Canadian Specialist Hospital

Canadian Specialist Hospital Dubai clinique scaled 1

Canadian Specialist Hospital se specializuje na kosmetickou chirurgii a MAP / IVF. Tato klinika s akreditací JCI byla založena v roce 1984 a nachází se v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Canadian Specialist Hospital, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Canadian Specialist Hospital je jednou z největších soukromých nemocnic v Dubaji a nemocnicí, kterou si vybírají pacienti, kteří jsou odesíláni z malých a středně velkých zdravotnických zařízení, jimž chybí některé z našich specializovaných diagnostických a léčebných zařízení.

Jejím posláním je nabízet špičkové diagnostické, léčebné a rehabilitační služby na světové úrovni a poskytovat komplexní genetické a prenatální služby, stejně jako etickou zdravotní péči založenou na důkazech, pro zdravou a šťastnou společnost. Mezinárodní tým nemocnice je hrdý na to, že se stará o zahraniční pacienty a jejich blízké, aby se cítili jako doma.

Služba začíná ihned po obdržení lékařské zprávy, která je předána příslušnému specialistovi k lékařskému poradenství. To umožňuje pacientovi a případně i sponzorovi získat názor na nezbytnou operaci nebo léčbu. Pokud se pacient rozhodne odcestovat za účelem léčby do kanadské specializované nemocnice v Dubaji, mezinárodní tým zajistí pro pacienta a jeho příbuzné veškerá potřebná opatření, včetně víz, ubytování, konzultace a/nebo přijetí a dopravy (v případě potřeby sanitkou nebo leteckou záchrannou službou).

Jakmile je pacient přijat v nemocnici, je mu poskytnuta celá škála služeb, včetně překladů a všech každodenních požadavků během pobytu.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Ošetření vrásek
Propadlé tváře – bichektomie
Transfer tuku
Lifting obočí
Blefaroplastika
Cervikofaciální lifting
Labiaplastiky
Liposukce
Zvětšení penisu
Brachioplastika
Obličejový implantát
Otoplastiky
Zvětšení prsou
Prsní implantáty
Rhinoplastika
Léčba křečových žil
Zvednutí prsou
Zvedání stehen
Zmenšení prsou
Rekonstrukce prsou
Zvedání hýždí
Zvětšení hýždí
Konzultace plastické chirurgie
Abdominoplastika

MAP / IVF
Ultrazvuk folikulů
Katetrizace vejcovodů

Služby

Převoz na letiště
Legalizace dokumentů
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Zdravotní pojištění
Rezervace hotelů
Služby prádelny
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Převod lékařské dokumentace
Zdravotní cestovní pojištění
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Parkování
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rekonstrukce
Náboženská zařízení
Restaurace
Trezor na pokoji
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Dubaj – Země: Spojené arabské emiráty – Založeno v roce 1984
Akreditace: JCI Accredited – Mluvené jazyky: arabština, angličtina


