Lifemed Medical Centre

Lékařské centrum Lifemed Istanbul clinic 1

Lékařské centrum Lifemed se specializuje na zubní péči, kosmetickou chirurgii a vlasové implantáty. Tato klinika s certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 2004 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Speciální lékařské centrum Lifemed, Istanbul, Turecko

Lifemed Medical Centre je zdravotnické centrum, které působí v oblasti zdravotnictví od roku 2004 za pomoci odborných lékařů a přátelské mentality služeb pod vedením současných technologií.

Naše centrum od svého vzniku pečlivě sleduje inovace v medicíně a disponuje více než 20 poliklinikami, klinikami estetiky a dermatologie, oddělením ústního zdraví, fyzioterapeutickým oddělením, moderními zobrazovacími a diagnostickými systémy.

Klinika estetiky a dermatologie slouží mnoha pacientům, kteří potřebují transplantaci vlasů, vousů, kníru a obočí. Společnost Lifemed, která disponuje potřebnou dokonalostí a kompetencí v tomto oboru s “Osvědčením o autorizaci od Zprostředkovatelského úřadu pro mezinárodní zdravotní cestovní ruch” a “Certifikátem systému řízení kvality ISO 9001” schváleným Ministerstvem zdravotnictví, pokračuje v činnosti v tomto odvětví na plné obrátky.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Zubní implantáty
Zubní dýhy
Extrakce zubů
Ošetření kořenových kanálků
Bělení zubů

Kosmetická chirurgie
Botoxové injekce
Lipofilling obličeje
Mastopexe
Laserová liposukce
Žaludeční rukáv
Žaludeční páska
Žaludeční botox
Žaludeční bypass
Sekundární rinoplastika

Vlasový implantát
Transplantace vlasů
Transplantace vlasů DHI
Transplantace vlasů FUE
Zlatá transplantace vlasů FUE
FUT transplantace vlasů
Transplantace vlasů BHT

Služby

Wifi zdarma
Mezinárodní noviny
Turistický průvodce
Parkování
TV na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno v roce 2004
Akreditace: ISO 9001:2008 – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, turečtina


