Tanfer Clinic

Tanfer Clinic Istanbul clinic 1

Tanfer Clinic se specializuje na zubní péči. Tato klinika s certifikátem TEMOS byla založena v roce 1987 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Tanfer Clinic, Istanbul, Turecko

Na klinice Tanfer pracuje pět zubních lékařů, ortodontista, zubní chirurg a řada hygienistek a asistentek, kteří se věnují léčbě nejrůznějších stomatologických problémů.

Zakladatel kliniky, Dr. Nihat Tanfer, vystudoval Marmarskou univerzitu v Istanbulu a pracoval v Miláně a Curychu, než se vrátil do Istanbulu a založil kliniku Tanfer, jejímiž hlavními specializacemi jsou čelistní a obličejová chirurgie, všeobecné zubní lékařství, ortodoncie, estetická a záchovná stomatologie a parodontologie.

Mezi standardní zákroky patří implantáty, korunky, můstky a fazety. Mezinárodní služby zahrnují pomoc při cestování a ubytování. Pro návštěvy pacientů je k dispozici automobil. Většina personálu hovoří anglicky. Tlumočníci jsou k dispozici pro francouzštinu, němčinu, ruštinu a italštinu.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Zubní rentgen
Koronární rekonstrukce
Extrakce zubů
Zubní výplně
Ošetření kořenových kanálků
Ústní chránič na míru
Zubní prohlídka
Plánování kořenů
Zubní korunka
Bělení zubů
Zubní dýhy
Extrakce zubu
Odstranění ran
Zubní implantáty
Transplantace dásní
Ošetření zubní cysty
Transplantace dutin
Zuby
Hybridní protéza na implantátech
Transplantace kostí
Apikokektomie
Konzultace v estetické stomatologii
Stomatologické konzultace

Tanfer Clinic vám nabízí :

Transfer z letiště
Ubytování pro rodiny s dětmi
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Převod zdravotnické dokumentace
Internetové konzultace
Telefon na pokoji
Překladatelské služby


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno: 1987
Akreditace: TEMOS – Jazyk(y), kterým(i) se hovoří: angličtina, turečtina