Recenze nemocnice Canadian Specialist Hospital

Mohammad Alqudah
Mohammad Alqudah
17:16 20 Oct 23
Vážený kanadský nemocniční tým,Chtěl jsem vyjádřit své upřímné poděkování za výjimečnou péči ze strany nemocnice Candian.V první řadě bychom rádi vyjádřili naše upřímné poděkování Dr. Rashe Rushdyové, její profesionalita a obětavost byla patrná po celou dobu mého pobytu. Její úsilí zajistit mé ženě a mému dítěti pohodu. Vaše odhodlání poskytovat vysoce kvalitní zdravotní péči a podporu pacientům a jejich rodinám je skutečně pozoruhodné.Rádi bychom také vyjádřili vděčnost lékařskému týmu, anesteziologům a stejně tak si pochvalu zaslouží sestry, které se staraly o mou ženu a dítě s takovou dovedností a soucitem, že jejich oddanost profesi a vynikající služby, které jste poskytli, byly v naší době neocenitelné. .Ještě jednou děkuji za vaši výjimečnou péči a laskavost. Vaše příspěvky významně změnily náš život a na vaši výjimečnou službu budeme vždy vzpomínat.
MARINER'S EPITHET.!
MARINER'S EPITHET.!
05:26 04 Oct 23
Dobře vybavená nemocnice se spoustou pohostinnosti, protože personál, zdravotní sestra, uklízečka a doktoři mají nejlepší dovednosti a obětavost.💕Skvělá práce NEMOCNICE KANADSKÉHO SPECIALISTU 🤗🤗🤗
mansoor bajabar
mansoor bajabar
15:35 21 Sep 23
Vynikající doktor!Posledních [6 měsíců] jsem byl v péči Dr. [Sarah Alam] a nemohl jsem být spokojenější s úrovní péče, které se mi dostalo. Dr. [Sarah Alam] je výjimečná endokrinologická lékařka, která pro své pacienty skutečně jde nad rámec. Od mého prvního setkání na mě Dr. [Sarah Alam] udělala dojem svými znalostmi a odborností. Dali si čas, aby důkladně vysvětlili můj zdravotní stav, možnosti léčby a odpověděli na všechny mé otázky, čímž mi uklidnili mysl. Dr. [Sarah Alam] odlišuje jejich skutečný zájem o blaho jejich pacientů. Jsou to nejen vysoce kvalifikovaní lékaři, ale také soucitní. Jejich pozornost k mým obavám a jejich ochota naslouchat ve mně vyvolaly pocit, že si jako pacient cením. Také podpůrný personál v ordinaci Dr. [Sarah Alam] je na špičkové úrovni. Plánování schůzek bylo snadné a celý tým je zdvořilý a efektivní. Díky Dr. [Sarah Alam] jsem zaznamenal výrazné zlepšení svého zdraví a plně důvěřuji jejich vedení. Vřele doporučuji Dr. [Sarah Alam] každému, kdo hledá kvalitní lékařskou péči. Jsou opravdu vynikající!
fatima dilshad
fatima dilshad
18:02 17 Sep 23
Dr. SARAH Alam 💯 endokrinolog jeden z milionu. Jsem tak vděčný, že jste můj lékař a díky vám jsem mohl ukázat výsledky a uvěřit tomu, čemu bylo těžké uvěřit. Pokračujte ve své skvělé práci a péči, kterou prokazujete svým pacientům. Vřele Vás doporučím svým přátelům a rodině.
Overseas Pakistani
Overseas Pakistani
08:44 05 Sep 23
Už nějakou dobu navštěvuji doktora Shoaiba Shehzada. Nejlepší dětský lékař, kterého jsem potkal. Vyhýbá se provádění zbytečných testů a léků. Jedná s dětmi tím nejlaskavějším způsobem. Naymal ho vždy velmi rád navštíví.Velmi ho doporučuji.
Thea Bandojo
Thea Bandojo
11:06 29 Jun 23
Chválím všechny, kteří mě kontrolovali od pohotovosti až po oddělení CCU. Služba byla nejlepší. Musím to udělat, protože jsem si opravdu vážil toho, co mi udělali. Jednali tak rychle, testy provedli bez jakéhokoli zpoždění. Doktoři a sestry by mě zkontrolovali a ujistili se, že bude vše v pořádku. Opravdu za něco málo přes noc jsem přešel z úzkosti do klidu. Všechno, co jsem udělal, bylo, že jsem si lehl a všichni v nemocnici udělali svůj díl. Včera jsem se odhlásil po téměř 2 dnech, co jsem s nimi byl, a opravdu jsem cítil obavy a upřímnost být jedinými znalými lidmi, kteří by vám občas pomohli, jedinou starostí je vaše zdraví. Děkujeme kanadské specializované nemocnici! 🌻
varsha kishor
varsha kishor
