Vanity Aesthetics

Klinika Vanity Aesthetics Istanbul 1

Vanity Aesthetics se specializuje na kosmetické operace a vlasové implantáty. Tato klinika s certifikátem ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) byla založena v roce 2016 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a vyžádejte si ceny za operaci v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Vanity Aesthetics, Istanbul, Turecko

Kliniku Vanity Aesthetics založil v roce 2016 Dr. Güray Yeşiladalı s více než desetiletou zkušeností s používáním nových metod a technologií, přičemž hlavní prioritou kliniky je zkušenost pacienta.

Všechny operace jsou prováděny v butikových nemocnicích v Istanbulu a nabízejí vysoce kvalitní služby a spokojenost pacientů je pro ně nejdůležitější.

Na všechny pacienty se vztahuje záruka ISAPS (Mezinárodní společnost estetické a plastické chirurgie). Všichni pacienti mohou před podstoupením zákroku vidět předpokládané výsledky se 100% přesností pomocí technologie 3D modelování. Všichni pacienti mohou kontaktovat podpůrný personál Vanity 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Vyplňování pleti
Lifting krku
Operace dolíčků
Transfer tuku
Labiaplastiky
Liposukce
Otoplastiky
Snížení vlasové linie
Brachioplastika
Ošetření vrásek
Zvednutí obočí
Rhinoplastika
Prsní implantáty
Pozvednutí prsou
Gynekomastie
Lýtkové implantáty
Brazilský lifting
Zmenšení prsou
Rekonstrukce prsou
Zvedání stehen
Hýžďové implantáty
Cervikofaciální lifting
Tělový lifting
Abdominoplastika
Lipofilling obličeje
Mastopexe
Laserová liposukce
Žaludeční rukáv
Žaludeční páska
Žaludeční botox
Žaludeční bypass
Sekundární rinoplastika

Vlasový implantát
Transplantace vousů
Transplantace vlasů
Konzultace k vypadávání vlasů
Transplantace vlasů DHI
FUE transplantace vlasů
Zlatá transplantace vlasů FUE
FUT transplantace vlasů
Transplantace vlasů BHT

Vanity Aesthetics vám nabízí :

Transfer z letiště
Ubytování v rodině
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno v roce 2016
Akreditace: ISAPS (International Society of Aesthetic Plastic Surgery) – Jazyky, kterými se zde hovoří: angličtina, němčina, ruština


Vanity Aesthetics recenze

Tugce ay
Tugce ay
21:17 08 Nov 23
Dr. Semih Yıldız je neuvěřitelně starostlivý, úžasný lékař, který naslouchá tomu, co chcete, do nejmenších detailů a realizuje to.Byla jsem neuvěřitelně spokojená. Tým nemocnice Vanity Altunizade; Úžasný tým, hlavně Yasemin, která je vždy pozorná jak před operací, tak po operaci.Chtěla bych Vám moc poděkovat za milou péči a motivaci.Mám velké štěstí.
Arberita Kollqaku
Arberita Kollqaku
08:54 26 Sep 23
Velmi doporučuji tuto nemocnici. Jsou profesionální a celý proces je tak snadné projít. Jejich služba je 10/10. Před i po operaci jsem se s jejich prací cítil skvěle a díky nim jsem se cítil tak pohodlně. Můj lékař byl Kadri Ila a je tak profesionální (operace nosu) S výsledky jsem tak spokojená. A moje kontaktní osoba byl Yavuz, který je perfektní pro to, aby vás informoval a informoval o všech věcech, které musíte vědět před a po operaci. Jsem rád, že jsem si vybral Vanity, protože zkušenost, kterou jsem měl, byla lepší, než jsem zažil.
ceren irem çakır
ceren irem çakır
11:52 13 Sep 23
Měl jsem kombinovanou operaci, kterou provedl můj lékař Giray Genç. Udělal mi revizi nosu, který byl před 8 lety špatně zpracovaný, implantát na neexistující bradě a liposukci přebytečného tuku :)Můj lékař mě při našem vyšetření a předoperační schůzce podrobně a pečlivě vyšetřoval a trpělivě odpovídal na všechny mé dotazy. Na konci 1 týdne mohu říci, že ač to byla náročná kombinovaná operace, měl jsem s jeho lehkostí a zkušenostmi velmi pohodlný proces. Chtěla bych mu znovu a znovu poděkovat :)Co se týče Vanity, je to opravdu jako rodina.Všichni byli během celého procesu velmi pozorní a přátelští, počínaje pultem až po milé sestřičky, obsluhu a komorníka. Sestřičky mě neustále kontrolovaly, potkala jsem velmi milé lidi a měla pozitivní zkušenosti. Děkuji mnohokrát za všechno.
