Klinika Du Soleil

Klinika Klinika Du Soleil Marrakech 1

Klinika Du Soleil se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2014 a nachází se v Marrákeši v Maroku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a vyžádejte si ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Klinika Du Soleil, Marrákeš, Maroko

Klinika Klinika Du Soleil byla založena v roce 2014 a byla prvním zdravotnickým zařízením specializovaným na kosmetickou chirurgii v Marrákeši. Kliniku vlastní docent Hassan El Gbouri z Val de Grace. Klinika má kromě pokojů a apartmánů pro pacienty také 4 operační sály, 3 místnosti pro transplantaci vlasů a 1 místnost pro zotavení.

Klinika nabízí balíčky all-inclusive a slevy na více zákroků. Snaží se svým pacientům poskytovat co nejbezpečnější a nejkvalitnější péči. Na klinice pracuje renomovaný tým specializovaných lékařů, který vítá místní i zahraniční pacienty.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Kožní výplně
Zvětšení rtů
Otoplastiky
Transfer tuku
Gynekomastie
Rhinoplastika
Prsní implantáty
Pozvednutí prsou
Zmenšení prsou
Facelift
Tělový lifting
Lifting obočí
Zvětšení hýždí
Hýžďové implantáty
Liposukce
Konzultace plastické chirurgie
Lifting stehen
Abdominoplastika

Služby

Transfer z letiště
Rezervace letenek
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
TV na pokoji


Město: Marrákeš – Země: Maroko – Založeno v roce 2014
Akreditace : Žádné informace – Mluvený jazyk (y) : arabština, angličtina, francouzština


Recenze na Klinika Du Soleil Maroko

selma zouanate
selma zouanate
22:24 04 May 23
Vysoce kvalitní klinika díky profesoru El Gbourimu, který naslouchá svým pacientům, velmi dobrá rada, zlatá ruka
Yahya El Iraki
Yahya El Iraki
15:32 27 Feb 23
Dr. Hassan El Gbouri je vynikající lékař s několika desetiletími zkušeností. Je velmi přátelský a lidsky velmi zajímavý. Vřele doporučuji
wafaa dourasse
wafaa dourasse
21:23 30 May 23
Konečně jsem tě našel... Více než 15 let jsem hledal, že jsi byl vedle amerického centra, abys řekl, že profesor je především člověk! Rušil seminář, který měl dát, aby vrátil život mému bratrovi, který měl nehodu... děkuji učiteli jménem mého malého bratra a celé rodiny!
Rj Nora
Rj Nora
21:42 04 May 23
Velká profesionalita ze strany pana profesora a jeho týmu.Sledování po intervencích, jemnost pana profesora, denních a nočních sester a celého personálu, protože jsou všichni tak starostliví, opravdu si myslíme, že podobnou péči jsme nikde jinde nenašli a Juliino přivítání bylo příliš skvělé , stejně jako trpělivost FatimZary jak pro péči, tak pro naše pohodlí, cítili jsme se jako rodina a to je to, co profesor této kliniky hledá.Z výsledku jsme také potěšeni, předchozí je zřejmá a přitom zůstává přirozená! (jsme rodiče Nory a před 1 a půl měsícem jsme byli na operaci obličeje).Doporučujeme 100%!!
Sarah
Sarah
12:11 09 Apr 23
Velmi dobrý chirurg, který dobře poradí. Velmi správná cena. Nesnažte se prodávat na zádech pacientů. Jediným negativním bodem je pevná linka, která zní velmi hlasitě a brání pacientům v klidu.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️