Jildent Klinika

tým jildent 1

Jildent Clinique se specializuje na péči o zuby. Klinika byla založena v roce 1998 a sídlí v Budapešti v Maďarsku. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a zeptejte se na cenu zákroku v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Jildent Klinika, Budapešť, Maďarsko 🥇

Zubní lékaři kliniky Jildent, která se specializuje na estetickou stomatologii, mají více než 22 let zkušeností v oboru zubního lékařství. Jildent Klinika je jednou z prvních zubních klinik v Maďarsku. Současným ředitelem je vnuk zakladatele. Tato rodinná zubní klinika se omezuje na rozdání maximálně 600 úsměvů ročně, aby zůstala věrná svému mottu: “zubní klinika” a “pacient”, nikoli “továrna” a “zákazník”.

V Clinique Jildent může každý pacient využít individuální léčbu, komplexní podporu a samozřejmě i naše pojištění, které se vztahuje na veškeré zubní ošetření kryté zárukou. Zubní turistika je odvětví, které se neustále rozvíjí.

Vzniká velké množství zubních klinik a zároveň mnoho klinik z trhu mizí. Cíl kliniky Jildent je stále stejný: poskytovat kvalitní služby s profesionálními zubními lékaři.


Specializace kliniky :

Zubní péče
Transplantace kostí
Zubní můstek
Zubní korunka
Alpha Bio zubní implantát
Zubní implantát SIC Event
Zubní implantát Zimmer
Zubní implantát Nobel Biocare
Zubní konzultace
Zubní lékař
Inlaye / onlaye zubní náhrady
Ošetření kořenových kanálků
Plánování kořenů
Transplantace dutin
Čištění zubů
Bělení zubů
Extrakce zubu
Zubní výplně
Zubní dýhy
Extrakce zubů moudrosti
Invisalign


Jildent, specialista na zubní péči v Maďarsku

Jildent ubytovává své klienty 50 m od kliniky v komfortním hotelu.

Nabízené služby

Transfer z letiště
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Rezervace v hotelu
Tlumočnické služby
Prádelna
Převod lékařské dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Internetové konzultace
Lékárna


Město: Budapešť – Země: Maďarsko – Založeno: 1998
Akreditace: SGS ISO:9001 – Jazyk(y), kterým(i) se mluví: francouzština, angličtina, maďarština


