Estecenter Cerrahi Tip Merkezi

estecenter 1

Estecenter Cerrahi Tıp Merkezi se specializuje na transplantace vlasů a kosmetickou chirurgii. Tato estetická klinika byla založena v roce 1996 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Estecenter Cerrahi Merkezi, Istanbul, Turecko 🥇

Profesor doktor İbrahim ÇEVİK má 20 let zkušeností s transplantacemi vlasů a má mezinárodní renomé. Je dobře známý a uznávaný v komunitě vlasové chirurgie.

Jeho centrum Estecenter Istanbul, několikrát oceněné za kvalitu své práce, disponuje týmem odborníků na vysoké úrovni a moderní technologií. Své služby v oblasti transplantace vlasů nabízí v Turecku.

Specialista na metodu: Gold FUE

Zvláštností techniky Gold FUE, která vychází z techniky FUE, je, že konce materiálů a nástrojů používaných při operaci jsou vyrobeny ze zlata. Zlato je pro lidské tělo nejméně škodlivým materiálem.

Při metodě FUE se vlasové kořínky odebírají jeden po druhém a přenášejí se na lysá místa. V tomto ohledu je cílem techniky Gold FUE minimalizovat poškození vlasové pokožky.

Naše transplantace vlasů se provádí s použitím PRP plazmy, která podporuje opětovný růst. Péče o vlasy a vlasová ošetření založená na PRP (plazma bohatá na krevní destičky) poskytují lepší a účinnější výsledky. Důrazně doporučujeme podpořit zákrok transplantace vlasů sezením s PRP.

Transplantace se provádí ve 3 fázích:

  • Odběr štěpů
  • Otevření vlasových kanálků
  • Transplantace štěpů

Operace probíhá 3 dny:

  • 1. den: Analýza pacienta
  • den 2: Transplantace vlasů
  • den 3: Kontrola práce a mytí vlasů

K dispozici je několik balíčků:

Standardní balíček: Náklady na léčbu PRP Léky a vybavení používané během léčby.

Stříbrný balíček: Poplatek za ošetření PRP Materiály použité během ošetření Anestezie se sedativy.

Zlatý balíček: Poplatek za ošetření PRP Léky a přípravky použité během ošetření Sedativní anestezie Přenos Ubytování (1 noc).

VIP balíček: Poplatek za ošetření PRP Léky a přípravky použité během ošetření Sedativní anestezie, Převoz Ubytování (2 noci) Léky (4 šampony 3 vitamíny 3 spreje).

Statistika: Úspěšnost jejich operací je 95 %.

Pacienti jsou ubytováni ve 4hvězdičkovém hotelu v těsné blízkosti kliniky, aby se vyhnuli dlouhým cestám, dopravním zácpám a byla zajištěna jejich bezpečnost. V současné době jsou pacienti ubytováni v jednom z následujících hotelů:

Fotografie před a po operaci


Specializace kliniky :

Vlasové implantáty :
Transplantace vlasů
Transplantace vlasů Sapphire FUE
Transplantace vlasů FUE
Transplantace vlasů DHI
FUT transplantace vlasů
Transplantace vlasů BHT
Transplantace vousů
Transplantace afro vlasů
Transplantace obočí
Mezoterapie vlasů
Ošetření vlasů PRP

Kosmetická chirurgie :
Tradiční rhinoplastika
Ultrazvuková rinoplastika
Sekundární rinoplastika
Zvětšení prsou


Nabízené služby

Převoz na letiště
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Přenos zdravotnické dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Konzultace přes internet
Lékárna
Potravinová opatření


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno: 1996
Akreditace: SGS ISO:9001 – Mluvený jazyk (jazyky): francouzština, angličtina, turečtina


