Dr Mehdi Chennoufi

Dr Mehdi Chennoufi Tuniská klinika 1

Dr Mehdi Chennoufi se specializuje na kosmetickou chirurgii. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2008 a nachází se v tuniském Tunisu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Dr Mehdi Chennoufi, Tunis, Tunisko

Ať už hledáte plastickou chirurgii, která splní vaše očekávání, nebo ošetření estetické medicíny v Tunisku, cílem Dr Mehdi Chennoufiho je spokojenost klientů z celého světa. Dnes máme vysokou míru spokojenosti, která stále stoupá.

Pokud dnes můžeme prokázat svou neochvějnou kompetenci, je to díky našemu know-how a pečlivému výběru různých specialistů. Spolupracujeme s nejlepšími chirurgy a estetickými specialisty v Tunisku, uznávanými vědeckou komunitou, a naše soukromé kliniky jsou moderní a splňují nejpřísnější hygienické podmínky.
Italský trh nám i nadále důvěřuje a dnes považuje Tunisko za bezpečnou a ideální destinaci pro plastickou a rekonstrukční chirurgii.

Abychom je co nejlépe uspokojili, vypracovali jsme Chartu kvality, v níž jsme si stanovili bezpodmínečné zásady a hodnoty, jako jsou integrita, profesionalita a transparentnost.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Snížení linie čela
Vytváření dvojitých víček
Brazilský facelift
Zvětšení prsou
Zvednutí prsou
Laserová liposukce
Sekundární rinoplastika
Mastopexe
Lipofilling obličeje
Lifting krku
Žaludeční páska
Botox žaludku
By-pass
Rukáv
Zmenšení prsou
Cervikofaciální lifting
Liposukce
Rhinoplastika
Otoplastiky
Abdominoplastika

Služby

Transfer z letiště
Wifi zdarma
Rezervace hotelu
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Internetové konzultace
Parkoviště
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Restaurace
TV na pokoji


Město: Tunis – Země: Tunisko – Založeno v roce 2008
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, francouzština, arabština


Avis de Cabinet Dr Mehdi Chennoufi

Sarah Rinaldi
Sarah Rinaldi
07:25 04 Apr 22
Dr. Chenoufi mi operoval zvedání prsou s instalací protézy. Výsledek je přirozený, jak jsem se ptal. Žiji v Paříži, velmi reagoval na každou mou otázku před operací i po ní. Odpověděl na všechny mé pooperační obavy, jakmile jsem se ho zeptal. Personál kliniky je velmi profesionální... Dr. Chenouffi mi doporučil tuniský přítel. Její asistentka Rime je také velmi přítomná a uklidňující. Podpora od začátku do konce je skutečně profesionální. Ještě jednou děkuji!
Juliana Fontão
Juliana Fontão
10:29 25 Jan 22
Co jiného mohu říci, než SPOKOJENOST!Doktor Chennoufi je brilantní, pozorný, otevřený, velmi rychle vás uklidní! Okamžitě mu chceme věřit. Výsledek je kouzelný. Pro mě splněný sen. (Augmentace prsou) žádné velké bolesti. Věřím mu pro objem a jsem potěšen! Ještě jednou děkuji. Tohoto chirurga bych doporučil každému v mém okolí, kdo to potřebuje. Díky za všechno !!!
Valerie PM
Valerie PM
10:53 31 May 23
Operován v roce 2017 na protézu prsu, pana doktora Chennoufiho jen doporučuji pro jeho výbornou práci a serióznost v péči. Kdybych to měl udělat znovu, bez váhání bych to udělal znovu, děkuji, pane doktore!
Marine _brcky
Marine _brcky
16:28 27 Jul 23
Dr. Chennoufi mě v červnu operoval na liposukci několika oblastí (dvojitá brada, břicho/záda, paže, stehna) a jsem více než spokojená!! Odvedená práce je perfektní, s výsledkem jsem opravdu spokojený. Znovu žiju, ale opravdu si konečně můžu užívat bez komplexů! Jsem velmi vděčný De Chennoufi, který naslouchal, chodil za mnou každý den až do konce mého pobytu a staral se o to, aby mi dal ty nejlepší rady do budoucna. Děkuji také sestřičkám, které byly rozkošné a které jsou vždy k dispozici přes WhatsApp pro jakékoli dotazy.Najít chirurga na dálku (pocházím z Francie) a hlavně ze zahraničí je vždy stres. Ulevilo se mi, že jsem byl v dobrých rukou. Ještě jednou mnohokrát děkuji doktore Chennoufi za vaši profesionalitu a laskavost. Nepřestanu vás doporučovat.Marina B.
Gregoire Frias
Gregoire Frias
00:28 22 Apr 23
Před 7 lety jsem podstoupil rhinoplastiku od Dr. Medhi Chennoufi. Po operaci zůstal nos znatelně křivý. Jizva je velmi viditelná a hluboká. Jaký amatérismus! Když sundal obvaz, a když jsem ho upozornil, že nos je křivý, zapřel to a... odešel! Už jsem ho nikdy neviděl! Skandální přístup lékaře, který se chlubí tím, že „poslouchá“! Jelikož jsem neviděl ani paní Manelovou, koordinátorku, se kterou jsem byl v kontaktu, z Francie do denní péče. V den mého odjezdu byla prý na výletě... Jakmile jsou peníze strženy, nikdo nezůstal a jste zanedbaní. Utéct!
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️