BİLGE GÜNGÖR
BİLGE GÜNGÖR
11:22 18 Sep 23
Můj drahý přítel Arzu Gülmez mi pomohl poznat Vanity..Dodržoval jsem to asi 5 let, překonal jsem strach a nakonec jsem se rozhodl a naplánoval operaci. Především bych chtěla moc poděkovat svému lékaři panu Girayovi, díky jeho snaze mám úžasný vzhled. Také bych rád poděkoval paní Ayşe, sledovala každý okamžik mého procesu uzdravování a vždy odpovídala na mé otázky. Během mého pobytu na 1 noc byla pozornost sester, vstřícnost a péče úžasná. Doporučuji všem svým přátelům a moc děkuji Vanity Family
Fatih Güneş
Fatih Güneş
14:17 09 Sep 23
Když jsem je kontaktoval přes jejich účty na sociálních sítích, kontaktovali mě velmi rychle. Zpočátku jsem měl v hlavě spoustu otazníků a při našem prvním setkání v mé mysli všechny otazníky vyřešili. Když jsem byl hospitalizován , prof. S Kadrim jsme se krátce sešli.Už na první schůzce je cítit, že je ve své práci kompetentní. Svým přístupem mi dal nekonečnou důvěru a já jsem tento proces s klidem předala doktoru Kadri Beyovi. Je to opravdový umělec a jeho práce je vynikající. Nemocnice je nádherná, kolektiv úžasný! Rád bych také poděkoval paní Sedě, která je vždy po mém boku a stále mi dává sladké odpovědi, i když jsem začal každý den pokládat jednu otázku a zvýšil jsem své otázky na tři, pět nebo deset. Tento tým dělá rozdíl. Nekonečné díky rodině Vanity ✌️
Robert Papanikos
Robert Papanikos
14:00 25 Apr 24
Od začátku do konce se o mě starali profesionálové z Vanity Estetik. Byla jsem velmi spokojená s lékařem, personálem a ubytováním, které poskytli. Prvotřídní služba od chvíle, kdy nás vyzvedli z letiště. vřele doporučuji.
Francesco FRANZE'
Francesco FRANZE'
14:50 11 Jul 23
Opustili jsme Itálii, abychom vytvořili dvě...Odjeli jsme z Itálie udělat dvě rhinoseptoplastiky pro mou ženu a syna, protože jsme nevěděli nic o tom, co najdeme, když jsme dorazili do Istanbulu, našli jsme super vybavenou dodávku s WiFi, čekala na nás, velmi milý řidič nás odvezl do nemocnice udělat testy a pak hned do hotelu. Musím říct, že jsme našli perfektní organizaci, byla tam Belma, která za námi chodila a vše organizovala a také nám s doktory překládala. V den operace jsme se setkali s prof. Kadri Ilou, velmi milou, starostlivou a ochotnou osobou, která nám vysvětlila operaci a ukázala, jak bude nos vypadat. Musím říct, že operace proběhla velmi dobře, nemocnice byla velmi čistá a sestřičky až na některé případy velmi ochotné, krásný hotel vybavený veškerým komfortem i kuchyňským koutem a také ošetřovna, která nám poskytla vše, co jsme potřebovali zcela zdarma. Co mohu říci, nevím, jestli to bylo lepší, ale pochybuji o tom. V Itálii bych s tím, co jsem utratil v Turecku, nemusel platit ani jednu operaci. Děkuji panu prof. Kadri Ila, belma, Berfin a provozní personál profesora, kteří podle toho, co mi bylo řečeno, byli fantastickí
ReMa11e
ReMa11e
22:37 30 Mar 24
Dobrá zkušenost!Na revizní rinoplastiku jsem byla po 2 letech a celou dobu jsem byla s Berfinem v kontaktu. Na této cestě mi velmi pomohla a ujistila se, že jsem vždy v bezpečí - takže jí za to děkuji. Také chci poděkovat svému chirurgovi Dr. Alperovi za to, že můj nos udělal takový, jaký jsem si přál.Byl jsem na operaci v jejich druhé nemocnici, která byla velmi pěkná a čistá. Personál byl také velmi milý.vřele doporučuji.
Ersin Yaramis
Ersin Yaramis
11:44 23 Feb 24
Ve Vanity jsem měl skvělou zkušenostDne 13.02.2024 jsem byla na transplantaci vlasů ve Vanity, pan doktor je zkušený a přátelský lékař. Všechno šlo velmi dobře s Ramazanem a jeho 2 asistenty, je také velmi přátelský a staral se o mě od začátku do konce a cítil jsem se v pohodě, řekl jsem, že operace byla bezbolestná a proběhla velmi dobře, i po operaci, kterou kontaktovali Každý den jsem sledoval své uzdravení, zejména paní Ayşe, byla velmi přátelská osoba, která mi pomohla se všemi mými otázkami a byla vždy k dispozici.Děkuji celému týmu Vanity za tento úžasný zážitek a doporučuji všem, aby si vybrali tuto nemocnici.Na různé postupy a korekce můžete jít na VanityMarnostOp 13/02/2024 heb ik een haartransplantatie ondergaan bij Vanity alles is super gegaan met een ervaren en een heel vriendelijke dokter dr.Ramazan samen met zijn 2 assistenten die ook heel vriendelijk waren en in me van mejden tot op stelden, de operatie zelf was pijnloos en heel goed gegaan, zelfs na de operatie hadden ze elke dag contact met mij om mijn herstel op te volgen zeker Ayşe Hanim een ​​​​heel vriendelijk person die me bij al mijn vragen heeft altijd gehol om mijn vragen te beantwoorden.Ik dank heel de Vanity team voor deze mooie ervaring en raad iedereen aan om voor deze ziekenhuis te kiezen.Bij Vanity kun je terecht voor verschillende ingrepen en corrections
Ilayda Atuner