Recenze Estecenter Cerrahi Merkezi

Elif Yll
Elif Yll
09:28 20 Sep 23
Lip ameloyati jsem měla 12. září. Nejprve jsem začal tento proces s Dr. Orhanem Beyem pod vedením mého konzultanta Tolgy Beye. Moje operace proběhla velmi snadno, díky vedení mého lékaře v této záležitosti. Péče a pozornost celého personálu nemocnice byla před i po operaci velmi dobrá.
sezgin dozla
sezgin dozla
08:32 02 Oct 23
Vlasy jsem si nechala udělat podruhé, poprvé jsem byla na jiné klinice, byla jsem velmi nespokojená s kompetencí a výsledky, nyní jsem zde byla doporučena a jsem velmi spokojená. Velké díky patří také Hülye, tlumočnici v domě, která je vždy připravena poradit a podpořit pacienty a je oddaná pacientům. Díky celému týmu 🙏🏼🙏🏼
Kumural Ateş
Kumural Ateş
12:41 23 Sep 23
Po lipochirurgickém zákroku jsem podstoupil augmentaci kyčle (BB). Momentálně jsem na kontrolním dnu a jsem s výsledkem velmi spokojená.Chtěla bych poděkovat svému lékaři Orhanovi. Chtěl bych poděkovat paní z public relations, která nás přivítala, byla usměvavá a velmi pozorná. Z celého srdce doporučuji 🙏
Ilaria Angelini
Ilaria Angelini
06:42 15 Sep 23
Měl jsem z této zkušenosti velkou radostVýsledek předčil má očekávání.Můj korespondent Selçuk byl vždy k dispozici a Dr. Ali je super!!Děkuji za všechno
David France
David France
11:27 17 Apr 23
V tomto zařízení jsem podstoupil transplantaci vlasů, což mě přivítalo přinejmenším jako krále.Čistota, obsluha, profesionalita personálu i moje poradkyně Zeynep, která mi asistovala po celou dobu procedury.Důrazně a plně doporučuji tuto kliniku, která uklidňuje své pacienty tím, že jim snadno vysvětluje celou operaci.Do tohoto podniku můžete přijít se zavřenýma očima, věřte mi.Děkuji moc Estehair a moc děkuji Zeynep.Polibky všemDavide
Neslihan KARABULAK
Neslihan KARABULAK
11:35 10 Aug 23
V nemocnici jsem měla oční víčko + mandlové oko + temporal lift. Byl jsem velmi spokojen s přivítáním na úklidové služby. Dr. Ali Şimşek mě velmi potěšil, pracoval se mnou přesně 3 hodiny. Udělal to, co jsem žádal, a ještě víc. Nemocnici doporučuji a všem moc děkuji.
Berfin türkmen
Berfin türkmen
07:06 21 May 24
Byla jsem na liposukci, cítila jsem se po operaci velmi dobře, mohla jsem jít večer ven, ale nechtěla jsem, protože ta osoba byla velmi starostlivá a přátelská, sestra Zeynep byla velmi milá, byla velmi starostlivá. můj asistent doktor pan Irfan byl také velmi dobrý, děkuji všem.
Mustafa Simsek
Mustafa Simsek
06:24 23 May 24
Byl jsem na transplantaci vlasů v Estecenter, tým byl velmi dobrý, paní Hilal, paní Nur, měli velký zájem, všichni se usmívali, odvedli dobrou práci, žádná bolest, byl to pěkný proces, kořen kanál a transplantace byla pohodlná, ale příjem byl trochu obtížný, děkuji všem, moje konzultantka, paní Elif, moje láska k přátelům na konzultaci.
Tid İsmek
Tid İsmek
09:55 06 May 24
Byla jsem na dvou operacích v Este Center a byla jsem velmi spokojená se svým lékařem i sestřičkami, které se o mě staraly. Všichni zaměstnanci jsou tak pozorní a přátelští, že můžete bez váhání přijít. Zvláště bych chtěl poděkovat svým poradkyním paní Elif a paní Dilaře.
飯田T
飯田T
14:24 04 May 24
