Jordan Hospital Medical Center

Jordánská nemocnice Lékařské centrum Ammán klinika 1

Jordan Hospital & Medical Center se specializuje na zubní péči, kosmetickou chirurgii a MAP / IVF. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 1996 a nachází se v jordánském Ammánu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Jordan Hospital Medical Center, Ammán, Jordánsko

Jordan Hospital & Medical Center, otevřená v roce 1996, je moderní komplexní zdravotnické centrum s 300 lůžky, které nabízí nejmodernější lékařské služby ve všech oblastech medicíny. Poskytuje specializované terapeutické jednotky pro urgentní medicínu, zobrazovací a intervenční radiologii, nukleární medicínu, dialýzu ledvin, litotrypsi, fyzioterapii, gastrointestinální a respirační endoskopii, srdeční katetrizaci a intenzivní péči.

Nabízí také specializované kliniky pro diabetes a endokrinologii, osteoporózu, oplodnění in vitro (IVF), mužské nemoci a obezitu. Mezi nejčastěji prováděné zákroky v nemocnici patří dialýza, endoskopie a srdeční katetrizace.

Jordánská nemocnice je obzvláště hrdá na své transplantační programy, které zahrnují transplantaci jater, ledvin, rohovky a kostní dřeně. Nemocnice má vlastní byty, které jsou k dispozici místním i zdravotnickým turistům.

Nemocnice získala akreditaci JCI a dodržuje tak nejvyšší standardy kvality a péče. Díky tomu je velmi oblíbená u místních pacientů i lékařských turistů.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Kostní štěpy
Zubní můstek
Zubní korunka
Zubní implantáty
Zubní konzultace
Zubní lékař

Kosmetická chirurgie
Rekonstrukce prsou
Zmenšení prsou
Abdominoplastika

MAP / IVF
Umělé oplodnění
Posouzení plodnosti
Hormonální testy
IVF – oplodnění in vitro
Konzultace IVF

Služby

Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Zdravotní pojištění
Soukromé pokoje
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Ammán – Země: Jordánsko – Založeno: 1996
Akreditace: JCI Accredited – Mluvený jazyk (jazyky): arabština, angličtina


Recenze jordánské nemocnice

maher hamzah
maher hamzah
19:15 21 Jul 23
Byl jsem u ušního, nosního a krčního lékaře, jmenuje se Shiham Idris a upřímně řečeno objevil cizí těleso v levém uchu, i když jsem byl den předtím u jiného lékaře a ten řekl, že mám ucho zdravé... Přesto je kolem nemocnice a jejích ambulancí málo garáží
Ahmad Alk
Ahmad Alk
17:57 05 Jun 23
Cítíte se jako v nemocnici z doby kamenné. Nemocnice jménem Jordánsko je takto zakázána. Žádná léčba, žádná hygiena, žádný systém. Přísahám Bohu, že člověk potřebuje psychologické ošetření kvůli stresu, který vás sužuje. Podívejte se na rozdíl mezi nemocnicí Abdali a Jordanem, což je toto od toho
Saja Alsmadi
Saja Alsmadi
19:45 08 Aug 23
Má spoustu věcí. Přišel jsem ze zálivu s odůvodněním, že je soukromý, ale bohužel tam nejsou žádné soukromé služby. Úklidový personál není nikdy studený. ​​Kouří. Nemocnice je špinavá a koupelny jsou špinavé. Část z něj je milá a spolupracující a část s vámi mluví, aby vás vyprovodila a já se vás na nic neptám,,, jako by byl v nemocnici zadarmo,,,A laboratoře, které vcházejí a odcházejí z nemocnice, opouštějí vaši duši hodinu, dvě hodiny a třikrát za papír. Velmi špatná zkušenost a nebude se opakovat. Každý, kdo se mě na to zeptá, řeknu vám nepřibližujte se k nim a nikdy k nim nechoďte.
Eman Alakhras
Eman Alakhras
11:54 16 Jul 23
Nedoporučuji jednat s nemocnicí, zejména pro expatrioty, pokud je nemocnice přidána na seznam nemocnic pokrytých jejich průkazem pojištěnceDnes jsem kontaktoval nemocnici, abych pouze zkontroloval a potvrdil, že nemocnice je kryta kartou, protože karta byla vydána ve Spojených arabských emirátech, a nemocnice byla přidána, aby ji kryla na mou žádost, bohužel, protože jsem s nimi neměl zkušenostiZaměstnanec odpovědný za přijímání hovorů mě měl přepojit na oddělení pojištění, ale telefon se 2x déle než 10 minut neozval a potřetí mi odpověděl člověk, který netuší, zda je z hl. pojišťovací oddělení nebo z recepceZeptal se mě na typ karty, pak mě požádal, abych nejprve přišel do nemocnice a poté kartu zkontroloval a poté, co jsem se ho zeptal na možnost kontroly přes systém, odpověď byla (chci půl hodiny ne otevřít systém a pak vás zkontrolovat), protože věděl, že má zprávy, že je v nouziVedení nemocnice má sledovat personál přijímající hovory, protože je v přední části nemocnice a pravidelně vyhodnocovat a zaznamenávat hovory, aby omezil a snížil nedostatek taktu a profesionality při jednání s pacientem.Protože jsou lidé, kteří si nezaslouží zodpovědnost a nejsou vyškoleni a kompetentní jednat s lidmi
Lina Odah
Lina Odah
20:32 03 Sep 23
Je to velmi špatné, zejména můj stav. Měl jsem zlomenou nohu. Zůstal jsem tam asi hodinu a nepustili mě dovnitř. Sestřičky se k nim chovaly velmi špatně.Bylo to velmi špatné, hlavně můj stav.Mám zlomenou nohu.Seděl jsem asi hodinu a nepustili mě dovnitř.Sestřičky se ke mně chovaly velmi špatně.Přes den, když přišel den, když přišel čas, když to bylo staré, musel jsem to jíst, ale ten den to hořelo.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️