Recenze speciálního zdravotnického centra Lifemed

deniz gündüz
deniz gündüz
17:19 23 Nov 23
Nechala jsem si transplantovat obočí u pana doktora Nesima Hodji a s výsledkem jsem byla velmi spokojená. Před zákrokem mě podrobně informoval a během zákroku se choval velmi profesionálně. Personál byl také velmi milý a ochotný. Dr. Nesim Hodja bych určitě doporučil.
Dilek Kaya
Dilek Kaya
09:58 06 Dec 23
Dr. Jeho pozitivní energie a sympatie poskytují lidem útěchu. Jako pediatr je výborné, že je vždy k dispozici. Chtěli bychom mu moc poděkovat, že naše miminko skvěle vychoval svými zkušenostmi a správným vedením. 🙏 Z jeho asistentky Dilan máme velkou radost, je moc milá a veselá..
Yusuf Özcan
Yusuf Özcan
18:33 28 Dec 23
Po mnoha výzkumech se z toho stala klinika, kterou jsem preferoval. Chodím 1,5 roku a jsem velmi spokojená.Potřebuji zvlášť poznamenat paní Gülcanovou, kvůli které pokračuji.Nejdůležitější co mě zaujalo bylo, že je ve své práci odborník a má přátelský přístup s usměvavou tváří.Moc děkujeme za zájem a zájem🤍🙏
Narmin Zahedi
Narmin Zahedi
10:07 17 Nov 23
Ve svém oboru je velmi úspěšný a myslím si, že může být nejlepší. Zároveň je paní Nesim velmi působivá lékařka se svou přátelskou, sympatickou a lidskou osobností. Aplikuje nejnovější metody týkající se pokožky a vlasů. Koupila jsem si balíček vlasové mezoterapie 6 sezení a vlasy už mi začaly růst. Děkuji mnohokrát, paní Nasim. Jsem rád, že tě mám
DERYA OVENCOGLU
DERYA OVENCOGLU
09:28 21 Jun 23
Moje maminka z vnitřních nemocí Prof. Dr. Vzal jsem to Hakanovi Tezcanovi. Můžu říct, že je to ten nejšetrnější lékař, kterého jsem za dlouhou dobu viděla. Je to mnohem lepší než lékaři v nemocnicích, které slouží s mnohem vyššími poplatky za vyšetření. Komunikace s pacientem je skvělá. Dodal mi sebevědomí svými znalostmi a zájmem. Poté je moje adresa jasná.
Yılmaz Can
Yılmaz Can
20:33 03 May 23
Dobrý den, ačkoliv mám obočí velmi řídké, paní Esra tekiroğlu mi velmi povedeným zásahem zvýrazňovala obočí, aniž by ztratila svou přirozenost. Určitě přijdu znovu, moc děkuji 🙂🤗
Nazim Uyar
Nazim Uyar
10:19 21 Jun 23
Přestože je schůzková linka WhatsApp zaměstnancem, který nesleduje svou práci, také lže a neodpovídá na zaslané zprávy. Říká, že to v tomto období nedosáhlo 😀😀 Tento druh pracovní síly této instituci, kde je tolik kompetentních učitelů, nevyhovuje. Pacienti, kteří jsou oběťmi.Neslihanově ženě se díky mé stížnosti ulevilo a já se mohl nechat vyšetřit. Děkuji Neslihan hnm a mému kompetentnímu učiteli Cüneytovi.
Pınar Kuldaşlı
Pınar Kuldaşlı
13:40 19 Aug 23
Byla to první ze tří projekcí pro mou dceru. Sešli bychom se s tzv. spropitným a rozhodli. Paní Elif, obchodní zástupkyně na kožním oddělení, podala tak jasná a uklidňující vysvětlení, že jsem se jako matka cítila sebejistě, moje dcera, které se nic nelíbilo, řekla, že tohle je moje matka🧿🙏🏻. Doufáme, že se službami, kterých se nám dostane, budeme stejně spokojeni. (I když styl paní na přepážce byl ošklivý, když jsme odcházeli, byli jsme díky paní Elif spokojeni)
zeynep yasar
zeynep yasar
09:59 01 Dec 23
I když je Lifemed daleko od našeho domova, vybíráme ho pro našeho pediatra Murata Beye. Velmi důvěřujeme našemu lékaři, i když jdeme do různých nemocnic v naléhavých situacích, vždy nás následně vyšetří Murat Bey. Jeho přístup k dětem a jeho diagnózy jsou velmi dobré. Jeho asistent Dilan je také velmi přátelský a ochotný. S nemocnicí a jejími službami jsme zkrátka velmi spokojeni.
TUĞÇE ÇETİNKAYA
TUĞÇE ÇETİNKAYA
13:32 04 Dec 23
Jediný lékař, kterému mohu slepě věřit se svou dcerou, je Murat Yıldırım. Děkuji, lékař, který nikdy nešetřil svou pomocí, ani když jsme byli daleko, dal mému dítěti tu nejbezpečnější diagnózu a léčbu a vyhnul se podávání zbytečných léků. S dcerou jsme velmi spokojeni s panem doktorem, sestrou a nemocnicí. Jsem ráda, že existují ☺️
Uğur İşbilen
Uğur İşbilen
08:59 02 Dec 23
Dr. Nechal jsem si udělat ošetření vlasovými kmenovými buňkami u paní Nesim. Začal jsem mít velmi dobré výsledky. Rád bych jemu a paní Meryem poděkoval. Také bych chtěl poděkovat paní Elif za její usměvavou tvář. Skvělý a profesionální tým 🙏
