Rattinan Clinic

Rattinan Clinic Klinika Bangkok 1

Rattinan Clinic se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1999 a nachází se v thajském Bangkoku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Rattinan Clinic, Bangkok, Thajsko

Rattinan Clinic se nachází v centru thajského Bangkoku a vznikla v roce 1999 ze spolupráce několika certifikovaných lékařů, plastického chirurga, bariatrického chirurga, endokrinologa, estetického gynekologa a estetického lékaře.

Dnes se klinika nachází ve čtvrti Silom, Bang Rak, v samém srdci Bangkoku. Klinika nabízí širokou a komplexní škálu profesionálních lékařských a estetických služeb, včetně laserové epilace, laserového odstranění tetování, léčby akné, mastektomie, vaginoplastiky, žaludečního bypassu a mnoha dalších zákroků.

Klinika nabízí svým pacientům nejbezpečnější, nejúčinnější a nejspolehlivější zákroky. Tým má více než 15 let zkušeností ve vybraných oborech, aby bylo zajištěno, že všichni pacienti jsou v bezpečných rukou. Klinika si cení poctivosti, dokonalosti a péče, což znamená, že tým je ve své práci nadšený a kreativní, za všech okolností profesionální a zaměřený na to, co je nejdůležitější.

Rattinan Clinic navázala spolupráci s řadou nemocnic, které získaly místní i mezinárodní akreditaci JCI, aby zajistila bezpečné a kvalitní služby. Operace provádí jejich tým specialistů na operačních sálech přidružených nemocnic a pacienti jsou sledováni na pooperačních pokojích nemocnic.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Brachioplastika
Zvedání prsou
Botoxové injekce
Vyplňování pleti
Genioplastika
Otoplastiky
Labiaplastiky
Zvětšení prsou
Zmenšení areoly
Zvětšení mužských prsou
Zvětšení hýždí
Abdominoplastika
Ošetření křečových žil

Služby

Wi-Fi zdarma
Zdravotní pojištění
Mezinárodní noviny
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Parkoviště
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Trezor na pokoji
TV na pokoji


Město: Bangkok – Země: Thajsko – Založeno v roce 1999
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, thajština


