Clinicana Hair Transplant

Clinicana Transplantace vlasů Istanbul klinika 1

Clinicana Hair Transplant se specializuje na estetickou chirurgii a vlasové implantáty. Tato klinika, která byla založena v roce 1991, má akreditaci JCI a certifikaci ISO 9001:2008 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Clinicana Hair Transplant, Istanbul, Turecko

Clinicana Hair Transplant nabízí celou řadu zákroků v oblasti transplantace vlasů a kosmetické chirurgie. Na všechny zákroky dohlížejí plně kvalifikovaní lékaři (profesor plastické chirurgie, dermatolog, infekcionista), kterým asistují lékárníci a zdravotní sestry, aby pro každou situaci předepsali nejvhodnější léčbu.

Personál hovoří plynně několika jazyky. Nemocnice se nachází v centru města; Taksim je známá čtvrť důležitá pro cestovní ruch a volný čas a rekreaci, proslulá svými restauracemi, obchody a hotely.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Otoplastiky
Zvedání obočí
Labiaplastiky
Liposukce
Brachioplastika
Gynekomastie
Plastická operace nosu
Zvětšení prsou
Prsní implantáty
Pozvednutí prsou
Zmenšení prsou
Cervikofaciální lifting
Zdvih stehen
Abdominoplastika

Implantace vlasů
Transplantace vousů
Transplantace vlasů
Léčba vypadávání vlasů
Zhušťování vlasů

Služby

Převoz na letiště
Rodinné ubytování
Wi-Fi zdarma
Rezervace hotelů
Tlumočnické služby
Prádelna
Převod zdravotnické dokumentace
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Konzultace přes internet
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rehabilitace
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
Televize na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno: 1991
Akreditace: JCI Accredited, ISO 9001:2008 – Jazyky, kterými se zde hovoří: angličtina, arabština, norština, rumunština, ruština, španělština, turečtina


Recenze na Clinicana Hair Transplant

Вячеслав Пучкин
Вячеслав Пучкин
06:46 26 Oct 23
Na klinice je velmi milý a ochotný personál. Vše bylo řečeno a vysvětleno. Operace dopadla dobře a druhý den ráno jsem se cítil skvěle. Bylo transplantováno 4000 štěpů, očekávám výborný výsledek. Samostatně stojí za zmínku, že mě na cestě doprovázel: řidič, manažer Eli mi pomohl během mé cesty k dobrým vlasům)) Děkuji, Clinicano! Miliarda díky!
Staffan Holmer
Staffan Holmer
12:38 07 Oct 23
Transplantoval jsem vlasy na Clinicana v Istanbulu a bylo to úžasné od začátku až do konce. Byla jsem spokojená naprosto se vším. Zodpovědný lékař, jejich profesor, chirurgický tým a zvláštní poděkování patří koordinátorce paní Ecem, která mě provedla celým zážitkem a usnadnila pochopení všech informací. 🙏🏻Hotel, který byl součástí balíčku, byl nejlepší hotel, ve kterém jsem kdy zůstal, klinika byla moderní, čistá a vždy jsem se cítil bezpečně. Bezplatná kyvadlová doprava, kterou poskytují, aby vás odvezla mezi letištěm, nemocnicí a hotelem, fungovala vždy úžasně.Také chci zdůraznit, že tato klinika je velmi seriózní a nedělejte to jen proto, abyste vydělali peníze. Nedávají vám falešná očekávání, jen abyste vydělali peníze, dávají vám realistická očekávání ohledně toho, co je ve vaší konkrétní situaci možné. Během konzultace mi řekli, že by pravděpodobně byli schopni transplantovat 4000-4500 štěpů, ale nakonec byli schopni transplantovat až 5900 štěpů!Doporučuji každému, kdo uvažuje o transplantaci vlasů v Turecku, aby si vybral Clinicana, jsou opravdu nejlepší.Moc vám děkuji za vše, co jste pro mě udělali, a až příště navštívím vaše krásné město, přijdu vás do kliniky pozdravit a ukázat vám, jaké pokroky mé nové vlasy udělaly. Teşekkür ederim! 😊🙏🏻🇹🇷
Amr ElGamal
Amr ElGamal
11:21 05 Nov 23
Služba byla nad očekávání. Lara na podpoře WhatsApp je výjimečně obnažená mými otázkami od roku 2020 a až do března 2023, přesto se mnou zachovala trpělivost a poté mě podpořila jako nic, co jsem předtím neviděl. Nazefa, která mi operaci dělala, byla umělkyně, která svou práci dělá s velkou upřímností. Výsledky jsou skvělé a celá moje rodina je spokojená s mou novou vlasovou linií a vzhledem plných vlasů. Určitě bych doporučil každému, kdo hledá podobnou operaci, ale nekouření nebo pití alkoholu pomohlo hodně, ElHamdulelah.