Ilayda Atuner
05:54 05 Jan 24
Před 10 dny jsem podstoupila operaci zmenšení prsou ve Vanity, Dr. Panu Semihovi Yıldızovi a mně se zatím daří dobře. Chtěla bych začít od začátku, protože sama jsem si prošla stejným procesem a hodně jsem zkoumala, měla jsem obavy, přemýšlela jsem, jestli to nemám od začátku vzdát. Kvůli velikosti prsou jsem léta trpěla strašnými bolestmi zad a krku, po večerech jsem musela trávit většinu času vleže, protože bolesti byly tak silné, že jsem to nemohla vydržet. Nemluvě o tom, že neumí běhat nebo dokonce chodit rychle. Když jsem se konečně rozhodl pro tuto operaci, začal jsem se setkávat se všemi lékaři, které jsem zkoumal. Někdo mluvil jen o ceně, někdo o tom mluvil teoreticky, jako přednáška, aniž by mě kdy uklidnil, a někdo mi dal pocit, že jde o experimentální studii. Šel jsem do Semih Hodja s odkazem mého přítele,Před rokem podstoupila také operaci prsou. Velmi důležitý pro mě byl přístup Semiha Hodji, klid, cílevědomost a to, že na prvním setkání mluvil o možných rizicích a komplikacích. Samozřejmě v kombinaci s odkazem mého přítele jsem si řekl, že bych to neměl dále prodlužovat. Tým Vanity pracoval na skvělém systému a pozornosti, která pracovala paralelně během tohoto procesu. Vzhledem k první operaci velmi úzkostného člověka, jako jsem já, a mé posedlosti Býkem, myslím, že vesmír dal paní Pelin a paní Yasemin extra trpělivost 🙂 Paní Pelin dokázala během mého předoperačního období zázraky a paní Yasemin během a po operaci. Myslím, že jedním z nejdůležitějších prvků je necítit se v tomto procesu sám, nebát se o jizvu nebo jizvu po stehu, protože neznáte průběh, a dostávat přesné a včasné informace, abyste si nedělali starosti. Chci říct, naposledy jsem si psal s paní Yasemin v 11 večer a každý den jí neustále posílám 1-2 zprávy a ona na všechny rychle a trpělivě podrobně odpovídá. Tato část je zvláště důležitá pro zkušenost pacienta. Žádný lékařský tým, se kterým jsem mluvil, nebyl tak starostlivý.Operace mi proběhla ve smluvní nemocnici.Pojďme si krátce o průběhu tam popovídat.Před pár dny jsem byla na vyšetření, bylo to hotové rychle a v den operace mě odvezli na pokoj v odpovědné mé zákroky proběhly hladce a mě, který jsem se velmi obával narkózy, se podařilo celkem úspěšně uklidnit. Během tohoto procesu byla naše anestezioložka velmi dobrá a anestezioložka paní Merve měla velký zájem a dala mi důvěru, že mě neopustí a neopustí 🙂 Moje noční sestra paní Hazal se starala ze mě jako potomka. Protože dochází k velké bolesti a omezení pohybu, jsou následky operace stejně důležité jako samotný proces operace. Myslím, že je to celá věc od začátku do konce. Moc děkuji, Vanity, že jsem si na tuto zkušenost vzpomněla tak, že si ji budu pamatovat spíše jako dobrou než špatnou. Stále mám své kontroly, kdo ví, možná budu mít procedury, které budu chtít v budoucnu nechat udělat Semih Hodja. Vše je o úspěšném zvládnutí tohoto procesu. Neměli bychom zapomínat, že operace a zkušenosti každého jsou velmi osobní. Rád bych vyjádřil svou vděčnost Semih Hoca, Yasemin Çelik a Pelin Kuşçu za to, že ke mně takto osobně přistoupily 🙂
İdil Dila Koçal
İdil Dila Koçal
12:44 08 Feb 24
Před 10 dny jsem podstoupila operaci zvětšení prsou doktorem Alperem Uslu v Vanity. Moje operace dopadla velmi dobře a byla úspěšná. Zůstal jsem v nemocnici 1 noc. Sestřičky i zdravotnický personál byli všichni velmi milí a přátelští, velmi dobře se o mě starali. Prostředí nemocnice bylo velmi čisté a sterilní. I když mám stále otoky, nemůžu se nabažit pohledu do zrcadla.Těším se na den, kdy si budu moci sundat korzet.Vypadají opravdu krásně.Děkuji svému učiteli Alperovi. Rád bych poděkoval panu Umutovi a rodině Vanity za zodpovězení mých otázek dnem i nocí během celého procesu. 💐💞
Tanveer Ahmed
Tanveer Ahmed
11:15 18 Jan 24
Mám rezervaci s nějakou jinou osobou, ale moje operace byla provedena v marnosti. Nemocnice byla velmi čistá a lékaři a personál byli velmi přátelští. Během operace mi také dávají jídlo/oběd, což jsem nečekal 0,4500 štěpů za 5 až 6 hodin. Až teď mi dali šampon na další 3 měsíce a tablety. Děkujeme týmu ješitnostiPo šesti měsících zde zveřejním své výsledky.
Eren Kadız
Eren Kadız
20:29 29 Aug 23
Měl jsem operaci nosu u svého učitele Ermana. Navzdory strachu, který šíří předzvěsti apokalypsy kolem mě, jsem strávil velmi pohodlný týden. Už je to skoro pryč s minimální bolestí, na obličeji nemám sebemenší modřinu. Nevěřil bych, že jsem měl operaci, nebýt menších otoků a otoků.Jsem si jist, že v budoucnu budu ještě spokojenější. Rád bych poděkoval Bilge Hanim za její podporu během tohoto procesu, Gizem Hanimové, která s velkou trpělivostí a usměvavou tváří poskytovala potřebné informace, a všem zaměstnancům nemocnice.
