Saluss Medical Center

Lékařské centrum SALUSS Klinika Antalya 1

Lékařské centrum SALUSS se specializuje na vlasové implantáty. Tato certifikovaná klinika byla založena v roce 2018 a nachází se v turecké Antalyi. Prohlédněte si recenze zákazníků, fotografie před/po zákroku a vyžádejte si ceny operací v zahraničí. Vyplňte formulář pro bezplatnou předběžnou diagnostiku. Rychlá reakce.

Lékařské centrum SALUSS, Antalya, Turecko

Cílem kliniky v Antalyi, která byla oficiálně otevřena v roce 2018, je pomáhat pacientům při bezpečném a informovaném rozhodování o nákladově efektivních možnostech léčby. Klinika, která se specializuje na obnovu vlasů, plastickou chirurgii a stomatologické zákroky, je velmi oblíbená u místních pacientů i lékařských turistů.


Specializace kliniky:

Specializace: plastická chirurgie
Plastická operace nosu
Zvětšení prsou
Zmenšení prsou
Zvětšení hýždí
Liposukce
Zubní dýhy

Péče o zuby
Zubní implantáty
Čištění zubů
Korunky
Mosty

Vlasové implantáty
Transplantace vlasů
Transplantace vousů
Transplantace obočí

Služby

Převoz na letiště
Wi-Fi zdarma
Mezinárodní noviny
Tlumočnické služby
Turistický průvodce
Rezervace taxi
Parkoviště
Překladatelské služby
TV na pokoji


Město: Antalya – Země: Turecko – Založeno v roce 2018
Akreditace: Žádné informace – Mluvený jazyk (jazyky): angličtina, turečtina