Jarda Sívek
Jarda Sívek
07:24 29 Sep 23
Byl jsem velmi spokojen a přístupem i rychlosti, vřele doporučuji všem, kdo chcete transplantaci vlasů. DěkujiAlimu a Clinicana
Vyacheslav Kobyzhcha
Vyacheslav Kobyzhcha
07:14 06 Sep 23
Vynikající zkušenost s transplantací vlasů. Vše bylo předem zorganizované a domluvené. Byl zakoupen prémiový balíček a předem byly obdrženy všechny potřebné konzultace. Vynikající služby, řidič se setkal a přivezl do hotelu, byly provedeny všechny potřebné testy, po proceduře byly poskytnuty všechny potřebné služby (mytí hlavy, další konzultace atd.). Také obrovské poděkování patří průvodci zaměstnanců Eli, který poskytl veškerou potřebnou pomoc. Počkáme na výsledky.
Yurii Volkov
Yurii Volkov
07:15 12 Aug 23
Děkujeme za vřelé přivítání a skvělé služby. První den po příjezdu mi udělali rozbor krve, druhý den jsem byla na konzultaci s lékařem, probrali jsme možnosti, jak by to bylo lepší, aby se mi vše líbilo, hned po konzultaci jsme přešli na vlasy transplantace, vůbec to nebolelo (ze začátku jen injekce anestezie, pak už jde vše bez bolesti) díky doktorům, kteří se vždy zajímají o to, jak se cítíte, bolí to. O přestávce se můžete v nemocnici občerstvit, v případě potřeby dojít na toaletu. Druhý den po operaci mi vlasy umyli, ukázali a řekli, jak se o ně starat, jaké prášky brát první dny po transplantaci.Také velmi příjemný hotel, s výbornými službami a milým personálem, kde jsem strávil 3 skvělé dny. Díky všem, uvidíme se za rok! Kde mohu ukázat svůj výsledek 😉
Nikolas Zoikas
Nikolas Zoikas
06:55 10 May 24
Dlouho jsem přemýšlel nad transplantací vlasů a vybíráním kliniky, která bude nejlepší. narazil jsem na Clinicanu a ihned po zaslání dotázníku se mě ujal Ali, který byl moc příjemný a vše vysvětlil co a jak. Ujistil mě ve všech věcech ve kterých jsem si nebyl jistý. Po Příletu bylo vše nachystané, klinika je velmi moderní a přístup personálu je opravdu profesionální. Všichni byli velice milí a v průběhu celé operace se dotazovali jestli je vše v pořádku a jestli něco nepotřebuji. Snaží se dát co nejvíce štěpů, čehož jsem byl svědkem, kdy mi v průběhu operace dokonce znovu brali další štěpy, které aplikovali na oblast. Pooperační asistence Aliho velice oceňuji a kdykoliv potřebuji poradit či se zeptat, tak mám odpověď skoro okamžitě. Děkuji moc za veškerou péči.