Naše japonská pobočka Vám zprostředkuje vše od rezervace, dopravy, ubytování až po ošetření. Turecká lira se i přes oslabení jenu znehodnotila, což zlevnilo transplantaci vlasů. Pokud máte potíže, doporučujeme vyrazit také na výlet.Pokud máte nějaké obavy, můžete nám dát vědět s dostatečným předstihem, ale poradenství v daný den bylo jednoduché kvůli jazykové bariéře. Vzhledem k tomu, že před chirurgem je mnoho prostředníků, je dobré zkontrolovat hotový obraz, oblast, která se má oholit atd.
Şeyhmus Şenol
Şeyhmus Şenol
08:38 26 Apr 24
Za prvé, byla jsem po druhé transplantaci vlasů v Estecenter. Paní Hilal Nur a Berivan v týmu odvádějí svou práci dobře. Děkuji paní Dilaře za péči u nás bylo vše velmi dobré.
Selin Akay
Selin Akay
11:17 28 Aug 23
Byla jsem po operaci nosu a jsem v 6.měsíci.Velké bolesti jsem neměla,jen jsem měla modřiny z citlivosti kůže.Jsem spokojená.Děkuji paní učitelce Ali,doporučuji jít do estecentra
Rojer Almeida
Rojer Almeida
08:22 24 Apr 24
Nechal jsem si transplantovat vlasy zde v Estecenter a moje zkušenost je prostě úžasná. Zdejší personál je dobře vyškolený a velmi přátelský. Moje návštěva Istanbulu mi způsobila, že jsem se cítil tak šťastný, když jsem dorazil z letiště, dokud se nevrátím na letiště. Tuto kliniku pro transplantaci vlasů vřele doporučuji.DěkujiEstecenter tým.
Nevin Keleş
Nevin Keleş
10:44 11 Apr 24
Byl to chirurgický proces, na který jsem léta neměl odvahu. Díky paní Eylem jsem po rozhovoru s paní Eylem měl odvahu domluvit si schůzku a jít na kliniku ještě tentýž týden. rád bych během tohoto procesu poděkoval paní Eylemové. Náš lékař pan İrfan a sestra pan Cevdet se o mě všichni velmi dobře starali. Kéž bychom se s paní Eylem setkali dříve, alespoň bych nečekala tak dlouho ☺️
Ramazan Köse
Ramazan Köse
10:37 28 Feb 24
Byla jsem na transplantaci vlasů v Estecenter, přišla jsem sem na doporučení, žádná bolest, zákrok proběhl hladce, byla jsem opravdu spokojená, přátelé v týmu byli velmi skromní a milí, děkuji za snahu, je to krásná nemocnice vysoké kvality, děkuji paní Dilaře.
İmam bakır Avcı
İmam bakır Avcı
09:46 04 Mar 24
Před 3 dny jsem podstoupil transplantaci vlasů. Rád bych poděkoval své poradkyni Hülye, panu İbrahimovi, panu Ebuzerovi a skvělým členům týmu, paní Şule Gamze a Cansu. Byli velmi trpěliví a profesionální. Nebyla žádná bolest. Proběhla velmi pohodlná transplantace se sedací. Všechny etapy, od ubytování po transfer, byly perfektní. Doporučím všem kolem sebe
佐々木輝
佐々木輝
09:16 01 Mar 24
Podstoupil jsem tureckou transplantaci vlasů, která se v Japonsku stává uznávanou.Náklady jsou nízké a můžete zasadit, kolik chcete, a náklady zahrnují operaci, dopravu na letiště a hotel a zpět a zajištění tlumočníka v den operace.Veškerý turecký personál byl laskavý a mohl jsem se zeptat na vše, co jsem chtěl.Vzhledem k velkému počtu případů byl veškerý personál zvyklý na samotnou ordinaci a myslím, že doba operace byla vzhledem k počtu transplantací rychlá.Máme japonskou dceřinou společnost, takže je snadné získat podporu před cestou a po operaci a je možné se prostřednictvím podpory informovat u lékaře v kosmetickém centru.Toto je doporučená klinika!(nejedná se o hodnocení kosmetického centra) Na klinice Vás doprovodí tlumočnice, ale jinak budete sami. Je lepší umět komunikovat v podstatě v angličtině.Jinak použijte překladatelskou aplikaci. Vzhledem k tomu, že je vyžadováno datové připojení, doporučujeme předem zažádat o mezinárodní roaming u vašeho mobilního operátora. Pokud nemáte mnoho gigabajtů, existují levnější plány.