Giada Espa
Giada Espa
16:04 18 Jan 24
Co udělalo tento zážitek skvělým, byla na prvním místě profesionalita, péče a laskavost všech zaměstnanců Vanity.Díky nim, ale především doktoru Cagatayovi, který daleko předčil má očekávání, jsem si mohla splnit svůj sen a mít konečně nos, po kterém jsem vždy toužila. Všichni byli vždy k dispozici a připraveni poskytnout jakékoli potřebné vysvětlení a uklidnit mě, když jsem byl potřeba.Jejich pozornost věnovaná péči o pacienty je jednou ze zvláštností, díky nimž byli výjimeční. Celou dobu jsem se cítil hýčkaný. Jejich obavy v předoperačním a pooperačním období mě utvrdily v tom, že jsem si nemohl vybrat lepší kliniku.Chci jen poděkovat všem, opět doktoru Cagatayovi, ale zejména Emily, která mě sledovala při tomto krásném zážitku od začátku do konce, The Clinic Nourses, která se o mě starala během mé hospitalizace, a nakonec Ayse, která mě sledovala na dálku během mé pooperační období a kdykoliv mě uklidněte.Objetí z Itálie 🇮🇹 ❤️
Manpreet Singh
Manpreet Singh
20:41 22 Dec 23
Měl jsem tu čest nechat si transplantovat vlasy ve Vanity Estetik 20. prosince. Samotný postup proběhl velmi hladce. Před operací jsem si s lékařem dobře popovídal o tom, co mě čeká a co potřebuji. Poté, co začala operace, jsem neměl žádné potíže. Jen na začátku s lokální anestezií. To je normální, ale potom už šlo všechno docela dobře. Mohl jsem si dělat přestávky v koupelně a také jsem dostal oběd. Byla to nakonec skvělá zkušenost a nejvíc se mi líbilo, že následná péče a kontakt s týmem jsou úžasné. Nemůžu se dočkat svých výsledků
Goretti
Goretti
03:04 22 Dec 23
Bylo to poprvé, co jsem podstoupil operaci a jsem tak rád, že jsem si vybral Vanity Clinic. Žiji v Kalifornii a odletěl jsem až do Turecka poté, co jsem prozkoumal různé kliniky zde v USA a Turecku. Slyšel jsem z Turecka jen dobré příběhy o cenách a kvalitě práce a jsem tak rád, že jsem si vybral toto místo. Celý proces, i když rychlý, byl také velmi vstřícný a profesionální. Umut, můj koordinátor odvedl fenomenální práci a zajistil, aby o mě bylo postaráno. Odpovídal na všechny mé otázky, když jsem byl v Turecku a teď, když jsem zpátky ve státech. Dr. Fatih odvedl úžasnou práci s mým zvětšením prsou, chtěla jsem, aby moje prsa vypadala přirozeně a ne příliš velká, a to je přesně to, co udělal. Jsem dva týdny po operaci a zatím jsem neměl žádné stížnosti. Moje řezy jsou malé a sotva tam, což je skvělé, a moje prsa vypadají úžasně. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto kliniku.
natasha myxa
natasha myxa
00:31 15 Dec 23
Skvělé služby na klinice Vanity 10/10. Od prvního dne příjezdu do Istanbulu do posledního dne jsme opustili Istanbul s využitím služeb gtransfer od týmu kliniky Vanity! Celý personál byl skvělý včetně sester, koordinátorky a masérky, která po stop prováděla lymfodrenážní masáž.Miluji Dr. Semih Yildize, který odvedl úžasnou práci a předčil naše očekávání! Byl to skutečný gentleman, laskavý, soucitný a extrémně profesionální se skvělým chováním u postele od prvního dne, kdy jsme se před několika měsíci setkali na konzultaci, až do poslední návštěvy po zastavení. Rozhodně doporučuji Dr. Semih na liposukci, zmenšení/lifting prsou a abdominoplastiku!
Samantha Scarlett Haase
Samantha Scarlett Haase
08:57 17 Nov 23
Nemocnice odvádí skvělou práci. Cítil jsem se velmi pohodlně a vše proběhlo v pořádku a nenastaly žádné komplikace. Celou cestu mě doprovázel a mohl jsem se kdykoliv zeptat.Před týdnem jsem byla na operaci a s dosavadními výsledky jsem velmi spokojená. Samozřejmě nemůžu říct, jak to bude vypadat, až se to po roce úplně zahojí, ale v tu chvíli jsem rád.Pan doktor si dal čas vše podrobně probrat a já se i po operaci cítila příjemně a opečovávaně.Všechno šlo skvěle a každý věděl, co má dělat. Doporučuji vám to!
Seyhan Erguvan
Seyhan Erguvan
09:33 07 Nov 23
Doktorka Kadri İla Bey provedla operaci mé sestry a její kamarádky a jelikož byly s výsledkem operace velmi spokojené, rozhodla jsem se nechat si udělat nos.Řekl jsem panu Kadrimu, jaký nos chci, a dopadlo to, jak jsem chtěl.Rád bych poděkoval svému lékaři, panu Kadrimu, mému konzultantovi panu Umutovi, který během operace rozptýlil pochybnosti v mé mysli a rychle odpověděl na mé otázky, a také přátelskému a starostlivému personálu nemocnice.