Marek Kříž
Marek Kříž
18:37 17 Apr 24
Děkuji klinice Clinicana za výborně odvedenou práci,profesionální a milý přístup.Mam z toho celkově úžasný pocit i díky Alimu, který vše perfektně zařídil,opravdu velice milý člověk.Mužu kliniku Clinicana jedině doporučit.
Filip Prokop
Filip Prokop
12:07 31 Mar 24
Všechno klaplo dle domluvy. Dávají maximálně možný počet štěpů. Spokojenost. Po měsíci je zřetelně zachovalá vlasová linie. Česky mluvící průvodce, který s Vámi řeší všechny otázky a náležitosti. Po příletu Vás vyzvedne řidič, vezmou Vás na krev a potom na hotel. Na hotelu funguje taxi v ceně hotelu, který Vás vezme na blízká turistická místa. Druhý den ráno se jde na příjem a poté hned na operaci. Po operaci odpočinek na hotelu. Třetí den mytí vlasů.Dostanete všechny pokyny, co dál s vlasama, případně dokoupíte vlasová séra a doplňky. Dá se stihnout i prohlídka města, pokud máte pozdější odlet. Poté Vás odvezou na letiště a letíte domů.
Dominika Náprstková
Dominika Náprstková
14:08 26 Mar 24
Do Turecka jsme letěli s manželem 16.3.2024 Na transplantaci jeho vlasů a vybrali jsme Kliniku s názvem Clinicana. Ihned na letišti na nás čekal pan řidič a dovezl nás na krevní odběry do nemocnice následně jsme se ubytovali v krásném čtyřhvězdičkovém hotelu. Další den jsme měli volno a užívali si krásy Istanbulu a 18.3. šel manžel na zákrok. Nemocnice i personál byly naprosto skvělý, za nás velké doporučení. Po celou dobu pobytu jsme měli k dispozici asistenta Aliho který mluvil česky a byl velkou oporou pro mého manžela a vše mu vysvětloval. Samotný zákrok trval cca 8 hod. a byl téměř bezbolestný. Další den probíhalo sundání obvazu, mytí vlasů, vysvětlení jak se následně o vlasy starat a nasazení čelenky proti otokum s názvem Clinicana. Při konzultaci manželovi bylo sděleno, že půjde použito 3800 štěpů, nakonec bylo použito dokonce 4600 štěpů.Kliniku Clinicana s manželem maximálně doporučujeme a již se moc těšíme na krásný výsledek z jeho nových vlasů.
Jenda Horsky
Jenda Horsky
12:02 27 Mar 24
Na kliniku jsem narazil na internetu při hledání alternativ na transplantaci vlasů v Turecku pro mě a mé dva kamarády Pavla a Iva. Hned po registraci na nezávaznou konzultaci se nám ozval delegát Ali, který umí výborně česky, se kterým jsme byli v kontaktu po celou dobu do přijezdu na kliniku a obětavě řešil veškeré naše požadavky(např. apartmán pro 3 osoby, namísto 2) a podával veškeré potřebné informace. To mě přesvědčilo o tom, že Clinicana pro nás bude správná volba. Na klinice s námi Ali prošel celým procesem, vysvětlil vše od uživání medikace a produktů pro výživu až po veškeré tipy jak se po transplantaci chovat. Pro neanglicky mluvící by měl i funkci překladatele při konzultaci ohledně vlasové linie a s doktorem.Zákrok trval cca 6-7hodin, skoro bezbolestný, poté byl doporučen odpočinek na hotelu do druhého dne. Dopuručuji zvolit balíček se 3 nocemi na hotelu z důvodu potřebného odpočinku po zákroku. Klinika spolupracuje s hotelem Naz City Taksim, který byl velmi pěkný, čistý a personál ochotný. Klinika i hotel provozují taxislužbu, které jsou v ceně a veškeré převozy letiště,klinika,hotel, centrum Taksimu máte vyřešené. Snídaně na hotelu byli v ceně, jinak kuchyně v hotelu dražší, ale jídlo dobré.. Nyní jsme 14 dní po zákroku, Ali s námi stále ochotně komunikuje při našich dotazech na cokoliv. Se službami jsme byli opravdu velice spokojeni👍👍Teď už jen počkat až to začne růst. 💇‍♂️
Руслан Сейдаметов
Руслан Сейдаметов
08:00 28 Jul 23
Ahoj všichni! Chci se podělit o svou pozitivní zkušenost: vše proběhlo na nejvyšší úrovni. Potkali nás na letišti, odvezli na kliniku, udělali krevní test, pak do hotelu a hned jsme naplánovali operaci na další den. Dohlížet ve všech fázích, pomáhat se všemi otázkami. Operaci jsem měla 25.7. Operace byla také na špičkové úrovni. Pro mě je důležité velké množství operovaných lidí na této klinice, které jsem poznal během 3 dnů (důvěra v kliniku a ve specialisty velmi roste, když můžete vidět a komunikovat s lidmi, kteří byli operováni). Kliniku rozhodně doporučuji!