Recenze společnosti SALUSS Medical Group

Maurice Nikolaizig
Maurice Nikolaizig
18:04 21 Nov 23
Kliniku mohu opravdu doporučit. Skvělá komunikace, skvělá i na osobní úrovni. Generální manažer se o vše staral do poslední vteřiny a byl velmi citlivý. Dámy a pánové z nemocnice také působili velmi kompetentně. Proto mohu tyto specialisty všem jen doporučit. Doufám, že to nebude nikdy nutné, ale pokud ano, udělám to znovu.
Max
Max
12:48 16 Jun 23
Servis je velmi profesionální!Pokud jste turista, nechoďte přímo do nemocnic, nechte se ošetřit SALUSS!Vše bylo jasné a jak bylo slíbeno, žádné skryté příplatky pouze dohodnutá cena.Nejlepší služby, které jsem měl v Turecku!Moc děkujeme 🙏
Ramazan Aybaş
Ramazan Aybaş
19:33 31 Jul 23
Nechal jsem si transplantovat vlasy panem Menderesem v lékařské skupině Saluss a byl jsem velmi potěšen. Pracuje opravdu dobře a pečlivě. Pak se postarali o mou péči o vlasy. Díky Salus 🙂
Mohsin B
Mohsin B
15:32 21 May 23
Měl jsem profesionální zkušenost se SALUSS MEDICAL GROUP s Dr. Busrou a jejím týmem při transplantaci vlasů zhruba 6000+ štěpů. Byl jsem vyzvednut a vysazen s péčí o všechny schůzky. Konzultační proces, operace a následná následná péče byly vynikající. Zákrok dopadl dobře a následná péče je skvělá Tuto firmu vřele doporučuji.
abeda niru
abeda niru
19:24 25 May 23
Nedávno jsem si nechal udělat stomatologickou práci se Saluss Medical Group v Antalyi. Jaký ÚŽASNÝ zážitek! Celý tým, od řidiče vyzvednutí na letišti po zubaře, byl nad rámec všeho, co jsem mohl očekávat. Chtěl jsem 12 korun, a když jsem se objevil, zubař mi řekl, že potřebuji jen 8. Tehdy jsem si byl jistý, že jde především o zdravotní péči. Dal mi upřímnost a transparentnost a ukázal mi všechny možnosti léčebného plánu. Kolaborativní péče zaměřená na pacienta mě uklidnila. Velmi působivá byla také technika a čistota kliniky.Můj zdravotní koordinátor, Ipak, byl prostě absolutní klenot. Bez váhání byla k dispozici 24/7. Pomohla mi orientovat se a působila jako můj obhájce při každé návštěvě zubaře. Určitě šla nad rámec povinností. Na konci cesty jsem se cítil jako rodina.Jako někdo, kdo pracuje v oblasti zdravotnictví, si mohu být jistý, že to není v Severní Americe standard. Byl jsem unesen službami, odborností a pohostinností Saluss Medical Group. 10/10!!! Nemohu dostatečně doporučit!
Kamil Bravv
Kamil Bravv
15:56 11 Jul 23
5hvězdičkový servis. Jsem velmi spokojený s mým týmem pro transplantaci vlasů (Büşra, Rabia, Melisa) odvádějí skvělou práci 🤝, jsem velmi spokojený se svou koordinátorkou pacientů İpek.Všichni velmi přátelští a vždy zodpoví na všechny otázky, po operaci s vámi udržují kontakt, aby bylo vše v pořádku. Tuto kliniku vřele doporučuji všem, kteří potřebují transplantaci vlasů. Ještě jednou velké díky za celý tým.
Dennis Koch
Dennis Koch
17:16 20 Feb 24
Našla jsem skvělého zubaře! Měla jsem problémy se zuby a paní doktorka odvedla skvělou práci (fazety). Byla jsem velmi spokojená jak s průběhem ošetření, tak s výsledky. Mehmet mi byl po celou dobu k dispozici a pomáhal mi v různých oblastech. Postaral se mi o ubytování a transfer a Mehmet mi pomohl například i se soukromými akcemi. Kadeřnictví, nákupy atd. Po celé dny jsem se cítila velmi příjemně. Děkujeme za přátelské a profesionální služby. Rozhodně mohu doporučit!😊
Ali Akpunar
Ali Akpunar
18:33 10 Nov 23
Byl jsem na transplantaci vlasů v Saluss Medical Group.Byla to pro mě moc pěkná zkušenost.Chtěl bych za to moc poděkovat týmu transplantace vlasů.Šéfce týmu paní Büşra a panu Mehmetovi, kteří se o mě dříve starali a po operaci byli velmi zdvořilí a chápaví.
Joanna Kuszczak
Joanna Kuszczak
19:41 15 Jan 24
Mám za sebou transplantaci obočí a nemůžu uvěřit výsledkům, jsou skvělé. Služba a veškeré zkušenosti byly vysoce kvalitní a Saluss bych každému doporučil. Děkujeme 🙏
Khadija
Khadija
14:15 20 Nov 23
Kvalitní služby! Se svou péčí jsem byla opravdu spokojená. Přišel jsem, protože jsem měl vážné problémy se zuby a skupina Saluss opravdu dokázala zázraky. Klinika je velmi čistá a s optimálním vybavením. Kromě poskytování kvalitní péče byl veškerý personál opravdu pozorný, vstřícný, milý a efektivní. Opravdu byly perfektní od začátku do konce (s vědomím, že jsem přišel dvakrát, jednou před pár měsíci na zavedení implantátů a tentokrát pro korunky).Pečující profesionálové jsou skutečně svědomití a výkonní. Nemluvě o jejich neustálé laskavosti. Opravdu zasloužených 5/5.Úplně doporučuji tam jít.Děkuji lidem, kteří se o mě starali (omlouvám se, pokud jsem zapomněl některá jména) včetně Dylana, Khana, Ismaila, doktora Ismaila a doktora Yurala serenaye (který se o mě během tohoto pobytu naprosto staral, výjimečná žena i pro jeho kvalitu práci a pro jeho dobré srdce).
Юлия Саварин
Юлия Саварин
09:11 16 Jun 23