Kawamura
Kawamura
17:01 28 Oct 23
Nedávno jsem podstoupil proceduru transplantace vlasů a nemohl jsem být s touto službou spokojenější.Koordinátor Nadin sehrál klíčovou roli při zajištění hladkého a pohodlného zážitku od začátku do konce. Provedla mě celým procesem, řešila všechny mé obavy a poskytla cenné informace. Dokonce mi o víkendu přijela doručit finální zboží na pooperační ošetření.Vybavení kliniky bylo špičkové a 4★ hotel, ve kterém jsem bydlel (který organizovala nemocnice), byl skvělý. Dokonce jsem měl řidiče pro dopravu na letiště, do hotelu a nemocnice a zpět.Vřele doporučuji jejich služby každému, kdo uvažuje o transplantaci vlasů.Děkuji Vanity☺️
Jean Jara
Jean Jara
11:56 01 Nov 23
Pozitivní zkušenost s lipofillingem obličejePo pozitivních zkušenostech, které měl můj přítel na této klinice před několika lety, jsem se rozhodl obrátit se na ně se zákrokem lipofillingu obličeje, konkrétně s žádostí o intervenci op. Dr. Can Zeliah Gul, kterého jsem dříve znal.Jakmile jsem dorazil na istanbulské letiště, transfer organizovaný Vanity mě odvezl přímo na kliniku na předběžné zkoušky. Následující den jsem provedl operaci, která proběhla perfektně: pan doktor velmi dobře pochopil mé potřeby a přestože od operace uběhlo jen pár dní, výsledek se zdá být přesně takový, jaký jsem si vysnila.Po celou dobu mého pobytu mě sledovala Ayse (Pacienti Experience Responsible), která je referenční asistentkou, na kterou se lze obrátit s každou potřebou, a která také fungovala jako prostředník při komunikaci s lékařem.Ayse a Dr. Can mi budou také pomáhat v nadcházejících měsících sledovat můj pooperační pokrok. Po návratu do Milána mě již kontaktovali, aby zjistili, jak se mám a jak probíhal návrat do Itálie.Děkuji všem zaměstnancům kliniky Vanity, Dr. Canovi a Ayse za jejich podporu, ohleduplnost a péči v každém detailu.Všem doporučuji tuto kliniku, na kterou se určitě vrátím, pokud budu chtít další estetické zákroky.
Beyza Çaçanoğlu
Beyza Çaçanoğlu
10:47 24 Aug 23
Rozhodl jsem se správně, když jsem si vybral Vanity. Můj proces operace rinoplastiky byl díky marnivosti velmi pohodlný a krásný. Určitě bych to všem doporučil. Rád bych poděkoval paní Büşře a paní Yasemin, které mi vždy poskytly rychlé a přesné informace, paní Tutku, která mi vždy pomohla od začátku až do konce mého chirurgického procesu, která vždy ukázala svou usměvavou tvář a profesionalitu , a na závěr naší velmi drahé doktorce Fatihovi, přeji jí i týmu ješitnosti i nadále úspěch ☺🙏 🏻
Gozde Cicekverdi
Gozde Cicekverdi
08:22 31 Aug 23
Vanity Hospital, kde jsem se po dlouhém výzkumu rozhodl pro operaci, a Alper Hodja, se kterým se cítím v bezpečných rukou.Od operace uplynulo asi 20 dní a celý proces funguje perfektně.Lékaři i personál jsou velmi pečliví.Nejprve bych chtěl poděkovat Alperu Hodjovi a poté paní Ayşe, která tento proces neustále podporovala a zajímala se o něj.
Ayşegül Şahan
Ayşegül Şahan
08:17 01 Sep 23
19. srpna Dr. Podstoupila jsem operaci zvětšení prsou u pana Alpera. K estetice Vanity jsem se dostala po prozkoumání. Můj lékař, sestry a další personál byli přátelští. Operace byla snadná a s minimální bolestí. Moje pacientská klientka paní Tutku byla vřelá a hodně mi pomohla v každém případě. Rád bych poděkoval panu Alperovi a celé rodině Vanity.
Johanna Noreis
Johanna Noreis
08:48 18 Jan 24
Moje zkušenost byla celkově příjemná a se službami jsem byl velmi spokojený, všichni jsou milí a vstřícní. Komunikace byla bezproblémová a snadná, když jsem měl otázky a potřeboval jsem pomoc. Doktor byl jasný a chápal moje očekávání a byl milý a laskavý. Bavilo mě také to, jak byl Umut nápomocný a pozitivní, když jsem se před operací a poté, co jsem dostal otoky, necítil odsuzovaný nebo co, byl to takový milý chlap se smyslem pro humor. Jediný komentář, který bych možná mohl říci negativně, byl ten, že jsem nevěděl, že budu první den čůrat do sáčku a bylo bolestivé čůrat po odstranění, ale cokoliv jiného bylo prostě skvělé. Chce to odvahu a jsem rád, že jsem se svěřil marnivosti.
Ryan Mitchell
Ryan Mitchell
05:14 23 Dec 23
V říjnu jsem šel do Vanity na operaci obnovy vlasů, tukové roubování obličeje, obličejových nití a zubních faset. Celkově byl proces neuvěřitelně hladký a zaměstnanci ve Vanity byli velmi vstřícní a pomohli mi s mým léčebným procesem, jakmile jsem se vrátil do Spojených států. Nyní, když jsem dva měsíce po operaci, konečně vidím výsledky a jsem s nimi velmi spokojený. Také jsem byl velmi nervózní z procesu a předkládání zálohy v zámoří, ale vše s Vanity je legitimní a jakmile dorazíte, budete se cítit jako doma. Jediná věc, která se mi nelíbila, byl hotel, ve kterém jste nuceni zůstat. V žádném případě není špatný, ale je starý. Snídaně je úžasná.Nejlepší lékaři byli zdaleka zubaři, kteří mi instalovali fazety. Byli neuvěřitelně milí, znalí a dokonce pro mě zůstali v pátek večer extrémně pozdě, protože můj let byl zpožděn. Zdálo se také, že jim skutečně záleží na výsledku a jejich práci. Ostatní lékaři byli také milí, ale anglicky se mluví střídmě, takže tam byla komunikační bariéra.Celkově jsem měl skvělé zkušenosti a v budoucnu se vrátím na další procedury!