Space Djam
Space Djam
09:07 26 Feb 24
Perfektní podpora od začátku do konce, tým dobře vysvětlil zásah a velmi dobře navazoval. Zákrok byl úspěšný a výsledek je velmi uspokojivý.Doporučuji tuto kliniku. Děkuji Nadii a Youssefovi za jejich laskavost.
özbuğ safa şan
özbuğ safa şan
11:43 08 Feb 24
Byl jsem na transplantaci vlasů. Ode dne, kdy jsem poprvé přišla na návštěvu až do dne, kdy jsem byla na operaci, vždy o mě bylo postaráno, každý krok byl vysvětlen znovu a znovu, vlasy byly transplantovány přirozeně bez poškození originality, cítím se velmi pohodlně, doporučuji všem.
Hicran OKUR
Hicran OKUR
10:34 30 Aug 23
Absolvovala jsem plastiku nosu v Este Center a výsledek mě velmi potěšil.Pan Orhan je velmi úspěšný lékař,vyvedlo se mu přirozené a nádherné výsledky.Do Estecenter můžete bez váhání přijít na plastiku nosu.Byla to skvělá zkušenost a já rozhodně doporučit to.
katherine petrova
katherine petrova
08:35 13 Feb 24
2. února jsem byla na operaci v Estecenter. Proces proběhl velmi dobře. Vzhledem k mým obavám je příslušný tým řídící proces velmi pečlivý a profesionální. Chtěla bych poděkovat paní doktorce, která mi operaci prováděla, celému týmu operačního sálu, úklidovému personálu, hlavně sestřičkám na patře, které se o mě staraly a pečovatelce, která se o mě starala v noci.
Yavuz Oktay
Yavuz Oktay
08:28 24 Feb 24
Ahoj9. února jsem podstoupil operaci váčku pod očima a očních víček a chtěl jsem se podělit o své zkušenosti.Zpočátku jsem měla obavy a váhání, domluvila jsem se na vyšetření, paní Sinem nás velmi dobře přivítala a moje obavy a váhání odstranila tím, že mi co nejlépe vysvětlila.Operaci mi provedl Ugur Özdemir, nakreslil mi obličej jako malíř a vzal mě do ordinace, výsledek byl neuvěřitelný, bylo to velmi příjemné, úplná rodinná atmosféra, personál byl tak dobrý, že se cítíte jako doma, to samé den pan Ugur řekl, že můžete jít domů, pokud chcete, ale prostředí bylo tak pohodlné a pěkné, že se mi nechtělo jít domů tu noc. Zůstal jsem tamCelou noc se o mě skvěle starali.Nemohl jsem být doma tak pohodlně.Nejprve bych chtěl poděkovat paní Sinem, mému lékaři, panu Ugurovi Özdemirovi a personálu Esteticha za to, že jsem se cítil jako doma.Tento muž není lékař, myslím, že je malíř 😄Díky vám jsem omládl o deset letPaní Sinem je velmi starostlivá a srdečná,Všem zaměstnancům bych chtěl ještě jednou poděkovat.Kdyby byl výsledek 10 hvězdiček, dal bych 10 hvězdiček.5 hvězdiček je ještě méně za toto obsazení a to před a po pozornosti ❤️🙏
oğuzhan türkmen
oğuzhan türkmen
08:13 18 Nov 23
Před transplantací vlasů jsem měl obavy. Po setkání s týmem však mé obavy skončily a měl jsem to bez prodlení hotové. Velmi děkujeme za zájem a starost týmu Este Center. Všechno jde velmi dobře. Doporučuji všem, kteří si to chtějí nechat udělat, aby odložili své obavy a důvěřovali týmu Este Center.
ibrahim Demirtaş
ibrahim Demirtaş
09:55 11 Nov 23
