Klinika Ghandi

Ghandi Clinic Casablanca clinic 1

Clinique Ghandi se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2004 a nachází se v Casablance v Maroku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Klinika Ghandi, Casablanca, Maroko

Klinika Ghandi je jednou z nejlepších porodnických a chirurgických klinik v Maroku. Klinika se nachází v pohádkovém městě Casablanca a má deset hlavních oddělení. Mezi tato oddělení patří gynekologie, urologie, všeobecné lékařství, zažívací chirurgie a centrum pro léčbu neplodnosti.

Na klinice je vždy v pohotovosti nejméně 90 odborníků, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Podle nejnovějších statistik ošetří klinika ročně přibližně 4 800 pacientů. Zaměstnanci kliniky Ghandi jsou hrdí na to, že každý rok přivítají na svět 1 500 dětí.

Klinika v současné době disponuje 37 nemocničními lůžky. Na operačním sále kliniky najdou pacienti pět operačních sálů a sál určený pro endoskopii. Porodní oddělení kliniky má dva porodní sály, dětský pokoj a předporodní místnost. Personál se velmi snaží poskytovat co nejlepší neonatologickou péči novorozencům se závažnými zdravotními problémy.

V neonatologickém centru najdou zákazníci velkou místnost se šesti inkubátory a postýlkami a také nejmodernější fototerapeutické zařízení, které se v minulosti používalo k léčbě novorozenecké žloutenky. Tým kliniky Ghandi v současné době čítá přibližně dvacet profesionálních lékařů. Lékařským ředitelem kliniky je nyní doktor Omar El Menzhi. Klinika Ghandi je dceřinou společností Saham Group SA.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Léčba křečových žil
Liposukce
Gynekomastie
Brachioplastika
Zvedání obočí
Cervikofaciální lifting
Prsní implantáty
Tělový lifting
Pozvednutí prsou
Rekonstrukce prsou
Zmenšení prsou
Zvednutí krku
Rhinoplastika
Abdominoplastika

Clinique Ghandi vám nabízí :

Transfer z letiště
Wifi zdarma
Mezinárodní noviny
Tlumočnické služby
Převoz zdravotnické dokumentace
Parkování
Telefon na pokoji
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Casablanca – Země: Maroko – Založeno v roce 2004
Akreditace: Neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): arabština, angličtina, francouzština

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️