Jan Kráčmer
Jan Kráčmer
23:21 27 Mar 24
Díky všem za profesionální přístup, letěl jsem na kliniku Clinicana sám, měl jsem obavy, ale vše bylo tak jako na jejich stránkách. Perfektní přístup, všichni jsou milí a každý má jasně dáno co má dělat. Štěpů vám dají naprosté maximum a jste na opravdové klinice.(Všude je čisto a má to úroveň)Průvodce, nyní už i kamarád Ali, vám ve všem poradí, je velice ochotný a na vše zná odpověď, vyloženě se o vás stará a konzultuje s vámi výbornou češtinou vše co potřebujete. Jestli jste si nebyli jistí, tak neváhejte. Dávám 5 hvězd. Výborné!
Eva Šímová
Eva Šímová
18:10 03 Mar 24
Jmenuji se Ondrej Pilar a 29.2. 2024 jsem podstoupil na klinice Clinicana v Turecku transplantaci vlasu. Kliniku Clinicana jsem si vybral podle velmi atraktivni ceny v porovnani s jinymi klinikami a take podle mnoha kladnych recenzi. A skutecne od prvniho kontaktu vse probihalo naprosto hladce, kdyz me kontaktoval Ali, ktery me celym procesem provadel a mluvi vyborne Cesky! Na Letisti v Istanbulu jsme dorazili do stanku kliniky, kde na nas cekal ridic Clinicany a odvezl nas na kliniku na krevni test a nasledne na hotel. Hotel i klinika jsou velmi prijemne, ciste budovy s velmi ochotnym personalem. Druhy den, kdy probihala operace me jiz cekal na klinice Ali a byl od te chvili skoro nepretrzite semnou. Pomohl mi s prekladem, zajistil mi pripravky na dalsi pooperacni peci a vse vysvetlil. Neustale byl pripraven reagovat na me dotazy a je velmi mily a ochotny a diky tomu je cely proces operace mnohem snazsi. Samotny zakrok trval cca 8 hodin a probehl naprosto v poklidu a bez komplikaci preste podle planu. Posledni den probehla kontrola, myti hlavy a predani pripravku s vysvetlenim od Aliho. Proto bych rad jeste jednou podekoval personalu v klinice za velmi ochotny pristup a predevsim Alimu, diky kteremu jsem mel vse co jsem potreboval a k tomu vsemu je velmi mily a pratelsky. Jsem velmi stastny, ze jsem se rozhodl pro kliniku Clinicana.