Na začátku jsem měl mnoho výhrad. Pořád jsem přemýšlela, jestli si to nechat udělat nebo ne, jestli by to bylo hezké nebo jestli to nebude moc bolestivé. Měl jsem své váhání, dokud můj přítel nedoporučil Estecenter. Rád bych však poděkoval všem zaměstnancům nemocnice, kteří se o mě starali v každé fázi, počínaje mojí první zdravotní poradkyní, přes lékaře a anesteziologa, kteří se o mě starali během prvního setkání a po něm, až po přítele, který prováděl peeling a procedury PRP a to v každé fázi, i když jsem neznala jejich povinnosti, byla jsem velmi spokojená. Když se řekne centrum pro transplantaci vlasů, první věc, která vás napadne, je Estecenter.
KK 1907
KK 1907
09:42 18 Oct 23
Byl jsem zde dříve v roce 2018 a bylo mi řečeno, že potřebuji druhé sezení. O 5 let později se to konečně stalo a ničeho nelituji.Personál je velmi přátelský, každé přání bylo zohledněno a personál je velmi kompetentní. Klinika klade velký důraz na čistotu a pořádek. Kliniku mohu doporučit všem, kteří mají problémy s vlasy. Sezení trvalo asi 5-6 hodin a nebyla téměř žádná bolest. Pokud byla bolest, okamžitě jsme přestali a něco se s tím dělalo. Klinika si rozhodně zaslouží 5 hvězdiček!!!
ferat caliskan
ferat caliskan
09:59 16 Nov 23
Přišel jsem na tuto kliniku, abych těžil z liposukce a gynekomastie. Transfer z letiště do hotelu i zpáteční cestu mezi hotelem a nemocnicí zorganizovali oni. Opravdu jsem se nechal vést, když jsem přijel. Moje žena se mnou mohla zůstat po celou dobu mé hospitalizace. Služba je expresní, chirurg i anesteziolog i sesterský tým jsou velmi vstřícní, zdvořilí a většinou chápaví. Kliniku vřele doporučuji!
Tabita Strauss
Tabita Strauss
12:15 08 Nov 23
Personál je tak přátelský a ochotný a doktor ALI ŞİMŞEK je podle mého názoru zdaleka nejlepší chirurg v Turecku. S výsledky mé rinoplastiky jsem maximálně spokojená.
Aleyna Aydemir
Aleyna Aydemir
10:56 27 Sep 23
Rád bych poděkoval jak svému lékaři, tak nemocnici a jejímu personálu za zájem o můj proces operace nosu. Díky panu Orhanovi jsme dosáhli velmi přirozeného nosu.
Emine Ş. YÜKSEL
Emine Ş. YÜKSEL
11:53 28 Aug 23
Byl jsem velmi spokojen s celým procesem, počínaje kontaktem s Estecenter. Všechny prostory byly velmi čisté. Zaměstnanci mě vždy přivítali přátelskou a usměvavou tváří. Po operaci to bylo velmi pohodlné. Doporučuji to všem se vší upřímností a pohodlím. Děkuji.
Çağla Bozkurt
Çağla Bozkurt
08:19 24 Aug 23
Byla jsem po operaci nosu, byla jsem opravdu spokojená, po operaci jsem nepociťovala žádnou bolest, pouze mírný otok a modřiny, a to bylo vše, bylo o to velmi dobře postaráno, vše v pořádku, děkuji všechno.
gospel Fekkoo
gospel Fekkoo
09:59 24 Nov 23
Můj černý přítel (z Pobřeží slonoviny) si nechal na této klinice před několika měsíci implantovat vlasy a všichni jsme byli překvapeni dobrými výsledky. Byl úplně plešatý. Tak jsem se také rozhodl vyzkoušet. Zatím to vypadá dobře. Udělal jsem to a doufám, že výsledky budou stejné jako u mých přátel. Budu vás aktualizovat za 3 měsíce.
C K
C K
08:33 20 May 24