Recenze společnosti Jildent Clinique

andre ANDRE TAXI
andre ANDRE TAXI
07:11 14 Sep 23
Průběžná léčba po dobu 6 měsíců. Perfektní organizace (schůzka, hotel, péče) po celou dobu pobytu. Vše je zarámováno, tým je milý, pozorný a profesionální.Pouze francouzští pacienti. tým mluví francouzsky. Nelituji toho, že jsem jimi prošel. Co se týče podpory, tak od bezpečnostního systému nic nečekám, vzhledem k rozdílu cen oproti Paříži jsme vítěz. Pokračování v léčbě očekávám za 6 měsíců
Ophelie Bresson
Ophelie Bresson
13:11 15 Sep 23
Můžete tam jít se zavřenýma očima, jsem potěšen svým novým úsměvem, o kterém jsem tolik snil! Udělal jsem nabídku z Francie zasláním svého panoramatického snímku, takže vše, co jsem musel udělat, bylo přijet do Budapešti na ošetření! Milé překvapení, když jsem dorazil, nabídka byla levnější, než se očekávalo, a nemusel jsem čekat 4 měsíce, abych měl poslední zuby, jak bylo původně plánováno! Moje koordinátorka Lila byla skvělá a zubař byl velmi profesionální! Děkuji Jildent, doporučím vás svému okolí!
kees blokker
kees blokker
14:20 07 Feb 23
Vážený dr. Barabáš a váš asistent. Naposledy jsem vás navštívil v roce 2020. Po pár letech je jasné, že léčba byla velmi úspěšná. Děkuji vám a vašemu asistentovi za toto ošetření a trpělivost, kterou jste se mnou měli. Dík!!!Od roku 2018 do roku 2020 byla léčena Dr. Barabáše za umístění 3 implantátů a můstku. Po několika letech mohu s jistotou říci, že tato léčba byla velmi úspěšná. Sám jsem se zubních praxí bál, ale zacházeli se mnou velmi dobře. Stručně řečeno: vřele doporučujeme.Od roku 2018 do roku 2020 jsem se léčil u Dr. Barabáše za umístění 3 implantátů a můstku. Po pár letech mohu s klidem říci, že tato léčba byla velmi úspěšná. Já sama mám ze zubaře strach, ale bylo o mě velmi dobře postaráno. Stručně řečeno: vysoce doporučeno.
patrick baron
patrick baron
17:00 27 Apr 24
Poslední návštěva od 31. 3. do 10. 4. 2024 k dokončení péče zahájené v roce 2023. Od organizace pobytů a schůzek až po účtování včetně recepce a odborných rukou zubních lékařů a jejich asistentek bylo vše perfektní. Laskavost, profesionalita, zájem o dokonalost v kvalitě péče a výsledků; celý tým dostál své pověsti. Aniž bychom zapomněli na „umělce“ v laboratoři, kteří pracují jako mravenci, aby plnili rozkazy ve stanoveném časovém rámci. Zvláštní poděkování patří Marietta za její obětavost a empatii. Doporučuji Jildent bez výhrad.
Alain De Mortier
Alain De Mortier
14:46 17 Apr 24
Je mi 73 let, absolvovala jsem ALL ON 6. Profesionalita implantologů, efektivita a vstřícnost doprovázejícího personálu, sledování po celou dobu péče a časem... Kliniku Jildent mohu jen doporučit. Mnohem levnější, nejmodernější techniky a vybavení, daleko od potíží s léčbou ve Francii.
aziz bouhadjar
aziz bouhadjar
18:23 15 Apr 24
Klinika Jildent jsem objevil v roce 2008,Během tohoto zákroku mi byly umístěny 4 implantáty a 2 kostní výplně.O 4 měsíce později jsem se vrátil, abych si nechal nasadit tucet zirkoniových korunek.😬😬Vše proběhlo v pořádku, vřelé přijetí od týmu, vždy skvělá péče o pacienty,Je to uklidňující a příjemné 👍🏼👍🏼Od té doby jsem vzal několik příbuzných na kliniku Jildent na opravu zubů a všichni byli spokojeni,podle kvality a rychlosti poskytnuté péče.Zde vřele doporučuji a můžete tam jít se zavřenýma očima 👍🏼😬👍🏼
Emilie Becher
Emilie Becher
09:10 19 Mar 24
15denní pobyt u otce v polovině února: pro mě implantáty a pro otce kompletní zubní náhrady.Od schůzky před návštěvou v Paříži až po odlet z Budapešti to bylo opravdu perfektní. Podpora od A do Z, extrémně profesionální a ochotný tým, ale jaké potěšení. Implantátu jsem se každopádně bála a upřímně řečeno, zubař svou práci udělal snadno, rychle a hlavně jsem nic necítil!!! ani během ani po.Žádné jazykové problémy, jsou zde tlumočníci a většina zaměstnanců mluví francouzsky.S doporučenou péčí žádný problém.Navíc je to velkolepé město se spoustou návštěv, které můžete dělat v naprostém bezpečí.Od té doby, co jsme se vrátili, jsme to doporučili svému okolí, doporučujeme vám se odrazit, stojí to za to.Ahoj Rita 🙂
Barbara aaa
Barbara aaa
17:01 15 Mar 24
Skvělá zkušenost! VŠICHNI zaměstnanci jsou pozoruhodní a jsou pozorní, dostupní a pozorní k našim potřebám. Zubaři a jejich asistenti respektují naše potřeby. Je to velmi transparentní klinika, konečná nabídka byla ještě levnější, než se původně očekávalo (e-mailem a telefonicky ve Francii). Všem z celého srdce děkuji. Po zdravotních problémech a traumatech jsem měl velké problémy se zuby a odcházím nejen s krásným a novým úsměvem, ale také s lepším sebevědomím a stránkou, která se obrací. 🙏🤍Nejlepší na tom je: tým mluví francouzsky a město Budapešť je rozkošné a velmi bezpečné 🤗.