Private
Private
01:41 14 Mar 24
Před více než 12 měsíci jsem zařídil svou první transplantaci vlasů FUE, abych vyřešil svou mužskou plešatost. Poté, co se dohodli na 1250 EUR v hotovosti (plus 500 EUR za hotel a transfery pro 2 osoby) a příletu do Turecka, vyzvedli mě na letišti a odvezli mě přímo do nemocnice, kde mi zadrželi pas, zatímco jsem měl krevní test. tentokrát jsem neměl překladatele, takže jsem vyhověl za předpokladu, že to byl standardní postup. Zaměstnanci mi pak vrátili pas a nechali mě v hotelu (The Marmara, Şişli), který byl milý a měl mnoho dalších pacientů. Komunikace WhatsApp až do dne procedury byla omezena na minimum, ale to bylo v pořádku.V den mého zákroku jsem byl převezen na tuto kliniku Vanity, kde jsem potkal svého překladatele. Dostal jsem papíry k podepsání a zaplacení, ale trval jsem na schůzce s lékařem, abych se nejprve zeptal, toto by byla moje první a jediná konzultace s „doktorem“ Ramazanem Karagozem. Po projednání možností, prohlídce divadla (vypadalo podobně jako dobře vybavená zubní ordinace) a odsouhlasení plánu jsem pak přistoupil k platbě před zahájením zákroku.Poté, co mi oholili hlavu, můj překladatel odešel a vrátil se, když byla procedura dokončena (přibližně o 7 hodin později). Během zákroku měl specialista (aka lékař) 1 asistenta a 1 anesteziologa. Specialista označil oblasti dárce a transplantace a také provedl řezy pro štěpy, ale většinu času tam nebyl a ostatní 2 zaměstnanci udělali většinu pracné práce. Anesteziolog byl během zákroku jedinou osobou, která uměla dostatečně dobře anglicky na to, aby s ním mohla jednoduše konverzovat.Po zákroku jsem dostal obvaz hlavy, antibiotika, léky proti bolesti, mytí pokožky hlavy a okopírovaný papír A4 se základními pokyny k dávkování a čištění. Pak jsem se setkal se svým specialistou a překladatelem, který řekl, že postup proběhl velmi dobře a bylo zasazeno 3 600 roubů. Poté jsem byl převezen zpět do svého hotelu k zotavení, což bylo několik nocí nepříjemné, ale jinak v pořádku a podle očekávání. O 2 dny později jsem se vrátil na kliniku, aby mi ukázali, jak si umýt pokožku hlavy. Tento bod byla v podstatě moje poslední smysluplná komunikace s Vanity, položil jsem pár otázek přes WhatsApp se svým překladatelem, což bylo v pořádku, a kontaktovali mě, aby se zeptali, jak se mám po 6 měsících, a také kvůli obdržení fotek. Měl jsem pocit, že komunikace byla obvykle spíše gestem než skutečným zájmem, což bylo posíleno poté, co jsem jim před více než 5 týdny poslal fotografie mých nevýrazných výsledků a nedostal jsem žádnou odpověď, což, myslím, shrnuje mé zkušenosti, je přímočaré, organizované, zdvořilé a kompetentní služby, ale měl jsem pocit, že mě chtějí dovnitř, ven a transakci provést co nejrychleji, což je pravděpodobně tak dobré, jak to v Turecku chodí. Po 12 měsících si myslím, že fotografie přesně ukazují výsledky.
zeynep İliova
zeynep İliova
15:30 12 Jun 24
Dne 20.05.2022 jsem podstoupila operaci zvětšení prsou u Alper Burak Uslu. Řekl, že proces nechte na mně a výsledek bude dobrý, takže jsem svému příteli věřila, protože byl na operaci, ale protože se rozhodl dát silikon 375 cc na mé pravé prso a 400 cc silikonu na levé prso, velikosti nikdy nebyly rovnat se. Pokleslo to před 6 měsíci. Řekl jsem, že nejsem spokojený se situací a že chci, aby byly oba silikony rovnocenné, a oni za to požadovali poplatek za operaci. Také očekávali, že zaplatím za povislá prsa, než uplyne rok. Navíc poté, co jsem vyjádřil svůj neklid, Alper Burak Uslu už nikdy neodpověděl na žádnou z mých zpráv, existují důkazy o všech z nich. Předal jsem svou stížnost vedení nemocnice a oni řekli, ať vrátíme polovinu poplatku a lékař vám nechce provést operaci. Souhlasil jsem, protože jsem nikdy nemohl věřit někomu, kdo nevlastní vlastní ordinaci. Poslali mi polovinu platby, když jsem hledal nového lékaře, vytvořil se mi v prsu zanícený absces, protože se kolem silikonu v prsu 400 ccm vytvořila kapsle, kterou vyrobil Alper Burak Uslu. Nyní se připravujeme na podání žaloby na Vanity Aesthetics s mým právníkem. Prosím, důkladně prozkoumejte svého lékaře.
Nadir Hassani
Nadir Hassani
06:16 05 Apr 24
7 měsíců předtím, než jsem provedl transplantaci vlasů na této klinice, bohužel jsem na této klinice nedostal výsledky, doktor Ramazan a jeho tým byli neprofesionální, domnívám se, že přivedli lidi z ulice bez dostatečného školení a transplantaci vlasů. Účtovali si 3650 dolarů za dvě procedury, operaci gynekomastie a transplantaci vlasů, obě selhaly. Transplantovali 3100 vlasových štěpů, bohužel žádný z nich nepřežil. Každý, kdo uvidí tuto recenzi, by měl být při výběru klinik pro transplantaci vlasů extrémně opatrný, protože pokud nedosáhnete výsledků, nebudete mít dárcovskou oblast, kde byste mohli znovu transplantovat vlasy. Pokud nedosáhnete výsledku, bude vás to mrzet a zklamat.