Vše bylo dobře organizované a léčba probíhala efektivně.Pokud jde o vlasové linie, existuje propast mezi preferencemi Japonců a preferencemi místních lidí, takže si myslím, že je důležité být trpělivý a sdělit své preference.V den operace bude zajištěna doprava a tlumočník, ale nejlepší je mít alespoň trochu angličtiny.Ubytujte se také v hotelu v Pattaj na 4 noci. Byl tam další Japonec, který dostal konkrétní datum návratu a mohl zůstat pouze na dvě noci. Důrazně doporučujeme, abyste si důkladně prohlédli domovskou stránku a jasně sdělili svá přání.
りんご
りんご
12:28 28 Feb 24
Budova je krásná, ale není brán zřetel na pocity studu lidí. Když jsem se rozhodoval o způsobu léčby, cítil jsem se pod tlakem, protože tam bylo tolik zaměstnanců včetně ředitele. Vzhledem k tomu, že ve skutečnosti mluvil pouze ředitel, mám pocit, že nebylo potřeba, aby se účastnil celý tým. Rovněž vás žádáme, abyste změnili umístění trasy infuze. Protože jsem měl infuzi vedenou do ohybu (střední žíla), nemohl jsem během oběda používat pravou ruku (dominantní ruku). Při odběru krve není problém použít kloubní žílu, ale pokud je nutná dlouhodobá imobilizace, je třeba zvážit jiné umístění (např. předloktí). Také pokud lékař (sestra) během procedury něco sní nebo vypije, měl by opustit oblast. Bylo to trochu nepříjemné, nechat to dělat přímo vedle mě. Auto, které mě vyzvedlo na cestě domů, bylo staré auto a sedadla byla pokryta kočičími chlupy. Na mých zavazadlech a oblečení bylo hodně kočičích chlupů a cítila jsem se trochu zklamaná. Nejhorší byla reakce personálu při mytí vlasů druhý den. Při mytí vlasů osoby přede mnou (Japonce) jsem podrobně vysvětloval, ale když jsem si vlasy umyl, byl jsem beze slova umytý studenou vodou. Mohli mi říct jen to, co bylo hotové, takže když jsem se zeptal, vysvětlili mi to pomocí překladače. I když klinika přitahuje spoustu lidí ze zámoří, zajímalo by mě, proč se personál nesnaží zapamatovat si některé fráze potřebné k vysvětlení věcí v angličtině. Může to být způsobeno kulturními rozdíly, ale na klinice chyběla péče o úzkost a ostych a často jsem se cítil nesvůj.Chtěl bych vám však poděkovat za vaši tvrdou práci během dlouhých hodin léčby.Doufáme, že výsledky Vaší léčby budou uspokojivé.Pro Japonce, kteří uvažují o léčbě zde v budoucnuTlumočník s vámi bude pouze v den ošetření. Mám pocit, že by bylo lepší mít nějaké znalosti angličtiny, protože první a poslední den bude mít jeden člověk na starosti další den zkoušky a dopravu.
Hasan Mulayim
Hasan Mulayim
12:07 08 May 24
nedoporučuji. Byla jsem na operaci gynekomastie. Výsledek se ukázal být horší než starý stav. Žádal jsem o opravu. Řekli, že se to zhorší a nechtěli na operaci. Požádal jsem o peníze, které jsem vložil, abych mohl operovat jinde, ale nedali mi. Dělali oběti. Moje rada těm, kteří o tom uvažují, je podívat se jinde.
ひろ
ひろ
10:01 02 May 24
Děkuji za pomoc.Tlumočník a poradenství byli velmi milí a milí.Když však léčba začala, najednou mi začali zavádět nůžky z spánku, což bylo jiné, než o čem se mluvilo v poradně.Také jsem byl trochu zklamaný, protože během procedury se od lékaře ozývalo hodně hučení a klábosení.Mluvili a smáli se mi turecky, takže jsem měl pocit, že si ze mě dělají legraci.Bylo to velmi zklamání.
Tamer Aydin
Tamer Aydin
23:07 13 Mar 24