07:34 26 Aug 23
Moje dítě mělo ortopedický zákrok, který provedl Dr. Mayur Patel. Opravdu se mi ulevilo a celkový zážitek mě ohromil. Podrobné vysvětlení a péče poskytnutá lékařem a pomocným personálem nás velmi zpříjemnily během celé procedury. Služba je velmi rychlá a personál je tak přátelský. Kodus Dr. Mayur Patelovi a personálu Ortho.
Falah Khalid
Falah Khalid
10:30 22 Apr 24
Vety good patice the best service
Cesar Parroco
Cesar Parroco
08:08 12 Mar 24
Moje nedávná zkušenost v Canadian Specialist Hospital v Dubaji předčila očekávání. Od laboratorního technika až po rentgenografa, který provedl můj rentgen, byl každý krok procesu poznamenán profesionalitou a vřelostí.Usměvavé tváře celého personálu, od recepce (zvláštní výkřik Moize) až po lékařské profesionály, vytvořily příjemnou atmosféru.Cítil jsem se dobře postaráno a oceněn. Vřele doporučuji toto zdravotnické zařízení v Dubaji.
Henry Alexander
Henry Alexander
19:50 16 Feb 24
DR. HAITHAM MORSI MOUSTAFA je neuvěřitelný. Moc vám děkuji za skvělou péči a operaci, kterou jste mi provedli. Doktor a personál (zejména sestra MYLA) pro mě udělali tak obrovský rozdíl. Cítím se mnohem lépe, bez výčitek bych je doporučil přátelům a přátelům.
Ramina Delepierre
Ramina Delepierre
10:52 31 Dec 23
Můj táta, jako turista v Dubaji, byl přijat do této nemocnice díky svému mezinárodnímu cestovnímu pojištění, aby se setkal s Dr. MUTHANNOU MAHMOOD (konzultant urolog). Pan doktor provedl urgentní ureteroskopický zákrok s laserovou litotrypsí a vše proběhlo velmi dobře a efektivně🙏🏼Jaká úžasná nemocnice, úžasný profesionální lékař, pečující sestry (lékařka paní Smitha a nemocniční sestry ve 3. patře) a chutné zdravé jídlo! Vše a všichni dobře sehraní, ohleduplní, žádné komplikace, žádný zbytečný stres✨️Celá zkušenost byla velmi pozitivní a produktivní! Pocit požehnání a vděčnosti❤️Děkuji moc doktorce MUTHANNA MAHMOOD za vaši pomoc, dostupnost a čas, který jste věnovali zodpovězení našich otázek a ujišťování našich obav🙏🏼😇Děkuji všem, kteří se o mého tátu starali!🫶🏼💐Určitě všem doporučíme Canadian Specialist Hospital Dubai a naši doktorku MUTHANNU MAHMOOD🥳Přejeme vám vše nejlepší a šťastný nový rok 2024!🎄Vřelé pozdravy,Štěpán Spiridonov a Ramina
Anila Saneesh
Anila Saneesh
10:49 19 Jan 24
Tato nemocnice šla opravdu nad rámec péče. Personál front office si zaslouží zvláštní zmínku za své výjimečné služby. Byli přátelští, nápomocní a celý zážitek byl hladký a bezproblémový. Je skvělé vědět, že upřednostňují spokojenost pacienta od chvíle, kdy vejdete dovnitř. Vřele doporučuji Canadian Hospital každému, kdo potřebuje vynikající porodní péči. Opravdu se díky nim budete cítit ceněni a dobře přijati
emman moreno
emman moreno
19:12 16 Jan 24
Kdybych mohl dát 5 000 000 hvězdiček, dal bych!! moje nově narozená dcera se narodila s 0 APGAR - asfyxií-sepsí - a byla přijata na 14 dní na JIP a jsme opravdu požehnáni, že byla v péči Dr. Shoaiba. Od chvíle, kdy jsme se s ním setkali, opravdu cítíme jeho soucit nejen s naší dcerou, ale i s námi, protože máme obavy a stres. Cítili jsme jeho teplo a pohodlí, což nás ujistilo o situaci. Vzbuzuje pocit důvěry tím, že věnuje čas vysvětlování postupu a léčby, čímž snižuje obavy a obavy. Místní lékaři a sestry nám poskytli opravdu vřelou atmosféru pokaždé, když jsme naši dceru navštívili. Zařízení v kanadské nemocnici je navíc špičkové a nemocnice udržuje vysoký standard čistoty a hygieny. Kanadskou nemocnici doporučujeme zejména Dr. Shoiab (pedia) pro vaše děti. Byla to opravdu pozitivní zkušenost a jsme vděční za vynikající úroveň lékařské péče, které se naší dceři dostalo.
Lubna Yusuf
Lubna Yusuf
11:17 09 Aug 23
