Bangkok Hospital Samui

Bangkok Hospital Samui Koh Samui clinic 1

Bangkok Hospital Samui se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato klinika s akreditací JCI a certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 2004 a nachází se na thajském ostrově Koh Samui. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Bangkok Hospital Samui, Koh Samui, Thajsko

Nemocnice Bangkok Hospital Samui s akreditací JCI se nachází pouhých 6 km jižně od působivého mezinárodního letiště na ostrově Koh Samui a nabízí řadu kosmetických a plastických operací, péči o pleť a preventivní prohlídky. Nemocnice byla založena v roce 2004 a disponuje 50 lůžky a více než 25 zaměstnanci na plný úvazek, kteří mimo jiné hovoří plynně anglicky a thajsky.

60 % pacientů přijíždí ze zahraničí a nemocnice je proslulá svým přátelským a profesionálním přístupem, který z ní v kombinaci s krásným prostředím činí ideální volbu pro zdravotní turisty.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Zvětšení prsou
Prsní implantáty
Pozvednutí prsou
Zmenšení prsou
Cervikofaciální lifting
Abdominoplastika
Liposukce

Bangkok Hospital Samui nabízí:

Wi-Fi zdarma
Tlumočnické služby
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Lékárna
Restaurace
Trezor na pokoji
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Koh Samui – Země: Thajsko – Založeno v roce 2004
Akreditace: JCI Accredited, ISO 9001:2008 – Jazyky, kterými se zde mluví: angličtina, holandština, němčina, hebrejština, thajština

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️