Asya Hospital

Asya Hospital Istanbul clinic 1

Asya Hospital se specializuje na kosmetickou chirurgii a implantace vlasů. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 1993 a nachází se v tureckém Istanbulu. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a získejte ceny za operace v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá odpověď.

Asya Hospital, Istanbul, Turecko

Asya Hospital má 40 pokojů pro pacienty, 10 jednotek intenzivní péče pro dospělé a celkem 75 lůžek a také 35 pokojů pro novorozence. Nemocnice je nadále průkopníkem vysoce kvalitní zdravotní péče v Istanbulu.

Nemocnice nabízí širokou škálu léčebných postupů a procedur, včetně všeobecné chirurgie, porodnictví a gynekologie, pediatrie a medicíny, interny, plastické a rekonstrukční chirurgie, dermatologie, ortopedie, očního zdraví a nemocí, otolaryngologie, neurologie, urologie, kardiologie, stomatologie a mnoha dalších.

Asya Hospital neustále zlepšuje svou zdravotní péči, aby svým pacientům poskytovala ty nejlepší služby za přijatelné ceny, a klade si za cíl stát se předním poskytovatelem zdravotní péče.

Nemocnice má profesionální a přátelský tým, nejmodernější technologie, moderní operační sály a sály intenzivní péče, mezinárodně akreditované laboratoře a služby zaměřené na pacienta. Její vizí je poskytovat komunitě vynikající lékařské služby a usiluje o spokojenost zákazníků.

Díky lékařům, kterým skutečně záleží na lidech, a zkušeným zdravotníkům v široké škále specializací může nemocnice pomoci najít řešení všech zdravotních problémů a poskytnout přesné výsledky. Kladou velký důraz na etiku a pravidla, kvalitu zdravotnických služeb, spokojenost pacientů a bezpečnost.

Nemocnice Aysa se nachází pouhých 36 minut od istanbulského letiště a je velmi snadno dostupná. V okolí nemocnice se nachází také několik turistických zajímavostí. Zdravotničtí turisté mohou navštívit středověkou kamennou věž známou jako Galatská věž, obdivovat krásu Hagie Sofie a prohlédnout si Modrou mešitu, což je historická mešita z modrých dlaždic.


Specializace kliniky :

Estetická chirurgie
Snížení vlasové linie
Vytvoření dvojitých očních víček
Brazilský facelift
Zvětšení prsou
Zvednutí prsou
Zmenšení prsou
Cervikofaciální lifting
Liposukce
Rhinoplastika
Otoplastiky
Abdominoplastika

Implantace vlasů
Transplantace vlasů

Asya Hospital vám nabízí :

Kavárna
Rodinné ubytování
Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu
Zdravotní pojištění
Mezinárodní noviny
Tlumočnické služby
Služba praní prádla
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Převoz lékařské dokumentace
Zdravotní cestovní pojištění
Pokoje pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace
Parkování
Lékárna
Telefon na pokoji
Soukromé pokoje
Rekonstrukce
Náboženská zařízení
Restaurace
Trezor v pokoji
Bezpečnostní opatření týkající se potravin
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Istanbul – Země: Turecko – Založeno: 1993
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): arabština, angličtina, francouzština, němčina, turečtina