Včera jsem navštívil doktorku Sarah Alamovou, endokrinoložku. Zjistil jsem, že je velmi pozorná a informovaná. Měla se mnou velkou trpělivost a poslouchala, co jsem jí chtěl říct. S velkou péčí a soucitem mi poradila další kroky. Zodpověděla všechny mé otázky a vůbec mě nespěchala. Vřele ji doporučuji, protože jsem zjistil, že je to velmi kompetentní lékař.
Anjali S
Anjali S
07:23 17 Jan 24
Měl jsem výjimečnou zkušenost v Canadian Specialist Hospital v Dubaji. Úroveň péče a odbornosti personálu byla skutečně chvályhodná. Nejmodernější zařízení a personalizovaná pozornost znovu potvrdily mé přesvědčení, že patří mezi nejlepší zdravotnická zařízení. Vřele doporučuji každému, kdo hledá špičkové lékařské služby v Dubaji.
Евгений Щелыванов
Евгений Щелыванов
17:52 14 Jan 24
Na dovolené manželka onemocněla, kašel a horečky neustupovaly - kontaktovali jsme pojišťovnu, poslali na ČSH, do hodiny a půl udělali testy, rentgen - běda, zápal plic! Okamžitě mi nasadili infuzi, pak mě převezli na oddělení, znovu infuzi, čtyři dny lékaři neodešli ani na minutu! Stal se zázrak – s 25% poškozením jedné plíce ho zvedli na nohy a propustili! Přišli ještě tři dny na procedury, pak udělali CT a nemoc ustoupila! Dali mi léky na další týden a manželka přišla k sobě. Všem, kteří s léčbou pomáhali, především paní doktorce Emilii, moc děkujeme! Skvělá nemocnice, díky všem!
Negin George
Negin George
08:59 26 Dec 23
Kanadská nemocnice na nás zapůsobila špičkovou péčí a čistým, dobře udržovaným zařízením. Personál byl profesionální, poskytoval včasnou a soucitnou léčbu. Vřele doporučuji!
Neenu Kuzhiyani
Neenu Kuzhiyani
15:07 17 Dec 23
Toto je velmi upřímná recenze.Otěhotněla jsem v dubnu 2023. Po návštěvě 2 slavných nemocnic v Dubaji jsem byla velmi zklamaná a později jsem se dozvěděla o Canadian Specialist Hospital a Dr. Shanitha.Nelituji toho, že jsem si vybral nemocnici a doktorku Shanithu. Během doby doručení jsem měl nejpodporovanější prostředí.Zvláštní zmínka pro Dr. Shanithu, Dr. Shadia, zaměstnance Labor Room Liji, Meena, Binu, Mimoza, Clara. Všichni zaměstnanci třetího patra N2, zaměstnanci školky - Ramsy, Mary SujaNemocnici a lékaře bych doporučila všem těhotným ženám, které chtějí mít bezpečný a bezstresový porod.
Reem Daoud
Reem Daoud
11:26 08 Nov 23
Nejlepší zubař ve městě, velmi dobře informovaný a důkladný při vysvětlování léčebného plánu. Nechal jsem opravit několik kořenových kanálků a korunek. Její ruce jsou super lehké. Děkuji doktore Malaku za opravu zubů
Shaji MA
Shaji MA
13:02 02 Nov 23
Považuji se za štěstí, že jsem se setkal s Dr. Sarah Alam. Léky na hypertenzi beru více než 15 let a když jsem ji poprvé potkal, velmi metodicky přistoupila k diagnostice hlavní příčiny a analyzovala situaci. Jsem ráda, že se posledního půl roku nepřetržitě léčím a cítím se mnohem lépe. Děkuji Dr. Sarah a přeji jí vše nejlepší v její kariéře, aby zachránila životy mnoha dalším.
Yoshica Suntharanathan
Yoshica Suntharanathan
07:18 04 Nov 23
Děkuji mnohokrát doktorce Sarah Alam endokrinoložce za změnu, kterou děláte v životech svých pacientů. Vaše laskavost, upřímná péče a starost dělají všechno lepší a jsou velkým povzbuzením.Jsem diabetik od roku 2018 a navštívil jsem mnoho lékařů. Právě mi předepsali léky a já jsem vůbec nemohl kontrolovat hladinu cukru. Chtěl jsem to zkusit v kanadské nemocnici a šel jsem tam v srpnu. Když jsem navštívil endokrinoložku doktorku Sarah Alam, moje hladina Hba1c byla 9,9 a včera po testu klesla na 6. Takové obrovské zlepšení. Cílem doktorky Sarah bylo kontrolovat mou hladinu cukru. Je tak zručná v tom, co dělá. Když jsem k ní chodil, měl jsem spoustu zdravotních komplikací a teď se cítím po všech stránkách mnohem lépe. Nikdy jsem si nemyslel, že bych se mohl zlepšit, ale nasadila mi správné léky a předepsala mi správnou léčbu. Má zájem vědět o všem, co pacienta ovlivňuje, a léčí i ten nejmenší problém, který má. Také respektuje vaše telefonní hovory a zprávy a odpovídá včas. Zavolá osobně, aby vás zkontrolovala. Měla jsem s ní ty nejlepší zkušenosti, doporučuji ji všem diabetikům, kteří jsou s nekontrolovanou hladinou cukru a ostatním, kteří potřebují navštívit endokrinologa. Je nejlepší v Dubaji. Je to skvělá lékařka a profesionálka, které mohu věřit.
