Jungceylon Plastic Surgery Phuket

Jungceylon Plastic Surgery Phuket Klinika Phuket 1

Plastická chirurgie Jungceylon Phuket se specializuje na kosmetickou chirurgii a náhradu vlasů. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1986 a nachází se v thajském Phuketu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Jungceylon Plastic Surgery Phuket, Phuket, Thajsko

Jungceylon Plastic Surgery Phuket nabízí širokou škálu estetických zákroků i rekonstrukční chirurgie. Na této klinice jsou k dispozici liftingy obličeje, očí, prsou, zvětšení prsou, liposukce a transplantace vlasů.

Nabízí také minimálně invazivní estetické zákroky, včetně obličejových implantátů, kožních výplní, botoxových injekcí, kolagenových a tukových výplní. Tým kliniky se snaží poskytovat vysoce kvalitní, komplexní a individuální péči všem svým pacientům v oblasti estetické chirurgie.

Ke každému pacientovi přistupuje s vřelostí, péčí a respektem. Cílem kliniky je zajistit, aby každý pacient prožil pohodlný, bezpečný a spokojený zážitek z kosmetické chirurgie. Pacienti jsou posuzováni individuálně, aby byl zajištěn co nejlepší výsledek odpovídající jejich potřebám. Tým vždy dbá na to, aby se pacienti rychle a bez problémů zotavili.

Klinika disponuje nejkvalitnějším chirurgickým a lékařským vybavením a dbá na to, aby vše bylo dokonale sanitováno a dobře připraveno. Pacienti jsou na klinice plastické chirurgie Jungceylon vedeni od prvního dne konzultace až po pooperační péči.

Tým podrobně vysvětlí chirurgické postupy a rizika možných komplikací a probere s pacientem jeho omezení a očekávání. Pečlivě se také sleduje pokrok pacienta a potvrzuje se, že výsledky splňují jeho očekávání.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Lifting obočí
Cervikofaciální lifting
Lifting krku
Nosní implantáty
Otoplastiky
Obličejový implantát
Feminizace obličeje
Genioplastika
Vyduté tváře – bichektomie
Zvětšení rtů
Zvětšení prsou
Pozvednutí prsou
Zmenšení prsou
Gynekomastie
Liposukce
Abdominoplastika
Brachioplastika
Zvedání stehen

Implantace vlasů
Transplantace vlasů

Plastická chirurgie Jungceylon Phuket vám nabízí :

Wi-Fi zdarma
Turistický průvodce
Parkování


Město: Phuket – Země: Thajsko – Založeno v roce 1986
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, thajština

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️