Recenze Asya Hospital

Habibe ATALAY
Habibe ATALAY
14:14 15 Sep 23
Těchto 5 hvězdiček dávám jen porodníkovi Oğuzovi Gülerovi, rodila jsem u něj a díky němu jsem měla těhotenství i porod v pořádku.Péče o mě byl i personál nemocnice, ale nemocnice byla hodně zanedbaná, špatná, a všude staré a rozpadající se. Myslím, že první kontrola měla být zdarma.Myslím, že první kontrola měla být zdarma.Je to směšné.Děkuji panu Oğuzovi.Byla to nemocnice, kterou jsem preferoval právě pro něj.Je cenný doktore, děkuji.
Bilal Berber
Bilal Berber
20:56 05 Sep 23
Zažádal jsem o implantát a práce byla provedena velmi čistě a hygienicky. Se svými zuby jsem velmi spokojen. Moc děkuji za rodinnou atmosféru, kterou jste mi poskytli. Cítil jsem se v bezpečí. Od této chvíle je mým jediným zdravotním střediskem Asian Hospital.
samet erdoğdu
samet erdoğdu
11:21 06 Sep 23
Naše dítě porodila v soukromé asijské nemocnici Dr. Paní Aygün to udělala. Všechny naše procedury byly v nemocnici provedeny rychle. Sestry i personál projevili velký zájem. Naše lékařka Aygün Hodja nás často navštěvovala a kontrolovala náš stav. Chtěl bych velmi poděkovat pracovnímu týmu nemocnice.
Ipek Canpolat
Ipek Canpolat
20:39 05 Sep 23
Přihlásila jsem se do Vaší nemocnice na plastickou operaci, všichni se o mě pečlivě starali a byla jsem velmi potěšena. Především bych chtěla poděkovat svému lékaři panu Orkunovi a jeho asistentce, sestřičkám, které se o mě staraly, personálu a všem, kteří mě na hospitalizačním oddělení s úsměvem přivítali. Se svým průběhem jsem byl velmi spokojen a výsledek operace byl takový, jaký jsem chtěl. Konkrétně nasměruji všechny kolem sebe.
esma çoban
esma çoban
11:26 26 Aug 23
Nejprve bych chtěl moc poděkovat učiteli Oğuzovi, je to tak starostlivý lékař, je to velmi milý ptáček, nikdy mi neublížil, moc děkuji, jsem rád, že jsem si vybral učitele Oğuze, také děkuji operační tým, který mi ulevoval při císařském řezu, anesteziolog Ahmet Bey, motivoval mě a vždy mě podporoval. ulevilo se celému chirurgickému týmu byl velký zájem, vybrala jsem správně, pokud bych znovu otěhotněla, určitě bych si vybrala toto místo ještě jednou moc děkuji podlahovému týmu, Bůh vám žehnej, svou práci dělají s láskou, určitě porodí, o nemocnici číslo deset nepochybujte 🙏🙏🙏🙏
Ebru Turan
Ebru Turan
06:36 25 Aug 23
Na doporučení jsem přišel do soukromé asijské nemocnice. Přišel jsem dobře. Nejprve bych chtěla poděkovat svému lékaři, cenan. Děkuji paní Sibel, zodpovědné za 1. patro a paní Edě, sestře Madam, paní Meryem, paní Mero a paní Zeliha za zájem, kolektiv je skvělý!Ze všech nemocnic, ve kterých jsem zatím byl, ta nejupřímnější, energie všech je skvělá.
Yasemin Görgün
Yasemin Görgün
14:03 30 Mar 24
Viděl jsem nemocnici prostřednictvím online reklamy, když jsem dělal průzkum operace žaludeční manžety mé dcery. Během této doby jsem poprvé po telefonu mluvila s Adem Gülerem a svěřila jsem svou dceru doktoru Umutu Fıratovi v nemocnici s jeho blízkostí a důvěrou. Byli jsme velmi spokojeni. Během našeho pobytu v nemocnici nás každý den navštěvoval Adem Güler a dával nám pocítit upřímnost a důvěru, kterou projevoval po telefonu. Pokud se chystáte do této nemocnice, určitě vám doporučuji sejít se s panem Adem Gülerem. Rád bych poděkoval panu doktoru Umutovi Fıratovi, jeho týmu a panu Ademu Gülerovi, kteří nám od prvního do posledního dne i po návratu domů volali, jak jsme byli na operaci.
S B
S B
08:03 25 Mar 24
