Dunyagoz Istanbul

Dunyagoz Istanbul clinic 1

Dunyagoz Istanbul se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato klinika s akreditací JCI a certifikací ISO 9001:2008 byla založena v roce 2004 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Dunyagoz Istanbul, Istanbul, Turecko

Dunyagoz Istanbul nabízí léčbu všech typů očních a okohybných zdravotních problémů. Nabízí širokou škálu metod využívajících nejmodernější technologie.

Skupina nemocnic Dünyagöz má 300 členů, včetně lektorů a specialistů, a přibližně 2 500 zaměstnanců, celkem 25 různých pracovišť v Turecku a po celém světě. Skupina nemocnic má denní kapacitu 8 000 ambulantních pacientů a 1 000 chirurgických operací.

Nemocnice také poskytují služby přibližně 96 000 pacientů ročně ze 107 zahraničních zemí. v 11 tureckých provinciích a pěti zahraničních lokalitách, včetně Německa, Velké Británie a Gruzie, se nachází 20 poboček.

Skupina nemocnic Dünyagöz je známá tím, že jako první oční nemocnice v Turecku implantovala bionické oko a také jako první nemocnice použila metodu retikulace rohovky k léčbě keratokonu (porucha ztenčení rohovky).

Dunyagoz Antalya nabízí širokou škálu zákroků, včetně dakryocystorinostomie, LASIK, fotorefraktivní keratektomie (PRK), operace šedého zákalu, léčby věkem podmíněné makulární degenerace (AMD) a odstranění očních váčků.

Vzhledem k tomu, že nemocnice navštěvují zahraniční zdravotničtí turisté, nabízejí tlumočnické a překladatelské služby, rezervaci hotelů, odvoz z letiště do nemocnice, ubytování v soukromí, rodinné ubytování a místní turistiku.

Posláním skupiny Dünyagöz Hospitals Group je používat ve svých národních a mezinárodních nemocnicích nejmodernější technologie uznávané po celém světě a současné diagnostické a léčebné metody s kompetentním a specializovaným personálem.

Jejich cílem je nabízet oční zdravotní služby nejvyšší kvality všem segmentům společnosti. Jejich vizí je nadále zvyšovat své standardy, aby si udržely odbornost v oblasti očního zdraví a kvalitu orientovanou na spokojenost, posilovat svou pověst a stát se světovým uznávaným a referenčním centrem prostřednictvím vědeckých výzkumných studií.

Váží si respektu, citlivosti, důvěry, týmové práce, dokonalosti a inovací. Nemocnice zaručují poskytování služeb stejné kvality a s respektem pro všechny pacienty z různých částí společnosti.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Lifting obočí
Blefaroplastika
Lipofilling obličeje
Mastopexe
Laserová liposukce
Žaludeční rukáv
Žaludeční páska
Žaludeční botox
Žaludeční bypass
Sekundární rinoplastika

Služby

Převoz na letiště
Rodinné ubytování
Rezervace letenek
Wi-Fi zdarma
Zdravotní pojištění
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Prádelna
Turistický průvodce
Převod lékařské dokumentace
Zdravotní cestovní pojištění
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Náboženská zařízení
Restaurace
Trezor na pokoji
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno v roce 2004
Akreditace: JCI Accredited, ISO 9001:2008 – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, turečtina


Recenze Dunyagoz Antalya – Etiler

Meral Savaş
Meral Savaş
07:08 20 Jul 23
Dne 18.07.2023 byla úspěšně provedena moje laserová operace očí v Dünyagöz Etiler. Při mé operaci Prof. Dr. Rád bych vyjádřil své upřímné poděkování svému učiteli Anılu Kubaloğluovi. Rád bych poděkoval paní Seyhan, která se o nás starala svou teplokrevností i zájmem a aktuálností.
Didem Uzel
Didem Uzel
10:14 03 Aug 23
Aylin učitelka (Koç): Nemohu vám dostatečně poděkovat. Kdybych tě znal před 3 lety, neměl bych tento problém. Moc děkuji za projevený zájem ❤️ Mnohokrát děkuji paní Hatice (Alioğlu) a paní Seyhan (Karaman), které celý tok od mého nástupu do nemocnice zrychlily.
deniz atınkalp
deniz atınkalp
12:25 20 Jul 23
Chtěli bychom vyjádřit naše nekonečné poděkování paní doktorce Baha Toygara, jak za její správné vedení a zkušenosti během celého procesu operace šedého zákalu mé maminky, od vyšetření až po operaci, a chtěli bychom poděkovat její asistentce paní İrem, že byla s námi po celou dobu procesu a jsme rádi, že vás známe 🙏
Serap Alkac
Serap Alkac
07:16 24 Aug 23
Jela jsem do nemocnice pro dceru Meyranur.Byli jsme velmi spokojeni,naše lékařka paní Senay byla opravdu velmi starostlivá a ochotná.Opravdu milá nemocniční asistentka paní Seyhan,moc děkujeme,moc se o nás starala a vedla nás tím nejlepším způsobem
Mustafa Kantar
Mustafa Kantar
10:11 27 Jul 23
Byli jsme velmi spokojeni se službami a zájmem nemocnice Merabalar Etiler Dünya Göz, přijeli jsme na laserovou operaci a všechny naše kontroly byly provedeny.Velmi zajímavý a relevantní je i paní Seyhan, která nám pomohla. Informoval nás o všech procesech včetně chirurgického zákroku.Rozhodl jsem se zde pro laserovou operaci. Měl jsem nekonečnou důvěru v paní Seyhan a svou lékařku paní Aylin, kterou doporučila paní Seyhan. Ve své práci byli mimořádně profesionální. Měla jsem svá zaváhání, ale všechna moje zaváhání vyřešili. Nekonečné díky jim.
Eslem Kandur
Eslem Kandur
08:35 25 Aug 23
Dne 25.8.2023 jsem byla vyšetřena paní doktorkou Zehrou Karaağaçou, specialistka na styk s veřejností Seyhan rychle zorganizovala všechny naše procedury, za její usměvavou tvář, profesionální přístup a pečlivou pozornost bych jí chtěla nekonečně poděkovat.
Sevgi Bakirci
Sevgi Bakirci
12:54 06 Apr 23
Byl jsem tam v březnu. Super skvělá klinika. Perfektně zorganizované. Skvělý personál. Ochotný a přátelský. Dr Efekan Çoşkunseven je super kompetentní přátelský lékař. Uvítal bych trochu více upřesnění. Jinak super. O pouliční kočky se personál kliniky velmi dobře stará. Ve vchodu jsou nakrmeni a spát. Děkuji mnohokrát Dünyagözi.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️