Bai
Bai
08:56 02 Apr 24
Ale jak jsem řekl, ze všeho nejvíc jsem opravdu zklamaný z výsledků a mám pocit, že jsem vyhodil peníze. A jsem skoro tam, kde jsem byl předtím, protože můj zadek stále vypadá špatně s plochými a znatelnými oblastmi 🙁Už několik týdnů čekám, až otok zmizí a uvidím, jestli se to zlepšilo, ale nestalo se tak. Výsledek, můj zadeček vypadá zpackaný a nevyrovnaný, vypadá stejně, ne-li ještě hůř než předtím. K baculatému a kulatému bbl bum to má daleko. Budu muset podstoupit další operaci, abych to vyřešil.Co se týče celkového zážitku tam.Konzultace s chirurgem se zdála uspěchaná a opravdu trapná. Měl jsem pocit, jako by se neustále snažil prodávat další léčebné postupy místo toho, aby řádně diskutoval o léčbě, o kterou jsem již požádal a zakoupil.Co bylo projednáno a dohodnuto při konzultaci, není nyní na mém těle vidět.Můj nemocniční pokoj byl vedle kuřácké zóny.Po operaci už mám bolesti a snažím se spát nebo se cítit pohodlně, protože jsem celý oteklý a mám bolesti a potřebuji si lehnout vepředu. Být vzhůru, když ho bolí, hlasité hlasy bylo hrozné. Celou noc jsem přemýšlel, proč neustále slyším hlasité hlasy.Druhý den ráno, když jsem začal chodit, jsem otevřel okno, jen abych vpustil do místnosti trochu denního světla a podíval se ven. Potkal mě mužský obličej, který na mě zíral s cigaretou v ústech. Tak jsem zatáhl žaluzie, ale viděl jsem a slyšel lidi, kteří tam neustále chodili kouřit.To samé s mým hotelovým pokojem v prvním patře, je otočený k nemocnici vedle a tam, kde lidé neustále chodí ven a kouří, takže jsem nemohl otevřít okno, abych se dostal na čerstvý vzduch, a dokonce i se zavřeným oknem jsem stále slyšel lidi mluvit celou dobu nahlas. Není to ideální pro někoho, kdo se zotavuje. ❤️‍🩹Po operaci jsem také musel 3/4krát požádat sestru o polštář. Pořád říkali, že jednoho přinesou, a já ho dostal až za 2 hodiny.Po operaci, když vás pošlou zpět do hotelu, dají vám poznámku a očekávají, že si sami půjdete do lékárny koupit recepty a léky proti bolesti, je to naprosto nehorázné.Celkově jsem se necítil nějak zvlášť opečovávaný nebo důležitý a především výsledky! Byly to naprosto vyhozené peníze!
Dilek Engin
Dilek Engin
02:24 15 Mar 24
Dobrý den.. byla jsem na operaci 15.1.2023, dr. Od pana Kadırily. Během této operace mě doprovázel pan Yavuz a někdy i paní Ceren. Zpočátku bylo vlastně vše v pořádku, bylo se mnou velmi dobře, platbu jsem provedla bez problémů a jak bylo požadováno a nakonec přišel den operace a díky bohu byl konec. Kontaktoval jsem znovu po 6 měsících, nebyl žádný problém, ale způsobem, kterému jsem nerozuměl, po 6. měsíci jsem mnohokrát volal, pan Yavuz a paní Ceren byli vždy vyrušeni, nikdo mi neodpovídal na zprávy a hovory , dokonce jsem volal do nemocnice. Právě jsem byl na operaci ve vaší nemocnici a nemohl jsem ani přijít na kontrolu, protože pracuji a žiji v zahraničí a konkrétně jsem to řekl. (Bylo mi řečeno, že je velmi snadné dostat se k lékaři, když jsem přijel do Turecka nebo kdykoli jsem chtěl.) A bohužel není možné se s lékařem setkat, protože mi nikdo nepomohl k lékaři a měl jsem nějaké otázky , ale když jsem vyšla z ordinace, nos byl velmi vážný a znatelný.Byl křivý a řekli mi, že to přejde masáží, byly tam stehy atd. Je to tak, 6. měsíc už je bohužel pryč. to samé, 9. měsíc je stejný a uběhlo 1,5 roku a nos mám pořád stejný. Bohužel jsem všechny tyto peníze utratil za křivý nos. Když jsem naposledy posílal fotky svého nosu paní Cerenové a panu Yavuzovi, řekli dobře, promluvíme si s doktorem, ale nikdo nevolal, nepsal ani nereagoval. Minule jsem přemýšlel o procesu revize, tak jsem napsal, ale stále jsem nedostal odpověď. Jaká škoda, to znamená, že pracujete pouze na prodej, nikoli na spokojenost zákazníků a spokojenost zákazníků je nulová. Z celého srdce mohu říci, že si vás nikdy nevyberu k revizi a nejste nemocnice, kterou mohu doporučit. Děkuji VANITY 👎
Şevval K
Şevval K
13:31 17 Feb 24
Bohužel jsem v prosinci 2021 podstoupil operaci nosu ve Vanity. Od prvního dne operace mám na špičce nosu malinkou kuličkovou infekci a je uzavřený. I když jsem od prvního dne říkal 'něco tu je', oni říkali 'bude to v pořádku, právě jsi byl na operaci'. Nicméně už je to 2,5 roku a samozřejmě to neuplynulo. Infekce je stále přítomna na špičce mého nosu! Znovu jsem kontaktoval Vanity, nejprve to přijali a dokonce přeposlali částku, kterou bych zaplatil. Bylo řečeno, že bude provedena revize. Mám screenshoty. Později to vzdali. Jejich omluva byla 'váš lékař s námi právě nepracuje, takže žádný jiný lékař to nemůže udělat'. Tak proč se mě to týká? Váš lékař udělal tuto chybu Ayhan Işık Erdal mi provedl operaci. Na videu, kde mi doktor vzal nos po operaci, je řez jasně vidět. Po odlepení pásky je v této části šití. Nahoře. Myslím, že nasadili špatný skalpel 🙂 Požádal jsem, abychom se setkali s lékařem a sdělili číslo. Když jsem volal, telefon byl vypnutý. Jak víte, že na svou WhatsApp linku nedávají jen fotky a nemluví jako Mr. Myslím, že Vanity je nečestná. Protože doktor nejprve použil prohlášení jako 'Zvládnu to, když můžete přijet do Ankary'. Později: "Nemohu s tímto problémem pomoci, protože nevím o infekci na špičce nosu, která může pokračovat dva roky po operaci, a nevím, jak ji opravit." napsal.Je zvláštní, když doktor říká ‚nevím, jak to opravit‘. -- Řekl jsem panu, že jsem se setkal s ORL a že tato infekce může být důvodem, proč jsem byl po operaci neustále nakažený. Řekl: "Měl byste se setkat s ORL." Když jsem dostal peníze, bylo vše v pořádku. Tato chyba je chyba Vanity a Vanity ji opraví! Na fotce je patrná infekce na špičce nosu. Mám veškerou korespondenci a nahlásil jsem to svému právníkovi. Všechny transakce budou provedeny. Je skandální, že to nejprve přiznali a pak to popřeli. Promrhal jsem každou utracenou korunu. Je mi to velmi líto.