Operaci mi provedl Emre Özbey v noci 22. března. V první řadě nemohu poděkovat paní Aygul, která se o mě starala od začátku až do konce procesu a žádnou z mých otázek nenechala bez odpovědi. Můj pokoj byl ve 2. patře, sestra Meral a její tým číslo 10, nic mě netrápilo, sestra Zeynep se až do rána skvěle starala. I když pan Celal řekl, abych neuváděl mé jméno, je to kompetentní člověk 🙂 Bůh se na mě usmál a já narazil na dobré lidi. Na oddělení hospitalizace byli paní Sindar a paní Şamil vždy pozorní a usměvaví. Jsem velmi vděčná svému učiteli Emremu, asistentům, sestřičkám a pečovatelům, jediná chyba je, že jídlo je hodně slané... Nemohu si vzpomenout na každé jméno, omlouvám se za ty, které si nepamatuji. Děkuji všem..
Aysun Gencturk
Aysun Gencturk
10:58 16 Feb 24
Váš obchod na jednom místě pro přátelské a pozorné služby. Plastická chirurgie Dr. Chtěl bych poděkovat Emre Özbey a Celal Yıldırım a celému chirurgickému týmu, stejně jako marketingové manažerce Aygül Başer, sestře v 5. patře Fehmi a všem ostatním zaměstnancům.
Dark Ram
Dark Ram
09:41 08 Nov 23
Přišel jsem do nemocnice na operaci žaludečního rukávu. Opr. DR. Byl jsem zapojen do operace pana Umuta Fırata, která mě odlišila od ostatních lékařů. To, že přátelé kolem mě navštěvovali různé lékaře a jejich výpovědi, mě děsilo. Ale Opr. DR. Pan Umut mi úplně odebral všechny děsivé myšlenky v mé mysli. Navíc je tu tak skvělý tým! Paní Sinemová mě podporovala každou sekundu od začátku do konce, aniž by mi dala kus papíru a řekla mi, abych šel sem nebo tam. Patří mu zvláštní poděkování! Rád bych vyjádřil poděkování panu dietologovi Ferdimu, který nás bezvýhradně podpořil 🙏 Zodpovědný za naše patro; *Pan Fehmi, paní Habibe, paní Ceren, paní Serpil a paní Meryem. 5. Chtěla bych z celého srdce poděkovat vrchní sestře a sestřičkám, které udělaly podlahu krásnou. V noci mi bez vyrušení změřili tlak, odebrali krev, ruce mají tak lehké 🙂 Nikdy toho nelituji, všemožně mě podporovali. Pokud jde o nemocniční pokoje, televizory jsou chytré televizory. Postele jsou velmi pohodlné. Doplňková jídla jsou podle mé ženy velmi chutné. WC jsou moderní a čisté. Má teplou vodu a všechno. Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem zodpovědným za 5. patro. Turecko potřebuje lékaře, zdravotní sestry a sestry, jako jste vy. 💚🙏 Sbohem!
Selma Hazer
Selma Hazer
14:35 10 Jan 24
S Váženým panem Hamitem jsme začali komunikovat před 1 měsícem poté, co jsme narazili na reklamy na sociálních sítích. Uklidnil mě velmi pěkným a podrobným vysvětlením všech mých otázek, aniž by se nudil. Díky jeho slušnému a chápavému přístupu jsem si myslel, že jsem našel správnou adresu. Chtěl jsem si domluvit schůzku s naším učitelem doktorem Emrem Özbeyem.Po zhlédnutí procedur, které prováděl, jsem řekl ano, určitě přijdu. Náš milý učitel pan Emre a operační sestra pan Cemal byli před operací i po ní velmi pozorní. Zvláště bych chtěl poděkovat panu Cemalovi. Drahé paní doktorce nemám co vytknout, jsem celkem spokojená. Jsem rád, že jsem to řekl.I když jsem po operaci neměl společníka, paní Şeyma a paní Maygül mi to vůbec nedaly pocítit. Další den CHCI ŘÍCT SESTRA FEHMİ, MŮJ BRATR. Staral se o mě se vší otcovskou láskou. Nazım také hodně trpěl tím, že mi bylo řečeno, když jsem měl bolesti. Dělal svou práci trpělivě, bez trucování a nedostal zaplaceno.Stejně tak naše sestřičky Ecrin a Ceren byly velmi milé a milé. A nemůžu si pomoct, ale musím říct, že jsou tak krásné. Nikdy nemohu vynechat paní Habibe a paní Yeliz. Jejich práva totiž nejsou zaplacena. Mám velké štěstí, že spím v 5. patře. Jako tým mě nikdy nenutili cítit se osaměle.Věřil jsem a přišel. Jsem rád, že jsem přišel. Je příliš mnoho nemocnic, příliš mnoho lékařů a člověk si klade otázku, kam věřit. Ale pokud si přečtete můj komentář, jste na správném místě❤️
Kübra Emre
Kübra Emre
14:34 21 Jul 23