andre mlgdqa
andre mlgdqa
11:59 12 Mar 24
Druhá schůzka po vyléčení a vše zatím v pořádku. Za pár měsíců bude ještě volný termín.pokud jde o úhrady, podotýkám, že secu mi vrátilo více než 400 e na první faktuře ve výši cca 4000 e. Bez jakéhokoli jednání z mé strany došlo k úhradě po 4 měsících (bez vzájemného pojištění).Doporučuji tento tým
aline vnzl
aline vnzl
10:34 12 Mar 24
Navštěvuji, abych se dozvěděl o existujících řešeních ve všech oblastech, protože doprovázím pacienta.Klinika Vám nabízí naprosto úžasné přivítání a jejich profesionalita nám okamžitě dává zapomenout na starost s návštěvou zubaře.Neváhejte a užijte si krásnou dovolenou v pozoruhodném a bezpečném městě.Více než atraktivní ceny, osobní tlumočník, který vás doprovází, fakt nutnost✨Dokonce doporučuji pro základní péči o zuby, škálování, objevování řešení úsměvů 😬Pozorný personál a špičkoví chirurgové„Sofitel“ zubního lékařství v architektonickém kokonu.A Budapešť vám k načerpání sil nabídne své termální lázně
SARRA Rhazi
SARRA Rhazi
12:45 22 Feb 24
S výsledkem jsem velmi spokojený, vyměnil jsem korunku a předělal některé výplně, které jsem dělal před více než 20 lety (tak šedé) na bílou. Velmi profesionální a francouzsky mluvící tým. Vřele doporučuji!
Yohann Mahia
Yohann Mahia
10:58 08 Mar 23
Děkujeme celému týmu Jildent!!!Bez váhání doporučuji.Upřímně si zasloužíte svou bezvadnou pověst!!!Z mé strany... Velikost 4 zubů na horní fasádě 😆😆 s montáží 6 korunkového můstku ve 3 zásazích během týdne.. co dodat kromě skvělých výsledků a obrovského díky za profesionalitu 😁Já i moji blízcí jsme ohromeni přirozeným výsledkem operace za velmi konkurenceschopnou cenu.Těším se na další návštěvu, kterou budu následovat..
Youssef Rhazi
Youssef Rhazi
15:21 23 Feb 24
Velká spokojenost a není co vytknout na všech úrovních.Velmi dobře organizovaný a kompetentní tým. Dokonale ovládají to, co dělají. Ještě jednou děkuji za přivítání a vaši práci.Velké poděkování patří mladé dívce na recepci, která byla s mým malým synem velmi příjemná a za jejich profesionalitu.Tuto zubní ordinaci bez váhání doporučuji.
2 pies tant mieux
2 pies tant mieux
08:34 15 Feb 24
Klinika Jildent je kombinací kompetence, profesionality a laskavosti.Přivítání odpovídá laskavosti a dostupnosti jeho mladého týmu.Výborně, děkuji a brzy na viděnou.Nicol a Charles Jeanne
Farida Abid
Farida Abid
20:47 06 Feb 24
Velmi moderní klinika, personál stejně profesionální jako pečující a velmi vstřícný.Ocenili jsme podporu, organizaci krok za krokem, přísnost ošetřovatelského a administrativního personálu i kvalitu péče, která odpovídala dříve stanovenému odhadu. Takže žádné překvapení.Můžete jít se zavřenýma očima a důvěřovat této klinice.Bez váhání doporučuji.Díky celému týmu.
Al D
Al D
16:42 25 Jan 24
Děkuji celému týmu Jildent za sympatie, obětavost a samozřejmě profesionalitu. Obzvláště doporučuji francouzskou zubařku Anu a implatologa Josepha, oba odborníky a velmi jemné. Jistě jste pochopili, že výsledek je mnohem lepší, než jsem si představoval!!! Alexander
Ed A.
Ed A.
00:52 18 Jan 24
Toto je moje třetí návštěva této kliniky kvůli obrovskému projektu úst a vše bylo perfektní. Zůstávám ohromen profesionalitou a kvalitou poskytované péče, nemluvě o laskavosti a laskavosti „veškerého“ personálu. Zvláštní uznání pro mou koordinátorku Kathalyn, pro Kim a Ketty na recepci!!Velká spokojenost s konečným výsledkem poskytnuté péče, prvotřídní!!
Xavier Morinière
Xavier Morinière
15:16 18 Jan 24
Děkuji celému týmu za přivítání, efektivitu a laskavost. Potkal jsem jen velmi kompetentní lidi, každý ve svém oboru, s upravenými a bezchybnými vztahy. Doporučuji jejich profesionalitu.Xavier-François
Dávid Kalmár
Dávid Kalmár
06:59 17 Jan 24
Perfektní práce! Dostal jsem implantát. Věnovali pozornost mému strachu z injekcí. Žádná bolest, žádné komplikace. Krásně se hojí. Jsem rád, že jsem si vybral Jildent.
Karen Espinoza
Karen Espinoza
10:04 19 Jan 24
Mnohokrát děkujeme týmu Jildent, který umožnil skvělou práci. Jsem velmi spokojená, vše bylo velmi profesionální. Od příjmu až po konečný produkt byl každý člen týmu velkolepý. Ještě jednou děkuji.
estella leprevost
estella leprevost
12:53 21 Dec 23