Suna Atalı Er
Suna Atalı Er
16:05 29 Jan 24
Víme, že jsme v dobrých rukou díky zkušenostem našeho lékaře, jeho soucitnému přístupu k dětem a vždy přátelskému přístupu jeho týmu. Sledování a léčbu našeho syna provází náš učitel Murat od jeho narození. Mému synovi je 7 let a díky bezpečnému poutu, které navázal se svým lékařem, může bez obav absolvovat jeho prohlídky a ošetření.
Berna Yılmaz Özden
Berna Yılmaz Özden
08:54 22 Jan 24
Na dětském oddělení Lifemed se dokážeme rychle domluvit na každé mimořádné události, sledovat výsledky, poskytnout zpětnou vazbu k informacím o pacientovi velmi včas a náš milovaný lékař Murat Bey rychle pomůže v každé záležitosti, je k zastižení na kdykoli a jeho komunikace s dětmi je vynikající. Rozhodně doporučuji. Vyzkoušeli jsme mnoho lékařů, ale pan Murat je nepostradatelný. Děkujeme také náměstkovi Dilanovi. Nabízí nám rychlé řešení každého problému.
Serkan Erberksoy
Serkan Erberksoy
09:55 22 Jan 24
Začali jsme chodit k našemu pediatrovi Muratovi Beyovi na doporučení kamaráda. Přistupuje k rodičům, aniž by je stresoval, jak říkala naše kamarádka. Vždy našemu dítěti aplikuje potřebnou léčbu krok za krokem podle jeho potřeb a vysvětlí důvody. Pan Murat se o našeho syna stará již 3 roky. Výhodou nemocnice je dětské hřiště. Přístup paní Dilan a našich sester z oddělení k synovi i k nám je úžasný.Máme i kamarádky, které doporučujeme. Začali také brát své děti do Murat Bey. I když to říkáme pokaždé s nadějí, že se neuvidíme (říkáme to v naději, že neonemocníme), jsme rádi, že máme svého doktora Murata, když ho potřebujeme.
Evren Demircanlı
Evren Demircanlı
18:36 03 Jan 24
Zde jsem poprvé začal používat laser. Začal jsem s paní Gülcan a pokračuji s ní. Velmi starostlivá a přátelská, sezení končí bezbolestně a rychle. Pokud půjdete, vřele doporučuji paní Gülcan 🙏🏻🥰
GLN Eİ
GLN Eİ
16:12 17 Nov 23
Šel jsem na proceduru PRP. S Dr. Nasim Hanım jsem se setkala ve velmi hygienickém a krásném prostředí a provedla PRP a světelnou výplň pod očima s velmi dobrými výsledky. Paní Nasim to udělala. Přátelská a starostlivá sestra paní Meryem a velmi přátelská a starostlivá paní doktorka, díky které jsem cítila, že je ve své práci velmi profesionální a že jsem ve spolehlivých rukou. Moc děkuji paní Nasim. Uvidíme se u dalších transakcí :))
zerrin guvensoy
zerrin guvensoy
18:56 20 May 23
Již léta využívám služby laserové epilace na kožní klinice. Didem Hanım se účastní mých sezení. Především bych mu chtěl poděkovat za jeho dominanci, pozornost, pečlivost, detailní práci, související přístup a usměvavou tvář. Doufám, že vždy zůstane ve vaší instituci.Přestože se hlásíme na místa, jejichž firemní identitě důvěřujeme, dominance a postoje našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Je velmi důležité spolupracovat se stejným odborníkem, zejména pokud jde o aplikaci a sledování procesu laserové epilace. Tuto situaci jsem zažil v jiné instituci. Věříme vaší instituci a vašim zařízením, ale přejeme si, aby vaše služby zůstaly udržitelné bez obětování kvality snížením počtu zaměstnanců.
Selda Keleş
Selda Keleş
12:46 26 Aug 23
Jako zdravotnický pracovník jsem chodila na gynekologii Dr. Space.Veškerý personál je od přivítání pacientky přátelský a starostlivý.Zejména moje lékařka paní Oz je uklidňující, relevantní, vynikající člověk.Moc děkuji.
Furkan Yığman
Furkan Yığman
13:33 09 Jan 24
Před 2 měsíci jsem se objednala na laserovou epilaci a první sezení jsem měla na jednu oblast. Poté byla stanovena cena pro 3 regiony za určitou cenu. Když jsem si domluvil schůzku a šel v sobotu, dozvěděl jsem se, že odrážejí 55% nárůst z ceny dané při platbě před transakcí. Řekl jsem jim, že by to měli udělat za cenu uvedenou před 2 měsíci, ale odpověděli, že ceny byly aktualizovány v novém roce a nedalo se nic dělat. Ze zvýšené částky prý mohli dát slevu maximálně 10 %. Zajímalo by mě, jak taková instituce zajistí spokojenost pacientů?
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️