Clinica Cuevas Queipo

Klinika Clinica Cuevas Queipo Malaga 1

Clinica Cuevas Queipo se specializuje na zubní péči a estetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1992 a nachází se ve španělské Malaze. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Clinica Cuevas Queipo, Malaga, Španělsko

Clinica Cuevas Queipo byla založena v roce 1992 a je přední multidisciplinární klinikou zubní a čelistní chirurgie. Její odbornost zahrnuje základní úkony, jako jsou prohlídky, čištění a výplně, až po pokročilejší korunky, implantáty, můstky, fazety, operace kořenových kanálků, bělení, čelistní a obličejovou chirurgii, protetiku a parodontologii.

Jejich vysoká odbornost vám zaručí vysoký standard péče od diagnostiky až po léčbu. Klinika, která sdružuje tým zkušených lékařů, nabízí všechny stomatologické zákroky za přijatelné ceny. Jejich filozofií je dosáhnout dokonalosti týmovou prací, věnováním potřebného času každému pacientovi a upřednostňováním kvality před kvantitou, přičemž vítají jak místní, tak zahraniční pacienty.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Zubní radiografie
Dětský zubní lékař
Aplikace fluoridu
Zubní výplně
Zubní pečetidlo
Čištění zubů
Dentální bonding
Extrakce zubů
Zubní skenování
Korono-radikulární rekonstrukce
Plánování kořenů
Ústní chránič na míru
Gingivektomie
Extrakce zubu
Ošetření kořenových kanálků
Zubní dýha
Extrakce zubů moudrosti
Laserové ošetření dásní
Frenectomie
3D zubní tisk
Transplantace kostí
Bělení zubů
Gnatologické ošetření
Zubní můstek
Zubní korunka
Zubní náhrada
Inlay / Onlay protetika
Zubní implantát
Alineadent
Zubní aparát
Hybridní protéza na implantátech
Sinusový štěp
All-on-4
All-on-6
Konzultace v estetické stomatologii
Zubní prohlídka
Stomatologická konzultace
Invisalign
Zygomatický implantát

Kosmetická chirurgie
Odběr bukálního tuku

Služby

Převoz na letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Převod zdravotnické dokumentace
Internetové konzultace
Parkování
Překladatelské služby


Město: Malaga – Země: Španělsko – Založeno: 1992
Akreditace: Neznámá – Mluvené jazyky: angličtina, francouzština, portugalština, ruština, španělština