Recenze Tanfer Clinik

Mete Ucok
Mete Ucok
09:13 28 Nov 23
V důsledku mého výzkumu na internetu jsem narazil na kliniku Tanfer a rozhodl jsem se podstoupit léčbu tam. Měl jsem silnou ztrátu kostní hmoty, a proto jsem přišel o zuby. Bylo to, jako bych se znovu narodil s klinikou Tanfer. Odvedli skvělou práci. Svou pověst si rozhodně zaslouží. Velké díky všem zaměstnancům kliniky Tanfer.
Martin Hinrichs
Martin Hinrichs
17:59 17 Sep 23
Skvělý mladý tým se o mě staral a odvedl velmi dobrou práci a zavedl implantát do moláru. Komunikace s Neginem jako překladatelem byla nesmírně nápomocná a mohu ji kdykoli doporučit. Na tomto místě děkuji. Neměla jsem žádné bolesti ani problémy a návštěva na klinice byla skvělá.
Harun
Harun
17:52 18 Sep 23
Rád bych řekl, že jsem si obzvlášť užil chvíle strávené během stomatologické operace v Istanbulu na klinice doktora Tanfera. Za prvé, byl jsem velmi dobře přijat celým jeho týmem, doktorem Tanferem a paní Tezelovou a také doktorkou Zeynep, která se na mé operaci nejvíce podílela, které tímto zdravím a děkuji. Trávili jsme čas smíchem a povídáním i přes obtížnost úkolu a dlouhou dobu trvání operace, která byla provedena za více než týden s průměrnou schůzkou delší než 2 hodiny denně, někdy jdeme i do 5 hodin ráno. Oceňuji jeho statečnost, jeho přísnost a profesionalitu. Vysvětlila mi, co dělá a jak bude při každém zásahu postupovat. Moje turečtina není dokonalá. Mluvila anglicky, když viděla, že jsem omezenýv jazyce. Dokonce jsem měl jeden den před odletem v sobotu malý problém, můj let byl v neděli. K mému překvapení měli otevřeno i v sobotu a doktor mě urgentně viděl. Co mohu říci, nejsem typ, který by nechával komentáře, ale tady jsem to opravdu chtěl udělat a pokud má někdo nějaké dotazy, rád se podělím o své zkušenosti.
Nezahat Sarioglu
Nezahat Sarioglu
09:03 20 Sep 23
Před 3 lety jsem měla 6 implantátů a plný zirkon.Své zuby používám s radostí, kousnu i do jablka, jsem ráda, že jsem sem zavítala, všem doporučuji.Na kontrolu chodím každý rok, kontrola po ošetření je nutností.
Esma Palit
Esma Palit
09:22 26 Jan 23
V mladém věku jsem měl značné problémy se zuby (úbytek kostí, recese dásní). Když jsem přijel, potkal jsem milý a přátelský kolektiv, daleko od chladného prostředí zubních klinik, a to mi dodalo hodně sebevědomí. Poté jsme provedli techniku ​​Box a potřebná ošetření a naštěstí jsem získal estetické a krásné zuby.Moc děkuji především panu Nihatovi, paní Cemile, paní Arzu, paní Özlemové, paní Elif a celému týmu Jsem ráda, že máme úspěšné a spolehlivé lékaře!
Nimet Ozaslan
Nimet Ozaslan
18:11 27 Dec 22
Měl jsem velké problémy se zubem. Moje čelistní kost měla úplně zmizet. I když jsem chodil po mnoha doktorech a klinikách, žádný mi nedával naději, vždy jsem dostal negativní odpovědi. Nihat Tanfer Hodja jsem našel jako výsledek mého výzkumu. Nemocnice Tanfer a zubní Tanfer Clinic. Při našem prvním setkání k němu Nihat Hodja přistoupil tak dobře, že nám dali takovou důvěru, že jsme hned zahájili léčbu. Nejprve jsem byl na operaci, pak moje léčba pokračovala na klinice. Na konci roku udělali takové dobré věci, je to neuvěřitelné! Pan Nihat a jeho tým (s milou paní Cemile, paní Ahmet, paní Arzu, paní Elif a jejich techniky) pro mě vytvořili zázraky s velkou trpělivostí a pochopením a usměvavými tvářemi. Nemohu jim dostatečně poděkovat. Naštěstí máme takovou nemocnici, polikliniku a takové milé doktory. Jsem moc rád, že jsem tě poznal. S láskou..Nimet Ozaslan
Esin Urensel
Esin Urensel
07:08 11 Feb 23
Dobrý den, byl jsem na boxové technické operaci v nemocnici Tanfer. 40 let jsem měl problém s kostní resorpcí. Byl jsem na mnoha operacích. Byl jsem u mnoha lékařů a nikdo nechtěl zasahovat. Šel jsem se nechat zkontrolovat. Je velmi důležité, aby lékař nejprve poskytl pacientovi morálku. Když jsem neměl žádnou naději, můj učitel Nihat řekl, že technika boxu se dá udělat. Včera jsem byla na operaci. Noc jsem strávila velmi pohodlně, žádné problémy jsem neměla, dnes pojedu domů. Rád bych poděkoval své vážené učitelce Dr. Nihat Bey a všem, kteří pracují v nemocnici Tanfer, od hospodyně po hospodyni, zdravotní sestry, ředitelku pro styk s veřejností Bernu Üstündagovou a Mihrican z kliniky. Všichni jsou velmi vřelí, přátelští a mají velký zájem. Než jsem sem přišel, četl jsem v komentářích, že ostatní pacienti se cítí jako doma, a opravdu se cítí. Moc děkuji rodině Tanferových. Doporučil bych to všem. Nemáte zač🙏
Yelda Guclu
Yelda Guclu
14:41 10 Jul 23
Na kliniku Tanfer jsem přišla poprvé v roce 2020. Měla jsem implantát v celých ústech. Čekala jsem jediný den. Loni mi implantovali zuby. Používám ho rok. používám už rok. Rád vařím.
Ümit Temurçin
Ümit Temurçin
11:00 02 Apr 24
Je to soukromá klinika, které už léta důvěřuji a kde si nechávám dělat plomby a zubní péči. Adresa, kterou doporučuji celé své rodině, přátelům a potřebným.
Yaman Celebi
Yaman Celebi
07:42 06 Feb 24
