Gleneagles Hospital Singapore

Gleneagles Hospital Singapur Singapurská klinika 1

Gleneagles Hospital Singapore se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 1987 a nachází se v Singapuru. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Gleneagles Hospital Singapore, Singapur

Nemocnice Gleneagles Singapore patří do obří sítě zdravotnických zařízení Pantai Parkway Group. Tato soukromá nemocnice s 258 lůžky a více než 300 specialisty nabízí širokou škálu lékařských a chirurgických služeb a získala certifikaci Singapore Quality Class. Je také regionálním referenčním centrem se solidním technologickým zázemím pro zobrazování a robotickou chirurgii.

Gleneagles byla první nemocnicí v jihovýchodní Asii, která použila chirurgického robota pro neurochirurgii, spinální chirurgii a ušní, nosní a krční chirurgii. Společnost Parkway Healthcare založila v roce 1994 v Gleneagles Asijské centrum pro nemoci jater a transplantace (ACLDT).

ACLDT je prvním soukromým centrem v Asii, které se zabývá léčbou všech typů jaterních onemocnění, včetně rakoviny jater, hepatitidy, alkoholické cirhózy a dětských jaterních onemocnění. Gleneagles byla první nemocnicí v jihovýchodní Asii, která provedla transplantaci jater od žijícího dárce.

Mezi další specializace nemocnice Gleneagles patří léčba rakoviny, kardiologie, kardiochirurgie a cévní chirurgie, gastroenterologie a hepatologie, hematologie, litotrypse, neurologie, ústní a čelistní chirurgie, neonatologie, porodnictví a gynekologie, oftalmologie, ortopedie, pediatrie, sportovní a tělovýchovné lékařství a urologie. Gleneagles vítá cestující lékaře.

Centrum pro pomoc pacientům v Gleneagles (PGAC) pomáhá při sjednávání lékařských prohlídek u příslušných specialistů, zajišťuje transfery z letiště a hotelu, pomáhá s ubytováním, speciálními potřebami v oblasti stravování a nápojů, v případě potřeby pomáhá zajistit víza a prodloužení víz.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Zvětšení prsou

Gleneagles Hospital Singapore nabízí:

Cafeteria
Rodinné ubytování
Wi-Fi zdarma
Zdravotní pojištění
Mezinárodní noviny
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Náboženská zařízení
Restaurace
Trezor na pokoji
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Singapur – Země: Singapur – Založeno: 1987
Akreditace: JCI Accredited – Mluvené jazyky: arabština, bengálština, khmerština, čínština, angličtina, hindština, ruština, vietnamština

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️