Strach ze zubaře má snad každý člověk.U mě to bylo stejné.Ale když se dostanete na kliniku Saluss Medical Group v Antalyi, vaše duše se uklidní a zcela důvěřujete profesionálnímu lékaři, který je přátelský, klidný a vstřícně vysvětlující vaši situaci a vy v jeho šikovných rukou projdete touto složitou procedurou bez bolesti a strachu.Celý tým této skupiny funguje harmonicky a excelentně! Vše je zahrnuto v léčebném balíčku: setkání na letišti s přátelským řidičem, jízda s lehkou hudbou, doručení do hotelu s moderním pokojem a dobrými službami, vynikající snídaně, procházka do nádherné scenérie u moře trvá 5 minut., transfer na kliniku z hotelu, léky jsou také součástí balíčku.O mém lékaři vám povím zvlášť, ale nyní chci poděkovat svému koordinátorovi Mehmetovi, který mi vše vysvětlil ještě před příjezdem do Antalye, odpověděl na všechny mé otázky, pomohl mi s různými maličkostmi, je to velmi skvělý partner a koordinátor.Každý den se stará o mé zdraví.Jemu patří upřímný dík.Svým přátelům doporučím pouze tuto kliniku s vysoce profesionálním týmem!Mimochodem,jsou zde všichni překladatelé,kteří vám pomohou dobře porozumět procesu léčby!Teď jen lituji,že jsem sem nepřišel dříve!Děkuji za koordinovaná práce Saluss Medical Group!Strach ze zubaře má snad každý člověk. U mě to bylo stejné. Když se ale dostanete na kliniku Saluss Medical Group v Antalyi, vaše duše se zklidní a zcela důvěřujete profesionálnímu lékaři, který je přátelský, klidně a vstřícně vysvětlí vaši situaci, a vy v jeho šikovných rukou projdete touto složitou procedurou bez bolest nebo strach.Celý tým této skupiny funguje harmonicky a výborně! Vše je zahrnuto v léčebném balíčku: setkání na letišti s přátelským řidičem, jízda s lehkou hudbou, doručení do hotelu s moderním pokojem a dobrými službami, vynikající snídaně, procházka do nádherné scenérie u moře trvá 5 minut. , transfer na kliniku z hotelu, v balíčku jsou i léky.O svém lékaři vám povím samostatně, ale nyní chci poděkovat svému koordinátorovi Mehmetovi. Vše mi vysvětlil ještě před příjezdem do Antalye, odpověděl na všechny mé otázky, pomohl mi s různými maličkostmi, je to velmi úžasný partner a koordinátor. Každý den se stará o mé zdraví. Patří mu upřímný dík.Svým přátelům doporučím pouze tuto kliniku s vysoce profesionálním týmem! Mimochodem, jsou zde všichni překladatelé, kteří vám pomohou dobře pochopit proces léčby! Teď jen lituji, že jsem sem nepřišel dříve! Děkujeme za koordinovanou práci Saluss Medical Group!
Bogdan
Bogdan
09:36 20 Jun 23
Nedávno jsem měl to potěšení navštívit pozoruhodnou zubní kliniku, kde jsem podstoupil instalaci šesti keramických fazet. Moje zkušenost na klinice nebyla ničím výjimečným, protože celý proces byl dokončen rychle a hladce během týdne. To zahrnovalo konzultace, čištění zubů, bělení a další nezbytné procedury.Obzvláště mě ohromilo odhodlání kliniky poskytovat vynikající služby zákazníkům. Pro každou návštěvu zorganizovali dopravu z mého hotelu a zajistili bezproblémový zážitek. Navíc mě doprovázela pilná koordinátorka Dilan, byla neuvěřitelně pozorná a reagovala na všechny mé dotazy. Dilanova pomoc se ukázala jako neocenitelná při navigaci celým procesem.Musím vyjádřit své upřímné poděkování své zubní lékařce Beyze, jejíž odbornost a přesnost byly patrné po celou dobu ošetření. Její pečlivý přístup a oddanost svému řemeslu vyústily v bezchybný výsledek, za který jsem opravdu vděčný.Celý personál na klinice Saluss prokázal výjimečnou profesionalitu a odhodlání poskytovat špičkové služby. Prostředí kliniky bylo příjemné a pohodlné, což ještě více umocnilo můj celkový zážitek.Kliniku Saluss vřele doporučuji všem, kteří hledají kvalitní stomatologickou péči v profesionálním a vstřícném prostředí.
Thibaut Roumier
Thibaut Roumier
20:17 20 Dec 23
Když jsem přišel před rokem, služba byla prvotřídní a pozorná. Bohužel výsledek po více než roce absolutně neodpovídá tomu, co mi bylo řečeno. Navíc sledování je katastrofální. Žádná odpověď, která by mi nabídla lepší řešení, ve skutečnosti jsou všechny názory po operaci kladné, ale po operaci by měla být jednoznačně přezkoumána!!
candaş yılmaz
candaş yılmaz
07:35 07 Dec 23
Rozhodně nedoporučuji.Před 1 rokem jsem byla na transplantaci vlasů, výsledek byl špatný a vypadalo to řídce. Nejdřív říkali, že v případě problémů pomůžou, ale zase žádali o poplatek a ta 1-roční lhůta nikoho nezajímala.Nikdo se neptal.Dva různé.Setkal jsem se s lékařem a řekli mi, že transplantace byla provedena špatně a já jsem kvůli tomu nemohl mít žádné výsledky.Nedoporučuji, přidávám foto, abyste viděli.
Victor D
Victor D
14:10 22 Mar 24
Domluvil jsem se na proceduru PRP. Bohužel, personál kliniky přestal volat zpět poté, co jsem mnohokrát odložil můj termín a uvedl různé důvody. I když jsem čekal dny, zákrok jsem neměl.
Next Reviews

Upravit / Reklamovat / Nahlásit chybu?

‍👩‍⚕ ZÍSKEJTE CENOVOU NABÍDKU ➡️