Především bych chtěl poděkovat personálu kliniky a nemocnice Tanfer.Moje matka prodělala operaci boxového systému.Nikdy v životě jsem neviděla tolik pozornosti.Vše bylo perfektní a v perfektním stavu.Každou noc nás kontrolovali.Moje matka,prošli jsme náročným procesem,ale společně jsme to zvládli . Není to normální nemocniční prostředí. Doma vám dává vřelou rodinnou atmosféru. Duchovně jsem za všechno vděčná." děkuji ❤️
Tuğçe Gül
Tuğçe Gül
07:56 07 Feb 24
Mám již dříve diagnostikované onemocnění ve struktuře čelisti.Chtěl bych poděkovat svému velmi cennému učiteli Nihat Tanferovi a jeho cennému týmu, který mě zachránil od tohoto problému náročnou operací, za kterou nikdo nenesl odpovědnost.Myslím, že je to nejlepší zubař klinika, která dokáže problém vyřešit.Doporučuji.
Miyase Aykan
Miyase Aykan
17:54 10 Jan 24
Jsem v IstanbuluPracovala jsem 20 let jako zdravotní sestra. V zahraničí žiju 10 let. V jiném centru se před 2 lety zjistilo, že mám osteoporózu a vytrhli mi všechny zuby. I když mám profil problematického pacienta, učitel Nihat a jeho tým mi již 2 roky nabízí řešení každého problému. Rád bych řekl, že jsem byl ošetřen rukama odborníků. Udělal jsem spoustu průzkumů, kde získat zubní ošetření. I když pracuji ve zdravotnictví, byla jsem při rozhodování hodně ve stresu. Zubní klinika Tanfer, o které jsem nikdy předtím neslyšela, ale jejich přístup k ošetření a problémy navíc, které jsem zažil, a pochopení a tolerance, které projevili během procesu ošetření, je kvalitní produkt, který je vzácný. Z kliniky jsem odcházela velmi spokojená.Moc děkuji celému týmu. Otevřete si prosím pobočku na anatolské straně... Kvalita není náhoda..
Filiz Varta
Filiz Varta
11:45 20 Nov 23
Před 22 lety jsem si nechala opravit zuby u Nihat Hodja.Dnes jsem k Hodjovi přišla znovu, protože jsem si sama zlomila zub.Protože se zubů velmi bojím,jehličky a ruka jsou velmi lehké.Se zuby jsem velmi spokojená Nihat Hodja doporučuji všem.
Uğur ALVER
Uğur ALVER
18:32 15 Aug 23
Jsem ráda, že jsem si vybrala kliniku tanfer, léta mé trápení jsou pryč, teď můžu jíst s chutí, dr. Paní Zeynep odvedla skvělou práci, děkuji paní Mihricanové především za její přátelské chování, odpovědi, které osvětlily všechny mé otázky a zájem.
Ela Ka
Ela Ka
11:37 07 Apr 24
Moje matka, Neriman Sarioglu, uvádí toto:Těch šest let, co jsem si nechala dát implantáty, se pro mě stalo peklem. Zajímalo by mě, jak mohou zaměstnanci v noci spát a sladit to se svým svědomím.1. Na klinice mi zuby nebyly před implantáty preparovány. Hygiena neexistuje.2. Použité materiály obvykle nejsou v Evropě dostupné.Musel jsem přesně vědět, jaké materiály byly použity (zejména abutmenty), abych mohl provést korekci v Německu. Na dotaz uvedli, že spolupracují s Itálií. Můj zubař kontaktoval tuto italskou společnost a na hovory a e-maily nebyla žádná odpověď. Od té doby jsem pochyboval, jestli ta firma vůbec existuje.3. Stále mi krvácejí zuby, vypadly některé implantáty, neobroušené okraje.4. Po zavedení jsem se po roce vrátil na kliniku, abych vše upravil. Bylo mi řečeno: „Hvězdy to tak chtějí“, když jsem poukázal na to, že se mi nyní vyvinul koňský skus nebo předkus (to také dokázali různí němečtí lékaři). Nainstalovali mi nový pár implantátů a nadále jsem měl příznaky jako bolest a krvácení ze zubů.V Německu si teď musím nechat kompletně vyměnit zuby, protože mi klinika nepomáhá. Od fyzikální terapie k nápravě poškození mé čelisti a páteře až po správnou přípravu mých skutečných zubů, to vše je tam.Tuto kliniku nedoporučuji ani svému nepříteli. Ztratíte své peníze a zažíváte stále se zvyšující následky, jako je krvácení, zánět a bolest. Legálně ničeho nedosáhnete a pokud půjdete na kliniku pro pomoc, budou vám dány výmluvy.PS: Zajímalo by mě, odkud pocházejí všechny ty pozoruhodně dobré recenze; Kontroluje Google platnost těchto recenzí?
Isa Yasar
Isa Yasar
11:42 06 Aug 23
Rozhodně to nikomu nedoporučuji, nechoďte. Před šesti lety jsem měl implantát boxovou technikou (knochen Aufbau). Přišel jsem z Balikesiru, zase to slepili a odtamtud jsem přijel do Německa, ale bohužel po velmi krátké době opět padla stejná strana podruhé, v kamarádském prostředí. Když jsem volal, řekli, že mě nemá kdo nalepit. Jel jsem do Istanbulu jen proto, abych si nechal zalepit spadlou korunu. I když jsem uvedl, že na levé spodní straně je něco divného a nemohu to použít, bylo jim to jedno a ignorovali mě a propustili mě. Každý rok jsem chodil na kontroly pravidelně, ale vždy byly v obviňujících postojích a diskursech na pacienty. Když jsem šel naposledy, říkali, že se musí předělat levá spodní strana, že to ostatní strany zatím zvládnou, musím za to zaplatit 3000 €. Všechny zuby mám však zanícené, krvácející a začínají se třást a na rentgenu je to dobře vidět. I když jsem chodil na kontrolu každý rok, znovu mě obvinili, i když si zuby čistím velmi pravidelně a dobře.Každý rok jsem zaplatil 25 000 € s letenkou a dalšími náklady (jen zuby 20 000 €). Momentálně ,můžu používat jen pravou stranu,ale ta brzo zkrachuje a já nevím co mám dělat.Tato situace negativně ovlivňuje moji psychiku. Hledám, jestli můžu něco udělat legálně. Jako oběti můžeme žalovat nebo nechat slyšet svůj hlas na sociálních sítích, aby nebylo zraněno více lidí.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️