Clinica Juaneda

Clinica Juaneda Palma clinic 1

Clinica Juaneda se specializuje na zubní péči, kosmetickou chirurgii, PMA / IVF a vlasové implantáty. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1923 a nachází se ve španělské Palmě. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Clinica Juaneda, Palma, Španělsko

Clínica Juaneda byla založena v roce 1923. V současné době je plně modernizovaná a nedávno rozšířená a má více než 90 lékařů specialistů všech lékařských oborů, včetně: Oftalmologie, ústní a čelistní chirurgie, chirurgie, ortopedická traumatologie, pediatrie, plastická, rekonstrukční a estetická chirurgie, psychiatrie, patologie prsu, podvodní a hyperbarická medicína, rehabilitace, revmatologie, urologie, kardiologie, kardioangiografie / stenty, gynekologie, reprodukční medicína a anti-aging.

Jejich vysoká odbornost vám zaručí vysokou úroveň péče od diagnostiky až po léčbu. Nemocnice disponuje renomovaným týmem specializovaných lékařů, kteří přijímají místní i zahraniční pacienty.


Specializace kliniky :

Stomatologická péče
Čištění zubů
Bělení zubů
Zubní prohlídka
Zubní konzultace

Kosmetická chirurgie
Zvětšení prsou
Konzultace plastické chirurgie
Abdominoplastika

MAP / IVF
IVF – oplodnění in vitro
Konzultace v oblasti reprodukční medicíny

Implantace vlasů
Léčba vypadávání vlasů
Transplantace vlasů
Konzultace v oblasti vypadávání vlasů

Služby

Převoz na letiště
Ubytování pro rodiny
Wifi zdarma
Tlumočnické služby
Praní prádla
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Lékárna
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Palma – Země: Španělsko – Založeno: 1923
Akreditace: Neznámá – Mluvené jazyky: angličtina, čeština, dánština, finština, francouzština, italština, němčina, nizozemština, norština, polština, ruština, španělština, švédština