Enas Ash the Circle angle
Enas Ash the Circle angle
07:51 10 Aug 23
Luxusní nemocniceManipulace je výbornáOšetřující personál je super úžasnýZdravotnický personál je velmi skvělýPřed deseti lety jsem v něm porodila syna a vrátila jsem se, abych v něm teď měla svého malého syna.Byla jsem na revizi u Dr. Rasha Rushdi, odpověděla na všechny mé otázky a byla způsobilá učinit osudové rozhodnutí ohledně mého narození, a bylo to správné rozhodnutí.Děkujeme kanadské nemocnici❤️
Ahmad David
Ahmad David
09:50 10 Feb 24
Moje zkušenost byla vcelku pozitivní. Personál nemocnice prokázal po celou dobu mé návštěvy výjimečnou péči a profesionalitu a kvalita poskytovaných služeb byla chvályhodná.Pozitivním doplňkem, který nemocnice v minulosti zavedla, byl automat na kávu v čekárně. Bylo to promyšlené gesto, které pacientům poskytlo pohodlný způsob, jak se během čekání občerstvit. Zklamáním je však zjištění, že kávovar byl odstraněn. Přístup k nápojům, jako je káva, může pomoci zmírnit část stresu spojeného s čekáním na schůzky a procedury.
Lai la
Lai la
08:44 15 Jan 24
Jsem pacientem kanadské nemocnice již více než 7 let. A služby se jen zlepšují. Personál recepce, sestry a lékaři v OPD jsou vstřícní a poskytují maximální pomoc, aby byla vaše návštěva a pobyt pohodlný. Dáváme jim 4 hvězdičky za vynikající služby. A také zmínit atmosféru nemocnice a čistotu je nejnápadnější.
Abu Hamzah Aws
Abu Hamzah Aws
13:11 02 May 23
Výborná nemocnice s respektovaným personálem a lékařiJejich péče o pacienty je dobráExistuje pouze malá poznámka, pokud je poskytnuto více arabštinyExistuje ve všech jazycích, ale arabštiny je menší počet nebo jich neexistuje vícePobyt pacienta v nemocnici je výborný a pohodlnýTohle je opravdu nemocnice, které by se mělo věřitDěkujeme vám za tuto vynikající službu a za vaši dobrou péči a péči o vaše pacienty.
Daniel R. Blanco Jr.
Daniel R. Blanco Jr.
08:20 24 Nov 23
Byl jsem doporučen přítelem k návštěvě jednoho z vašich specialistů, ale mám potíže s rezervačním systémem. Zaměstnanci, kteří se zabývají tímto procesem, postrádají dovednosti v oblasti zákaznických služeb a marketingu. Zdá se, že místo toho, aby si udrželi zákazníky, je odtlačují. Navrhuji implementovat poutavější možnosti plánování, aby pacienty zaujaly.
Yasoo
Yasoo
14:51 20 Dec 23
Pokud je nulová hvězda, nedal bych nemocnici, jsou milí, zvláště recepční a všechno, ALE je to pro doktorku Kulshanu, je tak hrubá s přístupem, ani nevysvětlila můj test Zaplatil jsem více než 1500 dhs, které si nechala mluvit s přístupem a říkat mi, že je můj problém mít obavy, kontaktoval jsem recepční a omluvili se mi, jsou velmi laskaví, ale píšu to, takže nechci, aby žádná dívka trpěla jako já. Vím, že má pravdu, co si myslí, ale neměla by takto zacházet se svými pacienty, to není přijatelné! ještě jednou děkuji za personál nemocnice, jsou velmi milí
Mostafa Ewis
Mostafa Ewis
18:33 08 Aug 23
Nejhorší nemocnice všech dob ve Spojených arabských emirátech, právě jsem šel na pohotovost, když jsem zaplnil toaletu, nechal mě čekat 50 minut a doktor se ani nezkontroloval, požádal jsem o své Emirates Id a Left.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️