Dental Group Hospitadent Fatih

Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih Istanbul clinic 1

Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih se specializuje na zubní péči. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2008 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu zákroku v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih, Istanbul, Turecko

Dental Group Dental Group Hospitadent Fatih je referenční zubní nemocnicí s dlouholetými zkušenostmi, za kterou stojí obrovská skupina tureckých zubních nemocnic, a která uspokojí všechny vaše potřeby v oblasti zubní péče.

Dental Group Hospitadent Fatih je součástí turecké skupiny, která spravuje také šest dalších zubních nemocnic (pět v Istanbulu a jednu v Německu). Tato zubní nemocnice je vybavena nejmodernějšími technologiemi a technikami v oblasti zubní péče a je plně schopna poskytovat celou škálu stomatologických služeb: od vyšetření až po kosmetické zákroky.


Specializace kliniky :

Zubní péče
All-on-4
All-on-6
Kostní štěpy
Rovnátka
Konzultace v estetické stomatologii
Individuální chrániče zubů
Zubní můstek
Zubní prohlídka
Zubní korunka
Zubní sken
Zubní implantát
Koronární rekonstrukce
Zubní rentgen
Zubní konzultace

Služby

Převoz na letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno v roce 2008
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, němčina, turečtina


Recenze speciální nemocnice Hospitaldent

Mehtap Gülnaz
Mehtap Gülnaz
10:32 27 Dec 23
İpek je jedničkou v podnikání Demiryurek. Krása, která mě přesvědčila, že i když chci uklidnění, uděláš to ze zbabělosti. Má matčin soucit. Má odpovědi na každou otázku. Zkrátka jsem to miloval a umím se snadno smát. Těm, kteří to vidí, se moje zuby moc líbí, řekněme masha'Allah
Mustafa Kemal Ekşioğlu
Mustafa Kemal Ekşioğlu
16:03 27 Sep 23
Přicházíme k dětské zubařce paní Damlové a vždy se nám dostane skvělé služby. Dceři ošetřil zuby v celkové narkóze. Pokaždé od dítěte odcházíme šťastné, aniž bychom ho traumatizovali. Zaměstnanci instituce jsou také přátelští. Zdravé dny všem
Abdullah Demircan
Abdullah Demircan
10:26 25 Oct 23
Zvláště bych chtěl poděkovat panu Tevfikovi a paní Tuğbě za jejich trpělivost a pozornost ke všem detailům. Léčba mé matky byla dokončena perfektně.
İpek
İpek
21:01 30 Oct 23
Víc není třeba říkat. Již 3 dny marně trpím nespavostí a bolestmi. Na setkání s panem Tanerem bylo pozdě, ale je v této práci tak dobrý, že mi zbavil třídenní bolesti za 30 minut. Jeho přátelskost, lehkost a uklidňující povaha vše usnadňovaly. Jsem vděčný panu Tanerovi a také bych chtěl poděkovat vedoucímu lékaři kliniky Mustafovi, Mustafově asistentce Melike a Tanerově asistentce Şeymě, kteří mi v tomto náročném zákroku pomohli.
Gulseren Nantin
Gulseren Nantin
13:55 20 Jun 23
Ve stejný den jsme šli do pobočky Dental Group Hospitadent Fatih kvůli zubním problémům mé matky a mého syna. Velmi nás potěšil zájem a zájem paní doktorky Neslihan a její zubní asistentky Selmy. Se svými zkušenostmi a trpělivostí nám zabraly celý den a skončily s vynikajícím výsledkem.Moc jim děkujeme
engin3459 yılmaz
engin3459 yılmaz
10:36 24 Jul 23
Klinika je velmi čistá a dobře udržovaná. Personál je odborný a zkušený. Učitel Neslihan má velmi lehkou ruku. Manažer administrativních záležitostí Tevfik Bey komunikuje se svými zaměstnanci a pacienty na patrech Děkujeme za vaši tvrdou práci
Halil Sat
Halil Sat
21:51 27 Jun 23
Hallo,Ich war letzten Monat dort und bin mehr als zufrieden, es lief alles super und schnell. Die Praxis war sehr professionell und modern! Dr. Neslihan war freundlich und hat mich echt gut beraten. Falls ihr eure Zähne in der Türkei machen wollt würde ich euch diese Praxis empfehlen! Einer der wenigen Praxen die ehrlich sind und nur das beste für die Kunden möchten
Birgül Kaya
Birgül Kaya
17:29 06 Jan 24
Sedět v zubařském křesle není vůbec jednoduché, ale moje milá paní doktorka İpek Demiryürek byla tak upřímná a upřímná, je to velmi naivní a elegantní dáma, tímto bych jí chtěl moc poděkovat, ať jsou vaše znalosti vždy u všech našich lékařů ...
Zehra Seven
Zehra Seven
14:49 01 Jan 24
Chtěl bych poděkovat endodontistovi Emir Yesiltepe. Ošetřil mé kořenové kanálky tak dobře, ať mu Bůh žehná. Jiný zubař se podíval na můj zubní rentgen a řekl o zubu, který dělal Emir Bey, vypadá to moc hezky, že toto ošetření kořenových kanálků provedl endodontista. Emira všem doporučuji.
Zülal Nalbant
Zülal Nalbant
16:51 22 Jan 24
Dlouho chodím na své zákroky ke své zubaři Rüveydě Serdaroğlu, provedla mi ošetření kořenových kanálků a výplně. Jsem s ním velmi spokojený a je lehký.
Anastassia Krasno