Recenze na Clinica Juaneda

Anastasiia Avramchuk
Anastasiia Avramchuk
05:47 19 Sep 23
Včera jsme navštívili tuto kliniku, protože nás tam poslala pojišťovna. Moje dítě (2 roky) si zranilo ruku, když jsme si hráli v moři. Na ruce měl viditelná zranění, ale nehýbal s ní a plakal, bála jsem se, že nedostane správnou diagnózu. Klinika nám ale pomohla, dívka z recepce byla velmi přátelská a pozorná, pomohla nám komunikovat s lékaři, kteří mluvili španělsky. Dítě bylo vyšetřeno sestrou a následně rentgenováno. Pak nás vzali k doktorovi, který řekl, že na rentgenu je vše v pořádku. Lékař dítě prohlédl a po pár minutách stanovil správnou diagnózu - luxace loketního kloubu, za pár sekund lékař nasadil loketní kloub a po 20 minutách bylo moje dítě zcela aktivní a zdravé. Všichni lékaři, kteří dítě vyšetřili a udělali mu rentgen, k němu byli velmi pozorní a bavili ho, aby neplakalo. Dívka z recepce se nám hodně věnovala a hodně nám pomohla. Jsem velmi vděčný za všechny služby kliniky.
Catalina Alemany
Catalina Alemany
20:08 03 Oct 23
Mimořádná pozornost: agilní a efektivní. Při stejné návštěvě na radiologii zvládli moji žádost o schůzku a lékařský test přátelsky a s dobrou náladou.Práce v nemocnici by neměla být snadná, ale nalezení pozitivního přístupu mezi personálem velmi pomáhá k tomu, aby se náš čas na klinice jako pacientů stal zážitkem bez dramat.Tento tým si zaslouží zvýšení!
Laura F
Laura F
11:51 13 Nov 23
Vyzdvihl bych lékařský personál, který mají, a zákaznický servis na recepci, protože je velmi dobrý. Zejména bych rád poděkoval za vynikající péči, které se mi dostalo od společnosti Natividad, která mi s velkou trpělivostí a profesionalitou poradila a pomohla mi domluvit si lékařskou schůzku, kterou jsem potřeboval. Tak to je hezké! Děkuji.
AUDIOVISOR
AUDIOVISOR
14:31 21 Sep 23
Měl jsem možnost navštívit Juaneda Palma, slyšel jsem o její solidní pověsti v oblasti zdravotnictví.Při vstupu na kliniku jsem mohl ocenit její moderní infrastrukturu a zaměřit se na poskytování kvalitní péče. Zařízení bylo dobře vybavené a mělo placené parkoviště.I když moje zkušenost nebyla nutně pozitivní, musím říci, že mi vyšli vstříc, aby mi poskytli osobní pozornost. Šel jsem na oční vyšetření a po asi 20 minutách čekání zjistili, že mi přidělili specialistu, který není mým úkolem.Oční lékařka byla velmi profesionální a příjemná. určitě se vrátím
paul anderton
paul anderton
15:11 24 Jul 23
Moje dcera na dovolené se svým přítelem tam šla se silnou bolestí v pravém boku. Nemocnice byla fantastická, přesně věděli, co mají dělat, a veškerý personál od recepce po sestry se mnou byl tak zdvořilý a trpělivý. Jako starostlivému otci dali mou mysl do klidu. Moje dcera byla také velmi ohromena a milovala přátelský personál a obdivovala, jak moderní a čistá nemocnice byla. Děkuji personálu Juanedy od recepce po sestru a lékaře za péči o mou dceru.
Fichtner Markus
Fichtner Markus
18:11 30 Aug 23
Moje matka byla ošetřena na pohotovosti. Velmi intenzivní, osobní a profesionálně dobré ošetření. Lékař a německy mluvící sestra rychle zahájili všechna vyšetření. Po diagnóze jsme mohli kliniku opustit. Velmi čisté a přátelské, vzor pro Německo!
Jessica Wittenburg
Jessica Wittenburg
00:03 11 Jun 24
Velmi, velmi skvělé! Byli jsme v Palmě necelých 20 minut, když jsem si přetrhl vazy a odvezla mě na kliniku RTW. Moje přijetí bylo naprosto nekomplikované, hned přišla opravdu milá sestra, která mluvila výborně německy. Byl jsem odvezen rovnou na rentgen, snímek byl vyhodnocen a i přes jazykovou bariéru jsem dostal slovo ke všem dalším opatřením. Absolutně doporučuji jako člověk v nouzi!
Leandra Binimelis
Leandra Binimelis
20:28 14 Sep 23
Klinika s velmi dobrým servisem a velmi dobrou pozorností. Dívky na recepci jsou okouzlující, zejména Antonia Bennasar, která se snaží o pacienta pečovat, starala se o některé starší pány přede mnou a pravdou je, že jsem byl ohromen humánním přístupem, který poskytla jim. Skutečné potěšení. Co se týče čistoty, musím říct 10, ta je vždy bez poskvrny, jak by to v nemocnici mělo být.
Dan Metcalfe
Dan Metcalfe
08:36 21 Jul 23
