Ramat Aviv Medical Center

Ramat Aviv Medical Center Klinika Tel Aviv 1

Ramat Aviv Medical Center se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1999 a nachází se v Tel Avivu v Izraeli. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Ramat Aviv Medical Center, Tel Aviv, Izrael

Ramat Aviv Medical Center bylo založeno v roce 1999. Jedná se o moderní a sofistikované soukromé zdravotnické zařízení specializující se na lékařskou diagnostiku, multidisciplinární chirurgii a kosmetologii. Nemocnice využívá všechny nejnovější technologie v oblasti chirurgie, kosmetologie a radioizotopového výzkumu.

Mezi jednotlivá oddělení centra patří zobrazovací ústav, izotopový ústav, gastroenterologické oddělení, klinika bolesti a oddělení plastické chirurgie.

Proslulá je zejména klinika bolesti, což je multidisciplinární oddělení vedené lékaři se specializovaným vzděláním v oblasti léčby bolesti. Snaží se svým pacientům poskytovat co nejbezpečnější a nejkvalitnější péči a vítá místní i zahraniční pacienty.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Labiaplastiky
Lipofilling
Perineoplastika
Korekce bradavek
Odstranění prsních implantátů
Transplantace kůže
Náprava rozštěpu rtu a patra
Zvednutí obočí
Ošetření jednoho obočí
Zvednutí stehen
Rhinoplastika
Liposukce
Genioplastika
Zmenšení prsou
Zdvih krku
Brachioplastika
Gynekomastie
Prsní implantáty
Pozvednutí prsou
Mikrotie
Cervikofaciální lifting
Rekonstrukce prsou

Nabízené služby

Soukromé pokoje


Město: Tel Aviv – Země: Izrael – Založeno: 1999
Akreditace: Neznámá – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, hebrejština, ruština


Recenze na Ramat Aviv Medical Center

leonid fainburg
leonid fainburg
06:58 17 Apr 23
Absolvoval jsem biopsii prostaty a dostalo se mi odborného ošetření a výborné léčby. Cítil jsem se jako doma. Velké díky celému týmu a především doktoru Shapont Yigalovi
An Lal
An Lal
16:07 23 May 23
Výpočetní technika ve společnosti z minulého století. A také sekretářskou úroveň.Připravte se na to, že k nim budete fyzicky cestovat, jen abyste si vyzvedli ten nešťastný kus papíru.
אברהם אברמוב
אברהם אברמוב
11:27 04 Jul 23
Schůzky se ruší. Čekání je velmi dlouhé v samotném testu, který se prodlužuje a prodlužuje. Ztráta celého dne na jejich špatné hospodaření
חופית מסיקה
חופית מסיקה
07:22 03 Nov 22
Šokující institut jaderného mapování...ponižující zacházení ze strany zaměstnanců a techniků!!!! Odešel jsem tam opravdu traumatizovaný. Ve veřejné nemocnici se tak s lidmi nezachází!!!! Neuctivé zacházení s pacienty... Dostal jsem tam výkřiky a urážky od technika, který mi dělal mapování. Už se tam nevrátím a nedoporučuji ostatním.
Vova Chepurnih
Vova Chepurnih
13:51 29 May 23
Neexistuje žádná nelidská odpověď a nic! Velitel zvedne telefon a zavěsí. Neexistuje žádný způsobKomunikujte s nimi a nevracejte e-mailyčistá hanbaDoporučte, abyste se drželi dál od tohoto místa!
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️