Přesně před 3 měsíci jsem podstoupil operaci žaludeční manžety, pane Cenane. Samozřejmě bych ráda poděkovala svému dietologovi Ferdimu Öztürkovi, který se mnou tento proces bedlivě sledoval, aniž by se při něm nudil 💜, na každou mou otázku odpovídá upřímně, s velkou trpělivostí a vysvětlující pozorností a pečlivě se věnuje každému detailu. Pokud existuje slovo nad dokonalé, Ferdi Bey si to rozhodně zaslouží 🙏🏼Pokud existují přátelé, kteří uvažují o operaci, můžete opravdu slepě věřit Asya Hospital Cenan Bey a Ferdi Öztürk.
damla aksu
damla aksu
14:55 11 Aug 23
Dnes jsem byl na praxi na očním oddělení vaší nemocnice. Lékař i asistent asistent byli velmi lhostejní. Paní asistentka mi hodlala dát na oči sadu na test suchosti, ale neumyla si ruce, ani si na ruce nenavlékla rukavice, dotkla se rukama dveří, telefonu, počítače! Když jsem se ho zeptal, jestli by si nevzal rukavice, byla jiná ironie, že řekl, že má čisté ruce, naštěstí si dal tu práci a na mé naléhání si na jednu ruku nasadil rukavice. V nemocničním prostředí je to ohromující situace a doktora víc než moje oči zajímal jeho telefon!
Esra Şengün
Esra Şengün
19:14 29 Jul 23
V minulých měsících jsem obdržel peníze na laserovou epilaci z asijské nemocnice a zaplatil polovinu poplatku za balíček v hotovosti. Kvůli lhostejnosti pracovníků epilačního oddělení jsem svůj balíček před jeho zahájením stornoval a peníze jsem samozřejmě složil v hotovosti, chtěl jsem je dostat zpět v hotovosti, ale řekli, že mají právo na vrácení peněz po dobu 30 dnů. Řádek se lží, kterou si vymysleli, řekl jsem, že takové právo nemají, dokonce mi několik dní nevystavili účtenku.Říká, že uloží účetnictví a mé peníze nevloží. Oficiálně mě vymohli. Byla to nekvalitní nemocnice, do které se nedalo vstoupit ani ze dveří a lidé se tam snažili dostat. Pokud se chcete zahanbit svými penězi, pokračujte...
Buse Küçük
Buse Küçük
16:57 20 Apr 24
Nejprve bych rád poděkoval zaměstnancům ve 2. patře za jejich zájem. Ošetřovatelka, která se o mě starala jen v noci, reagovala jako "Jak ses dostal do ordinace, byla jsi nahá", když jsem žádal o svolení se obléknout. Co jsem pochopil, je to jejich vnímání soukromí, je to velmi smutné. Vzhledem k tomu, že jsem během operace ztratil hodně krve, nepovažuji za správné, že chtějí platit za krev, která je následně zavedena. Nakonec je třeba vzít v úvahu všechny možné komplikace během operace. Je velmi špatné, že to nejsou jen nízkonákladové výkony, ale přenášejí takové náklady i na pacienta. Myslím si, že pacient by měl být o takových situacích alespoň předem informován.Upravuji, protože odpověděli na můj komentář. Nedostal jsem žádnou zpětnou vazbu ohledně procesu. Vzhledem k tomu, že jejich vlastní zaměstnanci žádají telefonní číslo pacienta a píší komentáře, jsou všechny komentáře ke spokojenosti vždy podobné a mimořádné. V celém procesu není absolutně žádný takový zájem a spokojenost pacientů. Jedná se o provozovnu, která slouží výhradně jako obchodní provozovna.
Osman Topuz
Osman Topuz
06:34 03 Apr 24
Je to nejhorší nemocnice, jakou jste kdy v životě viděli. Samozřejmě není jasné, kdo vchází a odchází z oblasti, kterou využívají jako intenzivní péči pro novorozenecké oddělení. Nechybí rukavice, dezinfekce ani ochranný oděv. ruční mytí.Podlahy jsou špinavé.Není třeba vysvětlovat,jak velké nebezpečí hrozí dětem,kterým hrozí infekce.Kéž je Bůh znovu nezklame.do nemocnic jako je tato
Guler Nezirler
Guler Nezirler
20:55 04 Apr 24