Rene Junior
Rene Junior
20:36 27 Feb 24
Píšu recenzi po 8 dnech od zákroku. Spojili jsme transplantaci s malým výletem. Par dni výlety po Istanbulu a pak zákrok. Cely team v Clinicana byl velmi profesionální a je vidět ze to tam jedou ve velkém. Což jsem chtěl! Nechtěl jsem jít někam kde to dělají jednou za rok. Potřebujete zkušený team.Začlo to skvělou komunikaci s Ali, který vždy odpovídá na mé dotazy v Češtině (byl 12let v ČR). Umím plynule anglicky, tak bych se domluvil asi na vetsine klinikach, ale ten kdo neumí, tak pro nej to bude velmi důležité ze Ali mluví cesky. Návody a instrukce dostanete v češtině a bude to jako kdyby jste byli v ČR. Operace trvala asi 6 hodin. Vystřídalo se na me asi 6 sestřiček. 3800 stepu. Je to jako dlouhy let. Připravte si krční páteř 🙂 důležitá je i pooperační pece. Budou vas o všem informovat a budete to mít napsane.Pokud výsledek bude podobny jak to mam ted, budu velmi velmi spokojen! 😉
Miroslav Remeš
Miroslav Remeš
08:55 24 Feb 24
Vše proběhlo v pořádku a podle plánu. S personálem se dá přátelsky popovídat, např. o fotbale 😂. Vyzdvihl bych komunikaci s Alim, který dobře komunikuje i po zákroku, a to ne jen o transplantaci 👍.
Jan Hanc
Jan Hanc
07:51 27 Feb 24
Chci vás všechny pozdravit. Byl jsem velmi spokojen vše proběhlo dokonale, výborný přátelský přístup a velice profesionální klinika. Ze začátku jsem se bál protože to bylo pro mne poprvé ale všechno dopadlo výborně a jsem velmi spokojen. Děkuji celému týmu klinikány👍🏼 Jsem velmi spokojený že jsem tu mohl s nimi být Děkuji✌🏻
Marek A
Marek A
10:37 10 Feb 24
Celá moje transplantace vlasů na clinicane byla zážitek na celý život. Komunikace, hotel , převoz na letiště i hotel vše perfektní přístup personálu v nemocnici velice hodní všichni, a zvlášť chci poděkovat svému kamarádovi Alimu který vše zařídil a byl semnou celý můj zákrok velice sympatický, přátelský a hodný se vším mi pomohl zodpověděl všechny otázky a vždy s úsměvem! Ještě jednou Děkuju.
Karel Sládeček
Karel Sládeček
07:37 15 Feb 24
Vše proběhlo v naprostém pořádku.Přímo na letišti Vás vyzvedne auto,které Vás doveze do kliniky kde probehnou krevní testy. Druhý den je zákrok,který není vůbec bolestivý. Jediný co je nepříjemné je anestezie,ktera trvá 5-10minut. Poté necítíte žádnou bolest během celého zákroku. Cena je více,než přijatelná oproti české republice,kde po mě chtěli cca 300 tis. Kč. Tady v Turecku 2500e . Hotel i klinika na špičkové až profesionální úrovni. Nejlepší na tom všem je rozhodne Váš delegát Ali,který umí česky jazyk,takže ušetříte za delegáta. A vše Vám Ali zařídí,dokonce i posun check outu na hotelu kvůli letu nám zařídil. O transplantaci jsem přemýšlel dlouhé roky a bál jsem se,nesmíte nad tím moc přemýšlet a proste jet. Změní Vám to život a největší díky patří Alimu. Stará se o Vás jak o vlastní dítě. Proto dávám recenzi 11/10:)
Jaroslav Sladký
Jaroslav Sladký
07:35 18 Jan 24
Mužu velice doporučit tu to kliniku. Vše zařídili jak jsme se domluvili. Ubytování v Hotelu velmi pěkný a čístý.
Radim Kovář
Radim Kovář
06:20 12 Jan 24
Skvělý přístup cele kliniky a hlavně Aliho, provedl me celým procesem takže veškeré obavy ze zákroku šli stranou.. Navíc, komunikuje perfektně česky. Doporučuji.