Bohužel se jedná o kliniku, kterou nemohu doporučit. Když jsem před 15 měsíci kontaktoval Estecenter, bylo mi řečeno, že tuto práci děláme profesionálně a že máme tým s 10letou praxí.Před transplantací mi transplantovali vlasy asistenti, kteří pracovali 2 roky. Měl jsem transplantaci vlasů a o 12 měsíců později bylo hlášeno, že bylo transplantováno 4000 štěpů. Zajímavostí je, že jsem krátce po transplantaci vlasů šel do 2 různých center pro transplantaci vlasů na PRP a první věc, kterou mi z těchto 2 center pro transplantaci vlasů řekli, bylo: „Rozhodně jsi neměl transplantovaných 4000 štěpů“. Samozřejmě teď, když uplynul 1 rok a vyšly výsledky, potvrzuje to, co bylo řečeno, transplantovaná místa mají úplně řídké vlasy a vypadají špatně. Při transplantaci nastala krátce panika, nevím, jestli byly vlasy po odstranění poškozené nebo co se stalo. Byl to velmi špatný výsledek, který jsem vůbec nečekal a byl jsem zklamaný.Není rozdíl oproti mému starému já (oproti 1 roku). Navíc jsem pečlivě dodržoval všechna pravidla, která jsem musel po transplantaci dodržovat, a užíval léky zcela bez přerušení. Mezi komentáři, které jsem četl, většinou od lidí, kteří měli transplantaci vlasů a měli špatné výsledky, je, že se transplantuje méně štěpů, než je uvedený počet štěpů. Účelem je povzbudit pacienta, aby přišel na stejnou kliniku pro druhou transplantaci vlasů. Jelikož mi záleží na zdraví a hygieně, rozhodla jsem se ho nechat transplantovat v Execenter a podle recenzí se ukazuje jako jedno z nejlepších center transplantace vlasů v Istanbulu, ale mýlila jsem se. Existuje mnoho center pro transplantaci vlasů, která tuto práci dělají mnohem profesionálněji a levněji, s dobrými výsledky. Už není třeba jezdit z Německa do Turecka, za stejnou cenu je zde možné transplantovat vlasy, v Istanbulu je to drahé..
Ermek Sagynov
Ermek Sagynov
10:31 14 Feb 24
Jmenuji se Ermek. Jsem z Kyrgyzstánu. 6. února mi transplantovali vlasy. Teď sedím na klinice a kdybych měl možnost vrátit čas, nevybral bych si tuto kliniku. Dohody se nedodržují. Než zaplatíte peníze za službu, jsou lidé naprosto loajální a chtějí za vás hory přenášet. Ale po zaplacení jsou to úplně jiní lidé. Až na pár lidí jsou tady absolutně neschopní lidé.Dohodli jsme se, že budu dostávat léky na 6 měsíců a výplata peněz byla vhodná, ale nakonec mi dali léky na 3 měsíce. Přijdu to zjistit na kliniku, říkají něco úplně jiného a dokonce mi zkusili dát úplně jiný lék.Obecně platí, že kdybych měl možnost vrátit čas, nevybral bych si tuto kliniku.
Batuhan Çelik
Batuhan Çelik
23:17 12 Feb 24
Před 1,5 rokem jsem podstoupil transplantaci vlasů a věřte, že NIC nevyrostlo. Vlasy jsem měla stejné jako před transplantací, jen se ztenčila oblast, kde byly chloupky odstraněny. Nic nevyrostloTaké tento tým je velmi neprofesionální a evidentně podniká nelegálně. Když jsem byl v ordinaci, vzali mě a všechny pacienty z operačního sálu a ve druhé hodině je nalepili na balkon nahoře. Nejprve řekli, že unikl plyn a řekli, že to udělali, protože to bylo nebezpečné, a tak nás nechali 1 hodinu čekat (s krví na hlavě a operace nebyla dokončena).Později jsme si uvědomili, že nás muži schovali nahoře, protože do budovy přišli inspekční muži. Takže Rezil byl ten Reziiiiil, jak víte!!! A moje vlasy byly po operaci samozřejmě rozcuchané.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️