Takže už personál: všechny dívky jsou prostě rozkošné! Ať už je to Lili, Lila, Kim nebo zubař a já bohužel zapomínám, jsou to velmi profesionální, skutečné lásky.Boční péče: není co dodat: zubařka mi vše vysvětlila a odvedla pozoruhodnou práci bez bolesti, s extrémní profesionalitou.Vracím se normálně v červnu bez stresu.Moc děkuji, jste vzácné perly
Anaelle Caritey
Anaelle Caritey
14:36 31 Aug 23
Velké poděkování patří týmu Jildent, byli jsme mile překvapeni jejich laskavostí a benevolencí. Kvalitní péče a následná péče v krocích nahoře!
Said B
Said B
11:29 05 Aug 23
Ideální místo pro péči o zuby pro Francouzku.Vše se dělá proto, aby nám to ulehčilo. Od příletu na letiště, přes rezervaci hotelu až po odlet, nás personál kliniky provází pozoruhodným způsobem.Je třeba zdůraznit, že všechnyKorespondence i péče na místě probíhá ve francouzštině.Profesionálové jsou velmi kompetentní a dobře poradí.Neváhejte.
Andre Taxi
Andre Taxi
07:47 04 Oct 23
Moje recenze byla smazána g bez důvodu!!!Tak jsem to vrátilBěhem léčby po dobu 6 měsíců chci zopakovat, že tým, organizace, sledování jsou perfektní. Hodně francouzštiny. doporučuji
poodlefan2 matuvu
poodlefan2 matuvu
17:50 05 Oct 23
Naprosto zpackaná práce kvůli veškerému osobnímu a neustálému žvatlání zubaře s asistentkou při pilování mých zubů, která neměla absolutně žádný vztah k mé péči, jsem kvůli úplné anestezii úst nemohl přestat. Byl jsem šokován tímto naprosto neprofesionálním chováním tohoto zubaře.O 6 měsíců později se u mě objeví infekce při používání zubní nitě, nebo proto, že zuby nebyly správně pilovány, nebo proto, že korunky nebyly správně utěsněny, a tím se vytvořily vzduchové kapsy. 2 z těchto molárů měly být devitalizovány!! Po tomto šokujícím zážitku jsem si objednal devitalizaci nařezák, který mi nikdy neproplatili, a zbytek léčby, kterou mi nabídli, jsem odmítl, protože to bylo příliš riskantní vzhledem k šokujícímu chování jejich zubaře.Zbytek péče jsem si nechal udělat na jiné klinice, která je sice malá, ale jejíž zubní lékaři jsou velmi svědomití a velmi kompetentní. Potvrdili mi, že devitalizaci na řezáku nepotřebuji, takže jildentovi nelze věřitKteří, je zřejmé, jsou schopni poskytnout péči, kterou nepotřebujete!
Jean Paul Vidal
Jean Paul Vidal
11:03 08 Nov 23
Implantáty jsem měla v roce 2015 s výplní pro kompenzaci nedostatku kostní hmoty + můstek na překrytí mých přirozených horních špičáků. K dnešnímu dni je můstek porušený, zmizela výplň, do které byly umístěny 2 implantáty aimplantáty vypadly.Zkrátka musím předělat práci.Gildent návrh, nová nabídka.Když jsem odcházel z kliniky, byl jsem potěšen, dnes o něco méně..
lisa schneider
lisa schneider
09:40 03 Apr 23
Negativní zkušenost. Věděli, že používám dentální nit a spojili několik korunek dohromady, takže ty zuby už nemůžu používat! vyúčtovali mi za kořenový kanálek, který jsem zrušil, a neproplatili mi ho. toto je výrobní zubní klinika, zisky na prvním místě. Žádná skutečná empatie k pacientům. Hrubý administrativní personál. nedoporučuji. Zbytek své zubní práce jsem nechal udělat na jiné klinice, kde odvedli skvělou práci a kde byli zubaři velmi svědomití a profesionální.V papírech, které vyplňoval jildent, věděli, že používám zubní nit, nyní, protože mi nasadili nasazené korunky, už nemohu používat nit, kterou je potřeba kolem zubu pořádně vyčistit. Také mi neproplatili devitalizaci na zdravém zubu, kterou jsem zrušil a kterou jsem nepotřeboval, protože podle druhé zubní ordinace, která mi ukončila péči, tento zub devitalizovat nemusel. jildent je tovární klinika! nedoporučuji.
Catherine Dhenin
Catherine Dhenin
08:11 21 Dec 23
Jsem z této kliniky velmi zklamaný, když přijdete poprvé na ošetření, jste přijati jako králové, ale po 3 komplikacích na předním můstku mám poprvé zub, který se zlomí, údajně je to proto, že jsem si nedal dlahu za 15 dní se vraťte na kliniku se zubařem, který opravdu není přátelský, dostanu fazetu, protože mi bylo řečeno, že nemůžeme předělat most zpět domů fazeta se zlomí, zpět na kliniku, takže mi bylo řečeno, že nemůže být postaráno tak platím předělat most a tam mám na straně mezeru hlásím jim toa bylo mi řečeno, že je to stáří hiii,Vrátím se na kliniku a udělají to znovumůj most zase tak výdajeDodatečné, a stále mám mezery, takže pokud budu muset opakovat léčbu, nevrátím se na tuto kliniku, což způsobuje další náklady a mám stále menší mezery, to je pravda, ale mám jídlo, které se v ní zasekává, stručně řečeno, pokud budu muset jednoho dne znovu podstoupit léčbu, nevrátil bych se na tuto kliniku, nejsem spokojen s jejich prací a jejich laskavostí
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️