Recenze kliniky Rattinan

Koh Keaven
Koh Keaven
11:46 29 Dec 23
Nedávno jsem podstoupil liposukci v Rattinan Medical Center a nemohl jsem být více potěšen celým zážitkem. Od chvíle, kdy jsem vešel dovnitř, mě přivítal vřelý a přátelský personál, díky kterému jsem se cítil pohodlně a pohodlně. Zařízení bylo moderní, čisté a dobře udržované, což dále zvýšilo moji důvěru v kliniku.Lékař a lékařský tým byli během celého procesu neuvěřitelně profesionální, znalí a pozorní. Dali si čas, aby důkladně vysvětlili postup, odpověděli na všechny mé otázky a zajistili, že jsem se cítil informovaný a připravený na každý krok cesty. Jejich odbornost a opravdová péče o jejich pacienty je skutečně odlišuje.Rattinan Medical Center vřele doporučuji všem, kteří zvažují liposukci nebo jiné kosmetické procedury. Jejich závazek ke spokojenosti pacientů spolu s jejich odborností a nejmodernějším zařízením z nich činí nejlepší volbu pro každého, kdo hledá vysoce kvalitní péči. Děkuji, Rattinan Medical Center, za opravdu vynikající zážitek!
D Will
D Will
07:14 30 Jan 24
Jsem americký muž, který podstoupil operaci gynekomastie a lipol. Od začátku byli zaměstnanci nápomocní a dokonce měli propagační akce. Skvělé ceny z mé zkušenosti. Milý a krásný personál. Velmi profesionální. Po operaci se o vás postarají, pokud budete mít nějaké dotazy. Stále se léčím, byly to téměř 2 měsíce a jsem velmi spokojený se svými výsledky, takže vím, že konečné výsledky budou úžasné. 🙏🏾 personál a lékaři.
Cindy Wong
Cindy Wong
14:19 01 Nov 23
Přišel jsem na léčbu Miradry. Klinika je krásná a čistá, lékař a personál jsou opravdu profesionální a přátelští. S výsledkem jsem velmi spokojený.Vrátí se na druhé ošetření.
Thapanee Prapasiri
Thapanee Prapasiri
07:00 01 Feb 24
Navštívil jsem Rattinan Medical Center kvůli kožním injekcím a jsem s touto zkušeností velmi spokojen. Textura pokožky se výrazně zlepšila a vykazuje pozoruhodnou hladkost. Zaměstnanci jsou nejen okouzlující, ale také poskytují vynikající péči o všechny jednotlivce. Klinika má moderní vybavení, dodržuje vysoké standardy čistoty a zajišťuje bezpečné prostředí. Pan doktor je mimořádně zručný. Každá návštěva vzbuzuje pocit důvěry a jistoty. ♡♡
J E
J E
10:37 08 Sep 23
Nedávno jsem měl na této klinice zákrok. Velmi mě ohromila profesionalita celého týmu před i po operaci. Zejména pooperační péče daleko předčila má očekávání. Jsem schopen kontaktovat tým přímo prostřednictvím aplikace Line chat a přijímat extrémně rychlé odpovědi jak od lékařů, tak od personálu kliniky. Potřeboval jsem další péči kvůli dehydrataci a byl jsem okamžitě viděn. Vřele doporučuji Rattinan Medical Center.
dyon lee
dyon lee
06:38 01 Aug 23
Doktor i sestřičky jsou úžasní. Dobře v angličtině a s průvodcem zdravotní turistiky, který vás provede celým procesem.Můj proces bodytite jde po 2 týdnech dobře. Žádné komplikace.
Thitima Pitilit
Thitima Pitilit
16:19 01 Apr 23
V Rattinan Medical Center, který tuto službu obdržel, poskytuje zákazníkům přátelský pocit. Pozorný a poskytující informace, které máme podezření. Místo je čisté, upravené, krásně zdobené, cítí se uvolněně, není příliš napjaté, když přicházíte do služby. Všichni zaměstnanci jsou velmi vítáni. Když se chcete sejít nebo máte problémy, chcete navštívit lékaře, můžete se domluvit na den, kdy lékař přijde. Moc se mi to líbí. Vůbec nejsem zklamaný, když jsem sem přišel do služby. Děkuji mnohokrát
Kongkarn Thanthadilok
Kongkarn Thanthadilok
04:41 11 Jul 23
Velmi dobrý. Zaujatý.- milý personál Usmějte se všichni. dokonce i hospodyňka- Neprodávám příliš mnoho kurzů. Tento se mi líbí.- Doktor obsluhující Poskytněte znalosti a vysvětlete podrobné postupy v průběhu celého procesu léčby- Poloha, pohodlná doprava, čisté, krásné
Pakratrapee Boonsirijirapat
Pakratrapee Boonsirijirapat
06:29 27 Oct 23
Mobilní služba je velmi dobrá. Vždy rádi zodpovíme dotazy a přijdu se spoustou dárků zdarma.Doktor byl také milý.V den naší liposukce jsme udělali poslední případ a skončili pozdě v noci.Buňky tam byly až do dokončení operace. Kdo chce zkusit nějaký druh procedury? Zkuste se nejprve poradit s lékařem. Doporučujeme prodejce jménem Khun Kukkik. Navrhněte věci, které jsou pro nás vhodné Návrhy upřímně Nepřehánějte nic, co nepotřebujeme Říkají nám Klinika je krásná a sestry poskytují dobré služby. Roztomilá, velmi šetrná na rány po liposukci s kompletním servisem včetně masáží, světelné terapie, laseru.Než si vyberete zde, podívejte se na spoustu recenzí. Konzultoval jsem mnoho klinik, ale skončil jsem zde, protože jsem mluvil s lékařem. Klidně se zeptej. Celkově vzato je služba působivá.
Alexander Mirakyan
Alexander Mirakyan
07:25 11 Apr 23
Přál bych si, abych si vzpomněl na focení vnitřku kliniky, extrémně čistého a krásně navrženého. Personál a zdravotníci? Nejlepší a tak sladký a zdvořilý. Je nám líto, ale tento typ zdravotnických zařízení je ve státech těžké najít, a pokud ano, bude vás to stát jmění, jen abyste je navštívili. Sestry a doktorka odvedli skvělou práci s mými procedurami. Kat, která mě koordinovala a radila mi v celém týmu (i když jsem mimo místo), mě nikdy nezklamala. Kdykoli jsem měl dotaz, byla tu pro mě s jasnou komunikací a odpověďmi. S návštěvami a provedenými procedurami jsem nadmíru spokojená. Nemohu jim dostatečně poděkovat. Navždy nezapomenutelným zážitkem pro mě, když jsem byl spokojen s mými vůbec prvními procedurami.
Charlotte Woolley (Charly)
Charlotte Woolley (Charly)
01:58 11 Aug 23
Velmi užitečné s každou otázkou, kterou jsem měl před a po mém postupu.Všichni zaměstnanci byli po celou dobu uklidňující a profesionální. Samotná klinika má uklidňující atmosféru a je čistá. Rattinan Clinic mi stále pomáhá s pooperačními otázkami, které mohu mít. Těším se na úplné výsledky, až budu plně vyléčen
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️