Anastassia Krasno
07:17 23 Jan 24
Nainstaloval jsem dva implantátyPřijel jsem z Finska na radu kamarádky, abych si nechal udělat implantáty. Obsluha se mi moc líbila. Dali nám dva překladatele, kteří se postarali o všechny organizační záležitosti a vše vysvětlili. Před instalací implantátů provedli všechna potřebná vyšetření, rentgen, tomografii a nabídli na výběr dva implantáty (německý a švýcarský). Obojí vyhovovalo mým indikacím, protože kost byla dobrá. I když ten švýcarský byl zpočátku dražší, nikdo na tom netrval a nenabízel ho, aby se víc „seknul“, což mi také získalo důvěru. Doktorka Melike Baigyn působila jako profesionálka ve svém oboru, vše provedla naprosto bezbolestně, po zákroku jen bolest jeden den a malý otok, ale vše rychle odeznělo.Zvláštní poděkování patří překladatelce Dildar za podporu a příjemnou komunikaci, která i po všech procedurách byla v kontaktu a zajímala se o mé dobro!
Müge Akgün
Müge Akgün
20:39 25 Jan 24
Prošel jsem dvouměsíčním procesem zubního ošetření s rodinou Fatih Hospitadent. V první řadě je velmi milá pozornost zaměstnanců, velmi dobře se o nás postarali v případě jakéhokoli problému. Vždy jsem měl možnost naplánovat si schůzky na den a čas, který jsem chtěl. Moje lékařka Rüveyda Hanım je opravdu kompetentní, velmi zdvořilá a přátelská lékařka. Ošetřil mi plomby i zlomený zub a se všemi jsem odcházela velmi spokojená. Zub moudrosti mi odstranila paní Melike, a přestože to byl bolestivý zákrok, prošel jsem tímto procesem velmi snadno a nezaznamenal jsem žádné problémy. Rád bych poděkoval rodině Hospitadentů za celý tento proces, z celého srdce doporučuji.
Fırat Karabulut
Fırat Karabulut
09:52 18 Nov 23
Ahoj,"Hospitadenti jsem si vybral během procesu zubního ošetření, a přestože to byl náročný proces, po 2 sezeních jsem byl potěšen odborností a úspěchem Vašich lékařů. Chtěl bych poděkovat panu doktoru Neslihanovi a jeho asistentce za krásný úsměv." ."
KryptonHM
KryptonHM
12:22 26 Aug 23
Byla to špičková služba.Ošetření proběhlo velmi rychle a pan doktor byl velmi milý.Měl jsem také překladatele (sultána), který mě léčbou provázel a pomáhal mi.Ještě jednou díky všem z Hospitadent in Fatih!Ráda se vrátím 😊
Ecem Çiçek
Ecem Çiçek
17:39 12 Dec 23
V současné době využívám službu zubních plomb, bylo provedeno ošetření kořenových kanálků, aplikována provizorní plomba a na sobotu jsme se objednali na trvalou plombu. Nejprve volali a řekli, že termín odkládáme na 16.00 na 17.00, pan doktor je na tom špatně. Smířil jsem se s tím, že vzhledem k tomu, že jde o provizorní výplň, hodinu se nebude nic dít. Dnes volali znovu a řekli, že doktorovi není dobře a odložili to na úterý v 18:00. Zajímalo by mě, jestli je to jisté, ale říkají, že je to pravděpodobné. Upřímně řečeno si myslím, že proces znovu odloží v úterý. Lékař může být nepříjemný nebo mohou mít s lékařem jiné problémy. Žádný z těchto důvodů se mě však netýká, protože jsem obdržel službu zaplacením, museli mě doporučit k alternativnímu lékaři. Vzhledem k tomu, že se jedná o provizorní výplň, bolí mě zub a zůstává to nevyřešeno, když nepřijde nemocniční lékař. V tomto případě mi byl nepříjemný přístup nemocnice, nikoli lékaře.Upravit 12. prosince 2023Vzhledem k tomu, že v ústavu nebyl problém s komunikací, byl to problém, který jsem mohl vyřešit se svým lékařem. Musí být zajištěna komunikace pacienta s lékařem, může docházet k narušení, ale instituce musí být schopna zajistit dostatečnou srozumitelnost komunikace. Budu sledovat vývoj v této problematice.
MUHAMMET İRFANOĞLU
MUHAMMET İRFANOĞLU
09:10 10 Dec 23
Ti, kteří si za svou prací nestojí a znovu se snaží získat peníze tvrzením, že tam výplň, která má prý záruku, nebyla vyrobena. Existuje podnik s velkým srdcem jménem Mustafa. Jmenovali ho primářem, nemohl jsem přijít na to, jakou má hlavu, říkám vám to jasně, pokud máte zvládání vzteku, nechoďte, je to ostuda vašich stávajících zubů, připravil jsem velmi solidní petici na ministerstvo zdravotnictví, byl jsem obětí, nebuď ta, je to ostuda tvých peněz a tvých zubů.
AYŞENUR GÜNEŞ
AYŞENUR GÜNEŞ
23:00 30 Aug 23
Šel jsem si pro svůj korunkový zub, který mi vypadl 19. června. Bylo to přilepené. Po 2 měsících mi povlak opět spadl. Šel jsem 30. srpna. Znovu to bylo přilepeno a bylo mi účtováno 440₺. Důvodem je, že doba vkládání přesáhla 1 měsíc. Museli dostat zaplaceno. To je vše pro srandu, přátelé. Říká se, že důvodem pádu korunky je struktura zubu, nedrží. Nechal jsem si to však u nich udělat v roce 2014. Nespravedlivý zisk, nespokojený zákazník. Už nikdy nepůjdu. Také bych nedoporučoval!
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️