Jaroslav Havelka
Jaroslav Havelka
06:57 28 Dec 23
Bylo to super, skvělý servis a musím obzvlášť pochválit Aliho, jak se po celou dobu o mě staral. Pokud chcete a uvažujete o skvělých vlasech tak ho kontaktujte on vás provede od A do Z +905496070906 (Ali umí skvěle česky)
Евгений Моховов
Евгений Моховов
12:04 13 Jul 23
Ahoj všichni! Jmenuji se Eugene, jsem z Tuly! Chci moc poděkovat specialistům z kliniky Clinicana, opravdu zde pracují skvělí profesionálové. Kliniku jsem si dlouho nevybírala, přečetla jsem spoustu pozitivních recenzí a okamžitě jsem kontaktovala zástupce přes WhatsApp, okamžitě mi byla poskytnuta plná konzultace, položeny potřebné otázky, také jsem poslal své fotografie pro lékaře, aby mohl nejprve posoudit svou pleš), poté jsem si koupil letenku do Istanbulu a byl jsem objednaný na den na operaci. Po příletu na letiště na mě již čekal řidič, který mě odvezl na kliniku na odběr krve, po kterém mě odvezli do hotelu, který dopadl celkem ve výborné kvalitě. Druhý den jsem měl transplantaci vlasů, v důsledku toho jsem dostal 4 600 štěpů, což je hodně, takže operace trvala trochu déle než obvykle. Druhý den jsem byl převezen zpět do nemocnice, abych odstranil obvaz a poprvé si umyl vlasy. Obecně je vše super! Tuto kliniku mohu jednoznačně doporučit!
Hamid Riaz
Hamid Riaz
00:22 20 Dec 23
Ahoj všichni, dávám recenzi na transplantaci vlasů po 11 dnech.Clinicana Tým transplantace vlasů velmi profesionální od začátku do konce, jedná se o VIP, z letiště do hotelu a nemocnice všechno jde dobře. Poskytují mi městský hotel NAZ k pobytu, je to asi 3 až 5 minut chůze do nemocnice.Nemocnice je velmi čistá a velmi přátelská. Mým překladatelem byl pan Baris, nejlépe připojím nějaké obrázky později.Pan Baris mi vysvětluje vše od USA po Istanbul, který den, kdy mám transplantovat vlasy, znamená vše, byl se mnou po celou dobu mé operace.Před operací mi doktor nakreslil vlasovou linii a velmi dobře mi to vysvětlil. Řekl mi, že potřebuješ kolem 4000 štěpů a po transplantaci vlasů, jak se o vlasy starat, je velmi profesionální palec, záleží na něm👍🏼.Mojí operaci dělaly 2 dámy, které jsou nejlepší v Fieldu, hezky si popovídaly při operaci.Moje operace trvala asi 8:30, ale nebojte se operace utonutí, dají přestávku a oběd.Po operaci vás řidič vysadí v hotelu a druhý den ráno vás vyzvedne na první umytí vlasů, ukáže vám, jak si umýt vlasy zpět do vaší země.Hotel je velmi čistý a snídaně je zdarma. Úžasná snídaně, máte ji rádi. Myslím, že v budoucnu, pokud tam půjdu, zůstanu v tomto hotelu. Clinicana to velmi doporučuje, chci jim dát 5 hvězdiček ⭐️ ⭐️⭐️⭐️⭐️A také dám svou recenzi po roce hodně štěstí, kdo chce Hair Transplant Clinicana je nejlepší.
Robert Smedoiu
Robert Smedoiu
06:53 06 Dec 23
Tým Clinicana byl velmi nápomocný od chvíle, kdy jsem se s ním spojil, až do konce. Jejich lékařský tým byl nesmírně profesionální a pomáhal projít tímto procesem bezbolestně. Těším se na výsledek, ale jsem si jistý, že vše bude perfektní, protože mému procesu transplantace vlasů věnují velkou péči. Tuto kliniku bych určitě všem doporučila.
