi, ukazují, že pacient je po operaci stále oteklý a poté, co všechny tyto otoky odezní, se kůže vrátí s ochablou jako dříve.😔🤷🤦Pozor, lékař je nekontaktní, v den operaci a po operaci jsem ho uz nikdy nevidel. Budete mluvit pouze s asistenty.
berna inan
berna inan
13:38 28 Feb 24
Ahoj;Před rokem jsem byl na operaci.Řekl mi,že mé obtíže po operaci odezní a že mám být trpělivý.Čekal jsem.Nepřešlo to.Řekl ať uplyne rok a pojďme na operaci znovu.On Ale řekli, že musím zaplatit další peníze. Byl požádán o peníze na opravu své práce.Moje obrázky jsou přiloženy.. Nedali mi můj spis pacienta.. Upozorňovali jsme přes právníka a stále to nedali.. Stěžovali jsme si na ministerstvo zdravotnictví..Pak podám žalobu.
Berire Paker
Berire Paker
21:29 01 Mar 24
Dnes Mr. Zavolal jsem Taşovi o předběžnou schůzku na operaci. Bylo mi řečeno, že budu muset zaplatit poplatek. Bezplatné vyšetření samozřejmě nepřipadá v úvahu a mám pro to neskonalý respekt a pochopení. Za online setkání bylo požadováno 31 500 lir. Buďte si jisti, že osoba, která k vám přijde, je schopna zaplatit určité částky a v běžném životě je normální vážit si vlastních znalostí. Nevím, jestli pracujete v zahraničí. Když se na to však podíváte z této perspektivy, je to velmi narušující důvěru. Jako novinář znám mnoho lékařů, kteří jsou autoritami ve svém oboru, ale nikdy jsem neslyšel o takové „online“ návštěvnosti. To ve mně vyvolalo pocit lékaře, který na prvním místě říká peníze a až potom zdraví, a cítil jsem potřebu se o to s respektem podělit. Vždy přeji uzdravení vašich pacientů a úspěch vám.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️