Anna Müller
Anna Müller
13:02 14 Feb 24
Nechala jsem si zvětšit prsa 16.1.2024 za 4500€ (+125€ kvůli platbě kartou) a moc toho lituji.Nevím, kde začít, před operací byla komunikace v pořádku. Celou dobu jsem byl v kontaktu s asistentem přes WhatsApp. Kupodivu tam bylo pět různých asistentů a čísel, ale to pro mě v tu chvíli nebylo tak špatné. Přiletěla jsem z Německa do Istanbulu a dva dny před operací jsem si nechala udělat odběr krve na soukromé klinice.Nějak jsem předpokládala, že tam bude i doktor Güray a že tam probereme operaci. Nicméně jsem byl druhý den informován přes WhatsApp, že bych měl být v nemocnici v 7:00 svého dne. Chirurgická diskuse proběhla těsně před operací. Neměl jsem možnost o tom přemýšlet. Jakou velikost, jaký tvar atd. Jediné vysvětlení, které jsem měl, bylo prostřednictvím výzkumu Google. Navíc nemocnice, ve které jsme byli, byla velmi stará a zašlá, špinavá a hnusná. Cítil jsem se velmi nepříjemně.Vstupní prostor vypadá velmi krásně a luxusně a jakmile vstoupíte do pokoje, myslíte si, že jste ve velmi jednoduché vládní nemocnici.Měl jsem tak špatný pocit, že se mi vlastně nechtělo na operaci. Ale pak jsem to prostě udělal, aby ten let a pobyt nebyl na nic. Nyní je to měsíc od operace a mám pooperační potíže, když jsem se pokusil kontaktovat kliniku, buď mi neodpověděli, nebo mi bylo řečeno, že odpovím později. Proto jsem musel hledat jiného lékaře v Německu, což jsem si samozřejmě musel platit sám.1. BYLY POUŽITÉ NITKY, KTERÉ BY SE NEROPUŠTĚLY, MUSELO SE VYŘEZAT!!! Protože se to nakazilo2. MÁM „DVOJBUBLINOVOU“ PRSA, PROTOŽE OPERACE NEBYLA SPRÁVNÁ, MOHLO SE MU ZABRÁNIT. ABYSTE OPRAVILI, ŽE POTŘEBUJETE 2. OPERACI!!3. SNAŽÍM SE DOSTIHNOUT K PERSONÁLU KLINICE A CELOU DOBU JSEM IGNOROVANÝ A ŘÍKÁ SE MI, ŽE OPERUJE DR.Opravdu lituji, že jsem tuto operaci provedl tam. V Německu bych zaplatil stejnou částku a měl mnohem lepší léčbu a výsledky. Žádný výhled na luxus
Ayşe Demirci
Ayşe Demirci
10:57 06 Nov 23
Můj lékař byl velmi dobrý. Ale jeho exteriér je hrozný. Poradci 0, manažer 0. O zprávě jsme byli špatně informováni. Znalosti manažera na toto téma jsou 0. Nechápu, proč se stal manažerem. Neustále jsme sami volali zemské a okresní zdravotní služby, abychom problém řešili a neřešilo se. Hrozí mi propuštění z práce bez náhrady a nikde v zemi, kam s odporem cestuji, nemohu dostat zprávu, protože operace provedla tato instituce a nikdo nechce riskovat. Pokud se obáváte zprávy apod. nebo máte práci související s procedurou, nepřibližujte se. Operace byla dobrá, ale pooperační podpora byla nula. Více jsem se naučil od zdravotních ředitelství než od nemocnice. Instituce nemá smlouvu SSI. Pro vaši informaci. Také první zpráva je nyní neplatná, ale z nějakého důvodu, protože napsali první zprávu, nebylo možné napsat ani druhou zprávu. Není to zajímavé, nikdo nezná zprávu sepsanou nemocnicí a nemocnice trvá na tom, že nemůže vydat novou zprávu. Bez ohledu na to, kde jej držíte, zůstane ve vaší ruce. Je to velmi zvláštní, nemůžete získat novou zprávu, stará zpráva je neplatná, odolejte a unášejte se z místa na místo. Skvělý zážitek. Kdo chce, je vítán. Pacientovi není sděleno ani telefonní číslo lékaře. Myslete jen na pooperační podporu.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️