Absolutně prvotřídní lékařská péče…Bezpochyby moje nejlepší lékařská zkušenost, jakou jsem kdy měl.Byla jsem objednaná, prohlédnuta paní doktorkou, byla jsem na EKG, byly mi odebrány krevní testy, byly mi poskytnuty léky, obdržely výsledky krevních testů, obdržely výsledky EKG, byl jsem na rentgenu, obdržel jsem výsledky rentgenu, dostal recept, byl jsem na konzultaci s lékařem, odeslán domů VŠE DO 3 HODIN!!!Přečtěte si to znovu...to je úžasné!Všichni zaměstnanci byli zdvořilí, efektivní, nápomocní, přátelští a vysoce kompetentní.Opravdu velmi dobrá nemocnice.Vysoce doporučeno
Natalia S.D.
Natalia S.D.
18:25 30 Aug 22
Nemám žádné stížnosti, léčba je velmi dobrá, zařízení velmi dobré, vše velmi čisté, skvělé pokoje, velmi milé a slušné sestřičky, lékaři také. V kavárně je vše rozmanité a dívky jsou velmi milé, parkování je poněkud nevhodné vzhledem k tomu, že ten, kdo jde, je klientem kliniky nebo navštíví někoho, kdo je nemocný... neparkuje se pro radost nebo na procházku ... ale z větší části ostatní super!
J Oscar Alonso Garcia
J Oscar Alonso Garcia
13:38 07 May 24
Všeobecně vše proběhlo perfektně. Jednání personálu bylo vzorné, lékaři, sestry, asistenti, úklid, jídlo...všechny personál velmi dobře.Dát pět hvězdiček by to bylo kvůli výmalbě v místnosti, na stěnách jsou škrábance. Hluk v noci byl špatný zážitek. Odpočívat je nutné, proto musí být v nemocnici zachováno zásadní ticho.
Eddysol Baleira
Eddysol Baleira
10:18 05 Dec 23
Pracuji v Clínica Juaneda mnoho let a je to poprvé, co jsem byl přijat do své nemocnice jako pacient. Jen abych řekl, že moji kolegové jsou 10 ve všech oblastech. Skvělí profesionálové. Co je třeba zlepšit, je jídlo v prezentaci a kvalitě!
Rhona Summers
Rhona Summers
17:25 09 Jun 24
Strávil jsem tam 5 dní po vyhřezlé ploténce na dovolené, překladatel byl skvělý a trochu usnadnil hrozný zážitek, někteří zaměstnanci byli milejší než jiní, jídlo nebylo skvělé a po dnech, kdy jsem nebyl umyt, jsem zjistil, že to není práce štábu , jsou to vaši rodinní příslušníci nebo návštěvníci. Pak jsem měl problém s močovým měchýřem kvůli mým problémům se zády a byl jsem po celý pobyt v plenkách pro dospělé, což bylo naprosto ponižující. Doktor, kterého jsem viděl na konci svého personálu, než mě přesunuli na 3 dny do nemocnice Inků, byl zděšen Nebyl mi podán katetr.Nedostatek péče a porozumění vůči turistovi, který tam skončí, byl velmi rozrušující.Strávil jsem dlouhé dny a noci, cítil jsem se velmi izolovaný a osamělý.Byli tam 1 nebo 2 zaměstnanci, kteří se skutečně starali a snažili se pomoci, ale celkově jste byli jen další číslo.Byla to nejbližší nemocnice k místu, kde jsem byl na dovolené a musel jsem tam být převezen, protože jsem nebyl způsobilý až do 6. dne, abych byl přesunut do Inky.Varování – ujistěte se, že máte cestovní pojištění, některé věci jsem měl, ale nekryl jsem, potřeboval jsem urgentní vyšetření magnetickou rezonancí, ale bylo mi řečeno, že pokud za to nemohu zaplatit, nedostanu ho, dostal jsem ho, až když se vrátil domů do Velké Británie.
William Hamburg
William Hamburg
14:53 07 Aug 23
Recepce velmi přátelská, a proto je na místě znovu poděkovat mladému muži na recepci. Doktor zdrcený a nezkušený. Syna silně bolela hlava z migrény a lékařka zjistila, že má problémy v oblasti břicha.Diagnóza byla stanovena mírným tlakem v břiše a nemohla nás ošetřit a poslala nás do nejbližší nemocnice. Díky bohu, že ti v druhé nemocnici rozpoznali problém a okamžitě ho léčili. Byly to migrény a v oblasti žaludku absolutně nic
MCS
MCS
18:15 28 Aug 23
Jdu včas na schůzku se specialistou a po hodině čekání se ptám na recepci a tam mi říkají, že je hodně pozdě.Je tak těžké upozornit mě na zpoždění při příjezdu, abych nemusel hodinu čekat? Proto jdu na veřejnost... Velmi nešťastný.*Po konzultaci bych rád dodal, že léčba, kterou lékař obdržel, zůstala hodně nedostatečná. Arogantní a pohrdavý přístup, když se projednávaly velmi citlivé otázky. Přestože byl personál recepce velmi přátelský, moje první zkušenost na této klinice byla katastrofální, nikomu bych ji nedoporučila.
Isabelle Dominique Hervas Fraile
Isabelle Dominique Hervas Fraile
14:04 28 Apr 24
HROZNÝ ZÁŽITEK!Jako nemocnice dává hodně za to, co si přejeme. Mám otce hospitalizovaného se zlomenou nohou. Zjistil jsem, že to pořádně nevyčistili, natož zkontrolovali, jestli jsou listy čisté.Zmínil jsem se o tom sestrám a jejich reakce byla velmi nešťastná a ušetřím si slova.Jaký nedostatek profesionality a nedostatek empatie k pacientům.Podal jsem stížnost, uvidíme, jak to zvládnou.Protože hodně zdvořilosti, ale na konci dne platíme za nekvalitní služby a pozornost.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️