Nevěděla jsem kde začít.Jsem manažerka.V 5hvězdičkovém hotelu je velmi důležitá obsluha.Poslali nás z capa.Přišli jsme s miminkem,procedury začaly u vchodu,procedury byly dokončeny chodili jsme na JIP do 4. patra, byli jsme v průšvihu. Dveře jednotky intenzivní péče se otevřely, vaše dítě bylo uvnitř, dveře se otevřely, úklidový vozík byl uvnitř dveří, plný špinavé vody, zůstal tam celé hodiny, jakmile bylo čištění dokončeno, mopový vozík byl odvezen do úklidové kanceláře z nemocnice sestra odešla z jednotky intenzivní péče v džínové bundě, vyšla ven a vešla znovu, takhle, u vchodu, všechno vidíme, pak to vzali dovnitř. Otevřeli mu nitrožilní hadičku v ruce vidět našeho pacienta. Čepice je velmi těsná. Můžete ji trochu povolit? Požádali jsme ho, aby ji otevřel. Dítě nemá rukavice ve skleněné misce. Otevřeli ji. Další šok. Žádná ze sester pracujících uvnitř rukavice nemá "Není tam kapota ani návleky na boty. Odešli jsme z pokoje. Přede dveřmi byl obušek. Na pečovatelské jednotce byla přede dveřmi popelnice. Není pro ni místo. Je rozbitá." Bolí mě ruce. Špiní se ti ruce. Pojďme to projít. Kolik hodin zůstalo prádlo ve sbíraném pytli před výtahem? Nechte ho. Odpadky byly shromážděny v pytli. Kolik hodin to trvalo zůstat před výtahem? Přímo naproti jednotce intenzivní péče je operační sál. Na kolik hodin zbývá jedna krabice. Pojďme kolem toho. Ve stejné chodbě vedle je automat na vodu. Máte špinavý nápoj . Je dobré vyhodit brýle. Dobře, kbelík na odpadky je poblíž. Nechte ho trochu dál. Lidé odtud pijí vodu. Hasicí přístroje jsou na chodbě. Odešel jsem tam kvůli prachu. Půjdu dolů schody.Odstraňte nepoužitý dávkovač na schodech.Máte nějaké sklady?Šel jsem dolů na WC,abych si umyl ruce.Na stěnu WC plnou ubrousků si pacient nalepil lepidla na ruce.Mám ještě co napsat Jsem nervózní. Projev public relations, který přišel, je katastrofa. Jak mě můžete přesvědčit? Říkám vám to po všech těch událostech. Říká mi jiné věci. Teď jsou obrázky, sestra nemá rukavice, její vlasy jsou zdravé, bez čepce, bez galoše na nohou, hasicí přístroje na chodbě Nemůžu se na ně zlobit kvůli prachu, bouřím se proti vašemu manažerovi, který vás to nenaučil, já' Pošlu ty fotky na ministerstvo zdravotnictví, už jsme volali, máte tam novinky, teď je hodím taky do trávy, ať je vidí ministr zdravotnictví, ať si přijdou prohlédnout ty nehygienické nemocnice, já Myslím, že lidské zdraví je tak levné, je toho víc. Mimochodem, už mě nebaví psát, mám všechny fotky, jsou nahrané, samozřejmě, měli bychom uvolnit cestu mladým lidem, všichni jsou mladí lidé pracují tam, ale všichni berou tuto práci na lehkou váhu, jak jim mohu věřit?Teď, po tom všem, co jsem viděl, jsou tam fotky sester, nezveřejňovala jsem je, je jich víc.
Yalnız Gezen Motovlog
Yalnız Gezen Motovlog
14:45 04 Sep 23
Moje dítě se narodilo v nemocnici Asya 31.08.2023.Jeli jsme tam pro doktora Oğuze.Je to velmi dobrý a starostlivý lékař a ve své práci je úspěšný.Děkuji mu,ale téma je jiné.Dozvěděl jsem se,že účtují 10% extra provize ke kreditní kartě, když budeme hospitalizováni. Byl jsem bezradný a hotovost jsem si nechal z karty vybrat během několika hodin. Našel jsem ji (14 000) a zrušil transakci kartou a proměnil ji na hotovost, a zatímco všichni to se dělo, řekli mi, že porodné a první kontrola maminky i miminka je zdarma.Na kontrolu jsme byli dnes 4.9.2023 4 dny po porodu a naúčtovali mě za poplatek za vyšetření pro mé dítě, jen první prohlídka maminky byla zdarma.Byli jsme bezradní,co se dá dělat,ale naposledy jsem byla v té nemocnici paní kromě holčičky) Moje rada je že lidé, kteří budou v té nemocnici rodit, by se měli písemně zeptat, jaké peníze, které zaplatili, se započítávají do peněz, které zaplatili během hospitalizace, a pak neuslyší tato slova, že to nebylo zahrnuto a je to mimo rozsah. ...
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️