Arkaitz Murua
Arkaitz Murua
07:40 28 Nov 23
Doporučuji transplantaci vlasů v Clinicana.Profesionalita je maximální, vždy se zabývá všemi potřebami, které požadujete.Klinika, kde působí, je velmi dobrá, čistá a s kvalifikovanými odborníky.Zvláštní zmínka pro naši překladatelku ELI, která byla s námi po celou dobu a starala se o všechny naše obavy, skvělého profesionála.Lékaři mají velký dar estetiky, protože před operací velmi oceňují proporce obličeje, aby transplantace byla co nejpřirozenější.Bezpochyby, kdybych měl znovu operaci, vybral bych si kliniku znovu pro transplantaci vlasů.odesláno z mého iPhonu
DMI Dental
DMI Dental
10:00 09 Dec 23
Chtěl bych poděkovat jak celému doktorskému týmu tak i manažerovi ALI , dlouho jsem se rozhodoval kde si udělat operace a komu bych důvěřoval . Sledoval jsem clinicanu rok a napsal jsem tam , když jsem poprvé přijel do kliniky nevěděl jsem přesně co mne čeká , doktor mi všechno vysvětlil , řekl co bych měl používat pro lepší výsledky , operace proběhla v pohodě , moc to ani nebolí , jsem spal dokonce , udělali jsme přední část hlavy , až mi to začalo růst jsem byl velmi spokojený ale zadní část hlavy byla skoro plešata ( to mi doktor taky říkal že do budoucna budu potřebovat další transplantace ) , za rok jsem přijel ještě jednou , operace proběhla ještě lepší než minule , protože už jsem věděl co mne čeká . Ale stejně jsem měl spoustu otázek , ALI byl 24/7 v kontaktu , volal i do hotelu aby se s nima pro mne domluvit například snídaně do pokojů , taxi a další věci . Všechno mi s panem doktorem vysvětlili , dali mi všechno co mám používat pro růst vlasů . Takže jsem velmi spokojený , mám spoustu známých v Česku kdo by chtěl ale se boji si udělat transplantace , takže 100% budu doporučovat . Dekuju všem a čekám výsledky .
Nizom Farmonov
Nizom Farmonov
13:07 23 Nov 23
Děkujeme Clinicaně za poskytování těch nejlepších služeb. Na této klinice jsem nedávno 13. listopadu 2023 provedl transplantaci vlasů a byl to perfektní zážitek. Nyní čekám na výsledky. Vše perfektně zařídili. Od začátku jsem byl vyzvednut z letiště bez čekání. Zejména můj koordinátor Baris mi vše podrobně vysvětlil a provedl jednotlivými kroky. Řekl bych, že celý tým Clinicana je profesionální. Pro ty, kteří uvažují o transplantaci vlasů, je Clinicana bezpochyby nejlepší volbou. Opravdu si zaslouží 5 hvězdiček.
Aleš Kafoněk
Aleš Kafoněk
08:33 21 Nov 23
Špičkové služby a osobní přístup . Naprosto nelituji výběru této kliniky i s ohledem na skvělého prostředníka a překladatele Aliho který se mnou prošel celým procesem . Za to mu patří velký dík👍
Igor Efimov
Igor Efimov
11:19 15 Nov 23
Komunikace byla perfektní. Chtěl bych vyzdvihnout perfektní podporu koordinátora Aliho před operací i po ní. Vše bylo jasně vysvětleno a byly sdíleny video materiály.O výsledcích zatím nemohu mluvit, protože jsou sotva 2 týdny po operaci.Samotná operace trvala přibližně 8 hodin s přestávkou na oběd. Důležité je zmínit, že operaci neprováděl lékař, který se jen dvakrát přišel podívat, jak se mám, ale velmi mladý personál. Předpokládal bych, že to byla sestra a technik.Počkejme si na výsledky. Snad bude vše v pořádku :)V tuto chvíli bych rozhodně doporučil Clinicana!