Recenze na Clínica Dental Cuevas Queipo

N Yarwood
N Yarwood
15:24 22 Nov 23
Naprosto fantastický zážitek. Nutná nouzová oprava držáku. Šel jsem ráno a dostal schůzku na později ve stejný den. U velmi přátelského anglicky mluvícího lékaře, který rychle a efektivně vyřešil můj problém za rozumnou cenu. Dámy na recepci, zejména Sonia, byly také velmi přátelské a užitečné. Jeden velmi spokojený zákazník. Muchas gracias!
Sandra Martin
Sandra Martin
23:15 15 Nov 23
Velmi dobrá zkušenost na této klinice. Za prvé, je to krásné a je radost tam vstoupit a být tam, velmi dobrá organizace a především velmi dobrý tým pracovníků. S paní doktorkou, která mě ošetřila, jsem velmi spokojená a vše mi vysvětlila tak, aby bylo vidět, co ví, jaké má zkušenosti a že se jí práce líbí. Ale obecně jsou všichni lidé, kteří se ke mně chovali, velmi milí. Vysoce doporučeno.
alejandro ruiz segalerva
alejandro ruiz segalerva
10:43 23 Nov 23
Chtěl bych vám nekonečně poděkovat za léčbu na klinice Cuevas Queipo. Jednali se mnou maximálně profesionálně, starali se a cítil jsem na této klinice přijetí od profesionálů, kterého se mi na podobných klinikách nikdy nedostalo. Od paní doktorky, která mě ošetřovala, která svou práci dělala s maximální jemností a velkou profesionalitou, až po zbytek týmu. Na druhou stranu je nutné zmínit pozornost, náklonnost, empatii s pacientem a sympatie, s nimiž se ke mně správkyně Alba Cámara chovala pokaždé, když jsem navštívil kliniku, vždy s úsměvem, mým největším upřímné poděkování za vaši tak dobře odvedenou práci a vaši obětavost a profesionální úsilí!! Kliniku mohu na 100% doporučit.
Ursula Beceiro Benitez
Ursula Beceiro Benitez
16:02 17 Nov 23
Když vaše dcera odchází od zubaře šťastná, je to úžasný pocit!!! Díky celému týmu Cuevas Queipo a hlavně Teresa a Bea, jsou to super profesionálky! Sonia na recepci je super milá a přátelská! Za šest měsíců máme recenzi a moje dcera April se mě už ptá, kolik zbývá...uděláte to těžké snadno!! Bezpochyby doporučeno!
Juan Antonio Jiménez garcía
Juan Antonio Jiménez garcía
14:28 26 Jan 24
Je to nejlepší zubní klinika, na které jsem kdy byl. A byl jsem v mnoha. Poprvé jsem byla před více než 10 lety a od té doby jsem ani já, ani moje rodina nebyla v jiné zubní ambulanci. Ošetření je velmi blízké a vřelé.Personál, který Vám asistuje od recepčních až po poslední sestřičku je skvělý. A jsou zde také nejlepší lékaři v jakékoli specializaci související se zdravím zubů. Mají také nejnovější technologie ve všech typech strojů a zařízení. Lékaři: Eduardo, Alberto, Santiago, Tete, Montes, Javier, Federico, Juan Antonio, . Vím, že jsem na některé zapomněl. Alberto a Tereza šéfové všeho. Pokud máte nějaké dotazy, stačí jít a zjistit, určitě tam zůstanete. Jděte bez váhání.
Chelo Gaitán López
Chelo Gaitán López
12:09 24 May 23
Zúčastnil jsem se několikrát a zacházení s veškerým personálem bylo vynikající a čekací doba byla krátká. Zvýrazněte pouze estetickou změnu kliniky; Dekorace s vinylem na stěnách se mi líbila mnohem víc, než měli předtím, vytvářely uvolněnější klima. Hygienici, milí.
Meme Meme
Meme Meme
14:09 29 May 23
S klinikou jsme maximálně spokojeni. Jsou velmi profesionální a léčba je bezkonkurenčníMého syna ošetřuje doktorka Tereza na ortodoncii a během několika měsíců je změna znát pokaždé, když se usměje. Vše perfektní.Cena velmi dobrá. Doporučuji na 100%.
Amaya Eraso Melgar
Amaya Eraso Melgar
09:33 22 Aug 23
Úžasní a přátelští profesionálové. Na dovolené nás zastihla pohotovost a přijali nás bez objednání. Rychlá diagnóza Dr. Bezvadné sestry a recepce. Je fajn jít s takovými odborníky k zubaři. Můj manžel, který byl ustrašeným pacientem, byl také potěšen. Děkuji.
Mari González
Mari González
18:03 12 Jul 23
Moje zkušenost nebyla dobrá. Byl jsem několikrát, ale naposledy to bylo zklamání. Poslední schůzku mi dali ráno. Čekal jsem 40 minut, než jsem se dostal dovnitř. Když vejdu dovnitř, řeknou mi, že nemá čas udělat ošetření, na které se objednal, a požádat o nové, protože kdyby mě navštěvoval, další osoba, na kterou byla řada, by přijet a byl by pozdě na celé odpoledne. Šel jsem úplně na nic. To vše s přihlédnutím k tomu, že na svůj termín čekám několik týdnů, že přijíždím ze zahraničí expresně na kliniku a že kojím své tříměsíční miminko, takže pro mě není snadné chodit do nemocnice. klinika. Nulová empatie.
B J
B J
15:30 28 Jun 23
Moje zkušenost byla zklamáním. Zdá se mi, že jediné, na čem jim záleží, jsou peníze a nemají nic z lidskosti.Chodila jsem na různé problémy i záněty a bolesti. První návštěva je zdarma, ale nic vám neřeknou. Doporučují mě k chirurgovi, který mi dá odhad. Testy, které poskytuji na vaší klinice, nelze vidět, i když jsem je mohl otevřít sám ze svého osobního notebooku. Chirurg mi říká, že mi nemůže říct vůbec nic, dokonce mi ani nedoporučí antibiotika nebo ne, když si neudělám test za 300 eur. Šla jsem na pohotovost do nemocnice, kde prý na první pohled poznají, že se doporučují antibiotika.Týden ztracený čas a bolest v důvěře, že mi dají řešení a nebylo to tak.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️