Biyo – Alicante

jose salvador biyo quironsalud1 1

Biyo – Alicante se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2012 a nachází se ve španělském Alicante. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a vyžádejte si ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Biyo, Alicante, Španělsko

Klinika Biyo – Alicante byla otevřena v roce 2012 a je soukromou ordinací plastické chirurgie a estetické medicíny. Klinika je akreditována Španělskou společností plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie (SECPRE).

Specializuje se na nejmodernější zákroky a techniky v plastické, rekonstrukční a estetické chirurgii: zvětšení a zmenšení prsou, rekonstrukce, sekundární operace prsou, gynekomastie, rinoplastika, otoplastika, blefaroplastika, facelift, liposukce, lifting paží a stehen, abdominoplastika, zvětšení hýždí a lýtek.

Jejich vysoká odbornost vám zaručí vysoký standard péče od diagnostiky až po léčbu. Nemocnice disponuje renomovaným týmem specializovaných lékařů, kteří přijímají místní i zahraniční pacienty. Celou zkušenost lze přizpůsobit potřebám pacienta, včetně cenového a platebního systému i konkrétních chirurgických a nechirurgických zákroků.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Léčba křečových žil
Výplň kůže
Korekce bradavek
Zmenšení bradavek
Liposukce
Otoplastiky
Zvětšení prsou
Lýtkové implantáty
Odstranění prsních implantátů
Gynekomastie
Zvednutí krku
Brachioplastika
Nosní plastika
Zvednutí stehen
Brazilský lifting
Pozvednutí prsou
Cervikofaciální lifting
Prsní implantáty
Zmenšení prsou
Tělový lifting
Abdominoplastika

Služby

Rodinné ubytování
Wi-Fi zdarma
Tlumočnické služby
Praní prádla
Přenos lékařské dokumentace
Zdravotní cestovní pojištění
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Alicante – Země: Španělsko – Založeno: 2012
Akreditace: neznámá – Mluvené jazyky: angličtina, arabština, dánština, finština, francouzština, italština, němčina, nizozemština, norština, ruština, španělština, švédština


Stanovisko Dr. José Salvador – Clinica Biyó

Reichel Ferrandiz Martinez
Reichel Ferrandiz Martinez
22:29 30 Oct 23
Skvělý profesionál, který vám poskytne řešení jakéhokoli problému. Od rekonstrukce prsu po popáleninu. Určitě bych se svěřil do jejich rukou.
Sabina Santiago Pastor
Sabina Santiago Pastor
21:19 30 Oct 23
Byla jsem s ním na operaci skoro před rokem, operace byla skvělá, ale rekonvalescence trochu komplikovaná, nedovolili mi držet ruku ani na vteřinu, léčba nemohla být lepší, díky Mari a pane doktore, z celého srdce děkuji ❤️
Private Mail
Private Mail
17:02 28 Dec 23
Před více než 10 lety jsem byl na operaci u doktora Salvadora a vše bylo vynikající, skvělý profesionál. Vděčný!!
Francois Bellotte
Francois Bellotte
14:44 05 Dec 23
Hledal jsem vynikajícího profesionála a doktor Salvador je vynikající. Uznáváme vynikajícího člověka pro jeho charisma, doktor Salvador nepotřebuje mluvit a mluvit, pouze uklidňuje svou profesionalitou. S jeho týmem je vše dobře domluvené, žádná falešná poznámka. Pokud hledáte dobrého chirurga, pak existuje....
Pi CCT
Pi CCT
20:54 09 Apr 19
Maria del PilarProfesionalita a skvělé lidské jednání.Dr. Salvador a jeho tým jsou opravdu profesionálové a chovají se k pacientovi velmi lidským způsobem. Cítil jsem se za všech okolností pokrytý Doktorem a jeho týmem. Kromě toho, že plně rozumí pacientovým přáním, jsou vždy k dispozici, před, během i po operaci, aby naplnili pacientovy potřeby. Doporučuji Dr. Salvadora a jeho tým pro jakýkoli typ léčby, kterou nabízejí. Co slíbí, to splní.Profesionalita a skvělý lidský přístup.Dr. Salvador a jeho tým jsou skuteční profesionálové, kteří zacházejí se svými pacienty velmi humánním způsobem. Cítil jsem, že se o mě doktor a jeho tým vřele starají. Kromě toho, že plně rozumí přáním pacienta, jsou před, během a po operaci kdykoli k dispozici, aby uspokojili potřeby pacientů. Doporučuji Dr. Salvadora a jeho tým pro každý typ léčby, který nabízejí. Své sliby plní.
Rocio S m
Rocio S m
17:23 05 Nov 22
Byla jsem s ním na operaci před 9 lety kdy mě žádný chirurg nechtěl operovat, riskoval a pravdou je, že vše bylo super, bezkonkurenční léčba a super cena, opakuji až budu měnit protézy a velmi dobrý poradce .Děkuji🌹
lara hernández pastor
lara hernández pastor
10:43 17 Jan 21
Nemohu být vděčnější a potěšen výsledky.Když se chystáme na operaci, máme tendenci si představovat výsledek a v hlavě si idealizovat, jak by to vypadalo.No, výsledek je přesně takový, jaký jsem si ho představovala nebo ještě lepší!Jedna z mých velkých obav byla, aby tam nebyla umělá prsa a aby to bylo něco krásného a velmi přirozeného. Kdybyste viděli výsledek, měli byste halucinace, jak to bylo přirozené!Doktor Salvador ve mně od prvního okamžiku vzbuzoval velkou sebedůvěru. Je to velký profesionál a má mimořádný tým. Bezpochyby nejlepší chirurg! Jsem moc rád, že jsem se rozhodl a že jsem to udělal v jejich rukou.
NURIA
NURIA
10:45 24 Mar 23
Jsem potěšen, s Dr. Jose Salvadorem, doporučuji ho na 100%, skvělý profesionál, poradí vám velmi precizně s velmi přesnou diagnózou a s úžasnými výsledky.
Tania
Tania
08:26 09 Apr 21
Měl jsem to potěšení podstoupit operaci s doktorem José Salvadorem a nemohu být více potěšen a vděčný. Péče a služby jsou vynikající. Díky jejich profesionalitě a přátelskému jednání se budete cítit po celou dobu klidní. Stojí za to zdůraznit neustálou pozornost a starost členů jeho týmu, zejména Marisy. Pana doktora a celý jeho tým 100% doporučuji.*** Důvěra, blízkost, každodenní pozornost a profesionalita s přirozenými výsledky od prvního okamžiku.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️