Jakub Wolejszo
Jakub Wolejszo
06:38 10 Nov 23
Rychle, efektivně a myslím, že s velmi dobrým výsledkem, jediný okamžik, kdy cítíte bolest, je narkóza, pak musíte chvíli ležet, ale poloha se mění poměrně často, takže ani to nebylo nic hrozného. bolest pociťovaná po 1 noci na stupnici 10, 1,5 (byl jsem připraven na bezesnou noc a usnul jsem bez problémů) v tuto chvíli jsem opravdu šťastný.
Dmitrij Kuzmin
Dmitrij Kuzmin
07:24 10 Oct 23
Rád bych se podělil o své zkušenosti s poskytováním služeb transplantace vlasů v Clinicana. Dlouho jsem hledala kliniku v Istanbulu a vybrala si tuto na základě recenzí a nelitovala jsem. Vše proběhlo na vysoké úrovni. Od Eliiny první zprávy od konzultačního manažera až po poslední konzultaci po operaci. Personál je velmi profesionální, zdvořilý a vždy připraven pomoci s odbornou radou. Samotná transplantační operace trvala asi 6 hodin, během této doby jsem necítil žádnou bolest, podařilo se mi i trochu usnout. Plánuji přijet podruhé, abych zlepšil výsledek. Vřele doporučuji Clinicana! Velké poděkování všem zaměstnancům a zejména Eli!
Елена Султанова
Елена Султанова
07:52 24 Aug 23
Líbily se mi služby na klinice, příjemný personál, slušné a pohodlné služby. Transfer se sešel na letišti na Kia seed, byl pohodlně dopraven na kliniku k testování a poté odvezen do hotelu Naz City, který se nachází nedaleko. Je výhodné, že z hotelu jezdí bezplatné taxi. Časově i se všemi dotazy pomohla poradkyně Ellie, přátelská dívka, která nás bude provázet i nadále po celý rok. Personál kliniky během operace dělá vše pro pohodlný pobyt.
Łukasz Broniak
Łukasz Broniak
16:26 13 Aug 23
Jsem den po zákroku a cítím se velmi dobře :)Servis Meditravel a Clinicany - naprostá profesionalita - mi byl po celou dobu k dispozici, spolehlivě zodpověděl všechny dotazy a rozptýlil veškeré pochybnosti ;)V Clinicaně mě se širokým úsměvem přivítala paní Dominika (překladatelka), která mě doprovázela při konzultaci s paní doktorkou a poté na mě dohlížela i při samotném zákroku.Zákrok proběhl hladce a bez jakýchkoliv komplikací, cítila jsem se velmi příjemně. Trvalo to asi 7 hodin s přestávkou na oběd. Nechal jsem transplantovat 4000 štěpů. V mém případě byla bolest cítit pouze v narkóze, zbytek transplantace byl bezbolestný. U mé hlavy "pracovaly" dvě paní, co chvíli přišel lékař zkontrolovat, zda je vše v pořádku. V pozadí hrála turecká série - úplný relax, dokonce jsem si stihl i zdřímnout :)Spal celou noc, žádná bolest.Druhý den první mytí vlasové pokožky s návodem a konzultací po ošetření s lékařem - samozřejmě vše v doprovodu paní Dominiky.S čistým svědomím doporučuji Meditravel a Clinicane! Teď čekáme na výsledky 🙂
Valon Selmani
Valon Selmani
08:23 09 Dec 23
Kliniku mohu vřele doporučit. Práce to byla skvělá. Jediné, na co si mohu stěžovat, je, že jsme na operaci museli čekat poměrně dlouho a nebyl tam žádný německý tlumočník dle domluvy. Hantranslace však dopadla velmi dobře a s počtem štěpů i výsledkem jsem velmi spokojen. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte mi napsat v němčině.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️